Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
safi: To je děs :-( A oni jsou svoji? Možná by stačilo, kdyby ji nechal se odstěhovat a pak na ni poslal sociálku a zažádal o svěření do péče? Já bych tu ženskou kopla do pr....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,taky bych zvolila to svěření do péče,jinak asi z toho cesta nevede,nebo nevím,zas tolik v tom neumím chodit
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsem si normálně byla na uklidnění udělat domácí horkou čokoládu. :-D on ji ze začátku bránil. Když jsme mu ji všichni vymlouvali, tak se čertil co proti ní všichni máme (kamarádi, jeho bráchové, já a dokonce i jeho táta), teď už to vidí taky, ale nedovede si představit život bez dětí. I toho staršího si zamiloval a má ho jako vlastního. Mohl by sice zažídat o svěření do péče, ale to by asi nedával finančně. Musel by na mateřskou a z té by hypotéku a sebe s malým neuživil. On má strašně rád děti. Je mu 35, letos 36 ale pořád vybíral až přebral. My švagrovou pracovně nazíváme Dorota Máchalová :-D
Odpovědět
safi: Tak ať na ni trochu dupne. Ona možná vyhrožuje, že malého neuvidí, ale kam půjde a kdo ji bude živit. Ať ji taky trochnu nakopne a nenechá si všechno líbit. Vím, že se to radí, ale pokud to nejde po dobrém, půjde to i po zlém. A i těm malým nesvědčí, když po nich furt mama ťape. Však to víš sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to udělal minulý týden, řekl jí, že s takovou semetrikou žít nechce, že je líná bordelářka a na truc šel s kamarády po 3 měsících na pivo. Ona zbalila sebe i malého (starší byl u jejího bráchy), přijel pro ni otec a jela k nim do Ostravy. Druhý den Pavel pro ní jel a byla zpátky.
Odpovědět
safi: Vím, že by to bylo těžký, ale měl by jí vydusit. za chvíli by byla zpátky. Nebo myslíš, že ne?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ho ze začátku litovala, ale poslední dobou si říkám, že "dobře mu tak". Má co chtěl, jednou si ji vybral a nedal na nás, když jsme ji na rozdíl od něj viděli střízlivýma očima. Ona je jaká je, ale on je táta toho malého, tak by sní měl dělat pořádek. Když jsme mu domlouvali aby jí něco ohledně péče o malého řekl, tak prohlásil že ona je matka tak asi ví co má dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Pacasso: určitě byla, ale že by se změnila to pochybuju :-D
Odpovědět
safi: Tak to je fakt blbý. Holt, kdo chce kam, pomozme mu tam :-(
Odpovědět
Holky. Loučím se. Zítra. Pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: pááá
Odpovědět
ahoj holky, tak už nosím na prsteníčku zásnubáček ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj lidi :-) tak to moc gratuluju!!!! :-) foto uz je?? ;-) safi: to je sila.. od ty doby, co mam vlastni deti, jsem na tohle nejak extra hakliva.. jezis, ja bych takovejm lidem deti fakt vzala. co z nich tak muze vyrust?? a svagr je v tom teda stejne jako ona... ta jeho reakce na to, ze ona je jejich matka a tak snad vi, co ma delat... boze, ona evidentne naprosto nevi, resp. je ji to jedno. chudaci deti. kdyby aspon v tatovi mely oporu. me je z toho uplne smutno :-(
Odpovědět
ja_fi: děkuju, fotečka bude zítra až bude denní světlo... ale je moc krásný aspon pro mě jinak k tomu, co napsala safi: je to teda síla,nechápu jak švagr může být tak flegmatický, i když asi chápu, že nechce přijít o děti - na druhou stranu kdyby se začal starat o děti a dělat všechno za ní - aby pak neodešla se pelešit k někomu jinýmu a jemu děti nechala... i takové matky jsou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: gratulujííí! ja_fi: ne jen tobě, já už se na to nemůžu dívat. I přítel to vidí a upozorňuje na to sám. A to je když to řeknu blbě 25ti letý mladý kluk, tak snad jeho o 10 let starší brách by mohl mít aspoň tolik rozumu co on a zakročit! Já se ho vůbec nezastávám.
Odpovědět
holky dneska jsem přijela domů a čekala na mě čokofontána ;-) jinak jak jsme byly na zkoušení šatiček, tak jsem si našla své vysněné... ale půjčení 10t, a to si nemůžeme dovolit... leda by mi je někdo zaplatil a to teda nikdo takový není... takže si je asi nechám ušít od číňánků, i kdyby byly třeba za 6t tak pořád je to pro mě lepší než ta 10... akorát mám výčitky jak to máma zkousne, snad to pochopí... jí vrátím tu tisícovku co m zaplatila tu rezervačku
Odpovědět
Ahojky, já bych se chtěla taky přidat. Máme svatbu 7.8. :-)
Odpovědět
ahoj luci, tak tě tady vítáme! tak nám něco o vás a vašich přípravách pověz ;-)
Odpovědět
to budou mít holky radost... zase někdo na první půlku srpna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci vítám tě! Máme stejné datum :-D
Odpovědět
Jsme spolu 4 roky. Obřad budeme mít na zámku v Ploskovicích. Máme rezervovanou restauraci, kde bude hostina a večer raut, předběžně máme i kapelu. Dneska jsem si zamluvila šatičky a přišly mi svatební balerínky, neumím totiž chodit na podpatcích :-D a to je vše co máme. Chybí mi fotograf a bojím, bojím, že těžko seženu, jsou obsazení :-(
Odpovědět
tak šup šup, at se můžeme kochat tvým albíčkem a šatičkama :-) určitě fotografa najdeš ;-)
Odpovědět
hmm, tak jak to vidím asi tady zase budu čumákovat do rána... včera jsem koukala do notu do půl páty do rána... a pak spala tři hodky, ale nějak mi to nechybí, a ted jsem zase napružená :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s lidickou. Šup fotky do alba ať se můžeme pokochat. :-)
Odpovědět
holky mám brouka v hlavě - píše se zkousnout nebo skousnout - jsem zmatená jak goro :-D zkouším si vzpomenout na češtinářská pravidla, ale není mi to k ničemu :-D
Odpovědět
ted si pročítám a dočítám zajímavé téma - o ubytování, je to zajímavé počteníčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, myslim, ze skousnout, kdyz je to smerem k sobe... Ale zase zkousnout by odpovidalo zmene stavu.
Odpovědět
zoot: no právě x-) by to chtělo asi nějakou češtinářku :-D
Odpovědět
nebo jsou možné obě varianty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze uz jsem jednou resila podobry pripad a nevim z jakyho duvodu tam bylo S... Ale myslim, ze tady je to uplne jedno, na mýsy a obřat do nema :-D Neresila bych to :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?