Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, to ano, já si pořád nemůžu zvyknout. V Praze je baráček nereálný. Stejně uvažujeme o tom, že po studiích se odstěhujeme někam z Prahy. Ale dost záleží na tom, co budeme mít za práce a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to je jasný, za baráček to tam musí bejt fakt ranec :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já tu práci dostala!!!!!!!! Huráááááá, 1.10. nastupuju!!!! Já jsem happy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo moc gratuluju!!!:-) a co je to teda za práci, promiň, nedočítala jsem
Odpovědět
Profilova fotka
V jedné bankovní instituci. Pozice je to Operations Officer. Prostě administartivní práce, v podstatě vyhodnocování rizik apod. Dnes je šťastný den, máme druhé výročí a přijali mě do práce:) dnes bude asi oslavička ;-) Děkuji, Miši ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, gratuluji pěkně, to Ti opravdu přeji!!!! Gratulka.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to pořádně oslavte! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Leni jsem si na tebe zrovna včera vzpomněla, že máš vlastně dovču a už jsi tu u nás nebyla dlouho, tak mě napadlo, že vlastně ani nevim jestli jste někam jeli. Ale vlastně jsi to sem už psala :-) Míšo gratuluji k práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Věrko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, baráček je teda pořádný, asi jsme kolem něj s Kubou šli, kdy jsme v oné obci byli :-) Míšo, velká gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Míšo, tak to moc a moc gratuluji!!! :-) holky já nemohla vůbec spát.furt jsem přemýšlela nad Lojzíkem,jak tam chudák někde v kotci sám spinká,už aby bylo zítra! tak já pádím na vlak 8-( mějte krásný den!!!!pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Míšo, to je pecka! Parááááda x-) Ty bláho, tak přejem, aby se Ti tam líbilo!!! Baru a zítra už si ho vyzvedneš, jo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko, děvčátka, Barčo, však on už zítra bude spokojený, co na to Zdenda? :-) Dnes čekám se zatajeným dechem, jak dopadne Honza. A bojím se a bojím...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a jak Ti dopadly včera ty výsledky?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, moc Vám všem děkuji:) Leni, uvidíš že i Honzikovi to už dopadne... ta smula se musí někdy zlomit ;-) Zuzi budu pracovat jen malý kousek od Tebe, je to hned za Sparem. Baru, téééda ty jsi fakt drak! Tak to držím pěsti doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Barča je dračice, to je na ní hezké :) My jsme včera dostali nabídku, že bychom dostali zadarmo kocoura, který je šampion v Čechách a na Slovensku, má rodokmen jako blázen A na poličce asi 15 cen... No, ale je to hrozná chlupatá koule. Díky za podporu, holky. Zuzko, no, štítná žláza je v pořádku, ale krev mám špatnou, takže zase přidáváme prášky. Dnes odpoledne jdu ještě k jedné paní doktorce, tak uvidíme, co mi poví, no... Nějak se to nechce srovnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, za Sparem je nějaká banka, jo? Kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Leni a vemete si ho? Proč ho dávají pryč, takovýho šampiona? Tak to mě mrzí, že to Tvoje doktorský kolečko pořád nekončí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi přímo banka tam není, je tam back office. Mají tam call centrum pro bankéře na telefonu a kanceláře pro účetní a zkrátka pro ten "provoz". Koukám, taky Léňa obchází doktora.... já jsem teď po ordinacích nebo čekárnách častěji jak doma.. a všude po mě chtějí 30 Kč :-p vydřiduši. Držím pěsti.
Odpovědět
Profilova fotka
Já naštěstí kvůli těmhle věcem neplatím, jen dneska budu, ale mně to až tak moc nevadí ty peníze dát, když budu zdravá. Toho kocoura dávají pryč, protože mají doma sedm koček a teď ten kluk dostal Výmarského ohaře. No a pes a sedm koček...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mažu, musím být za hodinu v UL u doktora 8-( mějte krásný den, holky. pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Barčo, ty prostě těma psíkama žiješ, co? To je nádhernýýýý :-) . Moje kamarádka, co tu byla o víkendu, taky žije zvířátkama a ví snad o všech tolik věcí, že nevím, kde to pobrala. Mně taky nevadí platit u doktora, v lékarně mi to teda přijde uhozený... :-S Už máme wi-fi doma, jsem ráda, že můžu v klidu být kdekoliv a bez kabelu, taková úleva :-) Míšo, ať dobře pořídíš u Dr
Odpovědět
Profilova fotka
To mi připomíná jednu mou kamarádku, která má 40 potkanů, 2 činčily, 8 osmáků, 4 psy, 2 kočky a 7 fretek :-D Ehmmm... v garsonce. Prostě milovnice zvířat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak moje kamarádka má jen psa, ale jak ty zvířata miluje, tak pořád něco o nich čte. Má ráda koně, ale toho asi nikdy mít nebude... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak kamarádka spí a všechny zvířátka na ní, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Má takovou postel a s ní spí ti psi a kočky, jinak to má v klecích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jémine, tak tolik zvířat bych teda nepotřebovala :-N Mě stačí jeden pes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak tam bych se asi na návštěvu bála...tolik psů na mě =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ona má dva maličké - mopsíky. A pak má bernského salašnického. Je to holka, co vážně miluje zvířata (i když já také, ale tohle bych mít doma nemohla - na tom statku, co bude mít Barča, už si to dokážu představit :) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?