Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Zuzko, zubař.... ani mi nemluv. Byla jsem tam převčírem a za týden jd u zas. Změnila jsem zubaře, chodila jsem k 70 letýmu slepýmu slizskýmu dědkovi a on mi ty zuby hrozně zanedbal. Ta nová zubařka pěkně koukala. Našla mi na zubu kus lepidla, kterým jsem měla připevněná fixní rovnátka před 11 lety. Síla co? Felčar jeden. Ale čert vem lepidlo,a le zanedbal mi 3 kazy a to je ted to nejhorsi..... ufff ta bolest pri vrtání
Odpovědět
Ahojky holky, tak dnes je mi opravdu špatně, bolí mě hlava jako blázen, v krku mám knedlíček a z nosu mi teče rýma.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, dočítám... Zuzko, já bych mu na to nic nedávala, tekla z toho krev, protoze tema drapkama prorustaji cevy, ale pokud normalne chodi, tak to bude ok...:) loskeros- miso, to je skoda, ze te nevybrali... :( tak priste budeme muset ty palce mackat vic...:)) a jakou praci by si pral Jirka? Ifko - ja taky litovala nase sousedy, kdyz jsme delali rekonstrukci...:) to musel byt ramus... uff.. ale uz to nikdy nechci zazit, fuj...
Odpovědět
A já se právě musím učit a v tom bordelu to moc nejde ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, miso..tak to jsem se ted opravdu zasmala... lepidlo od rovnatek... jako vim, ze tobe do smichu asi moc nebylo....:))) tak snad te da nova zubarka do pucu a budes mit zase zoubky jako perlicky...:) k jake chodis zubarce? simco, tak sup domu, vem si volno a po vikendu musis byt fit... nic hlavne neprechazej, at se ti to nevrati..:)
Odpovědět
Mě čeká v pátek velká sázka - musím sama sníst celý Krtkův dort :-D A v sobotu jdeme na sushi party, tak s Kubajzem vymýšlíme nějaký japonský převlek :-)
Odpovědět
Kačko, tobě už je fajn, jak jsi měla po svatebce ty bolesti?
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, tak si zajdi nekam do nejake klidne kavarnicky...:) my jeste nemame ani vse na byte dodelane... jsou to uz jen takove malickosti, ale uz me to trosku vadi... ale ja jedu za tyden do brna, tak mi P. slibil, ze na tom zacne delat a ze to bude uz hezke az prijedu...:) a vcera jsem se byla objednat na rehabilitace, mam napsane masaze od doktorky, ale kdyz jsem vcera videla tu maserku, tak to asi moc prijemna masaz nebude..me asi zlomi..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifko - jj, ledviny uz jsou snad v poradku, ted me trapi unava a bolesti zad...ale v pondeli budu mit vysledky odberu, tak snad vse bude v poradku..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka: moc děkuji, za podporu. Příště už to musí vyjít. Jinak Jirka je konstruktér ale chche dělat procesního inženýra a právě postoupil v jednom výběrku do druhého kola. Rozhodují se mezi ním a jedním chlapíkem. Jsme z toho nervozní. Ale já věřím, že to dopadne, on je šikula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifko- ja bych si udelala takovy to sárí z prosteradla a udelala mini drdulek a do toho pichla jehlice na pleteni, napatlala se nejakym svetlym praskem, nacervenila tvare, na oci tlustou cernou linku a rude rty... geisha jak vysita..:-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
miso: tak snad to dopadne s Jirkou dobre... pak nam dej vedet, kdy budou mit vysledky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
miso: kolik ti je? mozna jsem to prehlidla...:) jsi mi nejaka povedoma, ale asi jen z toho mini obrazku, kdyz jsem predtim projizdela alba teplickych nevest..:)
Odpovědět
No vždyť!!! :-D A Kuba bude jako kamikadze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc díky, jste zlaté. No je fakt že když mi doktorka řekla o tom lepidlu tak jsem se smála ale spíš hystericky. Já ani nevím, jak se jmenuje, je to zubařka mého přítele, ale je v TP u knihovny. Mladá, tak 35 ale o to drsnější:) ta mi dávala:) ale jsem ráda, kdybych zůstala u toho dědka tak bychbyla ve 30 bez zubů asi. Tý jo, japonská párty, bezvááááá:)
Odpovědět
Včera jsem si na tý gyndě říkala, že je to snad i lepší než zubař, a to si na zubáka absolutně nemůžu stěžovat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, tak to budete dvojka k pohledani..:-D ifko, ja taky radsi chodim k zubari nez na gyndu..:) porad mi to nejak nejde zbavit se toho studu nebo ja nevim, no..:( proste neumim prijit a rozhodit nozky a jeste s eu toho usmivat...:) a to me jednou doktor vysetroval a prisla tam sestra a vykecavala se a ja tam lezim na ty koze, no malem jsem mela zastavu srdce, fakt..:-D
Odpovědět
Já si právě říkala, že ta gynda je tak nějak rychlejší a lepší... Teda pokud člověk nemá žádný problémy, jinak je to hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, ahaaa... tak to jsem to blbe pochopila... :-D no u me vede proste zubar na d gyndou...:)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to já radši 100x na gyndu fakt :-p Uááá, bojím se už teď :-. Tý jo, vy jste se rozkecaly :-D Proč musíš sníst celej dort proboha? :-D :-D :-D
Odpovědět
Sázka! :-N
Odpovědět
Jestli to dokážu, nebo ne!
Odpovědět
Přesunuju se k učení, mějte se hezky!
Odpovědět
Ahojky holky, tak se hlásím až teď od rána mi je dost blbě, takže dnes nějak nestíhám a flákám se. Jinak včéra to bylo úžasné. Dostali jsme od mamky a Barčy polštářek na prstýnky, je nádhernej,ale ještě si to musíme s Pavlem vyzkoušet nanečisto. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zkoušejte, zkoušejte, ať to máte nacvičený x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko a co vyhraješ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kromě bolení břicha teda :-N :-x
Odpovědět
Holky chtěla jsem se zeptata co jste měli starého ve svatební den?
Odpovědět
Profilova fotka
Kapesníček ve výstřihu :-D Ale jen půčenej..
Odpovědět
Aha tak to mě by tam byl vidět.A nevíš co se tak bere starého pro nevěstu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?