Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
pajik83: to je naše druhá varianta... první byla 21. 8. 2010, druhá 7. 8. 2010 a nakonec vyhrál kompromis 14. 8. 2010
Odpovědět
Profilova fotka
calven - tak to máme stejný názor. Včera zrovna jsem si vyslechla od nastávajícího jak se mu zná, že naše svatba se ubýrá docela nesvatebním směrem, ale já bych řekla, že zas tolik ne prostě jen co máme rádi. Pajik myslím, že jste to rozumně vyřešili. U nás to je téměř naopak naše výročí mám problém já si zapamatovat, tak manža říká, alespoň si toho 13 budeš líp pamatovat než 8.10. a to kdy jsme se poprvé viděli to už si vůbec nepamatuju. On jo ale to jsme byli každý ještě s někým jiným
Odpovědět
pajik83: taky ten problém řešíme... domácnost jsme si vybavili po svém a chtěli by jsme se vyhnout tomu, že dostaneme tři toustovače dvě sady sklenic a podobně.
Odpovědět
Profilova fotka
calven: :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
calven: :-D :-D :-D :-D naše je první a jediné...a jestli nebudou mít volno tak si mě ten můj neveme protože by s musel pamatovat datum seznámení a datum svatby.... :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik83: Dobře to máte vymyšlené... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my to napíšeme, protože máme domácnost zařízenou a rozhodně nechci několik sad broušených skleniček, kávovary, toustovaře, čajové soupravy apod. to mi stačí co mám ve výbavě :-) slušnou formou to napíšeme do oznámení že ne na domácnost ale na líbánky. Řekli jsme si co nám zbyde ze svatebních darů tak si vyberem svatební cestu s naší malou
Odpovědět
Profilova fotka
calven: no já dostat byť jen jednu skleničku tak už se musím stěhovat do většího.... :-D
Odpovědět
dalfy: Svatba se ubira nesvatebnim smerem :-D To je dobra hlaska Jinak my bychom taky chteli penezni dary, jen fakt nevim, jestli to pro jistotu kazdemu rict zvlast, nebo to elegantne vyresit nejakou kartickou prilozenou k oznameni... Bozinku, kdyz si vzpomenu na to zehlici prkno, kosik na pleteni nebo fesnou cibulakovou misu, kt. dostala sestrenka na svatbe, tak se mi jezi chlupy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy - ono je to vážně nejlepší...oni se vždycky všichni ptají co ženich a nevěsta potřebují, ale nejlepší je to vyřešit penězma ..já tedy vždycky na svatbě dávala obálku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
astraia: asi k oznámení...nějakou přijatelnou formou...nějaká nevěsta měla takovou hezkou rýmovačku přímo v oznámení..jen jsem si to bohužel neuložila... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
i já jsem se buď ptala konkrétně co chtějí třeba u kamarádky svatby a nebo rovnou to byly peníze. Třeba kamarádce jsem na její dotaz řekla, že nejhezčí svatební dar kterými může dát, že mi pomůže zorganizovat a pak řídit svatbu sice se smála ale pro mě to je důležitější než cibulákový servis apod.. Astrai mě se chlupy ježí i tam kde je nemám při těhle myšlenkách. Mám doma v krabicích výbavu,kterou babička shromažďovala od nevím jakého roku a říkám, že si asi budem muset koupit chalupu,abych to využila nebo nevím co s tím.
Odpovědět
Článek se načítá
pajik: Bracha mi rikal, jasne chtejte penize- normalne by vam koupili nejakou kravinu za dve stovky, ale do obalky dve stovky vypadaji blbe, takze dostanete vic :-D
Odpovědět
pajik83: No, právě že my máme taky byt už tak akorát a zatím se minimálně rok stěhovat nechceme. Takže se nám sem nevejde nic... hlavně žádný skleničky! :-D
Odpovědět
pajik: Jo to je takova ta basnicka: Jestlize si nekdo se svatebnim darem hlavu lame, tak vezte, ze uz doma vsechno mame atd... To se mi osobne moc nelibi, nejspis to napiseme nejak normalne...vlastnimi slovy... (To zas bude kecu, ze si rikame o prachy, ze se to nedela :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
astraia- chytrej bráška.... :-D :-D calven - :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
astraia: jj to je přesně ono..no nám se to s přítelem hrozně líbilo..už jen ta představa, že si můžeme říct o penízky... :-D :-D
Odpovědět
No, jak to tak vidím, tak to zkusíme taky nadhodit a uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hrozně se mi líbí taková ta záclona na kapotu auta :-D :-D ...já měla představu o panence, ale když jsem to tu uviděla v albech tak jsem se do toho úplně zamilovala...ale nevím jak se tomu správně říká..snad šerpa a jestli se to kupuje nebo vyrábí doma popř. z jakého materiálu...
