Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo, díky moc! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakpak se cítíš jako novomanželka? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko mohla by jsi mi prosím poslat do IP tel číslo na paní Vidovou?
Odpovědět
Profilova fotka
No krásně :-) Usadil se ve mě pocit ještě větší jistoty, jakoby klidu, i když jsem tohle měla i před tím, ale teď je to takový ještě silnější. Moc hezký. Jsem pyšná, že mám takovýho chlapa a je jen můj. A díky prstýnku to i každej vidí :-D Já vím, zní to srandovně, ale já to tak mám :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky, teď dočítám. Baru, copak je s Tebou? :-( Leni, držím pěstičky, aby se Ti to srovnalo. Hlavně se obě šetřete, aby to nebylo ještě horší :-( Jinak Leni, je to na Vysočanské, ten komplex a u toho je ten hotel, ve kterém jsme byli. Však v tom komplexu jsme taky utratili moooc peněz :-N Zuzko, já to tak taky cítím, když se někdo podívá na mou ruku a pak Kubovu, tak že hned vidí, že patříme k sobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jej, holky, to jsem vám neříkala, že byl Honza včera na pohovoru u agentury Reuters? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata:-) já se moc omlouvám,že vás zanedbávám,ale furt zase někde lítám a dnes je Abbé nějakej rozklepanej,něčeho se bojí,tak musím být u něho a to musím prát a žehlit na dovču. Jé Leni,tak Tobě držím pěsti,ať se Ti to nějak srovná a přijdou na to,co to je a Honzovi,aby mu to vyšlo!!! Moni tak co památky,viděli jste vůbec něco :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé Věrka už koláčkuje chudák,jdete se na ní mrknout?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, my si na Tebe počkáme ;-) Četla jsi mou otázku na Tvoje příjmení? Máš teda ová nebo ne? Leni, povídej o pohovoru :-) Moni, kde jste byli? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prý to bylo hrozně příjemné, asi hodinu a půl tam něco překládal a korigoval a pak se ho ptali na nějaké názory na ekonomickou krizi a Lisabonskou smlouvu :-D Ale prý tam byli samí chlapi a byli hrozně veselí. Tak doufám, že si ho vyberou. Spíš mám strach, aby tam ti chlapi nechtěli nějakou slečnu... :-(
Odpovědět
Ahojky holky, tak po dvoudení odmlce jsem tady.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Zuzi promiň,no jsem ová:-),všichni mi to zkritizovali,ale na to bych tak nedala,ale Zdeněk nakonec řekl,že by také radši ová,tak jsem ová :-) Leni tak to vypadá docela nadějně ne?!!! :-) Ahoj Simí!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky Barčo.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to je hustý, takový pohovor. To Honzu obdivuji :-) Ahoj Simčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haha, Leni, tak mě by nevzali ani kdybych měla 5ti centimetrovou sukni a výstřih do pasu, páč toto je pro mě španělská vesnice :-D
Odpovědět
Ahojky Mončo, Zuzko chválím fotky, jste tam jak profíci, proč jak. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Zuzko, byli jsme v Praze na svatebce na 2 noci v hotelu, který je v komplexu Fénix na Vysočanské, fakt luxus...Jen měl nějaké chyby-jako měkká postel a nedalo se otevřít okno, jen tam byla klimoška, takže v noci vedro :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, děkuji :-) Sama jsem byla překvapena, co z toho vylezlo. Ještě čekáme na ty profi, budou po naší dovče...
Odpovědět
No nemáš vůbec zač. Holky tak zítra Věruška a za měsíc já, hurá. Včéra jsme dělali košíčky a nějaké organizační věci kolem svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Máte toho ještě hodně, Simčo? Věrko, lítačka, co? :-(
Odpovědět
Né hodně toho budu mít až týden před svatbou. Vše už je zamluvené a objednané. Jen doděláme svatební noviny.
Odpovědět
Profilova fotka
No, Věrko, jak říká Monča. Ten pátek před svatbou je zběsilej :-p Ale vydrž!!! Těšíme se na fotky, i na ty Tvoje, Moní.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, teda krásně jsi to napsala, ať Ti ten pocit vydrží navždycky!Moc Vám to přeju:-)
Odpovědět
Holky mám takový dotaz nevíte někdo jaký autobus jezdí do Duchcov někam poblíž zámku, chceme se jít podívat na Věrku,odvoz tam máme,ale nevíme jak na zpět. Děkuji za informaci.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jdu balit a odpolko vyrážíme k našim. Jdeme na oslavu a v pondělí jedeme na dovču. Mějte se mocinky krásně a užívejte sluníčka. Věrko, ještě jednou, přejeme, aby vše bylo hezké, i když se to na 100% nepovede a hodně štěstíčka... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věruš, já Ti také radši popřeji již dnes. Ať se vám vše vydaří, máte sluníčko, a jste šťatsní. A ať se vám vše vyvede tak, jak si přejete!
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, hezkou dovolenou přeji :-)
Odpovědět
Holky tady je to nějaké mrtvé?Že by při pátku hodně práce?
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :-p Simi, s tím autobusem Ti neporadím :-N Jako vím, že tam jezdí, ale kam...
Odpovědět
Zuzko, já už jsem to vyřešila jinak.Jedete ještě někdo na Věrku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?