Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vid? taky si myslim ze to nebudu prehanet..asi trosku zainvestuju do kvetin(vic nez jsem chtela) a to je vse:-D
Odpovědět
alka: no já si ho taky nebudu nechávat dělat.. vybereme prostě něco jiného, ale spíš mě ta cena zajímá ze zvědavosti..
Odpovědět
Profilova fotka
já plánuju výzdobu tak, že pokud vše vyjde a náš kamarád je šikula tak budu mít bránu z březového dřeva, kterou nazdobíme a na stůl dám vázu s květinama aby se to tam hodilo. Jinak ty samé květiny budou i v restauračce.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to chtela echt..ale pak jsem si rekla ze na to kaslu..chtela jsme aspon zlatotisk (aby se to lesklo-jsme proste ta straka) no a pak jsme si rekla, stejne jedinej kdo se tim bude kochat nebo něco "řešit" budou mama, tchyne a 2ks babiček...takže to neřešim, vyberem nějaky obyč co se nám líbí- zrovna zvažuju variantu, že nějaký "vtipný" i když nevim jestli se to hodí -treba neco z filmu..už jsem tu videla na pán a paní smithovi a nebo z watchmana-to bylo taky pekny..tak si treba neco takovýho vyberem a bude po eleganci a muzem si to vytisknout samy:-D krásný barevný obálky už jsem na netu našla,tak to možná zvolíme takhle obyč:-):-) už prdim na rýhování zlatotisk-stejne je to to nejmenší:-D:-D
Odpovědět
ono hodne zalezi na kvetinarce videla jsem svatbu se spoustou kvetin a byla takova nijaka a pak jsem videla svatbu kde meli par kyticek a bylo to dokonale:-) mene je nekdy vice:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja premyslim že máme oholim nejakou palmu :-D chci tam mit takovy to klasicky palmový lupení :-Dmyslim ted na "bránu" co chci vytvořit u oltáře:-):-) no já urcite nebudu mit moc kvetin:-D:-D jelikoz na to nejsou prachy a je mi to skoda:-d:-D takze opravu minimum:-)
Odpovědět
Brou: do IP jsem Ti poslala info ohledně toho papíru...sem jsem si netroufla :-)
Odpovědět
dneska je super ze na netu je spoustu fotek takze velika inspirace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja mam pc v praci uplne zahlcenej:-D:-D
Odpovědět
:-D ja doma :-)))) tady se jen divam:-))
Odpovědět
clerens: díky moc.. hele.. testnu to a uvidíme ;-) za zeptání nic nedám
Odpovědět
Profilova fotka
no ja doma mam dalsich 600fotek-ale ty uz jsou "stary" a okoukaný, takze tady v praci inovuju kdyz nám doma odstrihly net:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj všechny, jsu dočítat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uff..uz mi to jde..no to byly neeervy..
Odpovědět
ja jsem doma mela taky mega slozku s fotkama a ted jsem jich polovinu vyhazela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky na to pujdu, ale ja jsme hrozne nostalgicka takze co neni uplne super tak vyhazuju ale pár si jich vytiskávám az jednou za 20let se budu koukat co v tyhle dobe bylo in..mam to jako takovy malý svatbeni album...treba pro deti, vnoucata-myslim ze za par stoleti to bude hodne zajimave"pokoukání":-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:) v poslední době Vás vůbec nestíhám.. Dalfy: tak ta 9 je opravdu nejlepší..tak ti je taky schvaluju:) jinak co se týče výzdoby,tak jsem taky názoru že méňe je někdy více.. a jelikož to budeme mít venku tak chci ozdobit jen tu bránu..
Odpovědět
nehlede s tou vyzdobou pokud to bude venku je to jine nez nekde v nazdobene obradni sini:-) nekde v parku je to krasne jen se slavobranou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne to mam v umyslu:-)
Odpovědět
idealni:-))) ale zalezi na kazdem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
i já bohužel až teda na šaty mám raději méně než více proto ozdobím bránu a pak dám květiny do vázy na stůl před kterým budeme stát a tím to je vše. Ostatní výzdoba lomu je samo jeho okolí. A do restaurace chci jen menší vázy s kytkama a to je vše. Nechci nic jiného. Já musím taky pořešit oznámení ale čekáme na focení od fotografky jak to dopadne zda je použijeme nebo necháme udělat jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky já už se tak tesiiiim- to uz je uplne neuveritelný :-D uz se nemuzuuu dockat az budu vdanáá az se budu nosit s prstenem a jmenem vedet ze to je ofiko..holky ja jsem tak vadná, ale ted byhc popohnala tak 4mesice at je to blíž už:-D
Odpovědět
tak v pripade dalfy je to jasne:-)) priroda si to ozdobi sama:-)
Odpovědět
u nás to je jednoduché.. výzdobu místa obřadu dělají sami, protože těch svateb za jeden den tam je víc.. a myslím, že když by každý chtěl něco jiného, tak by jim z toho hráblo :-D , ale to neřeším.. myslím si, že ty Průhonici sami o sobě jsem už dostatečnou výzdobou - zámek, park, rybníky. Takže budeme akorát nechávat dělat něco na auta, a pak kytky - pro mě a maminy. Holky necháváte dělat kytky i pro babičky a svědkyni? A restaurace.. to ještě uvidíme, jak se to tam vyrbí.. na to je času dost.
Odpovědět
Profilova fotka
kytky pro ostatni ani nahodou... bude kytka pro me, pro svedkyni(jedna jedina se stonkem) a to samy pro mamky, tot vse... jo a jeste zenichovy do klopy
Odpovědět
tak jsem se pobavila.. sestřenka pře 2 lety dala u toho našeho zlatníka 5 tis. za prstýnky - žluté a červené zlato + gravírování... nám poslal nacenění za bílé zlato s kamínky 15-16 tis. trochu rodíl co..
Odpovědět
Profilova fotka
to je hodne rozdil... a pak se lidi divi ze svatba vyjde na 100vku jen to lupne..myslim ze to co chci já taky nemá takovou hodnotu jakou si oni pozadují:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám že se nás venku bude vdávat hodně:) jen doufám, že nám nebude pršet..to bych asi nerozdejchala :-.
Odpovědět
ja taky budu nechavat delat jen pro me:-) pro mamcu pritel nema:-(a zenich to je jasny a pro svedkyni nevim :-( a jeste budu mit dve druzicky ale nevim jestli se tem neco dava ale vzhledem k tomu ze v te dobe jim bude 2,5 tak asi ne protoze by se tim max mlatili:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam i mokrou variantu-takze je mi to vlastne uz jedno:-) jen aby mi nebyla zima popr vedro.. nejakych 32 bych asi v satech neprezila
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?