Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: pardoooon :-N :-D veru: ten uces je vazne bomba ;-)
Odpovědět
ja_fi: Já totiž myslela, že už budou nějak vypadat. Zatím to byly dva překřížené kruhy dvou barev bez ničeho. Tvar odpovídal zadání :-) Ale zlatník řekl, že si myslel, že to nebude ani dělat. Tak jsem zvědavá na příští pátek, budou už hotové kompletně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuna: Děkuji! :-) Picasso: Určitě budou krásné, neboj! :-)
Odpovědět
veru: díky,doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: Take se přidávám k pochvalám na účes, fakt moc pěkný!! Mám podobně dlouhé vlasy, tak jsem zvědavá na svůj účes, jdu na zkoušku příští čtvrtek, tak se pak taky určitě podělím o fotky. Měla bych mít sebou i korunku tak závoj, tak to pak budu porovnávat jak to vypadá s, bez apod. :-D A taky rozhodně budu chtít slyšet všechny upřímné názory :-)
Odpovědět
picasso: no, to prave tady nedavno holino? resila, ze je videla a byla z nich uplne v soku, protoze to vypadalo jako zlaty matky :-D naprosto neopracovany, jen hrubej tvar.. tak z toho byla chudera zklamana. se tesim, az sem nekdo dalsi hodi hotove prstynky, nove ucesy a tak.. holky, ja hrozne vaham s tim mym ucesem. ja nejak nemam rada moc umelotinek a jak mam kratsi vlasy, tak by mi musela do ucesu davat takovou tu podlozku, abych nemela vzadu na hlave placku a nejak to vypadalo a bude to tam muset pricvaknout milionem vlasenek... a me uz to prijde nejak moc neprirozeny... fakt uvazuju, jestli se nakonec nenecham ostrihat do neceho jako mam v albu... hm hmmmm... jenze to zase budu stara ja... kratky to mam furt... a takovej ucesik jako od kadernice si sama nehodim... tak mam o cem 4 mesice premyslet :-D
Odpovědět
ja_fi: Tak asi tak nějak to vypadalo i u nás :-D
Odpovědět
Ja_fi: A co něco z tohoto? http://images.google.cz/imgres?imgurl... http://images.google.cz/imgres?imgurl... http://images.google.cz/imgres?imgurl...
Odpovědět
picasso: :-D :-D :-D ty jsi zdroj!! ja na hodne z tech stranek uz byla.. a ti nevim :-) asi si pockam - nechavam dorustat, tak az tak nekdy v cervenci se domluvim s kadernici, ze bychom na to vlitly, udelaly zkousku a rozhodnu se, jak to vypada a jestli to radsi neostrihat (to se da vzdycky ;-) ).
Odpovědět
ja_fi: pak jedině zkusit účes přes počítač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda picasso, ty jedes jak drak :-D Me ted holky doslo, ze az se vratim z Plzne plna dojmu, ani se nebudu moct podelit, protoze do pondeli nebudu mit pristup k internetu :-N To to asi bude muset vyslechnout vsechno pritel, snad ho tim moc neotravim :-D
Odpovědět
nuuna: :-D Co v Plzni?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prstynkyyyy :-D
Odpovědět
picasso: no to ti nevim... si jeste pamatuju, jak jsem nekdy po revoluci nabehla na takovej ten pocitac a zkousela, jak bych vypadala jako blondyna :-D brrrrrrrrr =-) nuuna: uz se ti to blizi!!! jak je priteli?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi: no snad uz lip. Jeste ma knedlik v krku ale jinak pry lepsi. Btw ucesy na PC jsem taky kdysi zkousela, a nevim nevim - ono to totiz nepocita s kvalitou vlasu, jestli jsou jemne, nebo silne, atd, a mnohdy to ani vytvorit nejde :-|
Odpovědět
nuuna: jo, proste pocitace jsou divny :-D tyjo, ty to budes muset sdilet "jen" s pritelem az do pondeli??? no tak to bude mazec! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, prave :-D No maximalne jeste zahltim maminku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata, ja konecne padiiiiiiim x-)
Odpovědět
nuuna: Tak to jo :-D Měj se hezky :-) ja_fi: Tak to potem jo. Tak to nebudu zkoušet ani já :-)
Odpovědět
nuuna: to jsem se nestihla nejak ani rozloucit! tak teda zitra dobre porizeni! a tesim se na pondeli na dojmy!!!
Odpovědět
Ahojky holky :-) koukám že se tady dnes řeší miminkáááá Jinak nově narozenému občánkovi přeji hooodně zdravíčka a samý úsměv :-) my miminko chceme a hodně :-D a co nejdřív ...akurtá teď by to vyšlo tak nijak takže uvidíme těsně před svatbou si už vůůůbec nebudeme dávat bacha :d a snad to brzo výjde a mimisek bude zdraví Picasso - úplně tě chápu a rozumím co prožíváš s prstýnkama já na tom byla (a ještě pořád tak trošku tam někde v zadu v mozku jsem ) před velikonocema stejně - fakt jako rozčarovaná :-( ...natolik že jsem se přítele ptala jestli jsme udělali dobře - prstýnky byli jen obyč kroužky dvou barev - drsné ....asi máme obě stejnou představu :-N taky jsem si myslela že prstýnky už budou nějak vypadat a ono ne :-( ....ale to je prej normální je to jen polotovar s kterým je spousta práce - v době zkoušky prej jde hlavně o velikost :-)....teď už mě to přešlo a pevně pevně doufám že prstýnky budou vypadat podle předlohy a našich představ Jinak muž už má doma nové brejle takže je z něj frajer - akurát ja si na něj nemůžu v nových brejličkách nějak zvknout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jafi:jsem tu zas na kukačku a koukám,že už máš konečně taky prstýnky,jsou fakt nádherný!! x-) blahopřeju :-)
Odpovědět
veru: přidávám se ke chvále účesu, vypadá dokonale, hlavně aby držel a vydržel a nebylo ti moc horko Jsem ráda, že mě tady připravujete na to, jak budou vypadat na zkoušce prstýnky, aspoň nebudu překvapená. My jdeme vybírat ve středu, tak snad se shodneme.
