Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si to přečetlla už ráno, neboj, ale díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. no tak my ti asi moc neporadime... co vim, tak holky maji take HA..
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si to teda taky pročetla. HA beru 7 let, ale zase se mi nechce vysazovat teď, když je na děti ještě brzy. Ale tak za 2 roky možná HA vysadím a budeme používat ten přípravek, zní to fakt super a s naší spoutřebou :-D. No, už to není, co to kdysi bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my bychom spotřebu docela měli :-D Ale s cenou kondomů je to srovnatelné, takže peníze neřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
monco, to snad neni nikdy u nikoho to, co to kdysi bylo... ;-) přecejenom člověk chodí do práce, má práci doma, pak když večer všechno udělá, tak je rád, že je rád a že jde spát... ale ještěže jsou ty víkendy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
monco, tak vysad uz ted... :-D
Odpovědět
Ahoj holky, dnes jsem si byla vyzvedout nový OP a hned zažádat o nový řidičák a kartičku pojišťovny. Navíc jsem si tam potvrdila jednu věc - pozítří je mi 26 a jelikož jsem stále student bez zdanitelného příjmu, musím si od října sama platit zdravotní pojištění (1080,- měsíčně) :-| Navíc mi končí studentské výhody, ale budu to zkoušet ještě nějak šolichat, abych měla třeba MHD pořád levnější :-N Snad mi bude přát štěstí a nikdo mě nevyhmátne.
Odpovědět
A po obědě jsem měla chuť na něco sladkého - vždycky musím oběd "zazdít" něčím sladkým - jenže jsem nenašla nic akorát Bailey´s, takže tu teď sedím a akorát se mi motá palice :-D Přitom bych se měla učit, čas začíná kriticky ubíhat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tady se hlásí jedna mrtvola :-S je to děs, práce dobrý ale ty nervy a dojíždění, v půl páté stávám a přijíždím na osmou domu pomalu. Ale to vám řeknu, Ústí je vidlákov,všechno,co jsem sháněla na svatbu z dekorace,tak máme normálně v knize jako doplňkový sortiment.Ale teda milion obchodů a všeho možnýho,ale nastálo bych tam být nechtěla. Včera jsem omdlela v metru a cestu vlakem domů jsem celou prozvracela-parádní start do nové práce :-D Na sraz to asi nezvládnu,jedině tak od šesti, že bych jela dřív,ale v osm už domky. Leni s tou prací je mi to moc líto,ale ono určo něco přijde! a ta dovča je taky na prd no :-| Kačí no paráda,takový mega plakát! Týý jo Simí pěkně se Ti to už blíží,já Ti také tak závidím! fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Moni takových Me to you medvídků jsi ještě určitě neviděla!!! ono tam je teda milion knih,ale já furt očumuju hračky a ty blbůstky :-D ...to jsou věci,že bych tam nechala tisíce...já tam na ně musím působit jak klasická vesničanka,ze všeho vyvalená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu hají x-) pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím z dovolené. Přijeli jsme už včera ráno, ale měla jsem doma tolik uklízení, nakupovaní a vaření, že jsem to k vám už nestihla. Dovolená byla super, vedro bylo k padnutí asi 38 stupnů, moře mělo 29 a bazén 33, ale to vedro se dalo snést. Hotel byl fakt pěkný a obrovský. Jídlo bylo super, ale těšili jsme se už domu na normální jídlo. Všechno jsem si poctivě přečetla, co jste tu napsali a docela mě mrzí, že se nesejdem před Simči svatbou. Už jsem se na vás těšila, jak zase pokecáme. Jinak dnes jsem dostala první ofiko dokument s novým jménem a to nájemní smlouvu na byl. Tak snad brzy už budu mít občanku a pak začne kolotoč s ostatníma dokumentama.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Baru, je super, že to je dobré, ale ty trable mě mrzí. Kam přesně jezdíš do té Prahy? My pojedeme v pondělí s Kubou-Kuba pracovně a já na koukačku do Prahy. Ani mi o těch Me to you nepiš, nebo tam nechám všechny peníze ze svatebních darů :-D Věrko, to musela být paráda:-) jsi hodně opálená? S tím srazem mě to taky mrzí, taky jsem se těšila :-( Jinak my jsme byli dnes v Německu na otočku, nakoupili jsme jen nějaké sladkosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky, ráda vás tu zase vidím, bylo tu poslední dobou nějak prázdno. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj princezny, dlouho jsem tu zase nebyla, k hledání práce se nyní přidalo učení. Zapsala jsem si zkoušku ze statistiky na pondělí, takže šrotím jako praštěná.... jinak koukala jsem do Vašich alb a opravdu jste se Mony, Zuzi a Baru braly ve stejný den na stejném místě? To je krásná náhoda :-D Věrko, kde přesně jste byli?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jj. vdávaly jsme se tak a seznámily jsme se až tady, na BRMS :-) Ještě Dend, tady z Beremka měla také v ten den svatbu, od 13hodiny... Jé, statistika, na tu bych se měla kouknout, mám půjčené knihy, budu jí potřebovat k vyhodnocení dotazníků, co mám do bakalářky, ale nic mi to tedy neříká :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme dvě :-| Statistika nuda je.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko...:) Barco, teda s tim dojizdením ti to nezavidim..:( to musi byt vycerpavajici..:( Loskeros---uáá..učení, fujtajbl...:( no ale mě to ted bohuzel taky ceka...:( 24.10. mám zkousky...:( Vitám Věrku z dovci...:) chceme videt fotecky..:)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem nadšená ze včerejší zkoušky účesu opravdu to vypaá úžasně. Včéra jsem byla naposledy u p. Vidové domluvit poslední detaili a večer jsme jeli domluvit hostinu. Pan Zelenka odjel na dovolenou takže včéra byl poslední den na dotzy atd. No řeknu vám byla jsem unavená jako blázen.
Odpovědět
Profilova fotka
A máš fotky, Simčo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, my jsme zvědavé, ukaž nám, prosím, fotečky :-) To je super, že jsi spokojená, člověk je pak hned klidnější... Věrko a nepřijeli jste ze svatebky 3? ;-)
Odpovědět
Holky fotky možná večer máme moc práce a nějak nestíhám takže se pokusím je sem hodit,ale nic neslibuji.
Odpovědět
Profilova fotka
A co máte ještě zařizovat? Simčo, pokud Ti na to nevyjde čas, tak to je v pohodě, hlavně aby jsi stíhala věci na svatbu, o to budeme mít větší překvapení, až Tě uvidíme na svatebních fotkách :-)
Odpovědět
Mončo, zrovná já budu mít podobný účes jako ty,ale né stejný neboj. No musíme začít dělat na svatebních novinách, nemám žádnou inspiraci ty jsi měla svatební noviny?
Odpovědět
Ahoj holky, já se právě dozvěděla, že brácha čeká na 95% chlapečka, tak to je super, budou to mít do párku ;-) Přeju všem hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, aby se brácha nedivil. Kolegyni řekli, že to bude na sto procent holka a narodil se jim kluk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, ano, měli jsme noviny. Jinak Ifko, bratránek také měli mít druhé holčičku a byl to kluk, ale už to je 10 let...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu pomalu domu..mejte se fajn..papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Kačí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, opálená moc nejsem, protože mi to prostě nejde a taky jsem měla po pár dnech hned alergii na slunce a byla jsem pak už většinou jen ve stínu, ale opálená jsem, ale kdybych vám neřekla, že jsme někde byla, tak by jste to ani nepoznaly, ale mě to neva jsem na to zvyklá. Jinak fotečky určitě budou, dáme je pak na net, ale nevim jak brzy to bude. Měli jsme menší problém s kartou, protože jsme se bou měli jednu 2GB kartu a po vyfocení 300 fotek se nám nějak sekla a ty fotky prostě zmizeli, ale podle zaplněné kapacity jsme věděli, že tam budou, takže máme zatím určitě 120 fotek a Milan ten zbytek musí dostat z té karty nějakým programem, ale byli tam s náma ještě starší manželé a ten pán byl vášnivý fotograf, takže by jsme případně měli fotky hotelu alespon od nich. Bydlí v Ustí, takže nebude problém. Míšo byli jsme v Sharm el Sheikhu a Moni přijeli jsme pořád jen 2 :-) brala jsem tam prášky na alergii, tak jsem se ani pokoušet nechtěla :-) Simčo jsem moc ráda, že se ti účes vyvedl, jsem na to už zvědavá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?