Odpovědět
pajik83: záclona? jejda, tak to nevím... Mě ušije šatečky na panenku teta, to už mám zařízené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik já myslím, že to třeba dělají z vlizelínu nebo jsem to viděla i z bílé netkané textilie a byla tam mašle z organzi tuším. Téééda ty máš chytrého brášku to by mě nenapadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caven: mají to tu nevěsty hodně v galeriích ... já právě vždycky viděla jen panenku nebo kytku, ale tohle je taková látka jako závoj ozdobená mašličkama nebo květinama a je vepředu na kapotě připevněná jakoby do písmene V ...já to neumím popsat asi si založím galerii... :-D
Odpovědět
pajik83: Jo, už vím co myslíš...
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: vlizelín by to mohl být... ;-) musím to ještě nastudovat moc se mi to líbí..to určitě chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se to taky líbí víc než panenka tu mít nebudeme ani cyllinder. Zatím ahoj mažu domů, večer se asi nedostanu jdem posedět ke známým - prý na chvilku ale to znám ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovědět
Mno my jsme si koupili kdysi v Disneylandu plysoveho Mickeyho a Minnie oblecene jako zenicha a nevestu s tim, ze si to jednou dame na auta, az se budeme brat... Ale tedka bych radeji asi taky nejakou serpu nebo kvetiny...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,vítám všečchny nové nevěstinky!! calven: to s tím kostelem a červenou barvou je opravdu krávovina,že to svět neviděl,myslím,že o těhle věcech kolem kostela něco vím, takže blbost.. barvu si vem jakou chceš :-) vy jste se teda za jeden den rozjely,mám co dělat,abych to všechno zas pročetla :-p inak mně je 25 a můj drahý je též o dva roky mladší, stejně jako u Alkapinky,pokud se nepletu ;-) takže v době svatby mně 26 a drahýmu 24, pak snad do roka či do dvou nějakej ten svišť :-D inak já poradce zatím taky ani žádný nemám,dycky se zeptám na něco mamky,ta je vpohodě,poradí,aloe většinou řekne,že to všechno záleží na nás,jak si to uděláme,ségru žádnou nemám,mám tři bráchy,ty nad tím akorát tak kroutí nechápavě hlavou, a samosebou všichni mi říkají,jak je na všechno eště spousta času,ale jelikož budu mít co dělat se školou,čeká mě poslední rok, tak chcu toho poostíhat co nejvíc,aby mi pak toho nezuůstalo tolik na zařizování, končíme za rok se školou totiž oba dva,což bude asi dost na palicu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, tak jsem zpět z prodlouženého víkendu v Mariánských lázní ;-) a dočítám a dočítám, vy jste se teda rozjely... :-D Pajik83: taky se mi líbí organza nebo vlizelín na autě místo panenky... a nebo jsem taky viděla místo té látky do písmena "V" na autě kytici, taky naaranžovanou přes celou kapotu do písmena "V" Vypadalo to fakt luxusně a hodně mohutně, krása.... taky se mi líbí kdy ta kytka vede až na střechu (viz. moje album) ;-) co se týká darů, tak mě osobně se o peníze říkat nechce, ale zároveň opravdu nechci dostat nepraktický dary, který nevyužiju... přemýšlela jsem o seznamu svatebních darů pro svatebčany, ale nevím, jak by to dopadlo v praxi... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, stanovujete si dopredu rozpocet svatby? Co se tyce daru, tk by domacnost vybavenou mit budeme , takze to svatebcanum nenapadne napadnou kartickou v oznameni sdelime, at nas spis obdaruji financne:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?