Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janiczka83
1
Registrovala se 15. června 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 30. července 2010
    V Mělníku, hostina na zámku v Liblicích, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
janiczka83
1
Registrovala se 15. června 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 30. července 2010
    V Mělníku, hostina na zámku v Liblicích, Region Mělník
 Gratulujuuuuuuuuuuuuuuu alkapince!!!!! emoticon

Právě jsem vás dočítala (byla jsem 2 dny mimo Prahu a tím pádem i beremko) a bylo hezký si číst, jak alkapinka popisuje, jak je smutná, že to nebude překvápko a jak ví, že už je prstýnek doma a pak takhle nečekaná žádost?? emoticon
Miluješ uniformy, bouřky, nechtěla jsi aby u toho byli lidi... líp to prostě provést nemohl!!! Šikula!!! emoticon

Taky mám strach, jestli o těch zásnubách, svatbě, atd. moc doma nemluvim... abych si to překvápko nezkazila, protože mi miláček už říkal, že to má všechno vymyšlený, no a já šťouravá pořád šťourám a vyzvídám a radím a na to bych se měla vyprdnout... ale ono pak stejně příjde úplně nečekaně i když se jim do toho pleteme, viď alkapinko??? emoticon
25. črc 2009 ve 22:54  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 ahoj janiczka83, tak jak pokracujes v pripravach, mate neco noveho? Uz jsi premyslela odkud budes mit dort?
25. črc 2009 ve 23:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 ahoooj holkýýýemoticon jsem zpětemoticon Teď jsme se vzbudila emoticon) Teda je mi dobře, ale bylo toho hooodně emoticon emoticon

janiczka83: jj přesně takemoticon Mě to taky dojalo, jak pořád nic,, pořád se o tom jen bavit, pořád to tu řešit - až to bude, jak to bude a táák.. a najednou jupííííemoticon)) Sice to tak překvápko nebylo- když jsme mu to nadiktovala, ale nečekala jsem že zrovna včeraemoticon)) Ale už jsem v klíídku - už to mam "jistý" (oficiální) a můůžu tu otravovat ještě vícemoticon Teď ještě jak to oznámit našim... Zrovna se začli po 25letech rozvádět, takže to nebude takový to : maminko tatínku... Když jsou takhle oddělený tak tatka asi bude mrmlat, a mamka řekne že to je ještě brzo- když bude svatba za rok (jestli mě chápete-jsou zvyklý na svatbu za 2měsíce) Ale tajit se to nedá, mamka si toho okamžitě všimne a je mi blby to tajit jen před tatkou-že tam bych počkalaemoticon

Thyyyyyjoo tak teď jsem zvědavá jak to veme rodina manži...
Je tam taková divná situace.. už jsem psala do "hra o přeborníka znechucení svatby" - moje budoucí švagrova (jeho sestra- teď mám mimochodem čerstvích 20) je jinak docela v poho- na kafe s ní to neni, ale že by tam byla nějaká nevraživost to určo neee. Nu a prý s miláškem od mala soutěží, furt chce všechno první, furt chce být lepší, mít všechno dřív(to mi bylo řečeno- no a ted to souhlasí)...Ale je totálně nespolehlivá.. Nu a my se začli s miláčkovo mamkou bavit už tak 3měsíce zpět..že by k tomuhle mohlo dojít a že bysme se tedy chtěli vzít (no ona byla nadšená) nu a sestra to věděla...zrovna když u nás bylo největší dusno (jako kdy už ten prstýnek a u každýho filmu jsem brečela jak želva atd) tak měla narozeniny, přijely sme na oslavu a ona první co: Mi vraziila ruku před čumák a prej: heleeeee já jsem zasnoubenááááá! emoticon A to to u nich vypadalo že se rozejdou.. takže já se málem složila, a teď co?.. Milíšek mě taky požádá a bude to vypadat že se opičíme, že sem ho k tomu dohnala, že jsem mu šlapala na záda.. no chápete...tak jsme prohlasila že zásnuby nechci...

Ve středu tam jedem emoticon
nu a jeho tatka už byl na ní nasranej že nějaká svatba- to jsem zvědavá co řekne na násemoticon A Obě děti pryč ob měsíc, to je taky docela záhul.

