Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to jsem zvědavá, jaké perly budeme mít na svatbě my :-D fakt tu některé máte zajímavé historky. Kdy se vlastně chodí na matriku? Myslíte, že když se bereme v sobotu, tak třeba v pondělí si tam můžeme skočit?
Odpovědět
Danca21: Já si myslím, že jo :-) Nám oddací list dali i v pátek mimo úřední den. Tak byli na matrice úžasní :-)
Odpovědět
ahoj danco, že by se postupně všichni probouzeli??? my musíma na matriku v týdnu před svatbou ;-) tak uvidíme, co nám paní řekne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: neboj, jsme vzhůru dávno :-p roznesli jsme zbylá oznámka sousedům (pořád jsem čekala, kdy je přímo potkám nebo nebyl čas :-N ) a doděláváme šerpu pro nevěstu x-) Většinu šerp jsme dělali asi před 14dny na chatě, kde se nám sešly hlavní auta. Večer jsme pekli pár kousků lineckého na zpestření malých výslužek a na uzobávání no a pořád se dodělávají takové drobnosti i nezbytnosti... Třeba nemáme úplně dovyřešenou hudbu, tak to nás asi dneska taky čeká.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak díky za info. Včera jsem myslela na holky a zároveň si říkala, že už jsme to taky mohli mít za sebou :-) Původně se nám líbil termín 14.8., jenže v Libni ho myslím neměli, tak bylo rozhodnuto...
Odpovědět
danca: tak to máte za sebou pracovní dopoledne... my budeme v pátek péct koláčky a povezeme je na závody ;-) jinak kluci asi pohromadě nezastihneme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koláčky naštěstí nepečeme, to bychom se z toho asi už zbláznili :-D napeče nám je jedna paní za dobrou cenu.
Odpovědět
my budeme péct jenom tuhle krabici... zbytek už je objednán ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo :-) jinak přítel bere koláčky i do práce kolegům a těch je tam strašně moc. Koláčků jsme počítali pár kousků na osobu, ale dostali jsme se odhadem na 10kg!!! Tak to bych fakt nechtěla dělat.
Odpovědět
10 kg??? to je fakt síla... no my možná ještě budeme péct krabici příteli do práce, ale to se ještě uvidí, jinak máme objednáno 500 koláčků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nás bude na oběd cca 23, večer celkem tak 45 a kolegů má přítel kolem 50, pro které by to chtěl k dispozici... takže proto. Ale mám z toho dojem, že budeme mít koláčky ještě na Vánoce :-D
Odpovědět
hih, no to se ti nedivím... tak ideál, jestli máš velkej mrazák... a pak jen tahat pro návštěvy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
právě, že mrazák máme malý :-D chvíli jsem přemýšlela, jestli si ho nepřát jako svatební dar. Ale řekli jsme si o finanční dary, tak jestli se rozhodneme, tak ho koupíme později. Možná už 22.8. :-D
Odpovědět
to by bylo vtipný- co jste si koupili jako svatební dar?? ááále mrazák na svatební koláče, už vidím ty nechápavé obličeje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D a přitom se to lehce může stát ;-) a na meruňky ze zahrádky a na gulášek z hostiny :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ahoj holky dnes jsem jako přejetá nějak na mě dolehla únava. U nás bylo do výslužek před a pak po dohromady 13 kg koláčků, 12 kg cukroví a 4 rolády (od tchýně - to je story na pokračování, ale pobavila jsem s tím kamarádky jen moje mamka šla do mdlob). Tchýně totiž měla péct rolády do výslužek po hostině nechali jsme větší krabičky že jako jsme mysleli že třeba jedna roláda je rozkrájí cca do 4 krabic (krabic bylo počítáno cca 25) a tchýně upekla pouze 4 rolády. Picasso moc pěkný popis svatby já ani nevím jak dlouho trval náš obřad z proslovu si moc nepamatuju. Ale vím že nový podpis jsem vymázla jako prvnák hrůza
Odpovědět
Tak já původně chtěla do výslužek jen koláče. Nakonec to dopadlo takto. Mamka s tetou, sestřenkou atd. napekli koláče ze dvou litrů a mamka pekla cukroví, zlomek toho, co mamka upekla mám v albu. A tchýně objednala trubičky a větrníčky :-) dalfy: Jo, obřad a hudbu vůbec si taky moc nepamatuju :-D
Odpovědět
my výslužky dávat nebudeme... asi necháme upéct menší dortíky pro fotografa, řidiče, dj a oddávající a to je tak všechno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, šaty jsou normál ze salonu, akorát jsem si zkoušela menší velikost a objednávali mi z USA z firmy větší. Jenže tam měli 14 dní závodní dovču, pak 14 dní tady .. takže musim holt čekat a nestresovat se :-D Máme tu pouť, peče se prase, venku vyhrávaj, parno šílený, skákací hrad pro děti .. takže nejsem u pc ;-) A výslužky taky dávat nebudeme, svatebčani dostanou pavouky pro štěstí :-)
Odpovědět
pouť máme za humny, bohužel se přítelli nikam nechce, tak dřepíme doma ]-( aspon pojedeme za babi, konečně jsem ho k tomu dokopala, co na tom, že měla před třemi týdny svátek, že??? vůbec ho to nevzrušuje ]-(
Odpovědět
no tak už jsme od babi zpátky, nebyla doma pro změnu ]-(
Odpovědět
Ahojky všem. Posíláme pozdravy ze svatební cesty. Doufám, že se svatbičky tento víkend všem nevěstinkám povedly. Mějte se krásně. Pá Verča + J.
