Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, vím, že se nemusí koupat denně, ale aspoň toho drobečka otřeš vlhkou žíňkou nebo těma vlhčenýma ubrouskama, ale ona neudělá ani to! Jen ho prostě převlíkne do pyžamka. ]-( Já bych si je vzala hned. :-D nuuna: já vím, jak jsi to myslela. :-D Ale na to by asi neskočila. :-)
Odpovědět
safi: vsak jo.. my se teda snazime kazdy prebalovani fakt i pod vodu a musim zatukat, opruzeniny se nam zatim vyhybaji. no situace nelehka.. co se nekde zkusit poradit?
Odpovědět
brii: jeej, krasne oznamko!!!!
Odpovědět
ja_fi: no když to občas někdo nevydejchá, tak je to jeho probém.. nuuna: no jasně, že jsme tolerantní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zoot: je to sice soukromá věc a dlouho jsem se je snažila pochopit, ale ono to pochopit opravdu nejde. Ona je možná nevyzrálá a je tak vychovaná, ale rozumný člověk si přece nechá poradit! Každopádně respektuji tvůj názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi: skoda :-N :-| Je to celkem bezvychodna situace, pokud s eneco nezmeni :-| Jsem docela zvedava, co bude, az ty deti zacnou chodit do skoly =-) Tam si pani ucitelka asi snadno vsimne, ze neni neco v poradku... ja_fi: ja jsem asi celkem taky, dokud se do me nekdo bezduvodne neobouva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi: jo, podle toho, co pises, je to chovani te slecny fakt desny. Ale zase na druhou stranu deti vychovavaji rodice, takze si myslim, ze 50% podil na tom ma i tvuj bratr (cimz se te fakt nechci nijak dotknout). A vyhrozovat socialkou v pripade, ze se o deti fakt staraji oba dva, mi prijde jako holy nesmysl. Pokud ma tvuj bratr rozum a vidi ty chyby, co jeho zena dela, tak to zacne resit sam.
Odpovědět
Profilova fotka
sama jsem zvědavá jak se to vyvrbí. :-| briie: pěkné známko, moc se mi líbí, takové jednoduché, vtipné, nepřeplácané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi: bohuzel je pravda co se rika - komu neni rady, tomu neni pomoci... Problem je podle me v tom, ze spousta lidi nepochopi, ze kdyz mu nekdo radi, snazi se mu pomoct, a nesnazi se ho poucovat nebo mu naznacovat, ze je s prominutim uplne blbej a dela vsechno spatne...Takovych lidi je ale bohuzel dost, co maji pocit, ze tim ze si nechaji poradit, priznaji nejakou svoji slabost...A pak se jeste casto tvari, ze jedine spravne reseni je to jejich, a tvari se jako jedini dokonali a znali. Pritom slabost a hloupost je odmitat jakoukoli radu. Preci i kdyby rada byla na nic, tak si ji vyslechnu, a je na me, zda ji pouziju, nebo ne... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zoot: to není můj brácha, je to brácha přítele :-) Jak už jsem psala, já se ho v žádném případě nezastávám, naopak, já si taky myslím, že na tom má taky svůj podíl. Rodiče jsou vždycky 2, ne jeden, nejsme hermafroditi. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: naprosto souhlasím :-D
Odpovědět
safi: tak tohle mi trhá žíly....nejhorší opravdu je, že můžeš v dobrém radit jak chceš a stejně skončíš jako ta blbá, přece jak ty to můžeš vědět, když nemáš děti? některé (většinou) mladé maminy jsou schopné tohle na tebe vyklopit a pak stojíš jak zařezaná...dětí je mi moc líto, ale pokud se nezačně starat i švagr, tak teda nevím , jak to tam skončí.... Jinak holky dobré ránko, sotva jsem vylezla z postele:)
Odpovědět
Článek se načítá
msonulka: no zavist!!! ja bych tak lezela :-D nuuna: me teda taky dela problem prijmout rady, zejmena od nekterych lidi :-D beru si to vzdycky hodne osobne a pritom si uvedomuju to co rikas, ze to neni mireno proti me. ale pomoct si nemuzu :-) ten prvni impulz je vzdycky vrrrrrrrrrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: ahojky, to ti zavidim ;-) Ja dnes vstavala v pet rano :-| Btw na ty reci "co ty o tom vis, ty deti nemas" jsem naprosto alergicka, a to od jakekoli generace :-N Je jasny, ze clovek nevi, jake to je mit vlastni deti, ale treba o vychove a teorii, ale i praxi, muze vedet dost. Jen neni jak to rict kulantne...rodicovsky "zaujatej"? nechci aby to znelo negativne, tak to nemyslim, ale jako ze ten clovek ma proste jiny nahled na vec, protoze v tom neni osobne zainteresovany :-D Ja treba pomahala segram s detmi od narozeni a celkem dost, hodne jsem hlidala. Vlastni materks ypud treba jeste samozrejme neznam, ale jinak bych rekla ze jsem celkem zbehla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, sorry, aspon vidis, jak pozorne ctu :-D Stydim :-) No, moje reakce byla i na prispevky ostatnich holek k tomuhle tematu, nejen k tvym :-) Jeste posledni vec - ja jsem teda pomerne citliva na hygienu a vubec az budu mit deti, tak bych chtela, aby mely slusnou vychovu, vzdelani a stravovaci navyky, ale porad si myslim, ze nejdulezitejsi je, dat diteti lasku a pocit, ze za nim nekdo stoji. Tohle je zaklad, pokud ty ostatni veci haprujou, tak si myslim, ze to neni zas takova tragedie. Pokud ani to neni, tak potom je to moc spatny.
