Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ooo, Zuzko, to může vypadat moc hezky :-) My máme všechno v buku, máme rádi světlé dřevo. Honza ještě neví, až v pondělí bude vědět. Ale tak nějakou práci snad najde, ne? :) Míšo, gratuluji, že má tu práci, to je skvělé!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to, Leni, moc držím palečky!! Určitě to dobře dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hezký víkend, já jedu k té zubařce a zůstanu u našich do zítřka. Mějte se moc hezky, užívejte sluníčka a dobrých zpráv a ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak určitě najde, kor jestli je takhle šikovnej. Ale přeju mu tu práci u Reuters, když by se na to tak těšil. Dáš hned vědět, viď? ;-) Moni, uff zubař, drž se :-N A fajn víkend!
Odpovědět
Ahoj holky, já se teď vrátila z pohovoru. Byl to jen takovej pokec, ale docela mě zarazil plat :-| Myslela jsem si tak o 10 tis. výš :-. Takže na to asi dlabu a budu se poohlížet ještě jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je velkej rozdíl od představy... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde ses byla ptát, Ivuš?
Odpovědět
Byla jsem v Městské knihovně - místo redaktorky novýmu komunitnímu webu, co chystají. Kuba mě tu pořád masíruje, jak mám na víc a že nemám jít pod cenu, takže mě to nabídnutý docela překvapilo. Je to prý tabulkový plat a že bych víc než 15 tis. hrubýho neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivu, s tou prací je to teď hrůza. Taky lezu z výběrka do výběrka ale musím říct, že firmy teď vědí,že je krize a je na trhu práce hodně volných lidí a takmůžou nabídnout málo peněz, protože vědí, že lidi nejsou v situaci aby si mohli diktovat... Vždyt v ústeckém kraji na jedno pracovní místo připadá 8 uchazečů o práci!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No 15tis hrubýho si myslím, že teď člověk uslyší všude... přesně, jak říká Míša - krize :-p I když já, po šesti letech u firmy na tom nejsem o moc líp :-x
Odpovědět
Já vím, je to bída. Zkusím ještě nějaká místa u zahraničních firem, to by mohlo být lepší. A Kuba mi pořád říká, ať nezkouším jen volné pozice, ale posílám životopisy i na blind. Asi to budu muset taky zkusit.
Odpovědět
Profilova fotka
Na to místo redaktorky jsem koukala také. Ono je to takové ošemetné, docela dost platí pak na prémiích, ale je lepší mít něco jistějšího, kde Ti řeknou pětadvacet. teď jsem viděla někde inzerát na cosi, kde sháněli norštinu :) Co bys vůbec chtěla dělat?
Odpovědět
Článek se načítá
Teď ještě nemám moc konkrétní představu, nejlíp něco aspoň trochu z oboru a hlavně aby se při tom ještě dva roky dala nějak doklepat škola...
Odpovědět
Já už teda přes rok pracuju pro Skandinávský dům, ale je to spíš na bázi dobrovolnictví, takže to hodí tak max. 4000 měsíčně podle práce a hodin. Pořád si říkám - lepší než drátem do oka, ale zas mít dva celý platy, to už by se dalo dost naspořit. A že bydlení budeme muset řešit asi co nevidět.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám, holky, držím palce, abyste něco sehnaly... Pádím domů, mějte se a fajn víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak nestiham...:-( Miso,gratulace skoromanzelovi k praci..:-) Vsem preji krasny vikend. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzi, děkuji. V čekárně se mi udělalo trochu blbě-jak jsem slyšela, jak někomu vrtá. Šla jsem tam celá rozklepaná, ale dopadla jsem dobře, mám zoubky zdravé...
Odpovědět
Ahojky holky je tady někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, já tu som
Odpovědět
Ahojky MOnčo, tak jak se ti daří, tady je to poslední doou dost mrtvé, ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, mně dobře a jak Tobě? Vše už hotové, jen čekáte na Váš den D? Já jsem se chtěla jet na Vás podívat, ale neuvědomila jsem si, že jedeme s tátou na závody, takže bohužel nepůjdu :-(
Odpovědět
Mončo, no mě moc dobře není už druhý den mě bolí ucho a už nevím co mám dělat, mám tam česnek, Pája mi koupil kapky a zatím žádná změna. No už za 14dnů budeme manželé to to všechno tak uteklo. Mončo já vím že budeš semnou. Protože budeš na mě myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, tak si s tím hned dojdi, nebo na pohotovost máš před svatbou, tak neblázni... Uteklo, vše, strašně moc :-(
Odpovědět
Počkám do zítřka a uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, fakt si s tím raději dojdi...Simčo, musím jít, jde sem Kuba, pracovat...zatím ahoj a držím pěsti, aby jsi měla do ucho dobré...
Odpovědět
Mončo jdu se věnovat Pájovi. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ránko, děvčata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré, dobré. Simčo, co ucho? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ránko...:) Dneska bude náročný pracovní den.. Moc tady nebudu...:) ale od zítra to snad bude lepší..:) Simčo, co ucho? Mějte se krásně..papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a včera jsme byli na výletě - v katakombách v Klatovech a na Křivoklátě a pak v Praze na nákupech, ale jen letmo, ale stačila jsem "urvat" 2 kalhoty a tílko...celý den byl fajn, akorát jsme večer padli do postele jak zabití... :-D co jste delaly o víkendu vy? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?