Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz jsi neprosla placenim tak je to ok, :-) bylo by tezky od nej dostat penize zpatky ;-) platba je dalsi krok, muzes bud kartou nebo nekdo ti da moznost platit sekem. ;-)
Odpovědět
no to ja tam nedosla, ja dala koupit, to mi reklo ze se zavazuji ke koupit, coz mi nevadilo a pak mi mejlem prisla cela castka na 100dolaru..takze to fakt nee..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je ok, :-) proste to neplat, babe jsi napsala, takze slusnosti jsi ucinila za dost a je to. Jen si dej priste na takovy nakupy pozor, kdyz je to velka vec tak postovny bude tez velky. No a kdyz snad 3krat nezaplatis tak ti ebay muze zakazat nakupovat, coz taky neni problem, protoze se proste zaregistrujes znova :-) ;-)
Odpovědět
ok, dekuju moc, jsi zlato, uplne jsi me ted uklidnila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no problem :-) rada pomuzu, taky by me to vydesilo..
Odpovědět
Profilova fotka
holky ted mi tu jedna holcina rekla ze v Adine v Praze vyprodavaji letosni svatebni saty za 3900kc!To je super, skoda ze jsem tak daleko!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vyprodej v Adine, parada :). Byla jsem s kamaradkou vybirat ji saty na svatbu v prosinci a hned jsem si vyzkousela i ja a nakonec jsem si jedny za 3.900 Kč odnesla :). Budu je muset jeste lehce upravit, ale to vyjde na max 1000 Kč, tj. porad me to vyjde levneji nez jejich pujceni. K prodeji jsou i syt, ktere nikdo nemel na sobe :). Mela jsem na ne zalusk, ale nakonec dostaly prednost jine...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mas super, za tu cenu bych do nich na 100% sla! Ach jo! Ja snad priletim domu!!
Odpovědět
Týjo, vy už máte šaty...Ty já začnu řešit až po Vánocích. Je ale pravda, že pokud si jde koupit šaty za stejnou cenu jako si je vypůjčit, tak není co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jedu v úterý šatičky zkoušet už se těšííím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ja si take pujdu zkouset saty az po Vanocich... Tak snad nake zbydou :-) stejnak si myslim, ze si je necham usit...pac velikost je velikost a pri predstave co jsem videla v salonech - (velikosti na velrybu) tak asi vetsi jistota usit...Jen vymyslet kdo mi to usije... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kde steeee??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejay: Nevím jestli to není blbost ale tak mě napadlo, když po svatbě pojedeme do Německa, vy do Anglie, tak musíš mít OP, že jo, no a ten ještě nebudeme mít nový. A v pase staré jméno, tak na co teda pojedeme? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta: ja myslim, ze jsem nekde cetla, ze si pas musime vymenit do 3 mesicu ;-) ale jeste se radsi zeptam.. ;-)
Odpovědět
Ptala jsem se na matrice a o novou občanku by se mělo zažádat do měsíce, pas platí ještě 3 měsíce. Taky plánujeme hned po svatbě líbánky, jen ještě nevíme kam, ale zatím vede Řecko, Turecko nebo Dominikánská republika ;-) Hlavně si tam někde chceme půjčit auto a cestovat, ani jeden nejsme typ fláknout sebou na lehátko a smažit se do večera na sluníčku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooooj holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-):-) jsem tu!! jsem v novym a jsem na netu - hurááá :-) sice to tu leze jako snek nejlínejsi..ale aspon neco- no to jste se moc nepochlapily ! :_d :-D jsem myslela jak stravim celej den docitanim a v poho.. jinak stehovani probehlo behem 2hodin takze pohodicka, ale nasli sme vadu bytu a nevim nevim jak se sni zžijem :-( :-( snad jo..na dneska uz sme tu spaly, takze to ze jsem mela sileny sny a vstavala v 6snad nic neznamena, taky jsem si jeste nezvykla.. nemam tu ani nic hotovyho :-D je tu jen ulicka mezi krabicema a? notaaas :-D :-d
Odpovědět
Profilova fotka
aaaaaachjo:-( tak hrobku mi nedovolili, idioti, a jeste jak to napsaly- tss si mysli ze jsem nejakej keken nebo co? :-( :-/ nu a napsala mi i navrharka... cena satu -prumerne 15tis, podle spotreby materialu a tech mych kaminků...15tis... myslim ze si je necham ušít od asapa a jí bych se ozvala na dozdobení...max... chjo to jsou samy blbý zpravy...
Odpovědět
Profilova fotka
nechráápejte:-)
Odpovědět
Ahoj Alky, vitej zpet, bez tebe je tu mrtvo:-) grtulkuji k nastehovani a te hrobky je mi lito..vcera jsem udelala vyvazek a jmnovku a musim rict, ze se mi povedly:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? tak to si sikovna:-) no me to je taky lito, dneska se mi o tom zdalo, co oni na to,,,fakt me to stve..tak nejak uz jsem stim pocitala:-/... to ja se do jmenovek nepoustim ty si necham na dýl a vývazky necham tak na vNOCE--- holky to e des.manzel budu chrapat tak do 2ou a pak asi ocekava rovnou obed nebo ja nevim..jenze ja nevim kde mam hrnce, nevim nic a hlavne on je v takovy ty centralni mistnosti takze nemuzu ani vybalovat, no des..:-( uz se tesim az se to tu dá dohromady.. a to nemame ani kuchyn..to jdem koupit zitra-opet ze svatby:-/////
Odpovědět
Profilova fotka
alka:tak jak jde vybalovani? Tak jsme ted koupili letenky na ctvrtek, nakonec letime na 4dny do Alicante, podivat se za snoubencovou mamcou, jeste jsme je letos nevideli tak ted plakala radosti :-) takze Rim bude az priste..
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay- thyjo tak to se máte, to vám zavidim ze si takhle litate:-) hned bych nekam letela taky:-) jinak vybalování nejde..ted jsem tam jak staks nasvihala obleceni, ale obyvak je stale pod hromadou krabic..to si myslim ze se hne az nekdy zitra... a zitra to bude taky ficak...
Odpovědět
Profilova fotka
kde jsteeee? ..thyjo ja se cim dal vic bojim tech satu..koukejte http://www.romanticgowns.com/Collecti...
Odpovědět
Profilova fotka
tady porad nikdo neni..to je des...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ja uz jsem taky pod 300stovkou!! jupíí. ani jsem si toho nevsimla
Odpovědět
Jojo, vybalování to taky znám ;-) Na jaře jsme se stěhovali do nového bytečku, navíc jsme předtím bydleli u rodičů, takže jsme si toho museli hodně i dokoupit a dovybavit, to bylo peněz :-S .Ale teď už jsme zabydlení a spokojení :-D Takže loňské jaro bylo ve znamení budování a stěhování, příští jaro budou svatební přípravy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ted jsem si po netu koupila kuchyn :-/ :-/ jelikoz mi tu "moji" zdrazili o 120%..tak mi to vcelku vyrazilo dech...
Odpovědět
jakou kuchyn? odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
alka- 120??? to snad neni ani mozný, nepodivala jsi se spatne kdyz si ji vybirala??kdyby o 20% tak mozna pochopim,ale takhle...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?