Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiczka:Ty máš paměŤ ;-) spodničku se mi hned podařilo hned prodat,su rychlík,,co? Jéje alkapinko,tak at se vyčasí a nálada se pěkně rozproudí a manža neprudí!! nad:svatba je sladká, tak at sou aj noviny,ne?:-)
Odpovědět
Janizska: nee, to je zbytecne, vzdyt to vsichni budou cit na hostine a to uz vsichni vi, kde jsou:-) Tohle je muj obsah, zatim... Obsah 1. Úvodní slovo 2. Cesta do pravěku, aneb historie jednoho páru 3. Tradice všední i nevšední 4. Trocha historie nikoho nezabije 5. Hádej, kdo jsem 6. VKV – aneb „výročí „tisíckrát“ jinak 7. Kouzelná školka 8. Závěr
Odpovědět
ja vim, ujete:-) ale co:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec to není ujetý!naopak já Tě obdivuju,, že se do něčeho takovýho pouštíš, já bych na to tu trpělivost taky neměla
Odpovědět
Me to uplne hrozne bavi!!! Ted delam program de, sice vim prd, ale aspon predstava co by mohlo byt a kdy..
Odpovědět
Profilova fotka
nad: je to super... já myslela jako info z historie o svatebním místě - obřadu a tak, víš? .-) omandra: aha, tak to jsi rychlík... už byla asi hodně zbytečná, viď? ;-) a ty šaty jsou šampaň? Na těch fotkách, vypadají jako bílé...
Odpovědět
Profilova fotka
nad: ten obsah je paradni, vtipnej. Ja bych nic nevymyslela, jsem schopna napsat esej na postovni znamku,fakt je to se mnou hruza. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
janiczka: jojo,sou šampan, ale na fotkách tak fakt moc nevypadají:-) ale dyž je dá člověk vedle bílých,tak je to šílené rozdíl
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: aha, myslela jsem si, že šampaň bude i na fotkách vypadat o hodně tmavší... jsou nádherný... :-) u se hrozně těším na zkoušení... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,to věřím,já se strašně těšila a až jsem seděla ve vlaku do Zlína,tak jsem si říkala,ježkovivoči,kam to jedu,proč už jedu tak brzo?Apak jak jsem začla zkoušet,tak jsem si to náramně užívala, jojo jsem si taky myslela,že to bude dost tmavší,ale sou v pohodě,ale fakt na mě vypadala líp tahle barva,než bílá, ta tolik nevynikla,já su šíleně bledá a v bílé bych byla tuplem
Odpovědět
Profilova fotka
tož já spíš dumám,estli si nevyrobím závojík sama ;-) jenže nikde nemůžu najít návod,jen samý anglický a to nepřelouskám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky dneska jen na skok..není mi dobře... :-( alkapinko dodatečně všechno nejlepší!!!!!! ;-) nad: ty už tvoříš noviny? To já vůbec nevím kdy začnu a jak to zvládnu! Jsi šikulka!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alkapinka dnes oslavuje,takže je tu celý den mrtvo, jen já tu furt okouním 8-) tož ať je líp!! na mě sedla akorát rýma,tak z toho bolí trochu hlava,ale musím to nějak vykurýrovat,v pondělí nastupuju na praxi u nás na základku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: no já koukám, že ani nemám skoro co dočítat... ;-) tý brďo...ty učiteluješ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu už to tak bude,teda zatím se jen učím učit :-D ale za rok už asi budu plně zapřahnutá v tom učitelování.. inak se mi začíná rozkládat ten krajkovej závoj,protože dyž koukám na ty fotky,tak bych řekla,že mi sedne víc ten uplně bez všeho,neolemovanej a dvojitej, takže si asi pořídím jen ten "obyč"
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: tak to jsi statečná holka.... ;-) a budeš učit první nebo druhej stupeň? no je fakt, že k těm šatům by se ten dlouhej závoj hodil a máš na něj i obličejík... a nedá se sehnat někde levněji? Třeba na bazaru? Už jsem viděla inzeráty, že ti závoj i ušijí, ale nevím za kolik....
Odpovědět
Profilova fotka
na aukru mají krajkovej hezkej za pětistovku,ta délka by mi celkem vyhovovala 90+60 cm,hezkej,ale bílej,potřebuju ten šampan,či ivory,či jakej je v tem vlastně rozdíl eště jsem napsala ewulii,která tu prodaává závoje,kolik by stál,tak su zvědavá,na kolik ho nacení
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: jj ta tu hodně inzeruje ty závoje... já myslím, že když chvilku vyčkáš tak ho určo seženeš, hlavní je že máš už šatky! Jen tedy s těma barvama bych si nevěděla rady...by bylo nejlepší to ještě vyzkoušet se šatama... ivory bude asi světlejší... já zase dneska objevila na bazaru St. Patricky Rahman, které se mi líbí hned po Levante, tak jsem na chvilku zaváhala, ale prostě ty Levante jsou jedinečné! Jen se modlím aby mi seděly až je půjdu vyzkoušet!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky u nas v Exeteru je dnes a zitra svatebni trh(na veletrh to bude moc maly :-) myslim,ze tam teda zitra s milackem vyrazime, i kdyz je to v podstate nesmyslne, protoze se tam budou propagovat mistni firmy s dortama, satama, hudbou atd no a ja odsud nic mit nebudu :-| ale neva, aspon se podivame na hezke veci a nasbirame inspiraci :-N
Odpovědět
Alkapinka: Opozdene preju vsechno nejlepsi k narozeninam, at se ti splni, co si prejes ;-) ... Doufam, ze se oslava nakonec vydarila a trochu se ti zvedla nalada...
