Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem strašně chtěla, tím spíš, že Věrka nás poctivě obíhá všechny, ale ségra mi naplánovala program, jedeme s dětma na výlet. Omlouvám se, ale tím, že žije venku, tak si ji musím užít.
Odpovědět
Zuzko, tak to se dá pochopit myslím si že se se sestrama nevídáš moc času. Na mě taky nemůžeš jedeš na svatebku.
Odpovědět
Profilova fotka
Na Tebe už můžu jedeme do Paříže na 5 dní, takže to už budu zpátky. No to víš, že se ségrama moc času neužiju, když se odstěhovaly takhle daleko :-(
Odpovědět
Zuzko a ségry bydlí někde poblíž sebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Věruš já radši taky už teď. Tak ať se vám váš den vydaří jen dle vašich představ!!! ať vám krásně svítí a jste spokojeni! už se těším až přijedu a prohlédnu si fotky :-) no a pak už jen Simča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, Simi, jedna je v Anglii a druhá ve Švýcarsku... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se vám hlásím jako naposled svobodná. Lítání máme už za sebou, bylo toho tedy fakt dost, ale zvládli jsme to. Kdyby jste viděly ty kvanta koláčků, když jsme to přivezly s mamkou domu, pak už mi z nich šla hlava kolem. Ted už jen zabalit věci do hotelu a jedu zas k rodičům, dneska spím u nich. :-) Jinak moc vám všem děkuji za přání, mám vás všechny ráda a kdyby jste zítra čirou náhodou nemohly spát, tak si na mě vzpomeňte, že už v půl 7 jsem u holiče :-) Tak se mějte ahoj a s některýma zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, budeme na Tebe moc myslet!!! Držíme pěsti, ať se vám to všechno vyvede, už se moc těšíme až se nám tady ozveš jako nadšená novomanželka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verko,preju ti,aby se ti zitrek povedl na 1000%,aby jsi si tenhle vyznamny den uzila,preju vam hodne stesticka a lasky do vaseho noveho spolecneho zivota...hlavne si ten den nenechte zkazit malickostmi..:-) rano vstan pravou a uzivej si a vnimej tu atmosferu,je uzasna a nezapomina se na ni..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, juj už jen Věrka a Simča a budem tady všechny paní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Míša samozřejmě, promiň. Tak nic, tady je mrtvo, tak vypínám, dobrou.
Odpovědět
Ahojky holky, koukám že je tady pěkné mrtvo,ale já se vám nedivím co tady když je tak krásné počasí venku. Byla jsem se dnes s mamkou podívat na Věrušku a Milana a musím říct že jim to strašně moc slušelo. Věrka byla dokonalá nevěsta, měla krásný účes a líčení, šaty byli ušitý přímo na ní a kytička nádherná, Milan byl taky kočičák a hlavně v klidu. Obřad velice dojemnej no jo plakala jsem a mamka taky. Opravdu se jim ten den velice povedl. Fotky mám,ale nechám to na Věrce ať se pochlubí první. Tak holky už jste všichni vdyný paní a mě to čeká za 4týdny. Pa pa pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Simčo, na jednu stranu Ti závidím, chtěla bych ten den prožít znovu :-) Teď sis to nacvičila a vy to budete mít úplně báječné :-) Jinak já si doma zapomněla RL a oddací list. Kubova sestra má cestu do Prahy a tak tam Kuba jel a předají si to. Ještě že má Kuba dráhu zadarmo. Za blbost se platí... :-| Ale zítra už konečně půjdu na OP. Mám to hodného manžela :-) Jo a v pátek u nás byl ten kameraman. Prý byla na Střekově od 12hod. svatba a měli podobné přijmení a tak došlo k záměně, nějak ale nechápu jak, když to bylo na jiném místě. Kameraman nám udělá video z home videa a fotek a prý tam dá řečt oddávajícího, od někoho jiného. Uvidíme, co z toho bude. Jinak jako osobnost vypadá velmi příjemně. Nikdy se jim to na zámku nestalo a už ani nestane, protože teď si dají větší pozor, jen mě mrzí, že tou "obětí" omylu jsme byli my. No nic, jsou horší věci, než je pokažené video. Jen jsem měla asi dva dny před blbý pocit, aby na nás nezapomněli a říkala jsem to i Kubovi a ten říkal, že si to nemůžou dovolit a že se to nestane...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vůbec nedočítám, mrknu na nás asi až večer. Musíme rozvést ještě mraky jídla. Jen v rychlosti, včerejšek byl super, tréma byla pořádná až když jsem dorazila domu od kadeřnice a z líčení a lidi se začali scházet. Obřad moc pěkný, jen mi zahráli z mojí písničky asi tak 30 vteřin místo celou a já jí chtěla na svůj nástup. Ale neva taky pěkný, pak jsem chtěla fotit srdíčko, lidi byli ochotný, ale pracující v zámku bohužel ne. Takže není. Lada skvělá, v restauraci to bylo super, jídla strašný mraky, budem to jíst asi ještě měsíc a zábava byla taky super. Napíšu víc později papa
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, paráda, že se vám to taky povedlo!!! Jů, těším se na další sraz, až to všechny proberem. Zatím se loučím, jdeme do kina x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky, zase máme před sebou další pracovní týden a za sebou další vdanou nevěstu :) Věruš, těším se na podrobnosti a na fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko...Zdravím po víkendu... ;-) Vítám další novomanželku..:) Tak Věrko, těším se na fotečky...Jsem ráda, že se ti tvuj svatebni den líbil.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, já mám dneska ještě volno, máme fůru zařizování a vracení věcí, takže čekám až se mi manžílek vzbudí a vyrazíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jojo Věrko, těšíme se na fotky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na ně už taky děsně těším, zatím mi jich Lada poslala jen pár a i ty jsou pěkný, Milan focení přežil, takže dobrý. On se děsně nerad fotí, ale vydržel to a prý to tak hrozný nebylo, jen mi to fakt děsně rychle uteklo a ještě jsme skončili trochu dřív, děkala jsem, že budem fotit do 14 a fotili jsme jen do 13:40 a pak se vyráželo do restaurace. Simčo můj řidič by se ti líbil, jak máš ráda troubení, tak Ruda byl celou cestu opřený oklakson, vždycky ve městě i mimo něj, když jsme potkali nějaké auto a ještě jen na obou blikačkách. Projeli jsme celý střed Teplic i Benešák, přes tu jednosměrku, jak smí jen autobusy, ale poctivě to zvládli všechny auta. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíš, že budeš spokojená, Lada je fakt třída. Super, že to Milan přežil :-D Danovi to taky ani nevadilo, vydržel taky bez problému :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak Verko, ukaz aspon par tech fotecek od p. Baladovy..:) sup sem s nima... :-) jak dlouho jste ji meli?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Věrko, ukaž :)
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme jí na celé dopoledne a obřad :-) tak vydržte musím to stáhnou z mailu a nahrát sem
Odpovědět
Profilova fotka
Vydržíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už je tam mám
Odpovědět
Profilova fotka
To je bomba..!!!! Fakt moc krásný..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dík už se těším na zbytek i z toho dopoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se loučím, Milan se vzbudil, tak jdem snídat a pak vyrážíme vracet věci papa, brzy se ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, měj se.papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?