Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Tak uz mame fotografku:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
akohopak?Inak moc blahopřeju!!fotograf je fakt snad nejdůležitější na zamlouvání ;-)
Odpovědět
Moniku Novotnou, ale chci se s ni pobavit o fotkach, pze nktere se mi nezdaji.. Uplne me to videsilom uz jsem videla, jak me tatka vede ulickou a pritom foti:-) uf, jsem si oddychla..
Odpovědět
Libi e me hodn cernobile, nbeo takove ty hnede, tak s cernobile s temi arevnymi zvyraznenymi detaily..a takjy hlvne neradicni fotky, u ktreych dofam, zenebude proti..mysli ze bych ji mohla prinest par fotek na ukazku??? Neni to blbe...?
Odpovědět
Profilova fotka
no tAk gratuluju:-)))
Odpovědět
ted jeste hudbu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ta tak nechvata:-)
Odpovědět
No holky ale reknu vam, ze mi zrovna dvakrat do smichu nebylo...uz nikdy vic:-) Alky na kolik te vjde t Zuzka Scharf?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nejdriv mela ten levnejsi balicek - rani pripravy, obrad, foceni a zacatek hostiny, za 6900,- no ale pak jsem vzala 12ti hodinovku za 8400,- to uz neni takovej rozdil :-)
Odpovědět
tak to docela v ldu ty ceny..
Odpovědět
Profilova fotka
jj prave ze mi to prijde uplne v poho
Odpovědět
na to jak exkluzivni fotky ma...myslis ze nebude blbe vzit nejae fotky co se mi libi a ukazat je te fotografce, jak si to predstavuji?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to urcite neni blby ;-) :-) taky taham fotky vsude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky akorát koukám na tu vaši fotografku a fakt gratuluji,některé ty fotky jsou užasné ;-)
Odpovědět
Terape ahoj, my se jeste nezname:-) ty uz mas fotografku?
Odpovědět
Profilova fotka
prozatím mam zamluveného petra Marhoula.Měla ho kamarádka a byla s nim strašně spokojená,tak snad to vyjde...
Odpovědět
Koukla jsem, krasne fotky..
Odpovědět
Profilova fotka
snad bude šikovný.Já ani můj přítel nejsme zrovna fotogenický a vždycky se na fotkach tváříme jak blbci,tak to bude mít pán docela těžký :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
grr, nemam rada kdyz mi nekdo nebere telefon..chjo.... tak fotograf..no doufam ze kosmeticka me namaskujet ak abych pro fotografku byla pritazliva:-D jako na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
říkala jsem si,že si na svatbu koupím opravdu kvalitní make-up,ale začínam se v tom strácet a vůbec nevim jakej......protožemě ještě neopustily puberťácký pupínky,tak chci hodně krycí ale zase,abych nevypadala jako vosková figurína.Stejně při mém štěstí mi ve svatební den ráno vyraší uprostřed čela neskutečný ,,bedřich",takže je to asi jedno :-D :-D :-D .používáte někdo opravdu zázračný make-up??????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!!!... nad gratuluji k fotografce... už si asi musela mít nahnáno co? ;-) Jé alkapinko tak já beru balíček za 6990,- od Zuzky Scharf, ale budeme se fotit až od příjezdu na obřad... Jelikož nás bude stát ještě litr cestovné...takže to nakonec vyjde na 8000,- ...ty máš super, že ji máš ve stejném městě.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terape: ahojky ...zázračný ne, ale hodně dobrý je True Match od Loreal...dobře kryje a vydrží dlouho, ale sama zvažuju spíš na svatbu ten minerální True Match Minerals...jelikož bude srpen a vedro a tenhle má takovou lehkou konzistenci a já ho na léto používám běžně, pleť sjednotí a udělá jí jakoby sametovou, ale není až tak moc krycí... :-D :-D ..teď budu vypadat jako magor přes šminky.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: nebudes vypadat jak magor, jen te budeme vsechny otravovat kvuli radam o make upu :-D Ja mam dotaz, mrkla jsem na internetu na ten Artdeco base pod ocni stiny jak jsi rikala, je to jakoby stetecek?Tady v Uk by me to vyslo asi na 450-500kc kolik to je v Cechach?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: :-D :-D ráda poradím, když budu vědět... Artdeco je buď v kalíšku nebo ve štětečku... v kalíšku vyjde v ČR na 200,- , štěteček se tu hůř schání, ale počítám, že stejně jako u vás ;-) jinak tady je to k sehnání jen v parfumerkách Douglas nebo Marionnaud ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: dekuju! ;-) :-N 200kc je jeste fajn,asi se po tom kouknu az budu v cechach ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: :-N jj, ten kalíšek stačí a vydrží fakt na dlouho... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty to máš opravdu zmáklé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to cucim...ja jsem schopna ovladat maxomalne lesk na rty:_)
Odpovědět
ahojky nevěsty, nad gratuluju k fotografce... hlavně, že už máš po starostech ;-) no, já jsem zpátky na kolejích, tak tu budu otravovat :-N jinak jsem koukala, že hodně holčin má modrou dekoraci, jsem si myslela, že budu origoš a ono nic.... no asi nová móda :-D :-D
Odpovědět
a kde je vůbec omandra?? tady nějak dlouho nebyla.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?