Odpovědět
to se někdo má ;-) a kde vůbec jste na svatebce a jak dlouho?
Odpovědět
ahoj nevestinky i uz vdane pani, hlasim se do klubu stastne oddanych ;-) moc vas zdravim, diky za to, ze jste na nas myslely, protoze to vyslo!!!!! pocasi bylo fakt pohoda, aspon v hornich pocernicich - rano prselo, ale na obrad uz vubec, behem obeda zacalo svitit a na foceni byly mracky, ja fakt nevim, co vic jsme si mohli prat! napisu asi jeste dneska vic a mam fotky od tri kamaradu, tak vam sem snad hodim uz i nejake fotky. kazdopadne to bylo super! jsme spokojeni, stastni a jeste porad unaveni, i kdyz jsme i dneska odpledne odpadli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja-fi: gratulace mlada pani!!!!! Jsem rada ze se vam vse krasne vydarilo!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jafinko gratuluji!!!!!! Přeji hodně lásky, štěstíčka a ať jste spolu šťastní!!!! ;-) Už se těším na fotečky!!!! Jinak ahoj holky... rozlučka byla naprosto skvělááá!!!! Úplně skvěle jsme se bavily....holky si skvěle rozuměly, ačkoli se některé viděly úplně poprvé...takže myslím, že i na svatbě nebude zábava váznout... fakt to bylo super...jen jsem děsně unavená... :-N A jinak svatba nuuny podle mě naprosto nádherná.... Moc jí to slušelo, když jsem jí viděla, tak se mi vehnaly slzičky do očí a pak ještě párkrát při obřadu...fakt byla nádherná... Manželovi to taky moc slušelo, byli opravdu krásný pár x-) a musím jí pochválit řeč oddávající, která byla taky moc pěkná. Myslím, že i to počasí se nakonec umoudřilo, takže paráda! ;-)
Odpovědět
ja_fi: gratulace manželko :-D to je super, že se tak krásně zadařilo.Už se těšíme na fotky,tak šup, šup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc blahopřeju ja_fi!! paráda, myslela jsem na Tebe i nuunu, tak jsem ráda, že Vám to krásně vyšlo!! A´t jste štastní celý život x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: moc gratuluji!!! to je super, že to všechno tak pěkně vyšlo!!! :-) pajik: mě čeká rozlučka ted o víkendu :-) a co tak koukám na předpovědi, tak to počasí vypadá celkem nadějně na příští týden!!! :-)
Odpovědět
holky moje, diky moc! nejak zatim nemam cas/energii na zpracovani fotek, tak vam sem hodim link na fotky od jedne kamaradky.. pajik: tak rozlucka super! to jsi byla ty, kdo mel trosku obavy? ze nema rad prekvapeni? ;-) jsem rada, ze to vyslo :-) pajik/brii,.. ted jste na rade vy, ze? holky, fakt nekoho poverte ten den koordinaci a pod. ja pak napisu pozdeji vic, ale meli jsme takovy roztomily "kiksiky" :-D jako treba ze jsme zapomneli na pokoji sampus na pripitek pri obradu.. ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?