Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak..ted sme se docela zrezaly navzajem ..uplne se tresu..vycetla mi neco ze jsem nerv a at si dojdu pro prasky a ze se nedivi ze nemam kamosky, a ze at se vdavam v pytly jelikoz ona bude mit saty od toho navrhare a ja at s eposeru, a ze to dala cist kamosce(ty nej od navrhare od kud byla sleva) a ze at si dojdu prej k psycho a ze jako co jsme myslela tim kopirovanim, a ze to nechape a at si strcim celou nasi svatbu do riti a ze at neocekavam ze na svatbu prijde - tak jsem ji odpovedela ze ji tam ani nikdo neceká... no doufam ze milacek bude pri me.. tohle bylo hnusny i ode me.. ale holky..celá se třesu..jsme uplne na prasky..moje saty snů se rozplynuly...jako jedna moznost je jak mit od nej saty..ale za plnoupalku a risk ze budu odhalena...
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo a ted jsme uplne nestastna..nejradsi bych se rozbrecela...
Odpovědět
Profilova fotka
uplne se klepu...nejradsi bych to presunula na zimu nebo na cerven bo duben a na... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka- preci to neni jedinej navrhar :-) ...a ono lepsi ji to rict nez to dusit v sobe, ale jak rikam ja bych ji to rekla uz drive - takze ve me by se toho tolik nenahromadilo...ale zvladnes to uvidis....
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze neni..tady jsou jen trapny svadleny-ale tohle bylo neco..jeho dila jsou jak od matragi ..proste neco uuzasnyho.. chjo tak vamnapisu jednu sms co mi napsala- mimochodem, uz ji neodpovidam takze mi ty sms pise jen tak sama se sebou , a co hur moje sms preposlala milaskovi a volala mu... nastesti me fakt miluje.. ale takovyhle vyhroceni - to je masakr.. sms: nepoucuj, ty psychopate!zamysli se nas sebou a nepremyslej nasemnou! Nejsi normalni. Vzapatuj se ja nikoho nenutim aby si me bral. a muzu mit vse jak chci,,, ja byla prvni a saty jsem take mela prvni, to ze se do nich nenacpes je tvuj problem! Tak uz me neotravuj a najdi si svoje saty! tak to je reakce na "nic" ptž od ty doby co mi napsala ze ani sebezlatejsi saty mi nezakryjou jak jsem hnusná, a zlá a oskliva..atd jsem uz ji neodepsala...no a to mi mezitim napsala dalsich 5sms..ale jak hnusne..holky ja se fakt rozbuelal..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky! Teda Alkapinko to čumím.... hele ale udělala jsi dobře... prostě se na ní už konečně vyprdni k životu takovou "slípku" nepotřebuješ... stejně tě akorát jen nervovala a kazila svatební přípravy... udělej si vše tak jak chceš ty, nikomu jinýmu do toho nic není a návrháře nebo šaty určo seženeš i sama!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porad nechapu tu cast "nenutim aby si me bral" to ji uz asi fakt hráblo..jelikož to nechápu...no fakt nechápu...uplne se klepu, co vytvorila do tech sms, ja vim mam se povznest, ale tohle? to je uplne k.o. a ono vam to na mozek docela naleze...
Odpovědět
alkapinko drž se! a hlavně ji ignoruj...
Odpovědět
Profilova fotka
sorry ale ona asi není normální..soudím z té sms :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka:Totalne ji ignoruj, to je nejlepsi co muzes udelat. Ona ti chce ublizit a chce aby jsi ji na to odpovidala. Kdyz to neudelas, ona nevyhraje. Navic jeste ve vsech svym sms ukaze, jak je uboha, uprimne je mi z ni na bliti. Jen at pise, pekne si sms schovej, treba se jeste budou hodit, az se bude tvarit, ze ty jsi ta spatna a ona je nejaka chudinka co za nic nemuze. Uprimne - jestli je jedina vec, kterou si zveda sebevedomi to, ze je hubenejsi nez ty, lituju ji vic nez kohokoli jineho. Protoze pak je opravdu chudak, kterej si zaslouzi jenom litost a nic jineho.
Odpovědět
Profilova fotka
no ale jak mi napsala ze to jáá od ni kopiruju, a ze muze mit ona jak chce a mi ne, a ona ze to bude mit od toho navrhare a ja ze mam smulu ..a takovyhle..proste me upklne rozjela ale to by byly kecy, ale jak hned sla po milaskovi ? no to mi uplne vyrazilo dech- to u me teda fakt zkoncila, to si jako myslela ze mu to rozmluvi ?? a to jsem zvedava co udela u tchánovců ...jako už ted je jasné ze na svatbu nejde...a uz jsem i "v klidu" ze ji nic rikat nebudu..ignoruju ji, jediny co me drzi je ze mi milasek volal a kdyz mi rekl ze ji serval a tipnul ji to a ze ona se rozervala- tak to jediny me "hreje" a lepí mi to tu moji bolest :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alko, ona je zaminrakovana chudinka, ktera se za kazdou cenu snazi bejt nejlepsi, a trha ji zily, ze i kdyby chtela, nebude lepsi nez ty. Tak to vidim ja. A za kazdou cenu se snazi presvecit sama sebe i tebe, ze ona je tady ta lepsi. A podle toho jak horlive posila hnusny sms ji to moc nejde a pekne ji to se*e. Takze nakonec muzes mit i celkem potouchlej pocit vitezstvi, protoze z meho pohledu je naprosto jasny, kdo tady prohral na cele care :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a to je to co jsem rikala ze na to bude hrat- ze si vybere saty "moje" a ze bude rikat ze ji slusi ptz je hubena a ty ja mit nebudu, uz proto je musim mit ty co chci a vypadat tak jak chci... no chyba..mam plnu pamet tak vsechny krome poslednich 2 zarvaly.. :-( ale milaskovi jsem ty prvni 4preposlala tak ty zacatecni mam, on si vymazava mobil jednou z amesic takze to mam u nej...
