Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
áá jsem chtela prispet nez mi zaschnou nehty..ale za 10min nam jede bus tak zas nic nestiham a to tu sedim nahá.. kuá.. tak ja zas letim..ani jsem si to nedocetla.. holky prijdu tak kolem 9tý 10 urco--- musim si vykompenzovat tenhle siiiileenej a hroznej den :-) pac a pusu jsme tu pak :-)
Odpovědět
no holky, uprimne si myslim, ze to vsechno nedopadne, nejvic si mylsim ze ty statnice, protoze k bakalarce jsem zatim precetla jen par stranek, dite odlozit nemuzu, jeste by mozna sla ta svatba ze...ale-))) Ne, barak nastesti nestavime, bydlime zatim v byte mych rodicu, ale ty jsou nastesti prevaznou cast roku na chalupe..ale casem asi to bude chtit neco svyho...no bude jeste veselo-) koukala jsem v predchozich diskuzich, ze jste nekdo od Brna-) Jedu kousek k Brnu zitra na tyden na psi tabor-) Jinak jsem v Brne 4 roky zila a ted tam dojizdim do skoly, styska se mi po nem.-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já taky chodila čtyři roky na střední do brna, pak tři roky na vysokou,nakonec jsem ji nedodělala a přešla do Olomouce a já musím teda říct, že mně se po brnu nestýskán ani trochu |-|
Odpovědět
No já jsem tu původní školu taky nedodělala-) Takže teď dálkově angličtinuju na peďáku..a už abych měla školy z krku, mě to nějak nebaví-)) v Olomouci jsem byla akorát jednou se psem na výstavě-) takže znám jen ínádraží -) ale Brno mělo svoje kouzlo, tak nějak jsem všude kam jsme potřebovala došla hodně pěšky, hend jsem byla v přírodě v Soběškách, nebo v Medlánkách, na Palačáku a tak-) a milé hospůdky-)))
Odpovědět
Profilova fotka
hest: no a nemuzes si prinejhorsim odlozit statnice na podzim? Ja to tehdy musela udelat, kdyz jsem delala bakalarky, misto cervna jsem je delala v zari..To by ti dalo trochu casu navic ;-) .. Jinak jak to tak ctu, tak jsem sice rada, ze mam skolu za sebou, ale styska se mi po tom zivote, utikani z prednasek do hospudky naproti a tak .. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hokýýýýýýýýýýýýýýýýý:-))) Tak jsme tu:-) O cem budem drbat? jsem nejak mimo:-) Zííítra váám odjííždim, dneska šílený lítání a zítra to bude snad ještě horší, vždyt já nemam ani sbaleno:-( Holkýýýý přišel mi uužasneh balíček :-) SVATEBNí průvodce!! :-) Knížkakde je ale uuuplne všechnoo ale uplne. Takže kdybyste cokoli nevedeli- já se podíívam a všechno vám řeknu- má to snad 600stránek-ale k moři si to neberu, tam bych si to zničila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj alkapinka: tak to je zajimavy, :-) co napriklad je v te knize? Ja si rikam, ze vsechno co potrebuju najdu snad tady,nebo ne? Je tam neco co Te prekvapilo a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
teda, tak svatební průvodce,jo? ten se rozhodně bude hodit, kor Tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to jeste necetla:-) na to musim mit klid :-) Ale treba jsou to poplatky..co musis mit pred obradem, jak to chodi, veskery tradice, co nosi stesti, jaky satry zvolit..no rposte vsechno+ je to delany jako deníček ze si do toho pises rozpocet, je to i jako adresář na všechny kontakty ohledne svatby-no proste super:-) No me asi ne- ale vychutnávám vsechny moznosti :-)))
Odpovědět
Blujay: JJ, zkusim to odlozit-)) Ju, svatebni pruvodce, no tak to si uzij dovcu a pak se tesime ze nam povis nejake zajimavosti co v te knizce jsou-))
Odpovědět
Profilova fotka
hest: dle nasi tradice, prozrad kolik je vam let a jak dlouho jste spolu a tak ;-) Jsme zvedavy jak lazensky veverky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj já si myslim ze uz vsechno vim:-))) ale stejne-par veci me prekvapilo-jde se tam hodne do hloubky:-) dneska tu budu smrdet dlouuho-jste happy?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alkapinka: tak to je fajn, neco takovy by se mi taky hodilo. Pokud jde o poplatky a co musim mit pred obradem, tak z toho mi vstavaji vlasy hruzou kolik toho potrebujeme! :-o
Odpovědět
bluejay: Me je 25, priteli 29 a za par tydnu to bude 7 let co jsme spolu-)) Hezke prirovnani zvedavi jak lazenske veverky-))
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, že sme :-D hele ale nezapomeň se taky sbalit, dyž jedete na takovou cestu! at nezapomeneš půlku věcí doma, aby si to Tvůj nastávající s TEbou eště nerozmyslel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hest: po našich rodinných zkušenostech sme to předělali na "zvědavý jak londýnský veverky" vlastně nee, oprsklý, ne zvědavý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hest:tak to jste spolu uz nejaky patek :-D :-) a uz vite co cekate? Holcicku, chlapecka? Nebo se nechate prekvapit? alkapinka:clovece ty jsi pohodar ze nemas ani zabaleno! Ja obvykle snasim veci na hromadu tri dny predem :-D :-D
