Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
No jistě, fotografka fotí to, co má před objektivem. A čočka nedělá práci plastického chirurga :-D To máš pravdu. Tenkrát se na fóru řešily děti na svatbě a vyjadřování a odpovědi byly velmi přízemní ....
Odpovědět
Profilova fotka
hoj ahoj holky,konečně trochu živo :-) hlásím se z vinohradu :-D dnes celkem záhul,od sedmi ráno do půl paté odpo a v mokru, člověk je pak jak zmoklá slepice za pár šupů, ale jsem ráda, že aspon nezahálím a nesedím doma a něco dělám :-) inak co doma novýho,objednali jsme si novou pořádnou postel,zatím spíme na rozkládací pohovce,zítra ji dovezou,včetně matrací,tak se na ni fakt těším,to bude jiný pospaníčko a už snad nebudu tolik zabírat místa, pořád lezu na manželovu stranu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bri: naprosto chapu, ja mela treba loni nejvetsi radost z poradny periny, abych se hezky vyspala, a nasi postel miluju! :-D x-) Neni nad poradnou postel, clovek v ni travi hodne casu. bluejay: to je sila, to o tom videu ani nevim :-o :-x Zajimalo by me, jestli je Alka tak hloupa, ze ji nedojde, ze si to Zuzka muze cele precist... A verim, ze se to k ni jisto jiste dostalo... Protoze dodavatele to tady bezne prochazeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ohledne me nove pozice - vypada to ze se zmeni jen nazev, prace a penize zustanou stejne. No aspon vidim, ze jsem mela dobry odhad a nespletla jsem se, jak to bude... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: ohledne toho kulataku - ja pracuju na Hradcansky, takze jsem tam kazdou chvili :-) Clovece, svet je vazne malej, to snad neni mozny :-) Jj, a saty uz jsem prodala.
Odpovědět
Profilova fotka
veronika: to je pravda, mela fakt ostre a urazlive nazory na deti na svatbe..my jsme deti meli a byly super x-) bri: parada, dobra postel je rozhodne dulezita! :-N Jste sikulove, jak se pekne zarizujete ;-) nuuna: jj, Zuzka urcite cte debatu o ni, nevim jak ty ostatni temata. Tak ci onak si myslim ze jeji poznamky byly nevhodny a nefer. Jinak s tou praci to je fakt priserne typicky vid? ]-( Dej si bacha aby nezacali pomalicku nenapadne nabalovat pracovni napln! Jsou to sycaci!
Odpovědět
Ahoj holky, brou, moc gratuluji k povolení, vím, jaké to jsou nervy, tak jsem moc ráda, že vám to vyšlo nuuna: tak to je teda síla, ale třeba to platové přilepšení přijde časem. Když to vezmu ironicky, buď ráda, že ti neubrali, to až já se příští rok vrátím do práce, tak budu mít menší plat než jsem měla - děkuji tímto vládním škrtům 8-(
Odpovědět
ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti s kartářkou, výkladem z karet? už o tom několik let uvažuji, ale ještě jsem nesebrala odvahu...
Odpovědět
Profilova fotka
sorry že vám se lezu, ale já bych ke kartářce nikdy nešla, i když jsem nad tim kdysi přemýšlela... kolegyně mi vyprávěla, že její tchán na její svatbu pozval jako překvapení kartářku, že bude předpovídat. všechno bylo v pohodě až do doby než její těhotný svědkyni předpověděla, že budou mít dítě a to zemře jako miminko při autonehodě (normálně jí to řekla), takže svědkyně se zhroutila a byla zkažená celá svatba když bylo holčičce rok a půl, tak její máma (ta svědkyně) vyletěla autem ze silnice a holčička umřela je to strašný, ale to ve mě zabillo veškerý choutky vědět něco o svý budoucnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
avano: ty blaho!! mam uplne husi kuzi!!!! :-. to je hrozny.. Jeste jsem neslysela ze by kartarka neco takoveho rekla na "plnou hubu" :-. ja byla asi u 3 kartarek,2 mi daly dost povsechny vyklad, proste takove veci ktere by si na sebe mohla vztahnout vetsina lidi..Jedna mi rikala veci ocividne opatrne, necemu se vyhybala..vetsina toho se casem vyplnila a i jsem po 2 letech prisla na to hodne zle, cemu se vyhybala..
Odpovědět
avano: tak to je drsný.... to je teda síla... ale tohle by se říkat vůbec nemělo ne? blue: takže ti předpovědi celkem vyšla...
