Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem tu. Včerejšek byl bomba jeden velký mejdan. Takový malý popis posledního týdne: Neděle - úklid lomu (v sobotu lilo celý den) po vstupu do lomu byla obrovitánská louže - nevěsta šla do kolen. Pondělí se dokončil rozvoz výslužek Úterý - odčerpání louže :) Středa mírný neklid Čtvrtek - výzdoba hostiny, lomu (březová brána těžká jako k.áva), ženich v psychickém kolapsu - pilka neřezala, šel porazit břízu kladivem :) Pátek - nevěsta čekala větší nervozitu, nejdojemnější co bylo a nevěsta to neustála - když jsme vycházeli z domu a já viděla babi a tátu a pak při prvním tanci kdy se k nám přidala naše malá. Nejveselejší - bylo toho dost ale asi co mě nejvíc odbouralo když přišel ženich pro nevěstu bez kytky Když to shrnu tak největší starost bylo počasí ale ten nahoře vyslyšel a bylo sice zataženo ale bez deště. A poslední bod - nemít kolem sebe správné lidi asi bychom to nezvládli.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky picasso: uz jses taky vdana? Nejak jsem ztratila prehled, vim ze jste to odkladali a pak zase ne? pocasi me zrovna nevyslo, ale i tak to byla krasa..
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: tak to jste měli pěkně akční přípravy, z té louže bych šla do kolen taky :) Jinak moc gratuluji!
Odpovědět
Profilova fotka
ani mi nemluv ale naštěstí teda to můj manžel :-D vymyslel i tak,že přes to hodil takový starý běhoun, aby lidé nechodili v bahně. Ale co musím říct tak ač jsem to nečekala tak obrovský úspěch měly noviny - každý si je pročítal a bral na památku a svatební kniha taky super, máme tam pěkné vzkazy a malůvky. A pak velké plus a ocenění byl dětský koutek a hlídací služba
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: ahojky! gratuluji mlada pani! :-) myslela jsem na tebe, jak vam to v tom lomu slo :-N a co Zuzka? Meli jste se kde fotit?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzka byla skvělá ale focení v lomu bylo lepší, pak jsme jeli k takové přehradě a to bylo po obědě a na oba na nás padla šílená únava po tom všem, ještě že Zuzka je tak skvělá jinak nevím my bylo totálně KO ale jsme oba spokojení. Zuzka říkala jak vám stále pršelo. Ale fotky co tam zatím máš jsou super moc vám to slušelo
Odpovědět
ahojky slečny a paní :-D moc vám všem gratuluju, je super, že vám vyšlo počasí, tady se to odpoledne protrhalo a i když bylo pod mrakem tak nepršelo... tak snad to vyšlo i nevěstám ;-)
Odpovědět
bluejay: pršelo vám štěstí, tak jako nám. Svatba proběhla i s třetím stupněm povodňové aktivity :-D dalfy: gratuluju a moc se těším na fotky :-)
Odpovědět
picasso: a obřad jste teda měli venku pod deštníkem? nebo jste byli někde vevnitř??
Odpovědět
lidi: Nakonec v hotelu u vyhlídky. Lilo tak, že se venku nedalo, i když oddávající by byli ochotní nám zmoknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás jsme měli připravený stan pro případ mírného nebo normálního deště. Pokud by bylo to co minulou sobotu tak jsme oba konstatovali,že bychom šli na radnici. Naštěstí to vyšlo a jsme spokojeni. Těším se na fotky zatím budou od kamarádů. Zuzka toho má teď hodně. A pan kameraman byl borec, strašně jsem se s ním nasmála.
Odpovědět
picassa a dalfy: tak to je super, že to takhle vyšlo... a picasso: to je teda co říct, oddávající na pravém místě, to by asi málokdo udělal ;-) no já byla odpo u mých rodičů, a tak nějak vznikla diskuze ohledně mé budoucí švagrové... už jsem to tady psala - jen ve zkratce - začala dělat scény, že si chce vzít na svatbu kamarádku (nikdo ji nezná a to platí i obráceně), když jsme ji řekli, že to nevychází na počet lidí, že bysme to museli celý předělávat, takže ona nepůjde.... tak jsme teda řekli, ať jde i stou její kamarádkou ]-( (vyškrtli jsme řidiče, aby to teda vyšlo ke stolu) od švagrovky přišla sms - že když si teda na svatbu může vzít kamarádku, takže teda půjde =-) tak a k dnešní rozpravě s našima - se máma ptala co švagrová, tak jsem jí řekla o tý sms, reakce byla taková at se nenecháme vydírat, at si uděláme jenom obřad a pak posezení s kamarády, aby nám nezkazila i zbytek svatby (bo spíš hostinu), pže cavyky dělat asi bude :-| ještě to chci nadhodit před tchánovcema (že tam kamarádku nechci a že není zvaná, a zkusit jim to vysvětlit z mého pohledu), aby věděli jak to je, i když scénu doma s ní taky asi kvůli tomu měli... no je otázka kdy k nim pojedem, pže jsme zrušili pojistnou smlouvu (kterou nám udělala tchyně a byla úplně na dvě věci), takže je naštvaná proč to neřešíme přes ní.... no, přítel je na svoji rodinku pěkně vytočený ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak nám tedy obřad venku vyšel :-) jo a gratuluju :-)
Odpovědět
jo ještě táta navrhl, abychom švagrovce řekli, at si to za kamarádku zaplatí :-D :-D :-D s tímhle nápadem už jsem si taky pohrávala x-) x-) pže dřív mi plánovala svatbu na naší zahradě s kotlem guláše a když si teda chceme udělat něco lepšího, tak nám zase do toho ptákuje 8-(
Odpovědět
lidicka: to není špatný nápad :-)
Odpovědět
midy: co zrušit ofiku hostinu nebo ji to nechat zaplatit za kamarádku? přemýšlím, že když jí to necháma zaplatit, tak tam asi taky nepůjde ;-)
Odpovědět
lidicka: já bych ji to nechala zaplatit ;-)
Odpovědět
no ještě to proberu s přítelem... dneska asi dorazí nacamraný, tak až zítra :-D
Odpovědět
lidicka: taky někde slaví? manža má sraz ze základky a přemýšlím, co dělat, abych se sama zabavila nesnáším, když jsem doma sama...
