Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
mě taky zuzi z toho si nic nedělej :-) nic se mi nelíbí dlouho a tetovani by mi bylo lito vyhodit prašule
Odpovědět
Tak to já chtěla piercing do brady,ale hodně rychle mě to přešlo, teď mě drží už jen to tetování.
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu z pohovoru. Dají vědět v pondělí. Musím si to i sama promyslet. Dort nám v Mocce prý udělají, uff. A tetování bych chtěla taky, maličký, někam k lopatce... Ale asi se k tomu nikdy nedokopu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
A co to je teda konkrétně? Víš něco víc? No paráda!!! A budou teda puntíky?
Odpovědět
Je to mzdová účetní pro norské partnery, zadávání dat do systému a přípava mezd. Asi to bude docela náročný, ale prý zaškolí atd. Uvidíme. Teď jsem volala do Mokky, abych jen ověřila, že správně požadavky na dort pochopili, tak mleli, že bude potaženej marcipánem a přitom jsme zadali, že marcipán nechceme! Tak mi dala číslo do výrobny a mám se dohodnout tam. To je fakt jak u blbejch.
Odpovědět
Profilova fotka
:-o Bože...
Odpovědět
A nejhorší je, že to tam nemůžu dohodnout sama, pověřujeme kamaráda a ten o tom ví taky prd :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to bude dort s překvapením =-) A co ty puntíky? Víš, jak je dělají?
Odpovědět
Jj, to bude překvápko. Teď jsem mluvila s tou výrobnou, slečna zněla moc příjemně, napsala si přesně ty požadavky a řekla, že doporučuje potáhnout marcipánem, že jinak dělají jen krémovou "polevu" a že to vypadá děsně. Cena prý kolem tisícovky, tak to by bylo moc fajn... Ale prý hrubý odhad. Puntíky jsou marcipánový kolečka, to snad zvládnou nějak vykrájet. Kolik se tak dává záloha na dort? Kamarád tam s ní musí sjet... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to bude ta, co s ní mluvím já, z ní mám jako z jediný dojem, že ví ... Já jsem předtím dávala zálohu 500,- (u Bena, kde jsem to pak zrušila)
Odpovědět
Tak už vím, prý 500.
Odpovědět
:-) Jdu dělat noviny, nebo je ze mě mrtvá žena :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak svatební noviny, mám jen v hlavě,ale nic ještě není napsáno.Vše bude časem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty mě míjej naštěstí :-D
Odpovědět
"Vše bude časem" - tím jsem se taky řídila a dopadlo to tak, že mastím noviny den "před uzávěrkou" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mažu domu..:-D mějte se krásně, dneska jdu na golf, jupííí...dlouho jsem nebyla, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky se loučím, jdu na to líčení, tak doufám, že to dopadne dobře :-) Hezký odpolko x-)
Odpovědět
Ahojky holky, musím říct že jsem nadšená z paní Vidové, je to úžasná paní. Dokáže dost poradit a z ničeho dokáže vytvořit nádhernou kytku. Byli jsme tam hodinu a půl a máme všechno domlvené. Fotku mojí kytky nemám,ale do alba dám dvě kytičky z kterých pani Vidová udělá jednu kytičku pro mně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tedy koukám, jak jste dnes ráno řešily, co všechno brát k paní Vidové. Já tam byla už v neděli a šaty jsem sebou neměla, tak se budu modlit, aby se ta moje kytka k těm šatům hodila :-) Moni, taky bych neřekla, že Kuba bude mít takové tetování. Páni :-) Já mám taky tetování, o piercingu, jsem taky uvažovala, ale pak mě to přešlo. Už jsem doma z líčení, no je to na mě zvláštní nejsem na líčení zvyklá, takže si připadám jak zmalovaná
Odpovědět
Věruš, takže i ty máš tetování, no to byh do tebe neřekla.Máš fotky z líčení?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po přestávce jsem tu zas :-) Teda koukám,že řešíte zajímavé věci :-D , já měla propiercingovaný celý obličej...obě obočí po třech naušnicích,nos,bradu a celé uši,už mi zbyl jen jazyk :-p , tetování si chceme dát k výročí,ale Zdenda jen malé a já přes celá záda a ramena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jinak furt dodělávám také svatbu,další jmenovky apod. a teď to horší ...babičce včera řekli,že má zlomený krček (na rentgenu byla před šesti týdny!!!),celou dobu ji nechali takhle se trápit a místo toho,aby ji nějak pomohli,tak jí řekli,že jí dávají ještě čtrnáct dní života a kdyby to náhodou vydržela,tak půjde na operaci.já už tomu vůbec nevěřím,je tohle vůbec možné,zkur...doktoři je mi ji strašně líto a když to vezmu sobecky,tak už to vidím tak,že v pá.bude pohřeb a v so.svatba,o ničem jiném jsem v životě nesnila
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo tak kombinace kytky z těhle bude určitě super,vypadají obě parádně :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru, to je fakt děsný, co se děje. Oni si asi myslí, že se o starého člověka nemusí starat a jen ho nechat umřít. Já bych to asi nevydržala a udělala jim tam pořádnou scénu. Jsem člověk, co by chtěl dělat reformu takových věcí a strašně mi vadí a štve takový přístup. ]-(
Odpovědět
Děkuji, jsou úžasné.Jsem zvědavá jak bude vypadat v den D ta moje. :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Moni mamka tam scénu udělala té doktorce v důchoďáku,ale jen se jí prý vysmála a babička nemůže najít papír,který ten doktor ji vyšetřoval na tom RTG,ale ono už se asi fakt nic nezmůže,ale proč musí prožívat taková muka,prý má ještě tak slabé kosti,že když se opře nebo stoupne na nohu,tak se jí může hned zlomit a u rukou to samé a oni jí nechají samotnou na pokoji bez žádné péče.nechci otravovat,ale je mi to dost líto
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Baru, to je fakt hodně špatný přístup. Tohle dělají lidé, kteří jsou na špatném místě a nemají tam co dělat. Babička by měla brát příspěvek na pěči, který jde na účet DD a tak by podle toho měla mít také patřičnou péči. Je to fakt hodně špatný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,jenže ona je na na normálním pokoji,kde ji max,donesou jídlo a prášky,pak tam jsou ležáci a tam ji zatím nedali a kdyby jo,tak je to její jistá smrt,toho se děsí.chtěli jsme si ji vzít domu,ale prý to nejde :-| no nic, prostě to nějak dopadne i když teda všichni víme už jak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Proč by to nemohlo jít? Pokud by si ji mamka chtěla vzít domů, neměl by to být problém. Já se zeptám skoro švagrové, ona je soc. pracovnicí v jednom DD
Odpovědět
Profilova fotka
prt. by musela být u nás. a píchají jí asi pětkrát denně inzulín a bere hodně prášků a nesmí vstávat,má plenky.No prý to prostě podle nich nejde,přitom jsme takhle měli dědu doma šest let a taky ho přebalovali a dělalali všechno ostatní.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?