Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nad: moje řeč! ;-) jojo, Bigoš vyjde tuším na nějakých 12 tisíc, už jsem se u něj taky informovala,ale zas je od nás asi nejblíž, ale tolik se mi už za fotky zas dát teda nechce,.. čekám, co mi odpoví ten Wagenknecht
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: presne tak, sice chci mit krasne fotecky, ale 12tis se mi taky nechce dat..I kdyz vim, ze je uzasnej..
Odpovědět
Profilova fotka
12? to je docela dost..takhle bych mela samy 12ti polozky... saty 12, prstynky12, fotograf 12, kapela 12 :-D :.-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo... asi jsem udelala nejvetsí kauf svýho života... :.-D já jsem uplně v šoku
Odpovědět
Rikej..
Odpovědět
Profilova fotka
no to snad ani nemuuzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vemu oklikouuu
Odpovědět
Profilova fotka
no tak na to jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
říkala jsme si že to bude strašně fáájn, když dám na stůl fotáky na jedno použití(do nějakých mís nebo něčeho) no a svatebčani přijdou-klidně si ho vezmou a budou mit svoje fotečky... Tak na dekoracích a ták maji ty fotaky od 160Kč- do 300 za ks.. což by bylo tak na 2 fotaky..což je nefér.. tak jsem práve tyto fotáky na jedno použití koupila ... 40 ks ...a hááádejte za kolik? ...za 40 Kč.... a kolik stál jeden? Kdopak to víííí ??? ja tomu poříd nevěřim.. mi přijde že to je nějaká finta nebo něco že v tom bude..
Odpovědět
Co?
Odpovědět
No to bude nejaka blbost..
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi bude..každopádně mi přišel i ppotvrzující email, že objednávka proběhla a zboží se připravuje k expedici.. tak uvidíme-samozdřejmě jsem to radši nechala na zaplacení při převzetí
Odpovědět
Článek se načítá
Tak pak napis jak to dopadlo, ja si objednala uz bily destnik..
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak ty foťáky ale na jedno použití je určitě výbornej nápad!A za tu cenu, hm taky bych do toho šla,kdybych nějaký objevila někde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo alkapinka: aby jsi nedopadla jako s tema okvetnima listkama, kde jsi jich ocekavala 1000! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hele-jeslti přijdou-tak vám dám okamžitě echo a odkaz :-) Thyjo ale nevim nevim.. joo a bude to kolem 29týho.to teprv přijedu
Odpovědět
Ja nakoupila okvetni listky v IKea 3 krabicky, to staci a stoly
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis -ty zatim nemam v potrebnem mnozstvi
Odpovědět
Holky vite nad cim porad dumam, na barvou svatby, nedokazu se rozhodnout..vim ze bude bila-sampan a nevim zda dotoho prvky zelene nebo ruzove..co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to čekala:-)) Ted mi napsali že to prej neprodejná položka a že jestli je chci tak za 100 jeden - což je taky dobrá cena-ale tak udělala jsme marfušu a seřvala jsem je proč to nabízejí a proč za kaoruu když to neprodaj- jsme teda zvědavá co mi napíše:-) nad- jůůů no konečně další odvážná... šampaň bude určitě hezká s obouma barvama- ale s tou zelenou bude svěžejší a výraznější-ta by s emi asi líbila víc:-)
Odpovědět
odvážná? Proč odvážná?
Odpovědět
Profilova fotka
no ptž se tady všichni drží jedný barvy jak kdyby se bály do dvou (samo že se jim třeba líbí jen jedna) ale mě to přijde takový víc vyrazný a zajímavý když je to víc barevný :-)
Odpovědět
no musi to byt trochu ozvlastnene a vesele..holky ja mizim..uvidime se pristi tyden a pak uz ne..bee nechce se mi do prace..
Odpovědět
Profilova fotka
jak "pak už ne"????co to co to? snad mas ww i doma neee? fnuk.. tka já se s teou zatím loučím, jelikož jedu pryc na 14dní...tak papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
taky valim domu se balit.. kdyžtak přijdu večer-tak na 8mou..si myslím.Tak zatíím pa
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: Vy jedete do toho zahraničí na dovču,že? To tady bude mrtvo bez Tebe :-) nad: já bych taky volila zelenou, i růžovou mám ráda, ale já mám vplánu taky kombinace nějakou krémovou se zelenou
Odpovědět
Profilova fotka
teda aspon co se týká květinové výzdoby, m é kytky atak, holt řeknu barvu květinářce a ona už to snad nějak vykouzlí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak čekám na odpovědi od fotografů už ani nevím komu všemu jsem psala... :-D jsem tak nahlodaná, že se snad půjdu podívat i na šaty...mohla bych 25. to jedu do Phy... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo,já su ohledně šatů a salonů taky na vážkách, dycky dyž du kolem nějakýho,hned bych tam vlezla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omandra:-) tak to jsme na tom stejn... ja tam lezu ale záásadne nic nezkousim.. nevim a ni proc-vzdyt uz muzu :-))) JJ jedem na tu dovcu..az v nedeli, takze ten víkend tu jeste prohniju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?