Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko: náš papušek má rád ovoce a piškoty. Ale kdyby nám uletěl ven, tak ho tam ani na jedno nenalákáme. Jednou jsme chytli andulku, která někomu uletěla. Stalo se to tak, že seděla u nás na balkoně a sousedi ji uviděli. Chtěli ji taky chytit a zezhora ji lákali k sobě. Ona se jich ale lekla a vletěla k nám do bytu. Ale to asi u vás na zahradě praktikovat nepůjde. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo: pokud chceš obřad v Teplicích jinde než v obřadní síni, zajdi nejdřív na matriku. Oni Ti vypíší smlouvu, kterou jim tam týden před obřadem přijdeš podepsat a zaplatit. Platí se litr za to, že je to obřad mimo obřadní síň. Potom zajdi do muzea, tam je strašně milá pani a ta ti ukáže, kde je rokokovej salonek, jestli jsi tam ještě nebyla. Muzeum ti taky vystaví smlouvu. Tam jsme to platili v den obřadu. Já ale tu pani znám, tak nevim, jestli to je takhle běžný pro všechny nebo jestli to bylo ze známosti. Pošlu ti na ni kontakt do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak holky nechápu, co se to tu děje. Myslim si, že se každej člověk může bez pocitu provinění, scházet s kým chce a kdy chce. Každej má přece kamarády a nikdo Ti ,Věruš, nepředhazuje, že se scházíš se Simčou a taky jsi nám to říkala. Taky nikdo neřešil, jestli nás to mrzí nebo ne. Já Ti to přeci moc přeju a jsem ráda, že si i přes chat může člověk najít přátele. Opravdu nechápu, proč když se všechny"tak chceme sejít", proč se prostě nesejdeme a proč se tady o tom pouze vedou sáhodlouhý debaty. Já jsem kromě jednoho srazu byla na všech (to už fakt přehodit nešlo, měli jsme zaplacený lodě na vodu). Vždycky si na vás čas ráda najdu a ráda vás uvidím. Je fakt, že to písemný slovo je někdy strašně ošemetný a to je jeden z důvodů, proč už sem skoro nechodim (i když u mě ta návštěvnost nikdy nebyla slavná) a proč vás raději uvidím naživo. Někdo tady něco napíše a pak to musí celej den vyvracet a obhajovat. Myslim si, že jste si sem všechny chodily pokecat, poradit se a odreagovat se a teď mi to spíš přijde, že si sem každej chodí vybít vztek.
Odpovědět
Profilova fotka
sametacek: Myslím, že některým holikám křivdíš. Podívej, bydlím sto kilometrů od vás a jediné místo, kde se s vámi mohu vidět, je tady. Nevím, proč bych si sem měla chodit vybíjet vztek. Prostě jsem si myslela, že to tady bude fungovat dál, že... že se dozvíme, kdo jak plánuje rodinu, bydlení, jak se má. Já vás fakt vidět nemůžu, nebyla jsem ani na jednom srazu, ale tohle mi přišlo fajn...
Odpovědět
Ahojky holky, tak už jsem se vrátila z dovolené. Dovolená byla nádherná a nám se vůbec nechtělo domů,ale musíme makat a tak hurá realitě. Dočetla jsem si vás a musím říct za tu dobu se tady stalo dost věcí. Barčo Lojzík je nádherný já se vůbec nedivím že jsi neodolala řekni mi kdo by odolala vždyť on je k sežrání. Dočetla jsem se i o minisrazu,musím říct že naprosto souhlasím s Lenkou. Já vím teď si některé z vás řeknou jé další která to potřebuje řešit kdo se sejde a nesejde, ale tohle řešit nebudu protože proč? Abych napsala svůj názor a ten by byl špatnej. Mrzí mě jedno že si některé z nás hrajeme na kamarádky a tak to vůbec není. Je čas udělat pá pá a říct zbohem.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ahoj, Simčo, kde jste byli? Nějak jsem to nepostřehla.