Odpovědět
brii: ahoj :-) diky! jak se dari? nejake novinky? holino/misaroz: si myslim, ze ta zkouska neni od veci... ja ted porad vaham, jestli ho mam dost velky - je nepatrne mensi nez zasnubni a ten mi je tak nejak lehce volnejsi, takze kdyz jsem treba myla nadobi a trosicku mi jakoby natekly prsty, tak byl akorat, na druhou stranu mam ale pocit, ze kdyz je zase treba zima, tak mi malem klouze z prstu dolu (jeste se to ale nestalo). u toho snubniho je to uplne akorat, kdyz mam prsty v klidu... tak se bojim, aby nahodou neskrtil pri namaze... nebo tak.. :-D
Odpovědět
ja_fi: já měla prstýnek při zkoušce celkem v poho. Příteli se zdál menší, ale zlatník nás ujistil, že pod náporem práce (jak ho budou leštit apod.) ještě povolí. Tak snad jo :-)
Odpovědět
Mně prsty natékají, obzvlášť když zkouším prstýnky :-) , takže budu vybírat tak, aby mi byl akorát. Hlavně nesmí spadnout. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, tak to už se těším, až sem taky šoupneš nějaké fotečky a až to budeš mít za sebou! :-) Mě včera docela mrzelo, že ještě nemám žádnou korunku koupenou a že jsem si to s tím účesem nešla nikam zkusit! Jsem zkrátka trubka... :-( Tak je skvělý, že ty budeš připravená i se závojem a korunkou! ;-) Ja_fi, tak to jsem zvědavá, co si zvolíš za účes! Každopádně, ať zvolís jak zvolíš, tak budeš nádherná něvesta! ;-) To je na 100%!!! :-D A ty dva účesy, co máš v abu, vůbec, ale vůůůbec nejsou špatné! Právě naopak, myslím, že by ti moc slušely oba! ;-) Mimochodem já tam včera měla zapíchaných 26 sponeček... 8-) Nuuna, dej potom hnedle vědět, až budeš mít počítač! :-) Nemůžu se dočkat tvých dojmů! :-D
Odpovědět
verunka: diky :-) ja na to porad spoliham - jeste jsem snad nevidela nevestu, ktery by to nesluselo.. tak doufam nebudu vyjimka! ;-) no, 26... my s kadernici tuhle zkousely... dala podlozku a zkusila na to hodit ty moje kratky vlasy... tech sponek tam byla plna hrst! :-D fakt masakr... jsem si pripadala jak jezek.. :-D treba kdyz to bude delsi, tak jich nebude potrebovat tolik, ted fakt chytala kazdej vlasek, aby to drzelo aspon trosku.. jinak me prsty nejak nenatekaji, tak to snad bude ok... jdu spat, nevestinky, tak dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: Jj, potečky pak určitě dám.. no mám korunku a závoj k šatům, co mám zamluvené v salónu a na tu zkoušku my oboje půjčí, aby to kadeřnice vyzkoušela... mě by to taky asi jinak nenapadlo :-D
Odpovědět
Zdarec ženy :), vidím, že se tady pěkně rozjíždíte :)....u nás se to pomalu chýlí ke zdárnému konci, za 8 dní to všechno vypukne! Ve středu jsem si byla trošku dát do pucu nehty a řeknu Vám co mi s nima udělala za 100,- a žádné gel, tak to jsem čuměla, nehtíky krásně drží, a příští pátek tam jdu na zdobení, apod. Před chvíli jsem se vrátila od kadeřnice, takže už mám i barvičku, ještě mě v pondělí čeká kosmetika a tradáááá, hotovo :D....ve čtvrtek vyzvedneme šaty a v sobotu to může začít:).... Ohledně mého drahého pana bratra a jeho krásné přítelkyně, nic nového, přítel mu volal a prosil ho, aby si ta jeho vzala na tu svatbu něco normálního a ne nadýchané šaty. Brácha mu říkal, jojojo neboj neboj, vše zařídí. Dopadlo to tak, že si okamžitě začal stěžovat rodičům, jak ho omezuju a že ta jeho si přece může jít v čem chce. A pokud se mi to nelíbí, tak že půjdou jen na obřad a to si ty šaty stejně veme a na hostinu nepůjdou, do toho samozřejmě začali naši, že jako to ne, a at se vzpamatuju, že vymýšlím kraviny a jak si vůbec můžu dovolit si na svojí svatbě diktovat, kdo co bude mít na sobě....no komedie, jsem zvědavá jak to teda dopadne, ale pokud si ty šaty veme, tak to vidím na nehodu s červeným vínem :D :D :D, neeee, zase taková mrcha nejsem, ale řeknu jim, oběma, že jsou teda pěkní sobci!!! Dneska máme s přítelem oba rozlučku se svobodou, i když já to označení nemám ráda, protože se s ničím neloučím:), ale když jdou chlapi, tak proč bych si s kámoškama nezašla taky, že :) a zítra máme rodinnou oslavu, chci vidět přítele, ten bude trpět jako kůň :) :( A co vy a víkend?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?