A to jsem ještě nepsala že chtěla naprosto všechno co jááá! Tak jsem říkala že snad tu svatbu zařídim v tom ob měsíci, ať to nemame sejny... emoticon emoticon

Thyjo, ale upřímně se těšim, to bude asi hááálo :-d emoticon emoticon
26. črc 2009 ve 12:22  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 Tak cpu fotky do těch alb. Pomůžete mi? Jak si to natunim abych tam měla to odpočítávadlo atd? Chci to mít přepácanýýýýý emoticon emoticon
26. črc 2009 ve 12:40  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 odpočítavadlo. Tady máš odkaz http://www.countdownclockcodes.com/wedding-countdown-clocks/
tam si naklikáš datum svatby, do okýnka můžeš napsat nějakej text, poklikat na obrázky a vybrat nějaký pěkný pozadí a až budeš mít hotovo, spokojenost, klikneš na "get html code" vpravo dole ve žlutým rámečku, pak ten kód celé zkopíruješ a hodíš ho do toho svýho alba - tam klikneš na "změn udaje v albu" nebo něco takovýho a ten kod vložíš do toho rámečku, uložíš změny a už bys ho pak měla tam mít, dyž to album otevřeš, s
tak snad je to trochu srozumitelný emoticon
26. črc 2009 ve 13:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 uff..to bude teda makacka.. tak jdu na toemoticon)))
26. črc 2009 ve 13:05  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 ani ne, to se jen tak zdá, dyž je to napsaný, ale uvidíš, že to půjde, tak vzhůru do toho emoticon
26. črc 2009 ve 13:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 joj, no to je suuuperemoticon Tak se mi to podařilo. Děěěěkujuuemoticon)
Tak já to tam jdu pomalu házetemoticon

Překvapuje mě, že mi to tam leze tak pomalu
26. črc 2009 ve 13:12  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 vidíš, už to tam máš, ši šikula, ani to nebolelo emoticon prstýnek je opravdu krásný a sluší vám to spolu emoticon
26. črc 2009 ve 13:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jo? děkuju emoticon se červenám emoticon Je krásný, ale zaráží mě ten ovál... to jsem ještě neviděla..emoticon Thyjo ale je mi trošku vetší- včera jsem ho dokonce ztratila!!!!!! Jsem myslela že umřu..Naštěstí jsem tak plašila že jsem ho hned našla..fuj..jen si vzpomenu a je mi zas hrozně
26. črc 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 jo, ten pocit dobře znám, ztratila jsem svůj prstýnek, který jsem kdysi emoticon dostala k osmnáctinám už několikrát,vždy jsem ho naštěstí našla, ale před 14 dny jsem ho ztratila zas a už nenašla na brigádě ve vinohradě emoticon tak brácha povolala kamaráda, který m áá detektor kovu a díkybohu jsme ho našli!!Inak by mě kleplo... Ale zásnubní prstýnek, to by fakt bylo eště horší, tak hlavně že se vpořádku našel,ne? Mám ten prstýnek taky trochu větší a můj drahý se pořád ptá na velikost a já nevím, kterou mu mám říct, estli tu, jak velký je ten prstýenk, nebo radši teda o číslo menší, když mi tento každou chvíli sjede zprstu a je trochu volnější emoticon
26. črc 2009 ve 13:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no já jak jsem přibrala tak to bylo težší, měla jsem 53, nu a mam ještě jeden kterej ale nosim na nejtlustčim prstu (prostředníček) a ten má 55 a je mi dost těsněj- jak byly ty vedra, tak jsem malem přišla o prst jak mě škrtil, tak manža že teda 55 (zkoušela jsem jednu 54 a ta mi byla fakt těsná, v zimním období) tak mi vzal tu 55, jenže ta je mi fakt velká..chtělo by to tu 54ku.. TEď bud ztloustnu coz me ani nehne (no ale třeba si nemuzu vybirat: -D) a nebo se mi nechá zmenšit, takhle bych o něj fakt přišla.. včera mi sjel uplně samovolněemoticon(
Takhel jsme ztratila jeden prstýnek- vlastně už 2.. Jeden tehdy od přítele- to jsme teda ořvala jak blázen(a vůbec netušim kde jsem ho mohla ztratit) ale ten druhej mě mrzí ještě doteď a to jsou to 2 roky... Tatka mi přivez z thajska, stříbrnej, ale taaaaaakovej luuuuusxusní s jedním velkým kamenem- no kdo ho viděl tak padal na zadek. A já ještě říkala, že jak je z thajska že tam je určo pravej diamant když to furt pašujou (sranda), nu a jendou na mě ten přítel (co sem od něj taky ztratila) strašně řval, at chvátám, že sme někam jeli, a at nanosim věci do auta atd..a asi při tom nošení mi prostě někde spad...měla jsem ho jako jedinej 5let ( většinou jsem měla prstýnky od kluků a jakmile odešel kluk, tak prstýnek šel taky..) . Musim říct že se mi po něm stýská a fakt to bylo breku...snad 3dny..

