Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ktera z vas to byla, jak menila fotografku? :-)
Odpovědět
janullii: jj, taky se těšínm na slunečný srpen... alkapinka: To mě dokáže nakrknout, když něco dlouho sháním a mám pocit že mám dobrou cenu, a postarší generace jen kulí oči - cože? Tolik? Grrr Jinak to máme venku, takže výzdoba bude společná a kytky jsou položka, na které spíš šetřím - dostanou jen maminky, možná svědková, ženich na klopu...
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít taky malý drůžičky a každá bude mít košíček a v něm okvětní lístky do barvy mijí kytky, tak doufám že mi to po cestě nebudou jíst a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna briiis to byla:-) janik myslim ze vsechno ze starsi generaci radsi neprobirat,,an me koukaj jako na dementa uz jen ze to planuju takhle dopredua to se jim o cenach ani nezminuju 8-(
Odpovědět
Chii, družičky nemáme, ale uvažujeme o tom, dát dospělým do špalíru bublifuky:)
Odpovědět
to ja jsme chtela taky janullii ale mam obavu ze holky s tim nekoho spis serezou:-) oni jsou takove akcni:-) uplne vidim jak mi lezi na vlecce a ja je tahnu salem:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a netusis, koho vymenila za koho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pustila smrčkovou a má nejakou kterou neznám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucik: náhodou by to byla prča:) Janik: bublifuky jsou super, taky jsem nad nima přemýšlela ;-)
Odpovědět
jeee taky poslouchate ze vsechno chystate hrozne dopredu?:-)) to jsem rada ze to neni jen u nas:-) jojo bublifuky me taky napadli:-) uvidime :-) ale vzhledem k tomu u nas na zamlu je zakazano hazet ryzi a okvetni listky je to reseni:-) no janullii nevim, nevim :-))) ale vtipne by to bylo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja bublifuky nechci misto rýže ale nejaky bych koupila teba na fotky.. jelikoz bublifuky nechavaj hnusny skvrny na satech-coz me je jedno ale ten oblek aby to prezil:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: bublifuky, co se prodavaji specialne na svatbu, ty fleky nenechavaji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
oni ty malý dětičky jsou tak rozkošný..docela jich na svatbě budeme mít hodně tak snad nám to tam nezboří:) akorát bach, aby si z bublifuku neměla na šatech skvrny :-.
Odpovědět
Profilova fotka
lucik: kupodivu u nas nam to ani moc nikdo nerika. Ale my taky moc neresime, co vsechno mame a nemame, nechavame si to pro sebe, tak mozna proto :-D A maminka je nastesti chapava v tom, ze co clovek nezamluvi brzy, tak nema. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna fakt? tak to je super:-) tak to si asi taky poridim:-)
Odpovědět
já družičky mít nebude.. tchýně mi chtěla narvat dceru švagra, ale té je 9 a to mi už nepřijde takové roztomilé.. těch 2,5 roku je paráda.. ale takové děti v okolí nemáme.. a velké holky nechce.. to měla švagrovka a fakt děs.. měla jednu 8 letou a druho 18 letou.. a normálně všichni si jí pletli s nevěstou .. prostě tam byly parádní trapasy.. měla takové princeznovské růžové šaty.. fakt hrůz jako...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj, myslim, ze to casto pisou i primo u toho bublifuku v e-shopech. Ale hlavne je mela moje kolegyne, a pry v pohode. Jsou to takove ty bile, co maji tvar tusim jako sampanske, nebo tak neco. A pokud by nedej boze nekde neco zustalo, da se to uplne v pohode vycistit nebo vyprat. Asi pouzivaji jinou smes prave kvuli tomu, ze je to na svatbu.
Odpovědět
Když my máme zákaz rýže a čehokoliv, připlácet se mi nechce, už takhle chtějí za obřad pěknou pálku. K tomu chystání, jo, úplně sem tomu propadla, nejdřív jsem měla pocit, že nic nestíháme a nemáme a teď když už je nejhorší zařízené a můžu dát pauzu, nechce se mi přestat :-(
Odpovědět
nuuna: jo jo.. ty bublifuky už máme.. dostala jsem je od kamarádky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janik: ja mam opacny problem - jak jsem pres Vanoce prestala, nejak se mi do zarizovani zpatky nechce :-D brou: kamaradka vi, co dat jako darek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: no velký drůžičky bych taky nechtěla..budu mít 3-letou a 4-letou takže to budou ještě roztomilý drůžičky..tak snad si je nebudou plést s nevěstou :-D
Odpovědět
brou: Takové kamarádky bych taky potřebovala, ale jsem z party první ]-( tak si myslím, že o existenci svatebních bublifuků nemají ani zdání:))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super.. nu tak ja dospely mit budu, ale v zadnym pripade jim nechci dat saty aspon trochu podobné mým..chci aby mely jen kratounký a letní šatečky, družičky mam 4 a věk je od 20-27 tlamičky a postavy maji vsechny stejné, takže tam žadný rozdil neni což je fájn:-)
Odpovědět
Tak družičky právě řeším. Dcerky máme ve věku 9 a 10 + ještě neteř 12 a všechny chtějí být princezny...což vzhledem k jejich věku chápu :-) Ale v tom případě bych chtěla, aby měly šaty stejné a to je malinko problém...a navíc ty peníze za půjčení :-( Tak zvažuju, že jim necháme ušít nějaké "normální", které by unosily i pak...ale to asi neprojde :-| ...nevím. Kdybych se vybičovala, zvládla bych je ušít i sama, takže cena jen za materiál...ale komu se má chtít???? :-D A už vidím ty jejich zklamaný ksichtíky... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja na svatbe zadny deti nechci..takze tim lip aspon mi nekladou pozadavky..to bych na svy svatbe vazne nevydychala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: Tak takovou situaci ti nezavidim :-| My teda druzicky mit nebudeme. Deti mame kolem sice dost, ale jeste vubec neni jiste, jestli tam budou, ci nebudou. A vzhledem k jejich hyperaktivni povaze bych byla pro, aby byli odeslani na letni tabor nebo tak, a aspon by si i rodice mohli oddachnout :-) Nehlede na to, ze mame tak maly salonek na obed, ze by se nam tam ty deti jaksi...nevesly :-N A aby jedly v jine mistnosti je mirne receno blby.
Odpovědět
Alka: to jsou naše děti! Kdyby nikdo, tak ony na svatbě budou... požadavky si nekladou, jen mají přání...a já...pokud to jen trošku půjde, se jim ho budu snažit splnit. Kolik takových příležitostí v životě mají??? My budeme mít na svatbě dětí 8...a všechny jsou zlatíčka...bez nich si to nedokážu představit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tadáááá:-) máme potvrzeno 27.8. na 4ernickém zámečkku :-) tak to je fáájn:-)
Odpovědět
no ja mam 2 lete sestricky:-) tatinek se mi na "stara kolena" zblaznil:-)) takze ja to mam jasny:-) jsou to docela cisla ale myslim ze budou mimo z lidi takze by chvilicku meli byt hodne:-) alka: super:-)))
Odpovědět
alka: černický zámek? horno-dolno? praha? jiné místo? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?