Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, my po dovče..:) Astri, o adopci jste uvazovali? myslis, ze nikdy nebudes moc mit vlastni? ze je to opravdu definitivni? :-(
Odpovědět
děkuju leni, snad ano nechame to osudu :-) pročpak by se vám nedařilo? omlouvam se jestli jsiu to tu už nekdy psala . nebo jestli mas nejaky problem ktery tu nechceš zveřejnovat samozřejmě pochopim.
Odpovědět
leni moc vám přeju aby vám to vyšloa budu držet strašně moc pěsti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, po který? Po zimní? Astři, jsou i jiný cesty, jak píše Kačka... určitě to vyřešíte. Zdení, mám tady ségru do zítřka.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, jj, po zimni..:)
Odpovědět
já se moc těším až to budem mít doma hotové a nebudu řešit jen malbu, postel, škrábání a samý takovýhle ho...... ;-) už jsem jako omezená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za podporu, ještě máme pár let čas, třeba do té doby bude něco na světě, že by to mohlo jít. Jinak o adopci jsme samozřejmě mluvili, takže když tak takhle. Ještě jsem to nikomu neřekla, ale já už jsem byla těhotná, ale museli jsem do nemocnice a na revizi dělohy, takže jsme o to přišli... To riziko vykrvácení je velké, museli mi ten zákrok dělat dvakrát. Bylo to dost hrozné, musím říct. Teď se strašně bojím všeho, co se toho týká. Kdybych zase někdy náhodou otěhotněla, tak bych to miminko musela dát pryč a to už bych asi neunesla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni, to je smutny, no...:( ale zivot si nevybira...:( nikdo dopredu nemuzeme vedet, co nam pripadne hrozi... myslim, ze adopce je celkem dobre reseni, dite, i kdyz adoptovany muzeme milovat jako vlastni, v dnesni dobe to jde i tak, ze to dite se da dostat uz jako fakt nekolikamesicni mimino... :-)
Odpovědět
tak to je mi lito leni, musíš byt hodně silná já vím, je to těžké, ale třeba ještě není všem dnům konec. ta adopce není špatný nápad, je tolik dětiček které nemají to štěstí a nemají rodinu abyli by vám vděčni za každé pohlazení a mily úsměv. a když ho vycfhváváš od miminka je to to nejrásnější co může být!! určitě vám to vyjde!!! moc držímj pěsti a budu na vás myslet!! :-)
Odpovědět
ted mi zrovna anička rozpatlala čokoladu na stůl , :-| to je taky velice rozkošný :-D
Odpovědět
Lení je mi to líto,ale jak píše Kačka, v dnešní době je adopce tak rychlá že můžeš mít miminko do útlého věku. Budu držet palce.
Odpovědět
Profilova fotka
Lení, snad to nějak zvládnete, já bych se osobně adopci nebránila vůbec...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Však já se tomu nebráním, jen jsem vždy chtěla jedno své a jedno adoptované. Ale díky za podporu, holky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to taky vždycky chtěla, ale chce to dobře rozmyslet. Teď vím teda o paní, která má holčičku adoptovanou, dostala ji bez problému, byť je sama a nemůže si ji vynachválit. Dokonce je jí i podobná :-) Takže určitě jde užívat si i adoptovaný mimi stejně jako vlastní. Kor když je dneska člověk může dostat i jako úplný miminečka. My jsme o adopci už taky párkrát mluvili, šíleně se děsím porodu, ať to zní jakkoli přehnaně, mám z toho fakt hrůzu, takže jsme to taky probírali...
Odpovědět
holky já vím že ted budu uplně mimo, ale zeptam se, už jste některá malovala růžovou barvou? jestli ano míchaly jste si ji sami nebo jste meli hotovouz?
Odpovědět
Zdeničko, já už malovala s kamarádkou a barvu si ředila sama. Prý to nebylo těžké, je pravda že jsme spolu udělali celý byt.
Odpovědět
a jak jste namoichaly růžovou z červenéa bílé? a jaky to byl odstín?
Odpovědět
No akorád jsme míchaly oranžovou a bílou a byla s toho meruňková, míchaní dělala kamarádka sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení, vždyť prodávají ty barvy v tubách, HET jsou dobrý, tam si vybereš řůžovou a namícháš si ji tmavou jak budeš chtít... Ale to samo domo míchání je vždycky trochu nejistý... :-N
Odpovědět
my už mame ty coloranty, červenou, mjodrou, zelenou a žlutou víš. a z toho chceme namíchat teda už mame ale neni to ono.ale neva.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně toho namíchejte dost, podruhé by se vám trefovalo hodně těžko do stejného odstínu.
Odpovědět
Holky a teď trochu z jiného soudku kdy uděláme srazík?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pro vždycky kromě 2.-6.9. Jinak můžu vždycky.
Odpovědět
Dobrá tak pište návrhy.
Odpovědět
Profilova fotka
Já svůj napsala a zatím se loučím, novo a skoro manželko. Mějte se a zítra zase tady x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky můj návrh, zatím to vypadá, že nejspíš pojedem asi 20. na dovču do 31. tak to nemůžu já
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Zdeni a Moni, Vlasstičce a Ivě že blahopřeji také k těhotenství :-)
Odpovědět
Ahojky Věruško, jsi tady?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tady je nějak mrtvo.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, celý den..:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?