Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,windows movie maker je jednoduchej,tam to zvládne každý vpohodě,navíc jde dát víc písniček,různý přechody atak,já s ním byla spokojená! jinak hurá hurá hurá, nová postel je doma a tatka mi ji hned i složil, takže až přijede manžel domů z práce, to bude koukat :-) je krásná, skvělá a velká ;-)
Odpovědět
lidi: sikula! :-) pak hod link kde to muzeme taky shlednout ;-) moviemaker znam taky - ten je jednoduchej, pohoda :-) brii: a pravy manzelsky zivot zacina! ;-) tak si ji uzijte ;-) :-D
Odpovědět
holky, a ten w.movie maker funguje i pod windows sedm? na netu píšou, že je pro visty :( co máte vy?
Odpovědět
veroniko, ja jsem na nem delala nejakou prezentaci pet let zpatky, to nebyly ani visty, ani sedmicka..? zkus pohledat... podle me by to melo v pohode fungovat.
Odpovědět
OKi, díky :* Dám večer nebo zítra vědět. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nu jo, brzo ji vyzkoušíme :-D na pohled vypadá luxusně a stabilně, tak snad bude i "na omak" :-D :-D
Odpovědět
brii: :-D :-D my strasne dlouho spali na takovym rozkladacim gauci, mista moc nebylo, pak jsme si koupili velkou postel, fakt velkou... a skoro nam vadi, jak moc mista tam je :-D
Odpovědět
tak to vám závidím, my sice máme dvoulůžko velký, ale naše psí Lilinka si schválně lehá mezi nás a nejlépe na štorc ... a v noci cestuje tam a zpět, a nejraději mě vystrnadí z polštáře a smotá se na něm do klubíčka :-D
Odpovědět
veronika: hm, psa nemame.. ale zato mame dve deti a nebude asi trvat dlouho a nauci se vylezt z posteli a budeme mit v posteli nastehovany deti :-D a jeste budeme radi, ze je tak velka :-D
Odpovědět
To jo :-D Ale je to hezký, že se chce tulit a cítit to teplíčko. Vždyť je přes den sama :-(
Odpovědět
briiii gratuluji k manželskému pelíšku x-) u nás se taky pořád řeší ložnice ...ale spíš jako celek ....prostě nic moc - taková špelunka .....ale od soboty už má nový kabátek a kooonečně po 7 letech je podle mejch představ ....teda ještě jednu vadu na kráse má a to je skříň ale ta už je taky vybraná jen čekáme až k ní v ikea dostanou všechny komponenty ať tam nejezdíme několikrát ...počítám že do týdne max 14 dní by mohla stát =) .....takže jsem naprosto spokojenááááá a naprosto si s mužem rochníme
Odpovědět
Profilova fotka
:-D taky mám dojem, že je šíleně velká, hned je ložnice plná :-) to se dnes bude spát po pěti letech uplně jinak, holt postel je něco jinýho než rozkládací pohovka, manžel ji hned vyzkoušel a žuchl na ni i v pantoflích, holt chlap :-D :-D holi: držím pěsti, at se celá ložnice vydaří podle představ a brzo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
děkuji mám z ní radost už teď jak říká muž nejkrásnější pokoj celého bytu =) skříň bude hold pozdějc no já si na tu mršku počkááám :-D brii to věřím je to úplně jiné spaní než na rozkládacím ....moc vám to přeji
Odpovědět
čaute baby, už jsem doma... jsem byli s tím našim zvířetem na veterině ;-) a ještě jsme se zastavili pro zákusky ;-) no byly dobrý :-D :-D :-D a jdu pokračovat s tím klipem, ještě ho musím doladit... mimochodem, vysvětlovala jsem bábině nový telefon.... sice už ho má čtrnáct dní, ale.... no, mám hlavu jak patrací balon... jsem zvědavá za jak dlouho přijde, že ji to nejde :-D :-D my taky stěhujeme ložnici, ale nechtěně :-D
Odpovědět
je tu někdo??? potřebuju radu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!koukam ze radite spis na FB nez tady :-D copak lidi?Porad se trapis s tou slide show?
Odpovědět
už ji mám hotovou.... potebovala jsem vědět, zda to z movie makeru půjde na dvd... koukala jsem že to hodilo do formátu wmw nebo tak nějak, tak snad ano...
Odpovědět
ještě udělám jednu kratší... tu hodím na FB... tuhle asi nechám rodině... jsou tam společné fotky, nechci aby byl někdo iritován ;-) mám to na šest minut a už jsem nevěděla, co tam cpát za fotky... těch pozovacích moc nemáme a nechtěla jsem tam zase cpát moc svatebčany....
Odpovědět
zítra jedu do školy, tak to tady pálím i s fotkama na dvd... zítra to beru holkám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lidi, doporučuju program windwos DVD maker na vypálení, páč jinak to budeš mít v tom vmw formátu a na přehrávači to nepůjde přehrát :-S upozorňuju, že mně se ten DVD maker často sekal, ale nakonec se mi to vždy podařilo vypálit jako klasický dvd, který už přehraješ v každým přehrávači, tak at to jde!
Odpovědět
Dobré ráno holky. Já jsem nakonec objevila v našem PC - nero vision, takže to zkusím v tom. Rovnou to vypaluje na dvd, že se to nemusí nějak předělávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že tady se řeší video, my jsme ještě neměli čas si vyzvednout na severu video od našeho profi kameramana, ale máme už od kamaráda, tak se na něj o víkendu chystáme.....tak povídejte, mám se připravit na to, že mě to dojme a padne na mě sentiment nebo u vás první shlédnutí bylo v pohodě?
Odpovědět
Já řvala i u třetího shlédnutí .... :-D
Odpovědět
ahoj holky! s vypalovanim movie makeru na dvd nemam zkusenosti.. jak to lidi dopadlo? me dojalo hned prvni shlednuti videa... kde na FB vas najdu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... já se pořád na to video chystám, ale nemůžu se k tomu dokopat.... jafi: normálně pod jmény... už jsme se tam skoro všechny pohledaly a daly se do přátel... najdi si třeba mě Pavlína Pokrovskij jsem tam asi jediná... :) a pak si od mě můžeš přidat další holky... ;-)
Odpovědět
Pavlí, tak já tě našla :) Ja_fi, jsme tam jako Verča a Jirka Zelíci
Odpovědět
tak ja jdu lovit ;-) diky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! pajíku jdu si tě taky najít na FB :-D
Odpovědět
tak to vypada, ze mi naskoci ponekud seznam pratel :-D uz jsem to tam odklikala :-D pajik, diky ;-)
Odpovědět
danusko sup sup :-D FB je mor... ach jaj holky, jsem uplne chcipla, chraptim, zacinam poradne kaslat (jakoze doted jsem jen stekala, tak ted uz konecne budu i odkaslavat, asi), ryma... a pristi nedeli bychom meli mit foceni se zuzkou! jeste ze chrapteni a kasel nejsou na fotkach videt...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?