Odpovědět
Alkapinka: Mám pochopení, zítra odpo odjíždím na týden na psí tábor..a zatím jsme vytáhla krosnu ze skříně..a nějak s emi balit nechce..-))) Blujay: No jo, to už máme za sebou krizi, tak snad dalsi az zase nekdy daleko, nebo nejepe vubec-) Zatim to nevime co cekame, jdu 31.8. na ultrazvuk, tak treba to bude dobre videt-) Pritel by se teda chtel nechat prekvapit, ale jelikoz se neustale handrkujeme o jmenech, tak snad radsi aby nam to rekli-))
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay:-) tak já mívám sbaleno tak 14dní předem,ale ted jsem ve vsem chodila, musim se starat taky o manzíílka a tu naši maxi dogu, a taky jsem chodila do prace, takze jsem prisla domu -uvarila a padla... Takze nebyl cas-hromadky mam, jidlo je nakoupeny. ale sbaleno nemam -to dám dohromady už snadno :-) Jen me spis vstavaji vlasy hruzou pri predstave co vsechno musim uvarit a uplácat za jidlo sebou :-(:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jejda a co bude s tim vasim dinosaurem? Postaraji se o pejska rodice?
Odpovědět
Profilova fotka
jj na to se trese tchyne.. ale jak já to přežijiu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hest: tak to nam pak musis dat vedet, jestli zjistite jakyho mimiska cekate ;-) alkapinka:clovece ja ti zavidim ze jedete na dovcu aute, ja byla asi 7x autem v Italii, a zboznuju tu cestu dolu pres rakousky alpy a tak, je tam nadherne..V kolik vyrazite? My vzdy vyjeli tak ve 4 rano!! aby jsme se vyhnuli frontam na hranicich a tak..ale to ted uz asi neni vid, kdyz jsme v schengenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fronty jsou porad- halvne u cestarin a u slovinska a tam dál-to v shenegenu neni.. halvne my jedem kuli tomu v nedeli a jeste k tomu v noci, asi na 10tou vecer. takze je casu spusti..no já uz ani tak nerada cestuju autem, jsem se uz za zivot najezdila tolik, docela by se mi libilo uz se jen nechat vozit- nebo treba nechat unášt-nejlépe:-)letadýlkem :-) Takže zítra to zabalim a od 7-8 už o mě nebudete vedet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu hajííí papa
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou holky alkapince přeju eště lepší noc, at se na tu dlouhou cestu pořádně vyspí a ast to balení a všechno kolem, vařření svačin a tak zvládneš:-) paa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holkýýýý:-))) jsem zas kuli dinosaurovi vstavala v 7 :-( To mam jak s dítetem...Ted se tu po me zas sápe:-) hledám nejaky foto a dám si jí do alba-strašilku -)
Odpovědět
Profilova fotka
vy tam nekde chráápete ne? :-))) Tak jsem se rozhodla ze udelám pár koláží, jako jak si to představuju a narvu je do alba.. uz se nejak zacinam zasekávat a mé nadšení upadá -myslim jako ze svatby - už jde jen o detaily...stve me ta matrika :-( Uz bych to chtela mit jisto jistý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčata..pár věcí jsem tam narvala-a jdu balit jemně už...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky alkapinka: moje nadseni zase trochu roste, protoze se tesim za mesic domu, ze se s mladym pujdem podivat po mistech na obrad a hostinu, a pujdu do salonu se satama atd :-D pak to taky asi na chvili zamrzne.. Ale kdyz se budu nudit, tak budu vyrabet vyvazky, mam v albicku navod jak na to, ;-) a budu asi delat i kosicky a tak. ;-) No a hlavne budu zpracovavat dlouhatansky list s pisnickama na cely vecer. Uz ted mam nedostatek ceskych pisnicek, chci to mit pul na pul s anglickyma, ale jak jsem uz 4roky pryc, tak neznam novy cesky pisnicky, asi vas budu muset poprosit o napady :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj vývazky mam v lánu dělat až přijedem-tak konec září....mylsim, už jsem konečně vymyslela i jak na tu barvy :-) Jo tak s hudbou ja ti nepomohu :-/ .. Tak ted jsem si sedla.. jsme uplne vyrizenaaa a vycucana... myslim ze dneska budu v tom aute spat jak mimino.. Sem nejak prekrocila rozmer zavazdla:-( chjo:-( a JEste svaciny a karboše:-/ Holky normlane jsem plakala kdyz manel odvazel toho naseho dinosaura...a ted rvu zas kdyz si na to vzpomenu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?