Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vypadlo mi z noťase tlačítko delete ;-( anechce zpátky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
barco... vzdyt ten Zd. tata rikal, ze si mate jeste nekoho prece poridit...a rozhodne bych teda nerusila p. Baladovou, ale tu druhou pani, vzdyt je to vase svatba a budou to vase vzpominky a vase fotky... p. borlova by se teda taky u nas mela urazit, kdyz tam fotil jeste bracha, jo? ale neurazila se...:-D doufam... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tomu já právě nerozumím :-| jenže my nebudeme mít pak nikoho na obřad atd.,pí.B..by nás fotila buď jen pak v parku nebo by přijela potom třeba na hostinu,že byhom šli na chvíli někam na louku
Odpovědět
Čau ženský! Je vás tu teď nějak víc? Hodila bych na chvíli do alba naše oznámení... ;-)
Odpovědět
V pátek jsem ho dala babičce a dědovi, tak řekli akorát, že je moc tmavý. Ale nám se moc líbí x-) Asi si představovali, že bude bílé a budou tam holubičky... 8-( A 3. července jdu na zkoušku šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme zvědavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Ifko...:) tak čekáme na oznámko..:-D my ho měli taky moc tmavý, ale me se to libilo..:-D barco, no tak at tam jsou obe dve... ja myslim, ze to vadit nebude, snad je normalni a chape, ze to chcete mit pojistene, ne? cim vic fotografu - tim lip... :-D aspon budes mit z ceho vybirat... :-p
Odpovědět
Je moc velký, takže ještě zmenšit...
Odpovědět
Je tam, jako poslední fotka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, je pěkné ;) Má to nápad, jste to vy dva? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, je to pěkný...:) jen to slunce mi příjde, že je moc zářivé, ale jinak je to hezký...kde jste se fotili? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné, opravdu moc krásné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
To je půlnoční slunce, foceno v Norsku :-p
Odpovědět
Děkuju ;-) Jsme to my dva. Takhle tam o půlnoci svítilo sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, o půlnoci jo? no tak to je husty... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé... už to tam nemáš... to byla teda rychlovka, no.. :-(
Odpovědět
Jj, já to hned smazala, měly jsme tam ty jména a adresu... Já jsem na tohle magor, aby se to někde jen tak zveřejňovalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to prece muzes zamazat v malovani, ne? jako to mame my..:-D
Odpovědět
Ja vim, ale taky by mi bylo lito, kdyby nam nekdo ten motiv zkopíroval ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tady zase po malé pauzičce.Přes víkend jsem ležela protože na mě něco leze a to jdu v pátek na svatbu to budu kočka. Kačko tak doufám že si dovču užijete. Budu na vás myslet. Ifko tak já nestihla to oznámení v albu,ale věřím že je krásné. Holky Adruš už odjela na dovču?A co Zuzka ta se vrátila a nebo si prodloužila dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
simco: ahojky. zuzka se ukaze vecer... je v praci a ma toho moc...
Odpovědět
Kačko, tak to se nedivím že toho má hodně. Už se těšíš kdy letíte?
Odpovědět
Profilova fotka
letíme zítra...no těším se, až tam budem...na ten let moc ne-e... ještě jsem neletěla... :-o
Odpovědět
Tak to já letělam minulý rok poprvé i s P. a je to úýasný pocit, ale je pravda že jsem byla ráda když jsme dosedli na zem. Na jak dlouho letíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tady 8-) Vůbec nevím, kdy vás dočtu, připojím se zase až večer, jsem v práci a mám to tady celý zavalený ]-( Večer se ukážu stopro po osmý hodině, pak jdu na Skype a pak vám snad dočtu :-) Těším se na pokec s váma!!!
Odpovědět
Ajojky Zuzko, vítej doma.
Odpovědět
Profilova fotka
simco, nakonec jedeme na 8 dní... staci nam to..stejne je to ostruvek 800x400 metru... budeme se potapet, opalovat se a nechat se masirovat...:) tak to bude akorat..:-D cauky cestovatelko...:-D simco, kam jste leteli?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzko :)
Odpovědět
Letěli jsme do Tunisu do Tabarky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?