Odpovědět
nn, točí na zábavě pivo, ale tak si myslím, že vím, jak to dopadne :-D no jo já celý den něco dělala, abych se zabavila, je tam už od devíti od rána, udělala jsem si výborný obídek, udělala svůj první potahovaný dortík, byla u rodičů.... otrhala rajčata a tak... chtěla jsem vyšívat, k tomu sjem se nedostala ;-) a pak spoustu času strávila samozřejmě na netu :-D a holky, jak probíhala svatební noc?? byla nějaká? nebo jste padly únavou?
Odpovědět
midy: já to taky moc nemusím, ale aspon mám klid na uklízení a nějaké moje tajné výmysly ke svatbě, podle něj blbosti...
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: blahopřeju mladá paní :-) ajakpak jste to nakonec vyřešili s tou živou muzikou na obřadu, nějak už nevím, jak to dopadlo
Odpovědět
dalfy: jak dopadly šatičky pro družičku?? neobjednávala jsi je přes ebay - nebo si to s někým pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky blahopřeji už sezdaným. Brii měli jsme pana zvukaře a byl super vše bylo jak jsme se domluvili. Jen mé kamarádky udělali podraz - doják z ducha měl být jako hudba prostě před obřadem než se lidi sesedají a oni kačeny jedny to domluvili a zněla jako druhá písnička při proslovu a prstýnkování apod. Ale já to nevmínala tak mi to pak museli říct. Lidicko měla jsme od Asapa objednané šaty na převlečení a pak pro naší malou ale šaty prý poslal a ztratili se tak vrátili peníze a nakonec mi šila šatky krejčová ale na družičce vydrželi jen na hostinu páč já chytrá maminka připravila obří sklenici s bonbony a naše malá se jí jala spořádat a pak na to džusíčky a do toho trampolína - výsledek 2x se pozvracela naštěstí jsme sebou měla 3x šaty :-D (takové malá zpestření) pak už to bylo dobrý. A já šaty na převlečení měla sebou ale nevyužila jsem je svatební jsme měla do 22 a pak jsem šla do kra'tasů.
Odpovědět
dalfy: tak to je hukot s těma šatama, se fakt člověk nemůže na nic spolehnout, aspon že vrátili peníze... ty jo.. tos musela mít radost z malé, ale tuhle kombinaci bych nerozdýchala asi ani já s mým kachním žaludkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: svagrovy rekni at si za kamosku zaplati, tohle se prece nedela.. dalfy: to jste meli veselo ;-) hlavne ze jste si to uzili! Uz se tesim na fotky! Ja v satech vydrzela asi do pul jedne, pak jsem se prevlekla do populnocnich dlouhych maxi satu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fiku a Nuuno, celý den jsem na vás usilovně myslela a pořád jsem koukala z okna (byla jsem celý den v práci). Tak ráno nic moc, ten deštík byl takovej vlezlej, ale potom svítilo i sluníčko, tak doufám, že to vyšlo zrovna na focení! A naštěstí alespoň bylo docela teplo! :-) Doufám, že se vám to podařilo! :-) Dalfy, docela dobrodrůžo, že? Hlavně, že jste si to naplno užili! ;-) Moc gratuluju! :-) Jsem zvědavá na fotečky! :-) Vuruk, gratuluju novomanželko! :-) Ta kytka by mě docela naštvala... ]-( Doufám, že alespoň nějaké fotečky máš a hodíš je sem! :-) Picasso, taky gratuluju čerstvá paní! :-) A co fotečky, budou? ;-) Lucinka.kk, byla jsi kráásná nevěsta! Moc vám to spolu sluší! :-) A abych to shrnula, všem čerstvě vdaným paním přeju do manželství moře lásky, štěstí a tolerance! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinka.kk: proc sem vubec nechces davat fotecky? holky to rada slysim, ze se v Praze vyjasnilo a svitilo nuune a ja-fi slunicko !! :-N :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, alespoň nějaký čas ano, ale stejně to počasí mohlo být veselejší... :-N Ale myslím, že ony byly veselé i tak! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasny, ja jsem pocasi obrecela den pred svatbou, v patek a pak uz se nedalo nic delat, i tak jsme meli nadherny den!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?