Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čusík!jéé,to už nás na tom FB ale je,pak se nemáme divit,že to tady vázne,ikdyž dnes zrovna to celkem jede :-D jdu prolítnout vaše fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
jé,to se člověk dozví věcí,takže ja_fi všechno nejlepší k narozeninám,který si měla ;-)
Odpovědět
Taky se přidávám :-) Jo, a já měla v úterý :-D (čtvrt století) :-p
Odpovědět
veronika: tak to taky gratulace, ty moje tak krasne kulaty nebyly, nehlede na ty cislice ;-) :-D
Odpovědět
Díky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky přeji vše nej k narozeninám Verče a Jafi, kéž by mi bylo 25, to by byla krása. Jinak jen zírám na tvé plány na svatebku bluejay. Já byla nejdál tady po Evropě, ale nestěžuju si, člověk zase nemůže mít všechno ;-) A naše svatebka byla úžasná i v jižních Čechách, byla jsem nadšená a spokojená, že konečně poznávám i ČR. Paříž mě ale láká moc, to ale budu muset vydržet, až prcek trochu vyroste, aby mohl na hlídání k některé babičce ;-) Jdu vás pohledat na FB, už mě to taky chytlo :-p
Odpovědět
brý večer.... tak dodatečně všem oslavenkyním vše nejlepší... mě za chvíli taky čeká čtvrtstoletí =-) tak jsem ten slideshow hodila na dvd a přehrávač mi to stejně nevzal ]-( budu to muset ještě poladit... jedna fotečka tam zlobí :-| a zkusit to nějak jinak vypálit... jinak jsem dneska byla v tescu a mají 50% slevy na hračky... tak jsem tam ulovila senzační tahač s 12 autíčky... krabice tak 1,2 m, skoro větší než já... jsem to táhla busem, ale už mám aspon nějakého ježiška a dneska přišly fotoknihy, takže další tři ježíšci :-D
Odpovědět
lidi: coze? v tescu slevy na hracky??? to se tam asi vypravime nemoc-nenemoc! tyjo... diky za tip :-)
Odpovědět
ja_fi: jj, aspon v LBC... docela hustě některé... jsem to auto koupila za 4 stovečky, normálně za 8... takže jsem vysmátá jak měsíček na hnoji... měli tam super traktory... ale ty už byly nad moji cenovu x-) a kluk bude mít velkýho ježíška ;-)
Odpovědět
jo jinak konečně mám tavnou pistoli, manža mi ji koupil, tak příští týden se vrhnu na úklid a budu vyrábět výzdobu... budu celý týden sama doma :-| tak budu uklízet... by to tak mohlo vydržet aspon do vánoc :-D
Odpovědět
no ja myslim, ze tesco to miva nejak celoplosne... mrknu na net
Odpovědět
Děkuji holky za přáníčka :-) Mně v PO nebo v ÚT dorazí ta první várka z 24print.cz, tak se nemůžu dočkat. Jinak v neděli budu koordinovat svatbičku :-) Tak držte palec ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lidi: nejak mi to uniklo, ty mas syna? JInak ja slevy miluju :-N lidi chtela jsem se te zeptat kdyz si tak hrajes s tim photoshopem a dari se ti. Nevis jak to udelat aby byla fotka cerno-bila a jen jedna vec, treba kytice tam byla barevna? :-. misaroz: ja ma nekdy takovej divnej pocit,ze je zivot kratkej a leknu se ze jsem toho moc nestihla..a cestovani me silene laka, ty uzasny novy mista, klidne i v Cechach, ty jsou prece nejhezci :-N ..tak bych aspon chtela dohnat to cestvani, abych se pak mohla usadit, mit miminko a rict si ze jsem si sve uzila.. ;-) veru: z tebe je svatebni koordinatorka?Bude to prace nebo pro zname ci rodinu? Rozhodne budu drzet palce! Ty se mas, hned bych sla koordinovat svatby :-D
Odpovědět
Dobré ráno! blue: souhlasím, ale taky se někdy přistihnu s pocitem, kolik jsem toho nestihla a co jsem měla ještě zažít, než jsem si pořídila mimi. Ale pak se na toho prcka podívám a zjistím, že je to vlastně jedno, že to nejdůležitější už mám ;-) A slevy taky miluju, na to byla Anglie úplně skvělá, tam byl pořád nějaký sale, total sale.... až bylo všechno za libru či dvě, to byly útraty :-D
Odpovědět
blue: nn, syna nemám... to je pro dítě od kamarádky ;-) s tím photoshopem... posílám návod, podle kterého jsem to dělala já ;-) http://www.fotoalestomcik.estranky.cz...
