Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky zas mi ta moje koláž zmizela! to je divny.. to uz je po 3tí... fakt divny nechapu
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kde jste? dokkud je sefovka na obede tak tu muzu byt:-) tak jsem to holky vymyslela:-)bude to teda hodně náročný to vytvořit,,ale bude to super:-) jo a okvětní lítky půjdou na zem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: tak koláž stále nejde vložit???? Mě už přišel závoj a je krásnej!!!!! Ve čtvrtek jedu do Praglu juknout na botky.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky musím se pochlubit jakého mám úžasného skoro manžela...dneska na kolínský silnici viděl dva bíglíky jak tam pobíhají u krajnice a kolem nich sviští tyráky a auta..tak je naložil, odvezl k nám na barák a našel jim majitele... ;-) je to můj hrdina!!!! :-D :-D :-D Sice jsem se trochu bála, že budeme mít o další dva hafany víc, ale vše dobře dopadlo....přesně kvůli tomuhle ho miluju!
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm to je neco.. Tak záhada mizící koláže je vyřešena.... Mažou mi jí admini... ptž prý tam byly odkazy na weby.. heh.. že jsme si toho nevsimla...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tam nasla pruuuhlednym pismem ze tam bylo napsano inspirace... to si snad delaj prcu :- / Tak jsem to premodrila..a je to tam opet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je kráásnej závoj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujiiii....já už koukala na tu koláž..je to úplně super kombinace..je vidět, že máš cit pro barvy... ;-) úplně to vidím i na těch šatech...a je to originální... fakt pěkný ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo? jeee dekuju.to si mi udelala radost ptz me spis posledni dva dny pripada ze mi hráblo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já teda nechápu jednu věc, když člověk nepotřebuje tak je všude hromada krásnejch sandálků a střevíčků a teď když se po nich začínám koukat tak nikde nic...aukro i MMB úplně vypleněný... tobě by se hodily zlaté botky co? Já chci stříbrné abych je mohla ještě časem unosit, ale nikde nic... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne.. chtela jsem si koupit ty zlytý botky.... ale nevim nevim...presne.. tm vzdycky slintam, a ted taky nic.,...ale rozhodla jsme se pockat az jak dopadnou saty..treba si vberu jiny a co pak se zlatýma botkama...
Odpovědět
Profilova fotka
...tak bys je měla třeba jako přezůvky na doma.... :-D :-D :-D tak to já mám jasno, že chci ty stříbrný k bílým šatům se hodí a beztak si vyberu šaty s nějakou stříbrnou aplikací... jsem jak straka vše co se třpytí se mi líbí.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
normalne ted se tu koukam na jeden film-jak jinak nez svatbeni a umiram tu smichy... to je luxusni film:-)To je jak o me... silene hnusna, tlustá, nikdo ji nechce, kamarady nema.. a jediny po cem prahne jak vosa po medu je- svatba..ale ta po ty svatbe jde.. ja se tu řežu, to je masakr:-) A uplne mi doslo kdyz uz si "vyzkousela vsechny saty v Sydney" ta pisnicka jak si je zkousi a ted s epoprve uvid... normlane ja jsem tady zacla brecet.. holký... ja nebudu schopna si ty saty ani zkusit.. ja budu hned řvát ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo co je to za film? :-D :-D to zní spíš jak nějakej horor... :-D hele ale 27 šatů je moc hezkej film!!! ;-) mě taky všechno dojímá...a určitě mě dojme i to zkoušení...ale bojím se, že na mě žádný šaty nebudou jelikož jsem děsně mrňavá...mám jen 158cm si možná budu muset půjčit šaty pro dětskou družičku.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to nejaky levny film za 49Kč... je to : Mariel se chce vdávat .. tchyne mi to dala jestli se na to nechci kouknout... a ze pry to je smutny ze neveste umre mamka a celkove z toho nebyla nadsena...No ale od prvni minuty jsem hotova..fakt super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
...hmm tak to mi nic neříká...musím pryč přítel přišel z práce a odhání mě od noťase takže zatím páááá
Odpovědět
Profilova fotka
jo to znáám... tak papapa...
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky..tak film skoncil... thyjo..si ho snad pustim znovu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim jak je to mozny ale tohle znám tak od 4ruznych lidi.. mimochodem čmajzla jsem to červnovým nevestam-at se taky pobavíte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://zena-in.cz/clanek/jak-zkazit-d...
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste? v 8 mi prijde manzel a mam zas utrum:-( a zitra v praci taky.. no des
Odpovědět
Profilova fotka
tak devcata muz sel pít...tak mam cas az do 10 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a on tu pořád nikdo není... :-D já koukám na alba... alkapinko budeš se líčit sama nebo se necháš doladit od vizážisty???
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu mit vizazistku uz ji "mam" teda zatim sme si pismenkovaly jen po mailech ale rekla ze v zari mam prijit na zkousku, at víme jakym smerem se budem ubirat a ozkouset si jestli bych ji chtela... je to odborna vizazistka ktera lici na mola-a jeste k tomu extravagantne-suuuper- to presne potrebuju, uz se tam moc tesim, me totiz kdyz nekdo fakt dobre nalici, tak vypadam uplne luxusne i kdyz jsme tlusta- moje jediny stesti je ze aspon ten xicht mam peknej..tak potrebuju odbornika... kdyz si vzpomenu co mi vytvorili na maturak -tak to uz ke "kosmetickam" tady ani nepachnu...:_)
Odpovědět
Profilova fotka
jak tu nikdo neni? ja ti nestacim?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ve spolek, hlásím se do nevěst srpen 2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko ty si vážně prdlá..mě teda nepřijdeš nijak tlustá...aspoň podle fotek... ksichtík máš krásnej to se musí nechat... :-D no já právě jsem hrozně namyšlená a myslím si, že se namaluju sama :-D :-D :-D ...já se právě bojím, že by mi na xichtě vyzážistka vytvořila něco co by se mi nelíbilo a nebyla bych to já...pořád váhám...ještě to budu konzultovat se sousedkou, která je kosmetička...asi se nechám nalíčit od ní a uvidím...ale spousta nevěst se taky malovala sama ne? Pak je ještě možnost, že v den D budu tak rozklepaná, že se namalovat nedokážu...já fakt nevím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aika vítej mezi námi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vítej aiko :-) No fotky jsou rok stary a minus 20kg.. :-/// Ted vypadam jako obr koule..radsi sem ty fotky nedavam:-( No ja se prave umim namalovat tak max na diskarnu... a to mi vydrzi jen nez tam dojdu..:-( A s makeupem a takovyhlema ptakovinama vubec netusim co a jak.... JJ malovaly se samy.. no hele, ono jako u vseho mas i u liceni zkousky pred..a kdyz se ti to tam nelibi tak se vymysli proste neco jinyho :-):-) Proto ty zkousky v liceni..no me na maturak zmaloval tak ze jsem brecela, a vypadala jsem jak kuáá mozna jeste hur nez kuáá ... :-/...
Odpovědět
Profilova fotka
to je hruza tady je mrtvo.. omandra nikde, bluejay nikde... janca se nekde sluní... to je bordel to je bordel.. a kde mame nad? a astriu.. haloooo :-)ze vy tu nikdy nejste kdyz jsem tu já :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?