Odpovědět
Ahojky Lenko, dáám dohromady fotky tak jsem připojená i na Beremku. Byli jsme s Pavlem a mýma rodičema na Mácháči ve středu přijela moje mladší sestra ve čtvrtek moje starší setra s přítelem a v pátek dva super kamarádi na Mácháč, byla to úžasná dovolená plná legrace, odpočinku a relaxace.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je paráda. My měli právě také dovču, ale nikam jsme nemohli, protože Honza chodil po pohovorech... Je fajn, že jste si to užili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Simčo tak to je super,že jste si to užily! Bohužel nejde nereagovat, nechci v tom nechat Věrku samotnou. Je fakt, že se některé scházíme jen tak a není na tom nic špatné a není důvod si to tady obhajovat,vlastně vůbec si nikdo nic nemusí nic obhajovat,... Ale také,když jste napsaly srazík a pak ,že jde jen ta a ta,tak mě to mrzelo. V tu chvíli jsem si řekla a myslím,že nejsem jediná "hmm tak to už se všechny asi nikdy neuvidíme". Ale co, když se s nikým budu chtít vidět a ona o to bude stát,tak si prostě napíšem a sejdem se. Prostě as šlo o to slovo- sraz,srazík.
Odpovědět
Profilova fotka
(s někým)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak všem moc děkuji za Lojzíka! už si u nás zvykl, dnes jedeme na veterinu,jestli bude potřebovat na operaci pacinek a srdíčka,ale řekla bych,že se mu to lepší,asi potřebuje jen klid,pořádný dlabanec a hodně lásky ;-)
Odpovědět
Ahojky holky ještě abych uvedla na správnou míru ten můj včerejší komentář, souhlasím s Lenkou(astračkem), já si uvědomila že tam byli příspěvky od obou Lenek. Mrzí mě že se dost často v příspěvcích objevuje moje jméno a to v té podoě že se scházím s Věkou. Nejdřív tady skupina VIP řeší že jim to lidi vyčítají jejch profláknutý sraz,ale když se člověk ohradí a napíše že jim je to líto začnete útočit že to tak není a že to nechpe. Nikdo nemůže srovnávat venčení pejsků, nakupování nebo případné nahídnutí na svatebním obřadě stejné jako srazík o kterém tady všichni mluvíme už měsíc. Jsem si vědoma že teď se tady objeví že minulý sraz nebyl kvůli mě, ale tak to není. Abych to ukončila scházejte se kdo chcete, kdy chcete a kde chcete, ale nepište to na diskuzi ono to docela zamrzí když se člověk najednou dozví že ho lidi mezi sebou nechtějí a on je považuje za kamarádky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Simčo, co vůbec tchýně na svatbě a teď?
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, to je super, že si Lojzík zvykl. Ať vám to s ním dobře dopadne :) Je to super, že se někdo takhle stará o opuštěná zviřátka.
Odpovědět
Lenko, tchýně nezklamala jak na svatbě tak po. Ze svatby musela odject kolem 21hodiny z důvodu strašné nevolnosti(mimochodem měli jsme objednané pokoje kde si mohla odfrknout,ale chtěla domů) no a teď po svatbě dělá blbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no tak už to nerozebírejme, vždyť je to taková kravina, všechny spolu ve finále souhlasíme, akorát (jak už tady několikrát padlo) je psaný slovo fakt ošemetný ... Baru, jak to, že bude potřebovat operaci? =-) Na něco jste přišli? Jak jste dopadli? Máte dobrýho veterináře? Když tak můžu doporučit naši veterinářku, je, mysím, fakt dobrá. Simčo, fakt to s tchýní nedopadlo na svatbě, jo? :-p Chjo, některý lidi holt nezklamou, co? Jinak fajn prodlouženej víkend všem ;-)
Odpovědět
