Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Tobe to liceni tak krasne jde, to ti zavidim ;-) Co bych za to dala. Ja jsme v tomhle relativne neschopna, a jeste kdyz jsme nervozni, neumim si poradne ani namalovla rasy...tak to nebudu riskovat :-D jeste by si me nevzal :-N :-D No fotky ze zkousky budou za dlooooouho, zkousku budeme delat asi az tesne pred. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no to je fakt těžký...musím tu bižu nejdřív nastudovat... co kde mají... já právě myslela, že už jsou definitivní..mě se líbily podobné, ale stříbrné... a hlavně musí mít nejméně 8 cm... abych moc nešourala šaty... no u výběru botek se taky ještě pořádně zapotím... ach jooo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jo líčení mě baví, ale taky se trochu bojím, že v den D budu rozklepaná... no v nejhorším do sebe naklopím panáka nebo čaj z meduňky aby se mi na 20 minut zklidnila ruka :-D :-D :-D Já si vůbec neumím představit jestli to budou velké nervy...nebo prostě vstanu a bude to den jako každý jiný... :-) Spíš se obávám té první varianty... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, to clvoek nikdy neodhadne. Muze to byt i tak, i tak. No ja musim mit tak 9cm :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:taky pěkně... :-D no já těch 8cm mám taky jako nejnižší hranici... ale fakt nevím jak se na takovejch chůdách dopravím k oddávajícímu a k ženichovi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: napodobne... Ja v 9cm vydrzim, ale cely den asi ne, to uz je utrpeni. Tak nevim, jak to udelam. Budu muset budto hodne posedavat, nebo hodne pit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolky:-) teda vy jste se rozjely, a v docela zajimavym stylu :-) to já jsem na bižu odborník, a nuuna ty saty jsou fakt luxus :-) krásne se lesknou, to bude v lete vypadat moc dobre:-) jinak na krk uz bych nedavala nic -jestli budes mit neco v hlave.... thyjo jak jste to tu popisovaly, tak jsem se zacla uplne klepat jak to bude v den D, to se asi zblaznim nervama:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já udělala průzkum z několika alb... a nevěsty mají hodně perličky..ale ty já nemám ráda, pak ten vlasec s perličkama nebo kamínkama a nebo všelijaké verze náhrdelníků dokonce i z mušliček :-| ... to je zajímavý, že do teď jsem na tohle nikdy nekoukala... :-D v tomhle teda plavu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tak perly by na svatbe nemely byt vubec... a co se tyce toho na krku, tak to co maji nevesty s emi vubec nelibi-uz jsou takove preplacane-teda kdyz nemaji jednoduche saty a jen nahrdelnik..ale ja jsem proti nahrdelníkům zaujatá :-D tak me neberte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ahojky ;-) No ja prave na hlave nebudu mit asi vubec nic :-N uvidime, mozna neco maleho, ale nepocitala jsem s tim. pajik: ja prave perlicky taky nemam rada, navic ty saty jsou s lesklyma kaminkama a ty perlicky se mi k tomu moc nelibi... A vlasec uplne nesnasim :-N Na nekom se mi to moc libi, ale na sobe se mi to nelibi, asi nejsme ten typ nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tak v tom pripade jj, me se zas libi to 55 :-) 57ka je nadherna, ale nejak s emi k tomu nesikuje, no i kdyz jsou tak kyticky to by slo
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj, to je muj velky favorit ;-) Moc se mi to libi, jen nevim, jak to bude vypadat v realu. Ma to byt mlecne sklo sazene do kovu. No kdyztak se to da vzdycky prodat :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo to je fakt ta 57 je hezká..jemná, decentní... já chci korunku..takže asi skončím s holým krkem popř. si nechám svůj řetízek...stejně ho nesundavám... :-D ale líbí se mi kýčovitý štrasový náramek ani né tenký ani né široký... :-D původně jsem chtěla něco jemnýho nahoru na paži, ale na svatbu se to asi nehodí.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz budu prodavat moji korunku-zrejme...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: takze nakonec nebude? Ja koukala na ruzny hrebinky do vlasu, je to hezky, ale vsechno maji v bile barve ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: japato?
Odpovědět
Profilova fotka
nn nebude, to uz je jisty od ty doby co jsem byla u kosmeticky:-) budu mit jen hrebinek s tim perim a zavojickem.. a pak budu mit kohout, takze a korunku tam neni prostor:-D ja nasla hrebinky ve vsech barvach..dokonce i v ty moji- zlatý, zlutý atd:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jeee, a kde se daji sehnat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jo tak to chápu, že už tam korunku nezakomponuješ.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna no to si musis do vyhledavace zadat štrasové hřebínky, a když si to dáš do seznamu nebo do googlu vyplivne ti to spoustu odkazu, ja mam u sebe ulozeny jen ty svoje s webem, tak nevim jestli u tech mých barevných bylo i treba bilý provedení... ale kouknu jaky mam odkazy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
www.hairshop.cz, www.sperkyproradost.cz, www.studiokvetuse.cz (tam mam vyhlidlej já ten hrebinek:-)), a www.svatebniraj.cz -ten je uuuplne nejdokonalejší :-) tam mam jakoby hreben pres celou hlavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Studio Kvetuse, tam jsme snad dokonce chtela neco objednavat, uz nevim co.... Diky moc, mrknu an to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatebni raj jsem prave koukala, tam maji krasne hrebinky, ale v sampan nebo v kremove maji snad jen dva :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jdu pro dnešek pááá ... zítra asi nebudu musím zase do Phy, ale juknu se u našich na šatky... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Tak si to zitra uzij ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se chci koukat na satyyy
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, dneska je fakt den :-| Uz me to tu tezce nebavi a leze na nervy. Vejplata prijde mozna az pristi ctvrtek, stravenky dostaneme kdyz buh da do konce tydne... Tomu rikam bordel. A ja na uctu minus kilo a doma 7 stravenek. No, to bude opravdu jeste zajimave. Uz toho mam vazne plne zuby, cely tyhle blby pakaze, pro kterou delam. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holkyyyyyyyy,tak jsem se sem zase po dlouhe dobe dostala :-) Docitat vas asi nebudu, to nejak nestiham. Jen co jsem stacila pochytit:alkapinka, jak ti to nakonec sdopadlo s tim navrharem? Pochytila jsem, ze jsi se svagrovou udelala kraval... Je uz klid? nuuna:moc gratuluji k satickam, slusi ti, opravdu. Jsem koukala do tveho alba a mas tam fotku stejne bizu, jakou si chci objedvat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katulline: a schvalne - ktera to je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to obrazek c 57 a k tomu jsem nasla i korunku, nebo spise vlastne celenku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?