Teda já mam těch fotek..to mam na celej den, jen než to roztřídím emoticon emoticon
26. črc 2009 ve 13:34  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 nu do svatby máš čas, to snad stihneš roztřídit emoticon já mám ten prstýnek 54,ale nevím,estli fakt nezvolit radši 53 emoticon to je dilema, ale zas ted taky v těch vedrech mi ty prsty hrozně natíkají a sou jak buřtíky, tak nevím..
já ted jedu na hody ke strejdovi, tož se tu zas večer ukážu a skouknu, kolik si toho už stihla, tož se čiň emoticon
přeju pěknou neděli!!
26. črc 2009 ve 13:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 omandra: okáá pěkně se napapej i za nás co nemužem :-d :-d Už je roztříděno, teď to tam jdu rvát pod tlakem emoticon))
Tobě takýýý
26. črc 2009 ve 13:45  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 thyjo..to jsem tam toho namlatila...ještě zbývají šatičky..ale jelikož jich mam 2OO -tak to musím zredukovat. Nevíte jak to udělat aby když mam 2 obrázky (šaty zepředu a ze zadu) jak to dát do jednoho? jeden v pravo a jeden v levo... Vubec netušim..Každopadně, jdu si dát pauzu..jsme teď vyřízená emoticon
26. črc 2009 v 15:12  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verussska
Registrovala se 28. června 2009 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
verussska
Registrovala se 28. června 2009 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 Holky čauky, nějak jsem vypadla z dění můžte mi někdo zhrnout co se tu zatím stalo. emoticon ,jinak mám domluvenou kadeřnici a výběr šatu a prstýnky no prostě podnikavá dívka emoticon a jak vy válčite.
26. črc 2009 v 18:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 verussska- thýýjo to toho máš už docela dost!emoticon No .. myslim že pro schrnutí by bylo lepší to přečístemoticon
26. črc 2009 v 19:06  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 alkapinka: teda stihlas toho opravdu dost nacpat do fotoalba za tu chvilu,co sem tu nebyla emoticon a dat dve fotky najednou si taky nakonec zvladla koukam emoticon
ted du ale na kutě, ráno vstávám na brigádu, tak pak se tu zas ukážu a skouknu,co je novýho emoticon dobrou noc!
26. črc 2009 ve 22:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 alkapinka: parada, koukam ze jsi se cinila, takovych krasnych saticek, ja uz se tak tesim, az si konecne pujdu nejaky zkouset.. emoticon emoticon
26. črc 2009 ve 23:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 omandra bluejay- ahoj holkýýýýemoticon)
A to tam jeste neni vsechnoemoticon)emoticon)T o budu dělat ještě jedno album s šatama emoticon

Tak dneska(právě ted) jsem se vrátila z města..holky? zavřete měemoticon)já jsem uplně šílená, když jsem šla kolem salonů, tak jsem si skoro škubala vlasy abych tam nevešlaemoticon ááále..mam nakoupeno.. koupila jsem si desky, ze kterých udělám fyzický album(stejný jako tady to virtuální) mam i koupený 1m látky- jednu bílou a jednu takovou tu krémovou(béžovou) co bych chtěla(je to svatbení látka) a koukááám která mi sluší víc..jsem se i naaranžovala a vyfotila- to dám do toho druhýho alba emoticon To budete čučet- vypadam jak princezna a to mam na sobě jen látku a korunku emoticon emoticon
No a taky jsem si koupila strašně moc věcí v barvě lila a zlatý (vývazky, krepáky atd) a teď se aspon mužu rozhodovat která je teda lepšatější....Včera manžílek dostal kravatu a líííbila se mu tak - uffemoticon)
27. črc 2009 v 11:52  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 alkapinka: Ty brdo, ty jsi se nam rozjela!! emoticon Super, moc Ti to s tou korunkou slusi emoticon Clovece tak jsem ted nejak pozadu emoticon emoticon
27. črc 2009 ve 14:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 bluejay:
ale prd rozjela a pozadu : jsem Vám říkala že už 2 měsíce to mam uložený ve svým albu tady na pc, a až to bude oficiální tak to sem všechno nacpu...Tak..a už je to tu opravdu všechno :-d emoticon Už jsem z toho taky pěkně vyřízená...a asi budu celej zítřek dělat vývazky..pořád nevim jestli ta zlatá a nebo lila... manžovi se taky líbí obě..emoticon to je taky prd rada...

Uff to jsem teda važně rozjetá, ale už končííím... jen když něco najdu a nebo moje výtvory..ale hezký co? thyjo jsem si nemyslela jak jsem tlustá... a ta bílá mi teda taky moc neubírá.. to bude muset být teda trošičku víc na sebe ošklivá

Ted jedu s mamčou za její nej kamoškou do porodnice- tak tam jí to oznámim že jsem zasnoubenáá- jsem z toho docela nervní emoticon Neznáte mamču..

