Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Už mlčím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Já taky :-)
Odpovědět
No chci se jít dneska zeptat do lékárny co na zalehlé ucho,ale musím říct že teď je to lepší,ale hučí mi v něm.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to musí bejt fakt nepříjemný :-p
Odpovědět
To je,ale znám i nepříjemnější věci. Je to jako kdyby jsi měla v uchu vodu.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky paráda ale ... :-p
Odpovědět
ale co? Jinak holky začínám být pěkně nervní ze svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale že paráda, jako. Jéžíš, mě dneska nikdo nerozumí a ještě jsem zvědavá, co Kačko :-D :-p Nervní? Jé, to je hezký :-) Neboj, všechno klapne!
Odpovědět
No od pátku mě začal bolet žalůdek když pomyslí na svatbu a teď když už se vše blíží mam z toho holky strach, možná vám to příjde dětinské,ale je to tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, Simčo, bude to super, uvidíš. Budeš se cítit naprosto úžasně :) A bude to jen a jen váš den!
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, já byla taky nervózní, od úterka vždycky po ránu, ale pak to všechno klaplo na jedničku. A stejný to bude i u Tebe, neboj. A dětinský to není, já myslím, že jsme skoro všechny měly trochu nervy ;-)
Odpovědět
No jinak se moc těšíme. Ve středu jdu na zkoušku účesu a odpoledne za pani Vidovou.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky jste tady?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! I když u mě moc dobré není. Honza tu práci nedostal :-( Začínám z toho docela vyšilovat... Tyhle věci si nějak moc beru.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Leni, nedostal, jo? :-( Chudák... :-( Tak co teď? Bude hledat jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
No bude muset. Má na to už jen měsíc. Mám docela strach.
Odpovědět
Profilova fotka
On je někde ve výpovědní lhůtě?
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, v srpnu dal výpověď. Takže teď už jenom září. Je to bída.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tohle je vždycky blbý, dát výpověď, když nemáš nic jinýho ... ale asi mu nic jinýho nezbylo :-. Tak držíme pěsti, ty jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, držím pěstičky, snad už vše špatné odejde a bude mít Honza teď už štěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, já jsem byla proti. Ale on tu výpověď dát musel, protože by ho vyhodili, protože se zastal kolegy. Takže byl trnem v oku vedení. Tak šel radši sám a dřív. Snad něco sežene.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je teda situace :-S To teda musela bejt firma, když ho kvůli tomuhle chtěli vyhodit! To je teda strašný ]-( Měsíc je ještě celkem dost času, určitě najde!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko...:) Ty jo, Lení, to je mi líto s tou prací, snad něco sežene... Budeme držet palce...:) Jinak mě včera psala p. Borlová...:) Jestli si může dát naši fotku na reklamní baner, když bude vystavovat někde na výstavách, tak jako upoutávku, bude to 2 metry velky a 90 cm siroky...:) Ty jo, nemohla jsem tomu uvěřit, že si vybrala mezi těma všema lidma právě nás!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to gratuluji, Kačko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, tak to je teda pocta, to je fakt SUPER!!! Ty bláho, to je fakt skvělý!
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, tak to je bomba! Moc Vám to přeji... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To tu žádná nejste? :(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jo ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, omlouvám se že tady v poslední době moc nejsem,ale práce roste a tak už není tolik času jako v letní sezóně,ale snažím se při každé volnéé chvilce sem jít a alespoň si vás dočíst.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?