Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tyhle nákupy mě taky bavěj :-) Zdenka asi zatím netěhulí, u doktora asi zatím nebyla a myslím, že minule psala, že už jí je trochulíp, tak snad! Co Ty? Netěhulíš? ;-)
Odpovědět
Ahojky :-) Věruš je mi dobře a těhotná zatím nejsem :-) , děkuji za optání :-) Ale Honzík je nemocnej a ted i Anička chudinka, celou noc se budila a brečela nemůže dychat, ma rymu a palí nos nemohla spat, tak to vlezlo asi i na ní. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdění, super, že už je Ti líp, ty jo. Včera jsem byla s kamarádkou na terásce, vysadila, chtějí mimi a taky jí nebylo první 3 měsíce dobře. Hormony splašený, fakt. Holky, to jsem zvědavá, která z vás bude první těhotná :-) Chudák Anička, snad bude brzy v pohodě!
Odpovědět
kolem mě jsou samé těhule, Vlastička a ted už i moje segra, já chci taky :-o No já musim jit za malou, je chudaček celá zničená, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky :-) Musím si vás dočíst, abych věděla co probíráte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ájí x-) Zdení, dočkáš se, neboj! I ségra, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co jede dělat Barča do útulku? oni si budou brát k Abískovi dalšího pejska??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) jé vy jste hodný,že jste na nás takhle myslely! Teda Leni řeknu Ti,že bych byla moc ráda,kdyby jsi jela se mnou,já musela jít asi 5km pěšky a vůbec to nemohla najít,šla jsem furt za štěkotem. No Lojzíček je už doma a je úžasnej!!! od včerejška spal dohormady jen hodinu a jinak jen řádí a mazlí se,je to fakt Lojza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem psala Zdendovi z nádraží,jestli můžeme přijet domů a jestli mě ještě miluje a on mi volal a řekl,že jsem blázen a že mě i tak má rád :-) a pak pro nás přijel a Lojza se k němu vrhnul a hned ho olizoval,takže si ho hned získal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to je skvělý!!! Co Zdenda na to? Ájo, Bára našla v útulku vlkodava, štěňátko a neodolala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo Baru ty jsi kousek :-D :-D ale s velikým srdcem viď :-) Zuzko přijdou všechny holky na sraz? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, to je skvělé! A co na to Abbísek? Mluví s vámi? Snáší se dobře? Už abyste byli v domečku, tam se budou mít lépe. A vy také :) Mrzí mě, že jsem se neozvala dřív. Pak jsem přehlédla, že mi Zuzka nabízela číslo :-( My jsme v tom útulku taklé byli pro pejska, ale nakonec nám to nedopadlo, takže jsem věděla, co Tě čeká za cestu :-( Ale hlavně že to dobře dopadlo :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) a kdy a jaký sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
No, náš Čikouš by dalšího psa teda rozhodně nerozdejchal :-D Ale to je tvrdá palice, Abík bude teda zlatej, jestli ho přijme :-) My jsme dohodnutý na srazíku já, Lenka, Ája a Zdenka, když není zatím žádnej velkej.
Odpovědět
No zatím se žádný srazík dlouho nenaplánoval, tak děláme aspon takový mini.
Odpovědět
Profilova fotka
Kde ste? Obídek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak nic :-) My teď byli s klucíma a s Mončou na procházce :-) ,tak snad ten raubíř už usne. Spal od včerejška jen hodinu. Jé Leni to neva,jsi moc hodná. Ale divím se,že jsem to vůbec našla, já jsem věčná bloudička :-D jdu uklízet. tak se zatím mějte! pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru a co Monča? Bála se těch Tvejch hafíků? No jo, štěně ulítaný, to je hezký x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo ahoj, koukám, že přidáváš do alba. Nádherný šaty!!!
Odpovědět
Ahoj mladé paní! Chci vás jen pozdravit, mám dost práce. Nám teď "hrozí" příjem papouška do domácnosti - lítá u babičky po zahradě, asi někomu uletěl, tak jsem řekla, že pokud se ho podaří chytit a nevzali by si ho žádní ptačí ochranáři, vezmeme si ho my. Akorát teda nevím, jak by se nám s ním žilo v našem pidibytě, on asi bude dost hlučný, co... No, uvidíme, třeba se ho chytit nepovede (na záhoncích má nástrahu, ale je mazaný, nenechá se chytit) a sám zmrzne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, chudáci lidi, kterejm teda uletěl :-( Ale babičku si očividně oblíbil ;-) No, to nevím, jak ho odchytit... leda na něj hodit nějakej hadr a pak ulovit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) JJ Zuzko, jsou nádherný, jen je někde sehnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny poraďte mi, jak to mám udělat, když chceme mít obřad v TP zámku, nejspíš v Rokokovým salonku? Nejdřív na matriku booknout termín a pak na zámek? nebo jak? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak náš malej Montík začal být asi v pubertě:-( Jsem ho Zuzi přchválila:-) Dneska překousal oba dva kabely(takže nám nejde net ani tv....), vytrhl práh a hrál si s utěrkou :-D
Odpovědět
Má na záhoncích připravený misky se semínkama a vodu a jablíčka, chodí tam, jí to a nad tím je nastražená bedna od banánů podložená dřívkem. K dřívku je přidělaný provázek, který vede na dvorek a tam děda číhá :-D Ale buď papouch nevleze celý pod bednu, nebo je rychlejší a zdrhne, než bedna spadne. Prej má ale pořádnej stisk v zobáku, tak se bojíme, aby dědu neklovl, až by ho lovil zpod bedny... Jak říkám, uvidíme, už se mu teplé dny krátí, tenhle víkend asi budou poslední pokusy ho chytit.
Odpovědět
V TP na zámku se oddává jen v obřadní síni, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, v TP si to hodně zjišťovala Kačka a Lenka, tak možná zkusit je... Až Léňu uvidím, řeknu jí, ať Ti písne, jo? Ona se vdávala venku na zámku, bylo to tam moc hezký :-) Ale kam dřív zavolat... já bych cinkla na matriku a zeptala se tam Děda číhá :-D To mě pobavilo :-) Možná až mu bude zima, bude trochu rozumější ;-)
Odpovědět
Horší je, že děda má varfarin na ředění krve, takže kdyby ho papouch klovl do žíly, mohl by děda na záhonu vykrvácet :-D Ale pták je to pěknej, docela velkej, skřehotá a má až svítivě zelený peří (děda ho sbírá a píchá ho babičce do květníků :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
JJ ifo buďto v obřadní síni, venku nebo v Rokokovým salonku. Kačku už sem ale nějak nechodí:-( takto Lence prosím řekni a hlavně i kvůli tomu Sklípku, jak jsem ti říkala. Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to už je ale katastrofickej scénář :-D Hele, Lenka má papoška, možná by Ti poradila nějakej fígl, jak se chytá ;-) Se jí zeptám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?