Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Aby to zase nebyla uplne narozeninova party... Bila barva prece jenom ke svatbe patri...podle mne...
Odpovědět
Ale jinak si myslim, ze tyrkysovo-zlata kombinace je luxuuusni a bude to super...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak je rozhodlý že bílá tam bude- jen doplnkový barvy budou tyrkys-zlatá..to už je videt z toho obrázku :-( Ta modrá mi tam nejde.. jen musim nejak vymyslet kombinaci organz, mam zlatou s ornamentem a ciste tyrkys- thyjo mam nápad- je dám na sebe:-))) A je to:-))A nebo mam ještě jeden šílenej nápad:-) No ted právě dělám ručně koláž- a to budete čumět- je to spatlaný jak od malýho děcka, ale pro představu to ujde
Odpovědět
Tesime se na fotký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem si naprosto vylila mozek... a už jsem uplně dutá- a to to ještě není všechno....:-/ Nekritizovat! Je to hooooodně šílený, aspon na tom obrazku, jink doma mi to ladí, jen prostě zkombinovat ty organzy..nevim jestli variantu 2. nebo 3. nebo to co jsem domyslela až po tom- jako dát je na sebe.. Každopádně lampiony a takovy ty zlatý "girlandy" ty budou stopro... Lístky už taky mam, organzy taky, ubrousky taky... PS: ty varianty jsou na tom kreslenym obrazku napsany malým písmem:-)
Odpovědět
Jéé, pěkná malůvka :-) Tak mě se to líbí :-D Nejvic by se mi líbila na stole s var.1 varianta č.3 - tzn na stolech v poradi 3-2-3, jestli mi rozumis... A ty zlaty ubrousky... ty jsou proste nadherny...
Odpovědět
Profilova fotka
ooo děkuji:-) No já jsem to kreslila jen jako představu, jinak bych chtěla asi stejný stoly všechny a ty věšáky dolu(takový to nařazený na stole 2.) je takový mos starý a americky-tak to asi vyřadim, a udělám to víc svěží:) No vRIanta 1. Je sice krásná ale jen na papíře... jelikož ty ubrusy byli víc "vyblitý" A hlavně, u týhle kreace mi tam chybí naprostá absence bílý:-/ A to s emi zas nechce:-( Tak já nevim, mam ještě zlatý svíčky, takový ty svícnovky dlouhý, potom mam zas do kulatý mísy plovoucí svíčky- to taky nejde moc k sobě... Mandle už nevim kam narvat a to nemluvim o těch fotácích co jsem chtěla aby byli někde po ruce :-D :-D ASi to dopadne tak že kytí a plovoučky pujdou na stůl s peřím, kvítky půjdou na zem, a svícnovky a buh ví co ještě koupim pujde na nějaký stůl bokem kde bude "pokladnička" kniha hostů a takovýhle ty ostatní věci....
Odpovědět
Profilova fotka
pockej a jaký máš ty šatečky ty??to mě zajímá :-)už je máš objednaný, to ti museli už přijít ne? ukááááááá :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Prosím Vás scháním truhlu na svatební přání. Nevíte kde bych ji mohla sehnat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Babky tak já se s váma prozatím na týden loučím. tak se mejte moc hezky a ut vam jsou dobre pripravy. pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
sovicka2: ahojky koukni na stranu 57 hned dole co jsem psala stranyk- vim ze minimalne 3obchody jí maji...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaksto?? tak jo papapa a uzi si dovcu:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo jo díky moc
Odpovědět
Ahoj Alkapinko,, co noveho u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
nad:-) ahojky:-) u me? ani nic moc:-) Jestli sis to cetla tak dneska řešim design hostiny :-))) A coz ty?
Odpovědět
Profilova fotka
jooo a musim si postezovat...ale maximalne..takze holky doufam ze prijdete a utešíte me:-) A co ty saticky nad? jaksto ze nejsou v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
tak si predstavte, ted jsme se s manzelem vratily od tchyne, a málem me klepla pepka.. Tak mam nove news od tchyne o skoro svagrovi... Tak nejen ze jsme malem nerozdychala ty "stejny" šaty, ale měla se aspon když už stejný rok vdávat v červnu nebo červenci... No tak ted přišla stim že v srpnu, a že to je konečná... No a když jí tchyne rekla ze mame tenhle datum, tak se tam rozervala ze jakto? ze vzdycky chtela srpen, a jak je to mozny a prej plakala- tchyne z toho spatna, a já maximalne.. no jako mazec:-/// Tak cekam scim prijde priste, pritom jsme ji rikali uz 3x ze v srpnu a i dokonce PRESNY datum, a nic na to nerekla jen ze je to hezky ze nam to vyslo na výročí.. No jako koupila jsem si "burčák" a bude... asi budu mit zitra v praci ještě dvojku pod kůží... :-/// Tak z tohodle se jen tak nevzpamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
OMANDROOOOOO . kde jsou ty saticky????????????
Odpovědět
Profilova fotka
cjo.. to by mi ted pomohlo- pochlub se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jsteeeeeee?
Odpovědět
Profilova fotka
já??To já nebyla, já taky čekám, až je dá blue do alba, ty co si zkoušela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela ze si to byla ty? Jezi s ja uz jsem fakt k.o. z toho....Tak to se omlouvam .-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak fakt máš teda pech a se Ti nedivím,že si vedle,jak ta jedla,mně říct skorošvagrová toto, tak mě klepne, ale naštěstí příští rok nikdo svatbu z rodiny neplánuje, jen my. I brácha si ji kůli nám posunul o rok, protože sme mu prý "vyfoukli" termín, což svatbu ve stejnej rok nechcou, tak budou rok po nás a to je o čtyři roky starší, ale zas jeho nastávající je zas o pět roků ode mě mladší, ta se moc do vdavek nežene, je mládě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahhooj holky, tak uz jsou fotky v albicku!! Jen koukam, ze mam vsude privreny oci jak pitomec, ale to je jedno, dulezity jsou saty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já byla seznamena v puli vztahu ze svagrova pry s manzou soutezi..ale ze se necekane tyden pred nama zasnoubi, ze bude mit "moje" saty, a ze se bude "vztekat" nebo delat sceny, a smutno v rodine kuli tomu ze ona chce srpen? me klepneeeeee, uz tak jsem si rikala ze to bude masakr kdyz rodice vydaj obe deti behem 3mesiců, ale tohle? a tchyne prej: no, tak budete mit stejny saty-to je toho - se potento neee?? A jako perlu!!! PRej: no tak udelejte dvojitou svatbu! No tak to uz jsem vááážně vylítla....i na ni... co si mysli? ja to tak prozivam a mam na hrbu jednu pijavici a jedno nelogickyho cloveka(tchyne-ta to proste nechape proc to tak hrotim)..Tak já nevim.. uplne s ebojim tam cokoli rict, ptz je mi jasny ze stim prijde i svagrova:-((( Cekam kdy praskne barva svatby :-((( A to rikala ze chce kaly- no myslim ze u toho urco nebude...a spis se bojim kdy objevi tyhle stranky.. Ale fakt, jsem nasrana, nestastna a ted si tu vylívam uplne vsechno:-( ... MAnza rika at to nehrotim, ze rok je dlouha doba ze se urco jeste zmeni....ale já jsem teda uplne hotová
Odpovědět
Profilova fotka
ooo muuuj boze! ty jsou nááádherný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak me s ena tobe zarucene nejvic libi saty dve :-) Ta ctyrka taky neni spatna, ale je takova chudá- a jaká je to barva? přijdou mi takovy "ušmudlaný" nebylo to šampan?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: ta skorosvagrova je fakt nejaka nedospela opice, ze? Takove veci si delaji pubertaci a ne dospeli :-| Je fakt uboha.. Ale jak rika tvuj manza, za rok se toho muze zmenit hodne, podivej kolik toho uz zmenila za posledni mesic..Je to holt rozmazleny decko, ktery si musi dupnout aby byla stredem pozornosti(teda tak mi to prijde podle tveho vypraveni)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: clovee predstav si ze v tech salonech meli 98% satu v barve Ivory(jako sampan) hruza, prej anglicanky jsou tak bledy ze bila na nich vypada hrozne. Jinak me se nejvic libi c.4 jsou krasne nezne. Saty cislo 3 jsem si zkusila jen tak abych videla jak vypada neco uplne jineho. No a cislo 2 me fakt prekvapili, vubec bych nemyslela ze budou vypadat tak hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povidej:-( taky mi to tak prijde..ale preci svatba je NECO, tak nebudu nekoho kopirovat ne? chjo...douuufejme ze si to vsechno jeste rozmyslííí:-))) :-) no..kdyz brecela tak tomu moc sanci nedavam:-( Ale my to menit nebudem.. to uz je jisty.. mame toho uz hodne domluvenyho, kdyz proste bude chtit tak budou obe svatby v jeden den a na nasi proste nebude....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?