Odpovědět
Dobré ranko holky, přeji hezký víkendík holky vše nej k narozeninám přeji spoustu spokojených dní plné radosti a pohody bez mráčků. Taky jsem si některé z vás přidala na FB =) Ja_fi mrňousci na té vánoční fotce nemají chybu =)) parádička Holky vy jste šikovný s těma fotkama a videama ...já se nějak nemužu dobrat konce ...ale tak zimní večery jsou dlouhé =))) Jinak jak při videu tak i fotkách mě ještě pořád vlhnou oči ...hold jsem od svatby ještě pořád nějak přecitlivělá nebo co co se týká vánočních dárků ....měla jsem už jeden doma tričko pro manžu ....ale nakonec jsem neodolala a už mu ho dala :-D takže zatím nemám nic ale vlastně jooo tabletky do myčky pro babi =)))
Odpovědět
Ahoj holky. Tady je konečně krásně. Byla to pracovní nabídka, jinak pracuji v cestovní kanceláři .... To bude už druhá svatbička, jednu jsem dělala v září a bavilo mě to :-) Holi, můj manžel nechápe, že jsme měli svatbu ve stejný datum a my brečeli kvůli dešti a vy jste měli vysmáte sluníčko x-)
Odpovědět
Veru tak to není sám ...popravdě já tomu dodnes nemůžu uvěřit jak to dopadlo ...celou noc jsem se budila jen kvůli dešti :-D a mamka semnou a vždy mě jen řekla neboj bude hezky uvidíš děda ti to tam nahoře zařídí x-) a kdyby né bude vám pršet štěstí .....a jak to dopadlo?? Ráno furt cedilo a o půl 8 začalo lezt sluníčko no prostě nádhera a já jsem za to mooooooooc ráda x-) x-) Je to k neuvěření na jedné straně republiky tropy a na druhé povodně (o těch jsme se dověděli až v neděli) =( opravdu k neuvěření
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! hlásím, že na vysočině je taky překrásně :-) jinak s tím počasím na svatbě... nejlepší je naše video - oddávající má řeč a stěny stanu se div neprotrhnou pod poryvy větru a leje tak silně, že skoro není slyšet naše ano, jak to buší do střechy stanu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: tak se mi povedlo udelat tu selektivni kolorizaci :-) hodila jsem to na FB, nase fotka s destnikama, vse cernobile jen destniky barevne :-)
Odpovědět
blue: jsem na to mrkla, no parada!!!! v cem ze to delas?
Odpovědět
Profilova fotka
ja-fi: dekuju :-N delala jsem to ve photoshopu ;-) Bylo to desne jednoduchy!! :-) nakonec jsem to delala podle tohohle videa http://www.metacafe.com/watch/937803/...
Odpovědět
Profilova fotka
nasla jsem na netu vybornej programek na upravu fotek, je to fakt uzasne jednoduchy, jeden klik a fotka je svetlejsi, barvy jasnejsi atd :-) Je to jako zjednoduseny Photoshop :-D http://www.optikvervelabs.com/
Odpovědět
Dobrý večer, dneska bylo fakt báječné počasíčko x-) tak skřín přivezou zítra mezi 14-21 hod :-D Blu moc pěkná úprava taky se na to upravování budu muset někdy vrhnout podle těch vaších návodů tady :-N blu fajn odkaz a který z těch downolandů použít první nebo druhý :-D (asi se ptám blbě no ale co už :-D )
Odpovědět
Hezký večer, holky! holino: u nás to bylo úplně stejné, ráno jsem se děsila počasí, a když mě dolíčila vizážistka, začalo koukat sluníčko. Pak už to byl zázrak, dokonce po obědě se ukázaly Beskydy, takže kýč byl na světě :-D A taky jsme říkali, že to zařídil děda - to je náhoda ;-)
Odpovědět
miso =)) no u nás to mělo s dědou ještě dovětek po cestě z obřadu nám kapánek pršelo (štěstí) ale opravdu jen chvilinku vlastně jen cestou na hostinu asi 10 minut a k tomu ještě svítilo sluničko ....ale po příjedu na hostinu už nic tak jsme se s mamčou shodly že to děda plakal štěstím ....no snad jo .....jsem za to hrozně ráda a vděčná ať už to tam nahoře zařídil kdokoliv (ale já vím že to byl děda) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino: ja jsem stahla ten druhy protoze ten obsahuje oba dva programky v sobe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holi, misaroz: ja vam tak zavidim to vase pocasi, taky na to s manzelem nechapave hledime, ze mate slunickove fotky ten samy den co na nas prsely kyble vody..
Odpovědět
Dobré ráno, holi: nám spadlo asi deset kapek při nastupování do aut, pak už nic. blue: moje kamarádka vyjížděla z vesnice asi 30km od nás a psala mi, že si z toho nemám nic dělat, že to prší štěstí (padaly taky kýble vody). Nechápavě jsem na to hleděla. Ona zase nechápavě hleděla, když dojela za námi. Pak už jsme jen nevěřícně poslouchali naše kamarády, co přijeli na večerní party, že evakuují vesnice kvůli záplavám. My jsme byli do tří venku, nebe plné hvězd, někteří zůstali i v krátkých rukávech. Prostě zázrak.
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se hlásím po koordinaci svatbičky. Trošku zmakaná, ale myslím, že vše klaplo a práce byla dobře odvedená. :-D A dneska jim to počasí vyšlo fakt luxusně! Ale ráno v osm při zdobení aut jsem drkotala zubama :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?