Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
 Ahoj holky!

já vůbec nestíhám... dneska jsem učila, deváťáci mi poslali pod nohy myš... málem mě to položilo emoticon

msonulka: hele, já taky každému říkám, do čeho se má na mojí svatbu oblíknout emoticon

verunka: krááásný účes emoticon
9. dub 2010 ve 14:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
 Ahojky nevěsty!

msonulka: tak to ti moc nezávidím, nejhorší je srážka s b.... , snad je jasný, že ve svůj svatební den máš být za princeznu ty... tak nevím proč ti doma vyčítají, že si vymýšlíš krávoviny... emoticon na kamarádčiný svatbě měla svědkyně nadýchané plesové šaty a teda taky mi to přišlo nevhodný...dokonce měla honosnější šaty než nevěsta... emoticon no fakt byla na ránu... něco jinýho jsou družičky, docela se mi líbí, když mají méně okázalé plesovky, nejlépe všechny stejné a nezastiňující nevěstu... emoticon Takže držím palečky ať to uhádáš, jsi v právu... emoticon

danuska: jako živou myš??????? emoticon emoticon emoticon
9. dub 2010 ve 14:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
 msonulka: ja bych se teda asi nehadala - evidentne je rodina nejak mimo misu. proste se na to vykasli. ja si fakt myslim, ze ostatni lidi tak mimo nebudou a pro ne budes stejne a naprosto nejdulezitejsi ty a nikdo jinej, at ma na sobe cokoli. mohla bys udelat par naschvalu, ale stoji ti to za to? emoticon kazit si ten den nejakyma sarvatkama s priblblou a nesoudnou pritelkyni, se kterou bracha za par tydnu uz ani nemusi byt?? povznes se nad to, blbcu je na svete dost, ale svatba jen jedna a kazit si ji kuvli tomu... to neeee emoticon

danuska: povedeny zaci.. emoticon emoticon emoticon
9. dub 2010 v 18:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 msonulka: souhlasím s ja_fi a myslím si, že v podstatě bude slečna vypadat směšně, protože se to nehodí. Takže buď v klidu a pořádně si to užij.
danuska: učím taky, ale tohle se mi ještě nestalo, máš bezva žáky emoticon
9. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
 pajik: jj, myš byla velmi živá emoticon

msonulka: jafi má pravdu... ta holka je prostě blbka, která nemá očividně dost soudnosti emoticon
9. dub 2010 ve 22:52  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    Na hradě Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Luuci: to byla včera krásná novina emoticon Mé svědkyni se narodila 4.4. holčička - to je dobrá náhoda emoticon V úterý jsem za ní byla v porodnici a 2 hodinky si malou muchlovala a tedy taky mě to pěkně chytlo, ale tedy musím ještě chvilku vydržet (aspoň kvůli šatům emoticon )

Verun: koukala jsem na účes a fakt ti moc sluší a myslím si, že korunka bude dobrá volba emoticon No já kadeřnici teprve sháním a tak jsem si říkala, kde vezme ty serepetičky, že bez nich to nebude ono...tak aspoň vím, kam se obrátit emoticon
9. dub 2010 ve 23:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 danusko: to je fakt vydařenej vtípek emoticon Japak jsi reagovala?

