Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš Lojzík je fakt krásnej a má stejnou hračku jako má ta naše chlupatice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko jasně, prostě tenhle srazík je jen pro vyvolené.....
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, není pro vyvolené. My se prostě občas takhle sejdem, vždyť na tom není nic špatného, ne? =-) Vždyť vy jste se někdy viděly třeba jen se Simčou, ne? Nebo Barča s Mončou... Jojo, uši, to byla síla, fuj! Ahoj Míšo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko :-) Holky poraďte mi kde udělat v TP hostinu za rozumný prachy:-( a taky potřebuju sehnat nějakou tu kapelu. :-S Zbytek věcí budu řešit až příští rok, ale tohle chce pořešit co nejdřív:-(Vžydť už ani ta Baladová nebyla volná:-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, hostina, to byl taky voříšek... asi neporadím nic jinýho než co jsme měli my tady... všechny jsme byly spokojený, jestli teda můžu mluvit i za holky, tak jedině tak se inspirovat :-N My měli tu Kolibu a byli jsme fakt nadšený, cena nás příjemně překvapila, ale měli jsme málo lidí...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko špatnýho na tom nic není to vůbec, ale tak když se máte sejít, tak to tu neventulujte, ostatním to třeba pak přijde líto. My jsme se třeba sice viděly s ostníma holkama třeba jen v páru nebo tak, ale chci vás vidět všechny. Míšo myslim, že pěkný je to i v té Valencii, tam se dá sedět i venku, ale cenově by ti řekla určitě Zdenka.
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Zuzi a nemáš nějaký fotky z tý Koliby, že bych aspoň viděla , jak to tam vypadá?klidně mi pošli nějaké do IP a kolik V8s to stálo a kolik jste měli lidí?(IP) ;-) Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
A proč to nechcete mít Míšo v tom Prici, řikala jsi, že táta měl oslavu narozenin tak tam to už znáte ne a víte jak to vyjde cenově
Odpovědět
Profilova fotka
Jémine, proč bysme to nemohly říct? Vždyť nejsme malý, třeba všechny víte, že Lenka se mnou chodila cvičit, vidíme se každý týden... proč by vám to mělo vadit? :-N Já vás taky chci vidět všechny, tohle s tím přece nijak nesouvisí...
Odpovědět
Profilova fotka
Nebudem se o tom bavit, tady se nerozlišuje termín mezi "vadí" a "mrzí". Prostě to budu brát tak, že s kym se chci vidět, tak se vidim, jak už tady někdo mám pocit, že napsal. Raději jdu čus
Odpovědět
Profilova fotka
Ale vždyť jo ... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko: V Princi by nás to vyšlo tak na 60 tis Kč. Ještě uvidíme. Je to tam hezký, obsluha vždy perfektní, ale ještě budeme hledat. Zase se mi za to nechce dávat tolik peněz:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Věrko, nechci se v žádným případě dohadovat, ale když tady Barča napíše, že jde s Mončou venčit, tak to nemrzí. Když já napíšu, že jdu na kafe s holkama, tak jo... proč? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Protože holky jsou obě z Ustí a je jasný, že mají k sobě prostě blíž, kdyby některé z vás bydlela někde blízko mě, tak se asi taky vidíme častěji. Ale vás už je tam celkem dost a taky to nazýváte prostě srazík, ale zvaný je jen někdo...To je jedno, chápu, že Ty jako účastník to asi nechápeš a ostatní taky nebudou, ale třeba někdo z neúčastníků to má alespon trochu jako já. Míšo taky jsem byla na svatbě ve Zlatém kříži, tam to měla zase Ifka, tam je to taky pěkný. Kdyby jste chtěli jo extra ušetřit, tak jsem byla v jedné velké restauraci v Hrobě myslim, že to bylo, vzhledově to není špatný, dost veliké to je taky, ale s Princem se to nedá srovnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, já to ze svýho úhlu takhle nevidím :-(, ale asi chápu i Tebe ... Prostě jsme si sedly, chceme se vidět, když není zatím žádný větší sraz. Kdyby nějaký byl, sejdem se tam. Mám nějakej uspořádat? Nechci, aby to tady skončilo tak, že Tebe někoho jinýho bude mrzet, že se někdo z nás schází... že si tady prostě někdo najde kamarádky a pak to mrzí ostatní...