Odpovědět
bluejay: Tak nam pak poreferuj, cos dneska vse videla, nejaky napady a taaak :-) Saty tam mit nebudou? U nas mivaji i saty, muzes se nechat ucesat, nalicit a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooj holkýýý:-) tak to nakonec dobre dopadlo..oslava byla normlani k veceru lepsi(mela jsem to na etapy-jiste chápete) no a v noci uplne nejlepsi..kdyz se rodina odvalila, tak sme sli do karaoke baru, kde na nas cekala manžovo banda a byla prcča- objednaly jsme si vanu alkoholu a nějak jsme se zlískaly jak čunata:-) jináááč jeden kluk od tý bandy zpívá jak bůh, (stači kdyz napisu ze jako jedinej si vzal od Eltna Johna a vsichni si sedly na prdel) tak jsem ho poprosila- a on poprosil jeste jednu holku- no t azpííívala to bylo neuveritelný (takovyhle lidi by meli být v superstar) no a oni mi dali k narozeninám duet - od bočeliho : kontre parte (bo jak se to jmenuje) to bylo tak uuuužasný, jsem mela husinu!!§ uplne snad lepší než original- no a co jinýho když je to bočeli? jsem to ořvala jak malá holka- takže největší zážitek fakt :-) :-) jinááč já jsem nemocná, včera jsem tam uplně umírala a dneska jsem totál odrovnaná :-D: -D aspon nepujdu do práce a budu moc závislacit :-D :-D jinááč našla jsem si dasi 2je šaty- když "můůžu" mít tu vílí sukni a fakt teda nevim.. jinak omandro od Ewulie nebrat- cetla jsem na ni spoustu hanebných posudků:-/:-( jinak normální s emi nelíbí a k šatům by to byla škoda-takže jen pěkně hledej krajkovej! maš na to času.. jináč osobně si myslím že bílý by k tomu šel-šaty jsme měla na sobě a jsou sice v luxusní barvě-ale ta krajka na levým boku jak je pošitá-tak je bílá..takže to k tomu jde -nua problema jsem dneska nejaka chytrá :-D :-D :-D dneska jedem na žrááááádýlko-mnááám už se tak těšim-to abych i teď nejedla...:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jak tu byly vcera delegace-tak se probiraly byty-tak se miláček tvařil jak kyselá prdel-ptž moje rodina(stejně a více zhýčkaná jak já) mi daly za pravdu...takže to vypadá na 90% ten malej-jupíííí - no a pak v noci to sám uznal(ale byl opilej tak si od toho moc neslibuju :-D :-D) jinak taky nám to "usnadnila" mamka, ptž si chce veškerý náš nábytek jak je tu v bytě od nás odkoupit(hrozně se jí to tu líbí tak jak to je) tak tim by se vyřešil i prostor-koupily bychom to na míru...:-Dtakže dá se říct že včerejšek byl super:-) tak a ted jsem pojdte-nez se manzel vzbudí chci drbat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a víte co mi taky vcera doslo? ze tohle byly poslední narozeniny za svobodna- normalne na me lehla taková nostalgie... :-D a byly tam i miláčkovo kamarádi z prahy(takovej moc fajn pár) no a těm když sme to oznámily, tak byly uuplně nadšený a hned: a co chcete za dárek? no to mě uplně dostalo- ty byly teda fakt první :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a klasika..já jsem tu a on tu neni nikdo :-D:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alkapinko!Moc a moc blahpřeju, že se včerejšek po všech stránkách tak vydařil!fakt bomba,tož jen tak dál!
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojky:-) koneeee cne clovek :-) tady na nekoho číhám jak blázen:-) Tak jsem dala svoje dalši 2je šaty do alba 3...začínám se do toho zamotávat čím dál víc:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,všimla jsem si,že se Ti to tam zas začíná nějak kupit :-D to Ti teda řeknu,že su tak ráda,že už mám ty šaty vybraný a zamluvený,taky jsem z dekoltu alá Sissi začala bláznit,tak su ráda,že mám už šaty,idyž uplně iný
Odpovědět
Profilova fotka
no prááve, já začínám upadat do depreeeze, hlavne vlastně kuli Vám:-D ptž dá se říct že ze stálic už máte 70% šaty... no a já dokud nebudu mit ty svoje tak budu taky pořád blbnout..myslim ze kdybych uz taky mela saty tak bych byla spokojená e jsou nejkrááásnejsi a je to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu jo,tož už nesmíš okounět po dalších stránkách,potom se Ti to album pořád kupí a kupí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?