Na nás jednou říďa chtěla hodit našlou myš ve schránce nápadů a stížností emoticon ale ten kdo jí tam dal, jí teda vystihl. emoticon (jan tato to měla už za sebou)
10. dub 2010 v 00:02  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj, jak si užíváte víkend? Taky je u vás tak hnusně? Tady je apríl jak vyšitý, chvíli prší, pak svítí sluníčko a tak pořád dokola. Parádní počasí pro výlety s kočárkem emoticon
10. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija85
Registrovala se 1. března 2010 na beremese.cz. Přidala 193 příspěvků a 1 album.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
 Ahoj holky, přes víkend je tu docela mrtvo, no klasika když zrovna zavítám na beremko emoticon jaký byl víkend? nějaké nové svatební úlovky? včera jsme konečně oznámili svědkům že se bereme a poprosili je jestli by nám šli za svědky, tak byli nadšený a máme zase další úkol hotový emoticon restauračku zatím žádnou nemáme, tak budu doufat, že se k tomu přítel uvolí co nejdřív emoticon
11. dub 2010 v 17:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
 ahoj emoticon
Mi se v pátek podařily sehnat svatební botičky. Zrovna je mám obuté a snažím se je rozchodit. Vždycky v nových botách strašně trpím a mám puchýře snad i na místech, kde to není možné emoticon
11. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
 Ahoj safirah, vypadají moc pěkně emoticon já si v pátek taky koupila botky, ale jen na přezutí, protože jestli bude pěkný počasí, tak si myslím že nebudu chtít, aby se mi nožky pařily celý den v uzavřených botkách (i když mám pohodlný balerínky), tak jsem si koupila v Deichmannovi ještě bílé žabky, jsou úplně jednoduché,pohodlné a přesně podle mých představ
11. dub 2010 v 18:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 taky uvažuju ještě o něčem pohodlném na přezutí, nějaké sandálky nebo něco takového.
11. dub 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
 no nevím jak ty, ale já bych ani na podpatcích celý den nevydržela, přítel je stejně vysoký jak já, tak jsem si úplně podpatky odvykla nosit abych nebyla větší, i když jemu to nevadí...tak mě se stejně nechce emoticon
11. dub 2010 v 18:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 já mám taky nejraději tenisky nebo baleríny a přítel je taky skoro stejně vysoký, ale podpatky musím mít kvůli šatům, protože mi je nemůžou zkrátit a bez podpatků bych si na ně šlapala. Navíc jsou podpatky a podpatky. Na jehlách bych taky nevydržela, ale na pohodlnějším širším podpatku nemám problém protančit na plesech celou noc. Doma mám strašně pohodlné sandálky na klínku, ty jsou jak bačkůrky a kdyby se mi takové podařilo sehnat v bílé, tak v nich můžu tančit i 3 dny. emoticon
11. dub 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
 já když byla před 3 týdny na plesu, tak jsem vytáhla botky asi na 10cm podpatku a umírala jsem už cestou na ples, na tož po pár hodinách tam a cesta zpátky emoticon a u mě je to s šatkama právě naopak, jsou o pár cenťáků kratší, takže i kdybych chtěla, tak by se stejně podpatky nehodily, aby nebyla vidět moc velká mezera mezí zemí a okrajem sukně...takže budeš vyšší na svatbě než budoucí manžel? emoticon
11. dub 2010 v 18:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 nene emoticon Byl se mnou a vzal si svoje boty tak jsme se porovnávali a tím, že na těch pánských je taky vyšší "podpatek" tak jsme stejně vysocí. Normálně je asi o 3 cm větší.
11. dub 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 safirah: moc pěkné botičky a obdivuju tě, že na podpatcích vydržíš. Já nosím tenisky celý rok, takže přezutí do čehokoliv jiného znamená puchýře po celé noze. Přesto to risknu a na svatbě budu mít podpatky, jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím.
11. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 ony ty podpatky nejsou tak vysoké jak vypadají. Já taky na nějakých šílených chůdách nevydržím. Nejčastěji mám podpatek do těch 6 cm a širší stabilnější. Navíc taky hrozně trpím na puchýře, takže náplasti a protipuchýřové polštářky to jistí. emoticon
11. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivelinka
Registrovala se 11. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ivelinka
Registrovala se 11. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Hezký večer,

jsem na tomhle serveru nová, před minutou jsem se zaregistrovala.
Od Vánoc jsem zasnoubená a chtěli bychom svatbu v srpnu 2010. Podle počtu příspěvků to asi plánuje hodně nevěst, zatím nemáme nic zamluveného, tak snad abychom začli emoticon
11. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
 Ahoj ivelinko! vítej u nás emoticon no... chtělo by to začít emoticon hlavně místo, kapela a fotograf emoticon
11. dub 2010 ve 21:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj ivelinko, buď v klidu, času je dost.
11. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivelinka
fotoportrét
fotoportrét
ivelinka
 Děkuji za přivítání emoticon

My teprve včera vybrali místo, tak zítra budeme vědět termín a pak snad se začne něco dít emoticon Kapelu nechci, hudbu si zajistíme neživou a fotografa zvažujeme kamaráda nebo profi, to uvidíme podle prostředků.

