Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a auto vypadá opravdu luxusně, paráda, to bych si taky nechala líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn já miluju auta černý..bílý je trapný :-D to má ted každej..v černým vyniknu líp:-) Tyrkysový mi prijde takový teploušský :-D :-D To na takovýhle auto ani nedávaj :-D :-D Tak děvčata- já se fakt měnim.. změnila jsem náázor.. našla jsem jedny jediný šaty, který bych si nechala ušít-ale švadlena by mi za ně ručila životem- protože to kdyby posrala(a to pardon ze mluvim sproste) tak by si je bud nechala a nebo mi je zacálovala.... ..nasla jsem je v albu jedný slečny tady..tak snad mě nezakousne, že něco našla a já jsem jí to ukradla :-)- jestli to ctes tak s eomlouvám ale jsou naprosto nejdokonalejsi...
Odpovědět
Profilova fotka
to si jednou koupim 8-) :-D :-D :-D Ale rikam,...tak z adeset let-az to bude levnej veterán :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máš ty šaty v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak máš recht, černý auta jsou NEJ.... až na takovou bmw x6 v bílý - to je pecka!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemam-mam strach si je tam dat :-D Mam? Neznas nejakou dost dobrou svadlenu?:-) A jejeee.. staci ze mam bavorákofila vedle sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no sem s těma šatama, at Ti je můžem vychválit do nebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo.. hoď sem ty šaty... !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oká jdu na to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsou tááám.. bže ty kdyby někdo ušil..tak bych snad tech 20kilo i zhubla..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty jsou fakt krásný... ta krajka!!! ;-) hmmmm
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak zase nakukuju ... alkapinko ty šaty jsou parádní... super by byly se světle tyrkysovou... akorát jsem koukala na MMB na jedny hladké a dole měly kousek sukně ze stejného matroše a byly bílo, rudé...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo,tak ty sou opravdu famózní,naprosto supr,ale taky bych vyměnila černou barvu za něco míň agresivního, na svatbu se mi ta černá nehodí, ale nějaká ta modručká,nebo i lila,něco něžnýho,prostě svatebního, sou fakt krásný!!!inak poradím Ti jedině tak, že pošli foto pár salonům,který šaty i šijí,jestli by to zvládly
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já už mám šaty vybrány..jen teda nevím kde je seženu... :-| mám jen obrázek, ale praštily mě do očí a lepší jsem ještě nenašla...chci bílou klasiku :-) pokusím se vytvořit si album, už mám stejně zahlcený počítač obrázkama... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou proste- ehh nemuzu ani mluvit..tyhle jsme si proste zamilovala...:-)) Chjo ted jeste aby mi je nekdo dal dohroamady.. jj takový znám, ale tyhle- boze jsem z nich uplne hotová, se mi o nich bude zdát..no presne ale zas kdyz vidim saty s tyrkysovou tak mi prijdou takový nijaký :-(Nevim s jakou barvou... ale proste tyhle bych vážně moc chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
myslím,že se shodneme,že Ti je schvalujeme :-D fakt supr!! já už mám taky vybrány,mám je v albu,ale stejně jsem si eště vymyslela upravy,co se týká ramínek, tak taky doufám,že mi je někdo ušije,už jsem se informovala,někde u Plzně by je zvládli cca za 8 tisíc,ale nevím,estli je nenechávají šít někde jinde,chci si je chodit průběžně zkoušet během šití,takže hledám český adepty na ušití :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé :-N aha..tak to jsme na tom ted stejne:-(...taky ted hledam svadlenu, ptz takovyhle saty by asi jen tak nejaka nezvalda- a samozdrejme si je chci taky chodit zkouset.. za 8? to je klídek.. na saty mam maximum 10 tis...
Odpovědět
Profilova fotka
jdu hajíí zas zitra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,taky se chci vejít do 10.. tak zas zítra děvčátka.Dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holkýýý :-) Jsem tu.. od doktora- ulítaná, ale jsem tu:-))) Tak si predstavte ze se mi o tech satech i zdalo.. proste je rozhodnuto... ted jen sehnat luxusni svadlenu...
Odpovědět
alkapinka: Ahoj, ani se ti nedivím, že se ti o nich zdá... jsou luxusní. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vid? a je to presne muj styl.. i na to jak jsem robustni vim ze by mi sedeli....boze,,,jsem se v nich uz i videla... s ruzovou misto ty cerny.. s modrou misto ty cerny..ale proste jsem je mela na sobe.. chjo.. já je tak chci.. v tomhle jsem strasne rozmachanej spratek.. vzdy ksdyz se zareknu ze to budu mit tak to mam(ne ze by mi to ostatni koupili) ale proste si to tak zaridiim..a bylo to se vsim... a ted chci tohleeee... a mít je budu :-D :-Dsakrys..si je necham usit treba v rakosouku hlavne at mi je nekdo splácá ve stejným provedení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem už jsem tu taky... :-D alkapinko to je znamení, když už se ti o nich i zdá... ;-)
Odpovědět
alkapinka: Jsou vazne lu-xus-ni!! A co si je zkusit nechat usit na miru od nejakych Cinanku? Nektere firmy sijou i podle obrazku, nejen to, co maji v nabidce... A zpravidla to naceneni neni vyssi nez 6 tisic...
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83, vid? jako tu miliardu co mam v albumu ty jsou proste krásný- stejne pulka je tam satu který si já vubec nemuzu dovolit (styl -falbala -asterix) no ale tohle je preeesne to co chci.. taková ta rozháraná "vílí" sukne a ta krajka- no proste luxus... jsem z toho spis zoufala.. jak uz jsem tu psala, siti se bojm vic nez cert krize a vim ze to nikdy nevypada tak dokonale jako na modelce.. tak jsem z toho nestastna ptz se bojim ze proste kdyz nekoho sezenu, tak takhle nedopadnou :-(((((
Odpovědět
Profilova fotka
astraia7: no to jsem presne myslela, jenze, chci si je zkouset prubezne, a hlavne to chci mit pod kontrolou-asi bych jim tam volala 2x denne jestli je vsechno okěěěj :-D :-DO cenu mi ani nejde,, spis o verohodnost ku obrázku
Odpovědět
alkapinka: tak to chce hodně dobrou švadlenu. Taky jsem uvažovala o tom, že bych si šaty nechala ušít, jenže jediná dobrá švadlena v okolí o které vím na to nebude mít čas. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak muj "svedek" (toho co chci ale je to doooost slozity a nevim jeslti bude) tak mi je odsouhlasil..mimochodem je to tezkej metrosexual a profi fotbalista-tak me tohle fakt potesilo :-))) calven: no prááve, hodne dobrou, neli -bohyni :-( fnuk... já jsem se zařekla žýe niiikdy nechci svatebni saty... uz jsem to tu psala ze zacatku... no a podivej se na me.. celkove sleduju co zareknu tak to bude :-D :.-D
Odpovědět
alkapinka: ale vůbec se ti nedivím, jsou fakt nádherný a pokud nahradíš tu černou nějakou víc svatební, tak to bude úplně super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
calven: tak ted jsme s mým skoro svedkem vybraly zlatou.. zlatou krajku a klatý ty camcy - sice ty moc nevyniknou, ale ta krajka urco jo:-) a já puvodne chtela zlatý a nebo krémový..tak by to bylo super
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?