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky posilala hnusny sms :-N ...ale jen ty prvni 4 :-D :-D,, a kdyz se priznam tak je fakt ze se snazim byt porad ve vsem nejlepsi (to mam v genech a vychovou). ale rozhodne sni nesoutezim.. proste si to sama vymyslim aby to bylo neeeej , ale to co mi naservirovala me teda dostalo - holky kdo tu rikal pred mesicem dvema, ze budem na prasky? a ze budem potrebovat chocholouska? no jááá uz jsme prvnííí :-D honem mi dejte nejaky antidepresiváá :-) at ji udelam raodst:-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjo.,..kam jste mi zmizely...tak jste mi udelali radost...ze jste se tu objevili a nenachali me tu samotnou...
Odpovědět
ahojky, no tak to je drsný ;-) tak si dej něco sladkýho, to snad zabere :-D já si myslím, že se ukázala pravá tvář švagrové a je vidět, že ji štveš hodně dlouho... to jsem zvědavá, jestli ty šaty od toho návrháře mít bude x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze bude...ona ho zna... jeste k tomu zná jeho neeej kamosku kterou ma za bohyni..to by bylo aby ji to neudelal za cenu materiálu, a to moc velka cena neni, a to jediny by ji zarazilo ptz oni jsou uplne na nule a zadluzeny, takze jedine kdyby byl drahej tak je mit nbude...nj co se dá delat...stejne pujdu do toho salonu a zeptam se na jeho cislo, prece nemuze poznat v rámci zákaznic ze jsem to jáá - tpž si myslim ze ona ho na me upozorni,,a nebo to mam vzdat a nechat si je usit jinde? jenze jinde to neni tak krásny... a ani neumi tu teplou sampan.. a to nez vzdy nekomu vysvetlim, to radsi beru sampan obyc,..chjoo saty potentovany... proc jsme tak narocna ?:-((( nedam si neco sladkyho, ani nevite jak me to nabudilo pokracovat v ty diete a dat si pekne zabrat do tela...poradne se znicit, a udelat ze me do svatby sexbombu :-) to by ji nasralo asi nejvic :-D :-D ale co mi je do ní, sama chci abych nevypadala jak bečka...
Odpovědět
Profilova fotka
uj, ted mi dosla jeste jedna takova blba vecicka.. meli sme od ni mit do toho bytu sporak, novej, ze je ji nanic a ze nam ho pujci...nooo a na cem já tam budu varit? :-D :-D
Odpovědět
Ahojky..Teda alkapinko, fakt se nestačím divit, co to máš za švagrovou..Ta může jít do Bohnic..A jsi vážně dobrá, že jsi jí to dokázala říct :-) Určitě existuje salon nebo někdo, kdo ti ušije podle tvých představ..Možná ne u Vás,ale co jinde, poblíž?
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo tam supem pojedu já ...:-( :-( no ja o žadnym salonu nevim.. jediny co vim je asap)kterej nemá žlutou a bojim se) a pak Marry ..no a to nejsou zrovna TOP salony :-( a jeste k tomu to pry objednavaji od asapa a doupravujou to..nebo uz s emi to pomotalo ? ..no ale proste nevim no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kdo tu porad chtel ty levante? tak to studio ma 80% slevy.. http://www.andelske-svatebni-studio.c...
Odpovědět
No hele já si myslím,že do toho salonu zajít pro číslo můžeš, koneckonců, co jim je do toho,že se spolu nebavíte a i když je tam její nej kámoška, co ta zmůže??On bude mít kšeft za plnou cenu od tebe,kdežto od švagrovky jen za materiál, tak si myslím, že v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevim...co kdyz je to taky hnup a bude jí donaset a nebo mi to "zkazi" ? ja uz jsem paranoidni...
Odpovědět
a jak bude vědět, že jsi to zrovna ty? a hlavně za zeptání nic nedáš, bo ti něco řeknou zrovna v tom salonu, nebo by ti je ušil a pak bys je nechala v tom salonu na půjčování, to by bylo taky určitě levnější
Odpovědět
Zkusit to můžeš, nevěřím, že je horší jak švagrovka..A když bude donášet? Tak ať, o co jde?Máš svatbu dřív tak co..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to jsem já s Levante a mají je tam ve výprodeji za 14990,- na což nemáááááám :-D hledám levnější... nebo si je půjčím...ale Ď za info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam ji dýl ... ale jsem na nerv... A nebo ted jsem vyplodila to ze do satu dám fakt hodne a obejdnam si je na asap, dozdobim vlastnorucne, a kdyby byl pruser je tu jeste jedna siiiilene draha navrharka, tak za doupraveni bych taky nemusela dat řachu
Odpovědět
A je fakt tak drahá?Že by sis to u ní nechala rovnou ušít..
Odpovědět
Profilova fotka
jj je doost draha, ta moje kosmeticka mi ji doporucila ale upozornila ze je fakt mastna.. a taky rikala ze si u ni nejaka holcina nechala upravovat sv. saty...takze praxi v upravovani ma..ale usit, to fakt ne, to by vyslo tak na 20-30tis... práve to jsem myslela taky..ale fakt je to tu drahy
Odpovědět
Hm tak to je škoda..Tak jedině zkusit toha asapa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?