Zuzko, no jak jsem říkala tchýně je prostě jiná a bylo jí jedno že ženila vlastního sina, ona se tak k němu ani nechová.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Simčo,tak ta Tvoje tchýně je teda také fakt síla,ale co...hlavně,že Ty to bereš s nadhledem ;-) Zuzko moc děkuji za nabídku,ale máme taky dobrého veterináře a dnes jsme byli u známe - veterinářka,má osm vlkoušů a přes dvacet let je chová. Tak díkybohu to vše vypadalo hůř než to je,na žádnou operaci nemusí,dostal injekce (musím mu je píchat :-S ) na pacinky, pořádnou kloubní výživu,prt.zrovna přezubuje. Zjistili jsme,že měl zloměný ocas a má jizvu na čumáčku,zřejmě ho někdo kousnul. Jo a je mladší než to odhadli v útulku,jsou mu prý max.4měsíce. Ale kdyby jste ho viděly,šli jsme tak s dvanácti vlkoušema na procházku a Lojzík šel první a ještě bránil Abbíska :-D a bude s Abbískem ve psím kalendáři! tak hezký zbytek nedělě, já jdu vařit klukům večeři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, no jo, tak jak jsme říkaly, hlavně, že je Pavel na Tvý straně, máte na to stejnej názor a nedělá to problém ještě mezi vámi. Rodinu si holt člověk nevybere :-S Baru, tak to to píchání injekcí Ti nezávidím! Chudák... zas na druhou stranu dobře, že je takhle mlaďounkej a můžete toho dobrou výživou a péčí ještě hodně zachránit. Mončo, jak jste na tom s tím kameramanem???
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky:-) vítám Simču z dovolené, doufám, že jste si odpočinuli a moc si to užili:-) Jinak Leni tobě děkuji za rady, budu ráda, když mi pak třeba do IP napíšeš více i o hostině ve Sklípku:-) S paní provozní jsme se už tento víkend bavili a je vážně milá a ochotná....ale pořád jsme se ještě nerozhodli:-) Nebo se můžeme třeba sejít a říct si to osobně ;-) Baruš Lojzík je opravdu nádhernej, tak ať se hlavně zlepší jeho zdr.stav a ať Vám dělá jenom radost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky. Tak jsme byli na víkend u našich. Brácha už měsíc každý den dělá na domku-naši také, my jsme teď dělali s Kubou na zahradě a pak jsem brousila okna...Je to ještě tak na měsíc, no fakt děs a to má domek 3 místnosti a na té jedné ještě nic nedělali. Zuzko, kameraman nic :-( neozval se, prostě nic. Dávám mu 14 dní a pak už asi budu dělat lze. O víkendu bysme měli mít od zámku to sv. apartmá a ve středu budu volat p. kastelánovi, tak jsem na to zvědavá, co mi řekne hezkého. Jinak mně zítra začíná škola a od pondělka jsem u našich na praxi, ale budu chodit s mamkou na celou směnu a tak to uteče rychle a poslední týden v říjnu mám volitelnou praxi, abych dohnala kredity a to budu u švagrové v domově důchodců. Barčo, jsem ráda, že Lojzík nemusí na operaci, ale injekce bych mu asi píchat nedokázala, lidem by mi to nevadilo, ale u zvířátek bych se bála.. Je moc hezké, že bude v kalendáři, ukážeš nám ho pak? Simčo a mimo to, co si psala, že udělala, dalo se s tchýní nějak vyjít?
Odpovědět
Ahojky Mončo, tak koukám že i tobě začnou povinnosti ach jo všechno tak rychle uteklo. Ohledně tchýně já si jí nevšímala bylo mi jedno co říká, jen vím že pořád stresovala Pavla blbýma řečma.
Odpovědět
Dala jsem si do alba pár fotek jako další ochutnávku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Tak nám začíná o něco kratší týden, jupí. Jako jupí ne že začíná, ale že je kratší :-D Mohlo by to tak být stále :) Simčo, ty fotky jsou opravdu nádherné, okouzlující :-) Moc vám to sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dravím Vás. Tak a máme tu podzim, ufff :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mně takhle brzký podzim nevadí. Spíš později, jak začne zmrzat to bláto a tak... Ale pořád je to pro mě asi přijatelnější jak léto.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, koukám, že dneska je to tu nějaký mrtvý ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já tu jsem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) Koukám, že se nám to tady nějak vylidnilo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?