A kde vy tady tak plánujete obřad??
11. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Já budu mít obřad přímo v areálu restaurace, venku pod širým nebem. Nebo pod deštníkem, to je ta horší varianta emoticon
11. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivelinka
fotoportrét
fotoportrét
ivelinka
 emoticon Taky bysme rádi svatbu venku, ale to se uvidí, jestli vůbec budou mít ještě volný termín. Koukala jsem na tvé album a už máš vybrané i šaty? To je super emoticon Já mám pocit, že máme ještě tolik času....
11. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Mám, ale jinak mám stejný pocit. Pak se tady ale začtu a začnu být nervózní, že bych měla začít něco dělat. Naštěstí mě to vždycky přejde. Šaty jsem chtěla vyzkoušet, dokud je zima, nechtěla jsem se pak potit někde v kabince.
11. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky, krasne rano emoticon Mam pocit, ze ani nebudu docitat... emoticon
12. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 No teda holky, kde se pri pondelku flakate? emoticon Ja cely vikend cekam, az vam budu moct sdelit vysledek vyletu do Plzne, a on tu nikdo neni emoticon
12. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
 Ahojky holky a hlavně čerstvě zaregistrovaná ivelinko! emoticon

Msonulko, na slečnu se můžeš srdečně vykašlat! Souhlasím s holkama, že trapně si nakonec bude připadat jen a jen ona.. A dobře jí tak! emoticon Vůbec si nemumím představit, že bych se já měla vdávat za 5 dní... To už bych asi nervozitou lezla po stropě! emoticon A jak vám dopadly rozlučky se svobodou? Mimochodem s tou se loučíš! emoticon A přežil přítel následně návštěvu s opičkou za krkem? emoticon Já jí taky plánuju a bude to pořádná holčičí kalba! Na to už se moooc těším! emoticon

Danusko, děkuji za pochvalu! emoticon Máš teda opravdu žáky dobráky... To by mě asi trefil infarkt! emoticon

Azet, děkuji! emoticon Kdybys chtěla, určitě ti dám na paní kontakt. Ona češe už jenom doma, ale je vidět, že umí a hlavně, že jí to baví! Česala i kamarádku na svatbu (její fotku mám taky v albu) a i ona byla maximálně spokojená! Hlavně jí ten účes vydržel opravdu až do konce!

Mijo, gratulujii ke svědkům! emoticon Teď ještě ta restauračka, aby klapla, že?

Safirah, botičky jsou opravdu kráásné! emoticon Taky jsem zvědavá na sebe a na podpatky... Asi budu mít 7 cm! emoticon

Ivelinko, já bych hlavně neváhala ve výběru šatů, pže když jsem si byla já vybírat (už je to skoro měsíc), tak už půlku šatů, které jsem chtěla, měli na ten den už zamluvené... Takže s tím bych příliš neutálela. A dva profi fotografové, které jsem chtěla, už byli také na ten termín zamluvení... Ale jinak je to ještě daleko! emoticon Ale pozor: letí to jako voda! emoticon Jinak já mám obřad na Libeňském zámečku a hostinu v restautaci Chvalská tvrz.

Nuuna, tak povídej! Já jsem tady! emoticon Jak to dopadlo??? emoticon
12. dub 2010 v 11:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj, no konečně někdo píše, už jsem měla absťák emoticon
nuuna, tak jak bylo v Plzni? Vyřídili jste?
12. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 nuuna: teprve teď jsem si všimla, jak máš úžasné šaty, to je nádhera
12. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš