Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já teda asi dort neplánuju, spíš ta klasika pro rodiče, ale to bych spíš taky vymyslela něco inyho, jako poděkování jim za synaa.. inak mám vplánui v ledniu prolítnou se svědkyní salony a v některým bych si chtěla nechat ušít šaty, nevíte, jak se to šití pohybuje v cenách?? mám z toho celkem strach, ale vymyslela jsem si šaty, který jsou kombinace ze dvou šatů:-) tak pokud mi bude sedět ten styl, střih, tak chci jít do toho..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkýýýý:-)) Jsme tuuu:-) Tyhjo dort... já koukám po netu..a mam vybraný takový ty "echt" a ty tam maji cenu cca 5 - 6tis... což je problém... A ještě je problem s vnitřkem - já musím mít bezlepkový- tak jsem na tu cukrářku co do toho pujde zvědavá :-D :-D A asi to bude dražššííííí...takže nevim..ale jak to tak sleduju, tak radši dort ošidim a budu mít dražší prstýnky :-))přeci ty by měli vydržet dýl než 1den :_D :-D šití vubec nevim kolik se to pohybuje:-( Jen do toho jdu, jsem pak na to zvedava :-))
Odpovědět
Profilova fotka
chjo...holky...něco vám řeknu...ale až zítra..
Odpovědět
Profilova fotka
tak dort přesně vím kde si nechám udělat ale nevím ještě jaký rozhodně to nebude s holubičkama a postavičky v krajce apod. už nějakou dobu využíváme jednu a tu samou cukrárnu a vždy přijdu s motivem a nejsem nikdy zklamaná. sice je to od nás kousek dál a jsou dražší ale chuti a tomu jak vypadají nemá u nás v okolí srovnání. Díky stránce se šaty nedělám celý večer nic jiného než prohlížím a kochám se no a to vstávám ve 3 ráno jedem na výlet do Německa s budoucíma tchánovcema (tchánovcema v tom nejlepším slova smyslu jsou úžasní a o to víc po narození naší dcery - to už pochopili, že asi nejsme jen lezmá známost) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy :-D :-D Jsem Vám to říkala :-)))) Jééé a kde je ta cukrarna? Třeba to mam blíž:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky-zitra tu jsem celý den... ale už Vám to napíšu teď (manža šel spát)..chjo..asi si řeknete že jsem šílená..ale.. Dneska mi miláček koupil prstynek..jenže já ovšem vím...snažil se to tajit-ale když on je v tomhle takovej moula,všechno mi prozradí a jakoby prokecne.. a já jsem z toho smutná...Miluju překvapení..Ještě mi ho nedal (pořád něco vymýšlí) ale už je to všechno takové "napnuté" a "připravené a provalené" že to už neni ono.. Neni to TOOO... takový to překvapení, ten adrenalin.. prostě to co má být při zásnubách :-( Jsem z toho hrozně smutná, nic nedokáže vymyslet a naplanovat a hlavně SKRýT aby to fakt bylo překvapko.. On je z toho taky špatnej ptž už jsem mu naznačila místa kde je to pro mě trapný, a on se prostě bojí že se mi to nebude líbit..tak vyzvídá, ale tim se zas prozradí co a jak a já už to pak očekávám.. a jsme z toho fakt smunta.. protože já už to fakt čekám na každým výletě, při každý bouřce... Prostě to neni dobrý a je to divný.. Já nevim jestli jsem to dobře napsala- ale už to neni wáááu jupíí konečně...:-( A co hůůř, předtim jsem ani nevěděla jestli ho fakt má nebo ne, ale dneska už vim, že tady někde v bytě je... že už ho má- a to mi taky vadí... Chjoo to budou dneska zase sny:-( Místo abych zářila jak sluníčko, tak mě to mrzíí....Chápete mě? :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak to já Tě moc dobře chápu, asi bych z toho byla taky vedle.. je fakt, že ani pro mě to asi nebude uplný překvapko, vím totiž, že můj drahý se rujnuje na brigádě, poněvadž mi chce taky koupit prstýnek, taky vyzvídal, já mu řekla fůru věcí, kde a jak necchci,aby mě překvapil, něco mi přijde být fakt ujetý atakový to šíleně \"americký",což já nemám ráda, docela jsem ho překvapila, rozhodně jjsem ho odradila od nějakých obr velkých akci 8-) trochu výhodu mám asi v tom, že spolu nebydlíme, takže netuším, kdy prstýnek koupí, nebudu přemýšlet nad tím,kam ho schoval atak, akorát už taky čekám, že ho třeba někdy v srpnu dostanu už a jelikož jsme momentálně každý na druhým konci republiky, tak když se pak uvidíme, tak to v tom srpnu asi budu taky pořád očekávat :-( ale nejlepší by bylo, kdyby to přišlo zčistajasna a já zrovna měla hlavu plnou něčeho inýho, aby mě ani tohle nenapadlo, ale to se holt asi naplánovat nedá..