Odpovědět
Profilova fotka
no já si právě taky říkam, že určitě mají něco jako etickej kodex, co můžou a nemůžou říkat... ale tahle jí to řekla... vlastně zničila kolegyni svatbu a tý její svědkyni život :-| po týhle zkušenosti kolegyně bych to nezkusila... i když moje kamarádka byla u věštkyně a to co jí předpovídala, tak se postupně vyplňuje... jenže co když člověk narazí na takovou kartářku, která to řekne narovinu :-( nevim jak bych žila s tim, kdyby mi kartářka řekla, že moje dítě umře... nee, radši budu žít v blažený nevědomosti ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem si vylozila sama cikanske karty a to co mi vyslo bylo tak hrozne jednoznacne, byla jsem z toho tehdy fakt vydesena..ale zdalo se to tak nerealne..no ale bohuzel se to vyplnilo za cca 3 mesice..
Odpovědět
jj, tak to naprosto chápu ;-) je fakt, že můžeš narazit na kohokoliv (myšleno kartářku), bohužel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: ty prvni 2 kartarky byly vylozene podvodnice, videla v kartach uplny houby a tlapali vseobecne kecy..no a za to si uctovali 500 az 1000kc!
Odpovědět
Profilova fotka
avano: ale porad mam husinu z tveho pribehu, chudak tva kamaradka..
Odpovědět
Hezký večer holky. Byla jsem u kartářky na jarním jarmarku u nás, v květnu. Kartářka mluvila o mých rodičích, že tatínek je nemocný, maminka se trápí atd - to vše byla pravda. Pak mluvila o mně - že mám dlouho lásku, že náš vztah je vyhaslý a že bych se do budoucna neměla vdávat. Tak jsem si vše vyslechla ... a po zaplacení (150,-) jsem jí řekla, že se budu za 3 měsíce vdávat a nic to prostě nezmění. Řekla jsem jí, že jsme spolu skoro 9 let a že proces lásky "dozrává" ... V tu chvíli mi bylo psychicky ouvej, ale hodila jsem to za hlavu. Pak tam šla manželovo maminka a ta jí řekla vše přesně o všech čtyřech jejích dětech ... řekla bych, že tahle kartářka byla opravdu pravá ...
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš, já vás vůbec nechtěla vyděsit, ale já z toho byla taky vykolejená :-( já taky toužila po tom abych věděla o budoucnosti ale tohle mě dókonale vyléčilo... ale buďme optimisti :-) vy už máte po svatbě a mě to teprve čeká, ale přiznávám, že to bude bez kartářky ;-)
Odpovědět
ahoj holky, ja zdravim! nestiham docitat - jen jsem to prolitla, a neboj lidi, nezanevrela jsem na vas, jen nejak ted nestiham. navic na me vlezla choroba, tak tu smrkam a kaslu a nemuzu poradne mluvit a vubec, je mi proste uzasne :-D brou, moc gratuluju k tomu povoleni!!!!!!!!!!
Odpovědět
Avono - to je fakt ošklivý, že jí to tamta kartářka řekla. Mně hned na rovinu řekla, že špatné věci neříká - smrt, nemoc atd ... Byla to opravdu velmi starší paní a svým chováním a zjevem vypadala jako dobrá čarodejnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: no sice byla "prava", ale rozhodne se spletla o tvem vztahu ze? ;-) To je prave problem,ze lidi se ten vyklad na sebe nekdy snazi napasovat i kdyz to treba zrovna moc nesedi.. ja-fi:ahooooj! nam to nevadi ze kasles a prskas a nemuzes mluvit, tak si s nama pis ;-) a hlavne se brzo vykuryruj x-)
Odpovědět
blue: me tuhle jeden znamej napadl, ze jsem na nej pres skype naprskala bacily, tak fakt nevim nevim.. jestli to nejde i pres draty-nedraty.. :-N k te kartarce - to je fakt divny, normalne se takovy veci nerikaji, natoz na svatbe! brrr... jsem tuhle nekde cekala v aute a prisla ke me cikanka a ze prej at ji dam dlan - no tudle! nejste zvedava na svoji budoucnost? no fakt ne... ja teda u kartarky kdysi byla, ale naprosto nic si uz nepamatuju, jen teda ze jsem z ni mela dobrej pocit, ale jsem od prirody podezirava a o vsem co rekne pochybuju - mam na mysli, ze vsechno co rekne se da nejak vysvetlit, odhadnout, domyslet... ona jen natukne a me se to hned nejak hodi do kramu k mym zkusenostem a tak... a druha vec je, ze clovek ty veci, co se ho nedotknou necha zapadnout a soustredi se na ty co ho oslovi. vite co myslim? nerikam, ze nejsou lidi, ktery asi videj vic nez my obycejni, ale spousta z nich jsou podle me podvodnici co jen manipulujou.