Odpovědět
ja_fi: není co závidět...po svatbě bychom chtěli mimíska:), a jelikož přítelova babička je z dvojčat, každý si dělá srandu, že ty dvojčata budeme mít i my, takže to už se nevyspím vůbec :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: hele, me to taky obcas dela problem, jenze ono zalezi, jak je ta rada podana smaozrejme ;-) Nekteri svymi radami totiz opravdu jen poucuji, ale to clovek vetsinou dobre pozna, kdo chce pomoct, a kdo se jen citi dulezity :-D
Odpovědět
zoot: souhlasím s tebou, já to vidím u jedněch co mají malého prcka...postarají se, nakrmí, přebalí, ale s tou láskou to zase není až tak žhavé (hlavně ze strany maminy)...to je pak nejsmutnější
Odpovědět
Profilova fotka
zoot: no, poku dmaji kluci vyhnile zoubky pomalu jeste nez se poradne prorezou.. Je jasny, ze jakakoliv vychova podana bez lasky je na nic. To tu ale asi vsechny chapeme :-) Ale samotna laska taky deti nespasi no. Musi to byt vsechno dohromady....
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: to je smutny :-| To je pak na nic, dite ma vsechno, ale bez lasky je to k nicemu :-|
Odpovědět
msonulka: oni dvojčata bývají ob generaci .. takže se není co divit, že se vám to hrozí ;-) mě totiž taky.. táta je z dovojčat a on ani jeho brácha je něměli.. tak se těším :-D teď moje sestřenka čeká dvojčata - kluky, už je v nemocnici.. má problémy s tlakem,tak jí to asi budou v nejbližších dnech brát císařem..
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna - nektery matky proste maj jiny mysleni a tezko jim clovek vstepi svoje nazory, byt by byly sebelogictejsi. Jen jsem chtela rict to, ze si myslim, ze je lepsi vyrustat v takovy rodine, nez aby deti skoncily v decaku (jak jste tu psaly o tech socialkach).
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, to vam nezavidim... To je jedina vec, v kterou tajne doufam, ze nas nepostihne-dvojcata , uf =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ono je fakt rozdíl od koho ty rady taky posloucháš :-D od švagrové bych si teda radit ohledně dětí a domácnosti teda nenechala :-D msonulka: máš pravdu v tom, že ona sříká, že já ji nemám co poučovat, když sama nemám děti. Ano děti nemám, ale myslím si, že po 7 letech ve zdravotnictví a po absolvování vývojové psychologie, pediatrie, péči o novorozence a podobných předmětů jak na zdrávce tak na výšce a plus praxe na standartních i JIPkových děstských oddělení a v kojeňácích něco o dětech vím.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, ja bych hrozne chtela dvojcata - jsou to takovy dve mouchy jednou ranou :-D Navic je to roztomily a myslim, ze kdyz jsou sourozenci stejnyho veku, tak je to taky skvely. A chci dve deti. Tohle by bylo idealni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zoot: no, podle toho, co safi popisovala, je to dost hruza. Zustat v decaku neni dobre pro zadne decko,pokud nemluvime o tyranych detech, ktere nikdy lasku nedostali, protoze ti pak v decaku rozhodne i tak dostanou vic lasky, nez doma... a ten kdo se dostane do nove slusne rodiny, to ma jako vyhru v jackpotu :-D Ovsem nemyslim, ze by tu nekdo psal, ze by pro ne bylo lepsi jit do decaku... =-) Ja psala jen ze by se mela slecna chytit za nos a uvedomit si, ze socialka ji ty deti muze sebrat, kdyz se nebude starat a ze by ji to melo docvaknout aby se zacala starat - cemuz ale neverim.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky souhlasím, taky bysme s přítelem rádi dvojčata, chceme totiž 4 děti, tak aby to bylo trochu rychlejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna - jasny, tvuj nazor beru. Nebyla jsem tam, tak nemuzu soudit... A tatinek by si taky mohl uvedomit, ne? Porad je to jenom o ni... Kdyz chlap na tyhle veci kasle a vsechno zustane na zensky, tak to taky neni to prave orechove (opet podotykam, ze jsem tam nebyla, nesoudim). Je to jenom reakce na to hafo negativnich prispevku...
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinka - a jsou ve vasi rodine dvojcata? U nas totiz vubec, takze nase sance je nulova :(
Odpovědět
Profilova fotka
pavli: tak uvidite, treba se zadari :-) Ja se desim u dvojcat toho, ze sotva clovek dokrmi jedno, krmi druhe, pak rovnou aby zacal s tim prvnim...Kdyz jedno spi, druhe je vzhuru atd , uf.Ja se bojim hadat, jestli bych to vubec zvladla.... Pritelova sestrenice ma ted dvojcatka, dve krasny holcicky, myslim, ze jim bude asi rok, mozna rok a pul.... A chudinka je hodne unavena - maji uz jedno holcicku, ais sedmiletou, a pidi byt, a pocitali s jednim miminkem... Tak meli prekvapeni navic, ted se skoro nevejdou do bytu :-D A do auta uz vubec :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?