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: Přesně... :-( Jenže když mi ráno řekne že má u sebe (docela velkou částku) a že chce jít sááám do města něco oběhavat- což j ekrvina..nikdy nic neoběhává, město nesnáší, nakupování ještě víc- nu a pak přijde že má jen 3stovky (měli sme jet na výlet)..tak mi to bylo jasný..a on s epak ještě prokeeec..chjooooo:-( Ja to fakt očekávám..snažim se o tom nemluvit, snažim se na to nemyslet..ale ějka to nejdee:-(( No máš recht..já taky nemam ráda takovou tu "klasiku" u moře/ v restauravi (bože tam bych se hambou propadla)/taková ta těžká romantika...no a na to on přesně je.. Já bych nejradši při bouřce...miluju je, a když na oba prší..to je romantika... a muj sen je v irsku... a kdyby byl pritom jeste v uniforme..asi bych se vazne rozbrecela...jenže na irsko nemame a když je ve službě, tak nesmí mě nikam vyvážet- a doma s emi to zas nelíbí (sme doma pořáááááád, a spíš si tu lezem na nerv)..tak je to se mnou hold složity...dokonce jsem mu dneska docela smutně řekla - že už je mi to jedno, kdy kde a jak, a at mě právě překvapí..skoro se rozbrečel.. Je z toho zoufalejší snad než já, chce to mít tak dokonalý- a hlavně mě aby se to líbilo a on s ebojí že nebude.. Jenže čím je to řešenější, tím je atmosfera vypjatější.. Teď pojedem k moři (za 14dní) nu a on se zas prokec že chtěl abych už ho měla na sobě a mohla se tam "chlubit":-D..no je to hezký..ale skoro mě víc přemlouvá to- aby mě požádal u moře- tam je to uvolněnější, a ty stany - to je nejlepší- pohodička.. chjoooooo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: tak to vypada, ze te ten tvuj prekvapi jedine kdyz te pozada na zachode :-D :-D ja vim co myslis, ale kdyz uz spolu zijete a mluvite o svatbe, tak to uz preci jen blesk z cisteho nebe nebude.. My spolu tez uz 3 roky zijeme. Ale kdyz me v dubnu milacek pozadal o ruku na vrchu Eifelovky, tak mi stejne srdicko tlouklo stestim a usmev jsem mela od ucha k uchu :-) Neboj, mozna to nebude prekvapeni, ale porad to jiste bude dojemne krasny okamzik na ktery se cely zivot vzpomina.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blujay : tam neééé :-D Ale rozesmala si mě :-) Jůůůůůůůůů Eifelovkaaa x-) ..Ta by byla goood :-) to asi, spíš se bojím, má rád takový ty hooodně přeslazený řeči, takovej dlouuhej monolog a na to já moc nejsem (u nás jsem ten chlap já :-D) No tak s ebojim aby i ta nějaká situace pro mě nebyla spíš stresující.. Thyjo, vždyť já si za to můžu sama- :-) Pořád mluvim o svatbě, pořád o zásnubách, dokonce jsme nám zamluvila fotografa-takže ho i timhle jakoby "tlačim" ..takže si můžu sama za to že to neni překvápko.nj, jsem to ale dežooooooo:-( No, myslim že až ho uvidim tak pookřeju:-) PS: a taky mi vykvák, že ten co s emi nejvíc líbíl už neměli..no neni on trdlo?.. Kuře moje ...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu hajat...zitra:-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D tak to je teda tajnustkar jak poleno, kdyz ti i rekl ze nemeli ten co jsi chtela :-) :-D :-D Muj broucek na zadny sladky reci neni, ale premohl se asi na 3 vety a byl straasne nervozni :-) Mela by jsi mozna ted na par tydnu prestat mluvit o zasnubach, aby jste se oba uklidnili a meli trochu prostor na prekvapeni. Abyste nedopadli tak ze ty budes mluvit o zasnubach a on rekne, no kdyz uz jsme u toho tak tady mas ten prstynek.... :-D :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
delfy mrkni na tenhle link, holcina tu prodava bordo dekoraci: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay.. tak to vim že by nikdy neřek- ani kdyby byl opilej :-D I když teď bych to docel brala :-d :-D
Odpovědět
Čau holky, tak u nás romantika při žádání o ruku moc neproběhla, ten můj na to není. Prstýnek jsem měla pověšený na vánočním stromečku a když jsem ho koňečně našla, tak mi ho hned rval na prst a vlastně se vůbec nezeptal, jestli si ho vezmu a vůbec ho nenapadlo, že bych třeba mohla říct ne (což bych neudělala ;-)) Bluejay buď ráda za ty tři věty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