PS: nevíte jestli se dělaji šampaň/ béžový závoje? kdybych si vybrala tu běžovou na šaty, tak je blbý mít bílej...
27. črc 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 alkapinka: k tem vyvazkum, proc nemas obe barvy? To by bylo preci moc hezky? Hele asi je to divna otazka, ale kde se da koupit na stuha na vyvazky? V nejaky svadlence?
27. črc 2009 ve 14:43  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 blujay- jo ja si myslim ze ve švadlence určitěemoticon My tu mame tzv. Prior (předpotopní památka z 90let vrcholu komunismu..) nu a tam se prodavaji jen látky a nějaký kravinky... No, a v těch látkách tam toho mají-- všechny barvy.. mam 20m za 55 kč emoticon emoticon a koupila jsme si 2m fialový a 2 m zlatý... Na zkoušku,.. no taky jsem si to myslela.. ale přijde mi to takovy, hutný "těžký" nijaký,,takový dvě těžký barvy... Ani manžel obě nechce..jen jednu.. a jak to tu teď vidim.. tak ta jedna je fakt dostačujícíemoticon Jen která... začínam se přiklánět k zlatý i když před 10dny sem neměla v hlavě jinou než lila...nic jinýho pro mě neexistovalo..i když- jak se sleduju tak jsem změnila hooodně názorů na svatbu emoticon
27. črc 2009 ve 14:51  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verussska
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
verussska
    Region Ostrava
 HOLKY PĚKNĚ PĚKNĚ,A JÁ DNESKA DOMLUVILA FOTOGRAFA A KAMERU A V PÁTEK MĚ ČEKÁ PRVNÍ OCHUTNÁVKA KOLÁČKU MNAM MNAM, JEN TAKOVÝ SKROMNÝ DOTAZ VŠECHNY JSME TU DOST ŠIKOVNÉ NEVÍTE CO BUDEME DĚLAT ZA PŮL ROKU emoticon emoticon
27. črc 2009 v 15:50  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 alkapinka.Ahoj.Teda Ty ses opravdu činila emoticon fakt zírám, já naštěstí svý album v pc šatů hodně zredukovala. Teď už mám přes rok jasnou představu os vých šatičkách, jen jsem si je trošku upravila a dala jim jiný rukávky, pěkný spadený, tak snad mi je dokážou nfěkde ušít tak, jak si přesně představuju
27. črc 2009 v 17:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 verussska: no já myslim že je toho hodně, a teď v létě je to takový lepší planovat.. v zimě budem pořád na lyžích a nic se neuděla... radši to tu budu mít rok připravený než to honit na poslední chvíli emoticon))

Už to mam za měsíc a rok.. emoticon emoticon
Tak jsem dneska psala na matriku... fnuk.. termíny vyvěšujou až v půli prosince až leden... takže to je pěkně v prdeli...jelikož se teď nemůžu hnoutemoticon(

omandra: chujkýý, no já si je budu pujčovat, a taky jsem docela rozměrná, tak spíš co na mě bude.. ale mam tam vybraný 3 který bych faaakt mohla..jinak muj top tam mam napsany.. ty béžový jak je tam mam i v porovnání s bílýma i s fotkou ze zadu..ty jsou jako faaakt užasny..jinak jsem doma, už můžu zas závislačitemoticon
27. črc 2009 v 17:49  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ježiš já jsme sprostááá.. se omlouvám, to mi to opravdu nějak ujelo -ups, opravdu se červenám až na zadku emoticon emoticon
27. črc 2009 v 18:41  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verussska
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
verussska
    Region Ostrava
 čusik holky,
alkapinka: vidíš šaty budeš mít vybrány a všechno domluveno tak už jen ten termín. Holky já se tak teším jsem svatební úchyl emoticon jo a dneska mi kamarádka večer přiveze vývazky je šikovná a baví ji to takže jsem ji to nechala ach to je super a ten polštářek na prstýnky je nádherný. Jo nevíte kde mužu najít hudbu na netu na obřad, protože mi na matrice předhodila paní listy asi z 60 skladbama, ale ty názvy mi nic neříkají emoticon emoticon
27. črc 2009 v 19:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 verusska: ahojky, pokud mas list s pisnickama a chces si je poslechnout tak bych stopro sla na www.youtube.com
tam je snad uplne vsechno od projevu Husaka po novy song od U2 emoticon
Jinak moje vymluva na to ze uz tolik plasim se svatbou je, ze ponevadz nejsem doma, tak si to musim vsechno vyhledat vcas na internetu, tak a za tim si stojim emoticon emoticon emoticon
27. črc 2009 v 19:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš