Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ja mam doma kozacky s 10cm, a musim rict, ze to uz mi pohodlny neni, tak nevim emoticon Dohaje, to je cara pres rozpocet, ono i ty saty nejlip vypadaji se 7cm podpatkem...tak ted dalsi dilema. Musim si nekde vyzkouset stejne vysoky boty, abych vedela....
5. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 ahoj holky jaký jste měli víkend. Jdu vám popsat malou story s výběrem našeho místa obřadu.
Už pár týdnů o něm mluvíme - napadlo nás to, že jsem tam často chodili a tak jsme si řekli proč ne je to romantika ikdyž se to nezdá. Vybrali jsme si již léta neaktivní lom kousek od nás. Je to nádhera vstupuje se tam tunelem (už vidím ty svíčky). 1. problém který jsme viděla bude domluva s matrikou v Berouně. Dnes jsem tam zašla. Paní matrikářka č.1 nepříjemná už od začátku řekla jsem jí kdy budou dávat termíny apod. Tak od ledna a pak jí říkám co máme dělat když chceme změnu obřadní místa - odpověd - no víte s tím je docela potíž, protože třeba ten den bude víc svateb a my nemůžeme jezdit sem a tam. Tak jí říkám tak prostě v lednu si zarezervujeme náš termín a tím budete vědět jak jste na tom časově s další even. svatbou. Přišla matrikářka č. 2 - přijemnější docela taková normál řekla jo to by šlo,že by v lednu jsme přišli řekli kdy bylo by. Pak přišlo na řadu to místo - obě na mě koukali jako na potencionální adeptku pro bohnice a začli otázky typu - je ten lom aktivní, co přístup do něj apod. nakonec zjišťovali, zda vůbec katastrálně to pod ně spadá no zkrátím to odcházela jsem s tím, že v lednu mám přijít se souhlasem majitele lomu, že tam úředníky vpustí.

další problém - firma co vlastní lom - je v konkurzu - vyhledala jsem správce konkurzí podstaty a měla hrůzu z toho jak při jeho vytížení budu po telefonu líčit proč a nač. Cca 60 letý pán milý, nadšený a konec byl takový, že v lednu mu mám poslat email s žádostí a on mi napíše povolení (musí to být v lednu, jelikož pak třeba majetek prodá a musela bych žádat nového majitele)

moje shrnutí - místo je nádherné když vezmu že tohle bylo zařizovaní jen ohledně místa - tak si nechci ani v nejhořší fantazii představit další věci emoticon
5. říj 2009 ve 12:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 Ahojky kočky!
alkapinko tak to je super s tím bytem..ještě jednou přeju dodatečně vše nej, nej, nej!!!!

dalfy: tak to je hustý s těma matrikářkama, všude se píše jak dnes není problém naplánovat svatbu, kde chceš a jak chceš, ale fakt to záleží jen na úřednících.... emoticon
5. říj 2009 ve 12:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 dalfy: Vikend usel, kupodivu vyslo i pocasi emoticon
Teda co se tyce toho zarizovani, to ti nezavidim. u nas to bude na relativne proverenem miste, tak doufam, ze zadne problemy nebudou.

Alka: Tak jsem ted zjistila, ze silim asi zbytecne emoticon Obula jsem si ted lodicky s podpatkama neco malo přes 8cm a uplne v pohode. Takze ty kozacky doma budou mit tak 12cm minimalne emoticon emoticon
5. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 pajiK. Ahojky, uz je ti lip? emoticon

alka: Ted se stydim, celou dobu si rikam ze ti musim poprat a pak nic emoticon Takze dodatecne vsechno nejlepsiiii. Cetla jsem ze se to nakonec vydarilo, tka to je super! emoticon
5. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 děkujiiiiiiiiii všem emoticon jj naštěstí vydařilo emoticon tak pro tebe 8je v pohode ja jsem zvykla na tenisky takže už u 5ti se celkem potim emoticon emoticon

no teeda takovýho zařizování, to bych byla ve stresu jestli to všechno takhle klapne..to už teď mam černo před očima jak dám dohromady asi 5věcí jen ohledně hostiny a aby to vše klaplo... emoticon emoticon
5. říj 2009 ve 12:20  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 nuuna: jj docela se držím...léky rychle zabírají jen mě do konce měsíce čeká vyšetření tlustého střeva a toho já se bojím jako čert kříže...brrr emoticon, ale hned jak to bude za mnou tak se zase zapojím do svatebních příprav... emoticon

Já mám teď malé dilema ohledně hostiny...už vím kde, byli jsme se tam s přítelem o prázdninách podívat, najíst, ale oni nám řekli, že máme rezervovat až 4 měsíce před svatbou, ale já se bojím aby nám to někdo nevyfoukl...je to hotýlek a budu potřebovat i pokoje na přespání...za to nic nedám, když jim pošlu alespoň předběžný mailík, ne?
5. říj 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: No hele, ja normalne nosim sportovni boty porad, podpatky jen na nejaky prilezitosti. Ale je fakt ze driv jsem nosila podpatky do prace, asi 7cm, a ty byly ok-byl to sirsi podpatek, takze se clovke nekacel emoticon Ale ted mam doma prave ty kozacky, naadherny, ale maji asi tech 12cm...to uz skoro clovek nestoji na nicem, spis balancuje, a v Praze na dlazbe je to sileny emoticon No a ja jak jsme si odvykla, asi mam i slabsi ty svaly v noze, tak tolik nevydrzim. Nedavno jsme si je vzala abych byla za damu, a uz po par krocich jsem trpela jak pes...bolest priserna. Ale ted 9 snad zvladnu, budeme muset trenovat emoticon

pajik: Juj, tak to chapu...taky bych byla nervozni... Urcite jim napis i predem a pripominej se. Sice to nebude napevno, ale alespon te budou mit v podvedomi.

Holky, ja uplne zapomnela rict, jak jsme o vikendu meli posezeni s pani provozni jedne restaurace kam chceme emoticon Cekame teda na kalkulaci, toho se bojim emoticon Ale prostredi naadherny, je to jen 5 minut od bytu mych rodicu, takze budeme mit zazemi, navic se tam da parkovat, a je to na MHD takze dojede kazdy....No proste ma to vsechna plus a nic lepsiho jsem zatim nenasla. Maji nadherny salonek s umelym stromem a zivymi kvetinami, maji tam takove fresky jakoze vytesavany kamen, trochu mi to pripomina Pana prstenu emoticon Ale vazne jako pohadka...chci aby to vyslo.....drzte palce.
5. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 pajik: toho vysetreni se neboj. Pry je to asi neprijemne, ale co jsme slysela, nemelo by to bolet a vetsina lidi se toho opravdu desne boji...ale nakonec to neni tak zle jak vsichni mysli.
5. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no jasně- jen je urguj! ja jsem teda stan zamluvila už ted a i ten chlapík mi řekl že to bylo akorát včas- že už mu chodí objednávky na různé párty..a přeci jen kdyby mi on vybuchl tak by to asi bylo pod širákem emoticon ..já mam ted taky dilemaemoticon nemáme peníze a mě chybí doobjednat asi tak 10% výzdoby abych to mělq hotový- no a vim že ted už peníze nebudou, a já je dostala teď k narozkám -takže je vám to jasný - máám je "všechny" utratit za zbytek dekorace a mít už to "z krku"a nebo mam počkat? já jsem pro utratit-už jen proto, že se blíží vánoce a je víc než pravidelnosti že moje penízky z narozenin jdou do dárků ostatním..stejne letos to budou asi chuvý vánoce... emoticon
5. říj 2009 ve 12:31  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 nuuna: jéé tak to zní hodně dobře ta restaurace...to je nejhorší s tou kalkulací..člověk se třese na kolik to tak může vyjít...a pán v tom hotelu nám řekl, že nám kalkulaci může udělat až příští rok...takže vlastně zatím nevím vůbec nic...máš recht..budu je trochu uhánět... emoticon
5. říj 2009 ve 12:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 pajik: urcite je uhanej, tim nic nezkazis emoticon A vis aspon priblizne jake maji ceny normalne na listku?
Ja mam predstavu kolik bude stat obed, ale to je preci jen max 18 lidi, to neni tak zle. Horsi bude odpolko raut, protoze to uz bude tak 40 lidi a tam si cenu netroufam ani tipnout... emoticon Muj znamy ma znamyho co dela catering, tak jsem myslela, ze by udelal cenu...jenze v ty restauraci nechteji to abychom tam meli neco vlastniho, chteji to udelat oni...je to pochopitelny, ale je jasny ze to bude drazsi no. Tak to budeme muset kdyztak trochu orezat...
5. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak to já už vim jistě na kolik mě vyjde hostina emoticon vidim to tak na 40 000... což je pro 41+ 45lidí uplně akurááát emoticon
5. říj 2009 ve 12:39  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 pajik a copak tě trápí za trable - nedočítala jsem tak se neorintuju. Alko také přeji vše nejlepší copak jsi dostala pěkného.

Já budu taky zamlouvat a chcít kalkulaci na hostinu a dopředu se děsím na kolik to vyleze.

Mě jen děsí to, že já v lednu budu mít souhlas zákonného zástupce majitele lomu a pak ty pipky si prostě usmyslí, že ne a bude šmitec. Škoda,že to nespadá pod tu naší oblíbenou matrikářku to je napsrosto skvělá ženská ta by do toho šla raz dva a nedělala by takové ciráty. Chápu, že musí být jištění tím souhlasem ale ty kecy okolo. Přitom před 14 dni tu oddávali v bazénu potápěče (asi záleží kdo má kde známosti)
5. říj 2009 ve 12:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jen penize, bonbonieru, a od manži ještě nevim..objednával mi neco z netu a jeste to nedorazilo, jo a prispel mi na jednu drahou kabelu emoticon
5. říj 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 thýýjo - 300jen za poštovný to je dost, jsem myslela jak usetrim a oni si to nauctujou jindeemoticon
5. říj 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 nuuna: jj ceny z jídelního lístku jsme zhodnotili na přimeřené... emoticon tak si taky řikám, že to nějak moc napálit nemůžou... no doufám, že těch 20 lidí se vejde tak do 20 - 30 tisíc...bude nás stejný počet až do noci...

alka: tak ty jsi na to vyzrála úplně super... emoticon emoticon stan bude fakt paráda....já se tak těším až sem pomalu začneme vkládat ty naše fotečky ze svatby a konzultovat jak vše probíhalo... emoticon
5. říj 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 vid? taky se těšim- a víš jak budu nervní??? jsem jedna z posledních! ne-li předposlední ! emoticon emoticon to budu uplně v nervu až vás uvidim a jak vás znám- no to já budu brečet jak želvaemoticon mě je to jasný emoticon emoticon

jinááč nečekala jsem na váš názor a objednala jsem si ceeelej zbytek dekorace za 2000,- jsem se trošku rozjela-to manža nesmí zjistit emoticon emoticon
5. říj 2009 ve 13:13  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 pajik: Ja myslim ze do toho by jste se urcite vejit mohli. emoticon My minuly tyden ochutnali jejich svickovou-meli ji v polednim menu. Pravda, na svatbe nebude za 88,- ale za 149,-, ale taky doufam, ze tam bude o dost vic brusinek, ze slehacka nebude sladka ze spreje emoticon a ze omacka bude hustsi. Ale jinak byla moooc dobra a maso se jen rozplyvalo emoticon Tak jsme meli stesti ze ji zrovna meli na menicku a my na to prisli. Budete odpolko hostum platit piti? My asi dame na stoly par flasek vina, a zbytek si budou hosti platit sami - jinak bychom se nedoplatili, a navic se pak neda uhlidat, jestli te nenatahli...a tomu chci za kazdou cenu zabranit.

Alka: Dobre jsi udelala emoticon Ja ti to schvaluju. Btw uz se asi pomalu zacinam rozhodovat pro jedny botky. Jeste pockam, vkus se meni kazdou chvili ze emoticon
5. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 dalfy: já mám ulcerózní kolitidu...neboli zánět tlustého střeva...což znamená, že mě tak 1-2x do roka chytnou děsné střevní potíže (jde ze mě jen krev, je to nechutný, ale nevím jak to normálně napsat... emoticon ) a nemůžu se hnout z domu, jelikož musím být poblíž WC a dostávám hormony, po kterých se mi sice uleví, ale mají zase jiné vedlejší účinky... když to tak vezmu tak jsem na tom celkem dobře, jelikož obvykle ležím na kapačkách v nemocnici... emoticon jen na sebe musím dávat příští rok pozor, aby mi ta blbá nemoc nezkazila svatbu... emoticon

alka: se pak pochlub až ti dorazí dárek od miláčka... emoticon
5. říj 2009 ve 13:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 nuuna: no tam měli svíčkovou za 95,- ale jako fakt dobrou... a na tom veelikánském talíři...přítel to musel dojíst za mě.. emoticon jen teda ta šlehačka byla ze spreje, ale tu já stejně nesmím... já si myslím, že na svatbu si dají víc záležet...
a pití...to vyřešíme, že pivča a nealko budou volný a pak určitý počet bílého a červeného, ale tvrdý si bude platit každej sám... emoticon
5. říj 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 pajik aha tak to není nic příjemného a nějak trvale tě nemůžou léčit? To by bylo dost škoda, aby ti to pokazilo svatbu.
Holky já s botama musím být při zemi - jsme oba přibližně stejně velcí a pokud by vyšlo naše místo tak bych ani podpatky mít nemohla. Jen nevím zda třeba seženu nějaké lepší žabky nebo sandálky. Z toho mám trochu hrůzu
5. říj 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 pajik: Tak tady ji normalne na listku prave nemaji, na lsitku maji hlavne reckou kuchyni, ale delaji obedove menu a tam maji ceskou kuchyni, a meli zrovna svickovou. Taky si myslim ze na svatbu o 16 lidech si daji mnohem vic zalezet, nez kdyz vari 100 porci na obedove menu emoticon My chteli koupit sud a vino, ale kdyz jsme si spocitali, kolik pivaru tam bude, tak by se museli zpit pod obraz, aby ho vubec vypili...takze ho nakonec kupovat asi nebudeme. Holt jsme chudy, tak to musi pochopit emoticon emoticon
5. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 pajik tak neco podobnýho neli horsiho ma moje nejlepsi kamoska- dokonce to doslo tak daleko ze ji vzaly pár metrů střeva a dali jí na 2roky umělěj vývod...na to že jí bylo 15(dost děs) předevčírem byla kooooonečně na operaci zpět a je to vše okej-takže moc dobře vim o čem mluvíš..šílený..vůbec ti to nezávidim a stim wc to máme stejně-mě strhly z platu 3tisice ptž kuli tý mý nemoci jsem trpěla silnýma prujmama, no a jelikož jsem 4dny byla upoutaná na wc a nezašla si k doktorovi pro neschopenku (asi jak žejo) no a on mi ji zpětně nevydal-že se to nesmí, no tak mi strhly prachy že jsme kecala..no děěěsný..aspon už ví co mi je a tohle už se mi stává jen naprostým omylememoticon

no to jsem na to zvedava-to porad vyzvedává jak je to doknaly..no jsme sama zvedava
5. říj 2009 ve 13:32  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Jezis holky, to jsou hruzy... To mi pripomina kdyz jsem mela par let zpatky salmonelu a nikdy vice...Lezla jsem doma po 4 jen mezi wc a posteli,protoze jsem jinak nebyla schopna...brrrr. Ale teda je to nejrychlejsi redukcni dieta co znam emoticon emoticon
5. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 a já nikdy nezhublaemoticon
5. říj 2009 ve 13:38  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: Ver ze nebylo o co stat- jediny kde jsem totiz zhubla byly ruce a prsa. Kdyz jsme se poprvy po peti dnech doplazila do koupelny pred zrcadlo, zustala jsem vydesene zirat do zrcadla. Vypadala jsem jak po dovoleny v Dachau, fuj...Zadnej zdravej vzhled emoticon
5. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 emoticonemoticon to já bych potrebovala ruce-a pupek a budu max spokojená emoticonemoticon jééé ja jsem tak nervni.. a tak "citlivá" to jsem nikdy nebyla- ja kdykoli slysim bočeliho tak řvu..ale jako že se rozbrečim i na karaoke to jsem teda nečekala- jsem nějaká divná emoticon
5. říj 2009 ve 13:44  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 alka: jj no tak to je přesně ono...mě ten vývod taky časem čeká a je to vlastně jediný řešení jak tu nemoc porazit, jenže dokud zabírají léky tak tě na operaci nepošlou... emoticon , jako upřímně si nedokážu představit, že bych ho měla, takže si to snažím nepřipouštět...a teda před kámoškou smekám, že to tak zvládla a ještě v takovým choulostivým věku..to fakt neměla jednoduchý!!!!! emoticon Já jsem nemocná asi 5 let, ale vždycky když je to akutní tak mě to stejně srazí na kolena... emoticon
jako s tou prací děsný! Víš co, to by ty lidi potřebovali zažít si ty stavy, protože jinak to nepochopí, ale jako strhávat prachy to je dost sprostý!!!!!

jo to je hrozný, mě když miláček něco koupí tak o tom taky pořád žvatlá a já jsem pak napnutá co z toho vyleze... emoticon a když to koupí moc dopředu tak to nevydrží a stejně mi to dá dřív.... emoticon emoticon
5. říj 2009 ve 13:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Hele holky, ono vubec kdyz je clovek nemocnej, tak vsichni cekaj, ze na to nebude brat ohled a budu makat jak divej, a kdyz ne, koukam na vas jako na nakyho hypochondra... emoticon Pritom zdravi je jen jedno... Tohle me fakt stve.

Ja nezapomenu na to, kdyz se mi v predposlednim nebo poslednim rocniku na stredni objevila oftalmicka migrena a ja zacala mit zachvaty kdy jsem ztracela zrak...a nevedela jsem vubec cim to je a byla strasne vydesena. tak jsem behala po doktorech. A predstavte si, ze muj tridni po me chtel videt moje lekarsky zpravy!!!A nejenom videt, dokonce si i delal kopie. Pritom na to nema pravo a navic je to cely latinsky, takze nevim k cemu mu to bylo....ale jako kdyz vam neco je a druhy vam neveri, to je fakt strasnej pocit...ta bezmoc toho, ze toho druhyho nepresvedcite a ze vas ma za simulanta, ne-li lhare, a pritom neopravnene...to nesnasim.
5. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš