Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no mě prostě Zdenkovo ségra řekla,ať si seženu ještě někoho na focení k té fotografce co máme(Zd.táty kolegyně z práce,co nám domluvil) a říkal to i sám táta, tak jsem se domluvila s pí.Baladovou,že podle toho,jak se domluví s vámi,tak by nám pak přijela třeba udělat pár fotek na hostinu...někam na louku nebo tak...no a Zd.ségra to tátovi řekla dřív než my a asi né nějak šetrně a on se prostě urazil a mě řekl,že tamtu jeho kolegyni,co máme na celý den zruší,protože by se mohla urazit,prý fotila už několik svateb,fotí hezky a má nápady,tak právě nerozumím tomu,proč nám to předtím říkal a proč se teda takhle strašně namích..a normálně mi tyká a včera mi řekl nashledanou, asi neměl den :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lení! Zdeničko, bylo mi pak už úplně dobře, asi jak jste na mě myslely :-) Ty jo, doufám, že taky vychytáte počasí, moc bych vám to přála! Andulka už se těší, viď? 8-) Lení, co u Tebe novýho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni :-) jé hele mě je to trapný,ale opět se k nám zas někdo vetřel a já musím přidělat jmenovky,tak jestli až bude další sraz,by jsi nevzala ty nůžky,já Ti je pak zas vrátím!
Odpovědět
Profilova fotka
jé to musí být hezky!!! přeci tam nemůže čtrnáct dní pršet!
Odpovědět
to nevím pořad jí to říkame jak pitomy a ona se tomu pořád směje ale ona se směje fakt pořad takže jí je to asi jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Zdeni, tak to je blbý teda, prkérka :-| No, co s tím? :-N Hele a Baladka Ti řekla, že já nevím, jo? Protože jsme na tom domluvený od prosince =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru: já bych Zdendovo taťkovi slušně vysvětlila, že si toho, že mi sehnal fotografku moc vážim, ale že jsem dostala kontakt na tuhle a že mi přijde udělat jen pár fotek a protože je to památka na celej život, tak bych měla ráda fotky i od ní. A tamtu bych nerušila, když vás bude fotit celej den. To každej přeci pochopí....
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ne Zdeni, ale Baru :-N Perdono mio :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi ona říkala, že se máte sejít snad 1.7. a že se rozhoduješ mezi tím balíčkem dopoledne+obřad a nebo ten obřad+hostina,ale to bych nějak neřešila, spíš má asi zkušenost,že to třeba lidi mění,tak se se mnou nechtěla radši na ničem domlouvat,když jste se ještě nesešli
Odpovědět
Profilova fotka
Baru: no jasný, vždyť jsou tvoje. Nebo Ti je můžu poslat poštou....nebo co holky neuděláme sraz? :-D
Odpovědět
hm když tu nejsem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tak povídej, přeháněj. Kde jste všude byly, co jste viděly? U mě novýho? Mám nový botky na svatbu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, to určitě ne, sama mi doporučila hostinu a já jí na to pak vzápětí kývla =-) Sejít se máme opravdu 1.7., ale není mi příjemný, že mě vykresluje jako nerozhodnou, což teda skutečně nejsem...ale spíš zapomněla nebo já nevím... Ale zase říkala, že se musím rozhodnout brzo, aby věděla, jestli někomu stihne nafotit druhou část dne... takže zapomenout nemohla... na schůzce se to nerozhoduje, zamlouvá se to hned... ( ]-( )
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já se snažila,ale mluvili jsme jen po telefonu a on byl prostě takový odmítavý, vůbec ho takhle neznám,takže mě to zarazilo a ještě jsem pak celý večer bulela, uvidíme o víkendu až se u nich stavíme,tak si o tom snad promluvíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni neboj, až tu budeš, tak uděláme další :-) (na tomhle tě jenom trošku zdrbnem :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tady Zdeni nejsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Co? Já jsem mimo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, holky, devět hodin, mastím na Skype, budu tady tak za hoďku ;-)
Odpovědět
chtějí udělat srazík víš abych byla smutna že tam nebudu a neuvidím vás :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jé Zuzko, tak tohle jsem ale vůbec nechtěla,my jsme Tě ani neřešili,já jí jen napsala,že vím,že ten den fotí jednu známou a ona jo Zuzku,ale že mi k tomu,co by nám mohla nafotit řekne až potom,až se sejdete a domluvíte.tak to promiň, myslím,že takhle to vůbec nemyslela,prostě radši nechtěla nic slibovat mě,kdyby jsi se rozhodla pro něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, jakej srazík? Kdy? Jé, já Tě chci taky vidět! Kde to kdo psal, já to nevidím =-) Jo aha, tak to jo, dík za vysvětlení, Baru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru: po telefonu je to na prd. Normálně vem flašku a o víkendu si to do očí vyřikáte, neboj. Přes telefon ( i přes chat :-)) vyzní spoustu věcí jinak než člověk doopravdy myslí. Jeden řekne to, druhej pochopí ono....Zdůraznila bych, že si tý fotografky co sehnal moc vážim, ale že bych měla fotky i od týhle, protože má výborný reference...hele jsem viděla fotky Martinovo ségry a taky by si teď určitě rozmyslela, jestli si má vzít toho fotografa, co měla. Ale už je pozdě....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se omlouvám, už to vidím :-D Dneska jsem ještě nějaká zmatenka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mastím na skype, přijdu.
Odpovědět
holky ja se jdu potit jsem pořad nmemocna tak papapa a budu na vas myslet až se budete bavit a já nic :-( ale příště mi neuniknete :-D dobrou a pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, tak se brzo uzdrav. Sraz byl návrh, třeba žádnej nebude. Vlastně tu skoro nikdo neni. Kačka letí na dovču, ty taky brzo odjedeš, Adruška tam je. Chjo, vy se všichni máte :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni máš pravdu, uvidíme no,taky jde o to,jaká je teda ta paní,co nám sehnal :-| ,jestli je to fakt nějaká urážlivka
Odpovědět
Profilova fotka
Baru: Jo tu flašku jsem myslela samozřejmě na pití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru: budu držet pěsti, pak dej vědět jak to dopadlo....co ty nůžky, na kdy je budeš potřebovat?
Odpovědět
Profilova fotka
no ani nic jiného mě teda nenapadlo :-D no nějak před svatbou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?