Odpovědět
Nikdo není dokonalý :-) Třeba jsem v tu chvíli při snímání karet vůbec nemyslela na manžela, ale právě na nemocného tatínka ... Slyšela jsem, že když si třeba necháváš věštit z kávy, tak když jí piješ a myslíš na danou osobu, tak se to "věštění" projeví o té osobě, na kterou myslíš ... neumím to lépe vysvětlit :-D .......... tak je možný, že je to i u karet. Každopádně jsem jí řekla svůj názor a ona ho respektovala. Viděla u mě věci, které ví vlastně jen rodina a ohledně dětí nebo tak jen manžel. Mám z ní respekt, asi tak.
Odpovědět
veronika: jsem si az ted docetla "tvoji" kartarku - z te bych asi respekt mela taky!
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky vy jste naťukly téma tekhle při večeru... avano: ten příběh fakt nahání husinu....fakt je lepší někdy nevědět... jafi: noooo ahoooj mladá paní, ty se nám takhle touláš a přitom se tu odehrávají taková dramata... :-D jinak přeji brzké uzdravení ;-)
Odpovědět
Do té doby jsem takovým věcem nevěřila, jsem spíš zastánce - co nezažiju na vlastní kůži, tomu nevěřím ... Ale dneska věřím i tomu, že existují lidé, kteří můžou mít různé schopnosti - třeba léčení (nemyslím rakovinu, ale třeba bolesti zad, hlavy atd) nebo telepati a tak ...
Odpovědět
Profilova fotka
veronika: no tak to před svatbou taky nepřidá.... :-| ... já mám doma Andělské karty, ale je to taková forma uklidňujích karet..více méně předpovídají jen dobré věci...ale i tak jsem si nikdy netroufla ptát se před svatbu na vztah, jestli nám to vydrží nebo podobně... kdyby to vyšlo blbě, tak by mi to vrtalo v hlavě... jinak myslím, že je pár lidí co dar předvídat/léčit mají.. ale je jich málo a taky je spousta lidí co na tom jen rejžuje peníze.. stačí někdy kouknout na věštce v televizi... mají nacvičené otázky pokus omyl... a tím se doberou k věcem, které jim volající řekne..ale oni to vlastně vyvěští.... :-D :-D :-D jen jedna kartářka tam mě přesvědčila, že něco umí... nebo jsem aspoň nepřišla na její fígle... :-D :-D :-D ...no ale za mě pořád platí raději nevědět!!!!
Odpovědět
pajik: dekuju :-) veronika: ja verim na veci mezi nebem a zemi,.. lecitelu jsem taky par poznala a tezko rict.. a to nekteri z nich byli vcelku znami a doporuceni. hm. ale uplne nejvic verim sama sobe - clovek sam sobe nejvic ublizi i pomuze, kdyz na to prijde ;-) chyta me nejaka filozoficka, ale jsem utahana, asi pujdu do postele. holky, ja se tu zase zjevim! zitra dojede babi, tak ji hodim deti na krk a posedim tu s vami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja-fi: ja souhlasim, lidi zapomenou to co na ne nepasovala a vyberou si to co jim tak nejak sedi. Jsem v tomhle uz taky dost podezrivava.. veru- ja mam taky nemocneho tatku a mamka se o nej boji..myslim ze aspon 70% lidi v nasem veku ma rodice kteri muzou byt nemocni, muzou to byt i je bolavy zada po jine nemoci, ale at uz je to chripka nebo neco vazneho, je to nemoc a je tu velka pravdepodobnost,ze se to bude hodit na hodne lidi..
Odpovědět
pajik: to presne jsem mela na mysli (ty nacvicene otazky), jen mi to nejak neslo z pusy :-D jinak schopnost lecit je pry v kazdem z nas, jen kazdy ji mame jinak rozvinutou, resp. vice ci mene potlacenou. jedna moje znama se temahle vecma hodne zaobira a treba tvrdi, ze ve vztahu matka-dite tohle fakt funguje. uz jen prilozenim ruky na postizene misto, napr.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?