Odpovědět
Profilova fotka
Napsala jsi to úplně přesně, našla jsi si kamarádky, myslela jsem si, že jsme to všechny, ale od jisté doby, je vidět, že některé vic a některé mín, takže pokud se jedná o mě, tak já se ráda uvidim s lidma, který za ty kamarádky taky považuju. Já se loučím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, je přece jasný, že když se sejde tolik ženskejch, že si každá najde ty svý, to je přece normální... já osobně teda každýmu kamarádky přeju... Všechny vás ráda uvidím, tak to bylo vždycky.
Odpovědět
Nevím ale asi to mi to příjde divné že se to tu řeší kdo jde na kafe a ským. Jsme dospělí lidi a nebudeme se pořad zabývat tím kdo co řekl atd.Prostě někdo má k sobě blíž a někdo ne, já nevím,myslím že zrovna ty Věrko sis hodně sedla třeba se Simčou a taky by nám nevadilo kdyby jste se sešli a šli na kafe. Prostě jsme dospělý ženský a nemáme snad zapotřebí řešit takovéhle věci.
Odpovědět
Dlouho nebyl sraz tak ho svoláme až tu bude Simča a měl by se už udělat. Ale poslední dobou se mi to tu zda nějaké napjaté, nechápu proč??
Odpovědět
Míšo kdybys chtěla můžu ti dát kontakt na Valencii, ale asi bys chtěla spíš tu kolibu co? My jsme tam byli moic spokojený a útrata taky nebyla moc velká-teda aspon jsme počítaly s větší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, napiš a pošli mi pls nějaký fotky do IP:-) a i kolik to stálo?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, souhlasím. Aspoň někdo se mnou souhlasí. Poslední dobou si tady připadám jak vyvrhel ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko neblázni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Každý ať se tu baví s kým chce. Jsme přeci už velký holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já si taky myslím ...
Odpovědět
Jsme velký a rozumný holky , nemusíme přece řešit každou věc, ktera se tu nahodí, myslím že to chápe každý ... Nechci aby jsi to Věrko špatně pochopila, ale ať se každý baví kdo chce ským chce nejsme děti přece.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele sejdem se a vyříkáme si všechno z voka do voka, tohle jsou fakt dohady... my ženský, u chlapů se tohle nestane :-D
Odpovědět
Jasně nebude se pořád něco řešit přes net. Prostě hned jak se Simča vrátí tak se něco domluví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věruš, klííííd, se mnou se nechtěl na mé rozlučce sejít nikdo, když jsem byla v Teplicích :-D Ale pak jsem si řekla, že je to vlastně jedno, že strávím hezký večer s manželem a bylo to také fajn. I když mě to mrzelo, no. Já jsem říkala, že v týdnu přijet z Prahy nemůžu jen tak na otočku, je to kus cesty. To byla jediná možnost, jak vás vidět, ale fakt je, že jsem asi pořádně nezapadla, protože bydlím jinde a nemám možnost být tak nějak "na blízku". Do srazů vám kecat nebudu, protože je fakt, že jsem vás nikdy neviděla. Kromě Věrky a Míšy :-D Ale zhlediska mezilidských vztahů má Verka trochu pravdu, že když napíšete, že se těšíte, že se sejdete a kdo tam bude, tak to zamrzí. Ano, jsme všichni dospělí a někdo si sedne víc a někdo míň, ale mrzí pak, když je tu nepřímo napsáno "Milado, ty nechoď, tys nám nesedla." Já vím, že to tak nemyslíte a za boha se nechci s nikým hádat, jen i mně jako nezaujatému pozorovateli to tak vyznívá... Nevím, jestli jste mě pochopily. Nejde o to, že se chcete scházet jen někdo, vždyť je fajn, že jste si tu některé našly dobré kamarádky, ale je škoda to pak ventilovat takovým způsobem rozškatulkování... Víte, jako že se neřekne "Ale Milado, tak přijď přeci také, je zván každý," ale je to způsobem "Bude srazík, těším se a bude tam ona, ona, ona a ona." To asi věrka myslela tím rozdílem mezi "vadí" a "mrzí" Věruš, Ty mě nezbij za to, že jsem se tady pokusila vyložit, jak jsi něco myslela, třeba to myslíš jinak a já zasloužím jednu pod oko :-D , ale říkala jsem si, že se vyjádřím, když jsem to posledně nějak neudělala a pak jsem to nechtěla vytahovat. A hlavně ostatní mi nevynadejte, nemá to být útočné, jen konstatování. Já jsem si na tuhle diskuzi dost zvykla, v práci u toho sedím furt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já tě rozhodně bít nebudu, přesně takhle jsem to myslela.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?