paja. 83 : tak ohle by byl muj styl...misto toho myslim ze budu mit pulhodinovou prednasku o tom jaká jsem hvezda jeho zivota atd :-(( No ale to zvládnu, spíš : kdy to asi tak bude.. Ale je fakt že já se težce nudim, dneska, a nějak na to nemyslim, hezkýý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: asi jsme na tom podobně, přesně já na tu extra takovou tu americkou filmovou romantiku moc nejsem, přijde mi to šíleně strojený a naopak absolutně neromantický.. můj drahý je taky spíš na ty řeči kolem a kolem, jak jsem skvělá a tak a tak, občas je to hezký určitě slyšet, ale nesmí to být moc často a ani moc dlouho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: Přeeeesně, ty mi rozumíš :-)... ježiš...ja se dneska fakt nudim...to je staršný...ani už nevim co bych na otm netu hledala...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi sem ho tím trochu zjklamala tím postojem,protože on mi říkal, jak to má naplánovany,jak si to maluje a já ho zpražila tím, že sem mu začla vykládat, jak nechcu, aby to byla amerika apod... jako že serenáda pod oknem a tak, on přesně tak mi chtěl nechat něco zahrát,ale na to fakt moc mě neužije, tak byl z teho trochu špatnej.ale aspon ví, čeho se má vyvarovat :-D jsem mu řekla jasně, že to je věc nás dvou, že chci aby to bylo jen mezi náma a ne aby to bylo divadlo pro půlku dědiny či města či rodiny... tož asi tak
Odpovědět
Profilova fotka
inak já nudu momentálně zabíjím tím, že koukám na amazonu na šperky,prstýnky atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
cusik holky, tak jsme ted prsili domu z mesta, koupila jsem si naadherny letni saty se 70% slevou, tak jsem happy :-N Mela bych uklizet ale moc se mi do toho nechce.. Holky co ja bych za to dala kdyby mi aspon jednou muj milacek chtel povidat ze jsem hvezda jeho zivota a beze me by se vrhnul z utesu.. Ale to se nikdy nestane, on takovy proste neni, a kdyz se ho nekdy i na neco takoveho zeptam, tak mi jen rekne: "vzdyt vis ze joo"..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,to sou asi přesně ty dva extrémy, holt kdo toho má doma až moc, tak by si to někdy i odpustil, kdo zas to neslyší vůbec, tak by to zas naopak rád slyšel, holt se asi nemůže nikdy nikdo zavděčit uplně všem :-) ale je fakt, že su taky radšik, když to slyším, než dyby mi neřekl vůbec nic z toho, jak by beze mě nemohl žít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak, vseho ma byt s mirou, zadny extremy.. Ja vim ze me miluje a je stastny, jen on proste absolutne neumi mluvit o svych citech. Rika mi denne ze me miluje, ale dal nic.. No ale uz jsem se s tim naucila zit ;-) Neco takoveho se zmenit neda..
Odpovědět
Profilova fotka
uplně Tě chápu, ale buď ráda, že Ti aspon řekne, že Tě miluje, někdo neumí říct ani tohle, někteří si to neříkají vůbec.. ale kdyby nic,tak tohle určitě musím slyšet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mas pravdu, jsem vdecna i za to malo co mam :-N Kdyby neumel rict ani ze me miluje, tak to by uz pro me byl fakt dost velky problem, vzhledem k tomu ze jsem na vsechny ty sladky recicky.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já su ze sladkých řečiček dost nesvá, nejsu na to zvyklá, nikdy mi to nikdy neříkal.. a když mi něco podobnýho řekne drahouš, tak su zteho vedle.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkýýý jsme zpěět:-))) Tak, ja sladký řečičky nemusim, a mam jich doma tunu... milášek to pochopil a už to omezuje jen na takovy ty težce romantický chvíle, nebo když je mu teskno.. tak to se dá. I když je fakt, že jsem radši že mam tuhle verzi.. muj tatka je ta druhá verze a vim že to neni vůůbec dobře..:-(( Jinak já na to nejsem ale on to po mě vyžaduje abych mu taky říkala snad milionkrát denně jak je to kometa mýho života a nebýt jeho tak prostě nemusím žít..ale ode mě to neuslyší.vim že to tak je, ale neumim s epřetvařovat a tohle by bylo dost evidentní, že to je "hraní"... To radši nic:-)) Máte nějaky str na dekorace? že bych se taky kochala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu,já na tu degoraci moc nejsem,takže tohle vuůbec na stránkách nevyhledávám, kytky a výzdobu si nechám dělat od jedné šikovné slečny, zdobí i krásnýma kytkama a dekoracema stoly,takže nic dalšího nemám vplánu kupovat
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak to je škoda, to já potřebuju výlet do ikei:-)... Kytí vůbec netušim kde si nechám dělat...tady je to předražený a nebo jsou neschopný..neznam snad ani jedno "dobrý" květinářství:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
nu,já su z dědiny a tady je šikovná slečna v mým věku,takže tam myslím nebude problém se optat a domluvit a říct svoje představy, ale dekorace fakt nějak neřeším,už tak ta svatba bude majlant :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?