Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
No tak to je dobře, ty vztahy jsou důležitý.
Odpovědět
Profilova fotka
jo ono to bude v klidu, já to mám naštěstí od jiných :-x v pohodě! tchánovci jsou fakt ok :-)
Odpovědět
Asi vím o kom mluvíš :-D . Já jsem dnes na brigošce až do 22hod a tak se strašně nudím, celý den tady nikdo nebyl abych si mohla alespoň na chvilku s někým psát. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty furt chodíš na brigšky co. Já byla v tom butiku ještě ten den odp. a už měli sundanou cedulku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vypadá, že budu asi doma až do září,stejně budeme ještě mamce teď hlídat pudlíka, tak to budu muset tady kočírovat,aby se nesežrali
Odpovědět
No dá se to tak říct,ale mám i dny volna, tady jen vypomáhám, ale každá koruna je dobrá.
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný,ale máš dobrý, že to jsou takové kulturní brigády, mě teď nabízeli balení sušenek a nebo něco v žiletkárně a noční dvanáctky :-| ,tak jsem to odmítla
Odpovědět
To jo, a musím říct že se tady nenadřu takže je to práce bez námahy, jen tady musí člověk sedět a čekat na lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pohoda a internet :-)
Odpovědět
No tak to je jasné internet a pohoda co víc si přát a za to vše jsou penízky.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já teď byla s Abbískem vyprovodit Zdendu na noční a on je chudák zas úplně hotovej, přijde mi jak kdyby měl slzy v očích ;-( , to bych vždycky brečela,když se na mě takhle dívá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... tak jak se mate pri pondelku? P. uz je skoro zdravej, dneska jde jeste na kontrolu na ORL a ve stredu asi dobere antibiotika...:) vcera jsme byli u jeho bratrance ve Cvikove, to byla navsteva - nenavsteva..nevim, takovy divny to bylo... =-) Ale aspon jsme si pri ceste koupili boruvky a jahody a dneska vecer budeme mit jahodove hody... :-D vecer jsme jeste byli u tety, co hodne cestuje, poradit se na tu dovcu...doporucili nam Thajsko, ze prej muzeme jet na ostrov Phi Phi - ze tam je takova hodne romantika a pak na par dni na Phuket, tam je zase trochu zivot a nakupovani atd.... Jenze v tomhle obdobi je tam obdobi destu a je tim padem ne uplne hnusne, ale proste obcas prsi...:( To same je na Maledivach a jeste k tomu tam neni moc zivo...:( Sri Lanka pry neni romantika...:( ach jo... jsem ve fazi, kdy bych ted jela treba do Itosky na tyden, jen proste vzit auto a jet na blind a v rijnu jet nekam do toho Thajska... Ale P. nechce cekat, ze takovou dobu to nevydrzi, ze uz chce jet ted...Ze prej pojedem do toho Thajska a kdyz bude prset, ze pujdem nakupovat...ach jo... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
baru, kdo mel slzy v ocich? zdenda nebo abbisek? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačko, páni Thajsko to je dobrý, taky bych si dala říct. :-) Jinak myslim, že Barča myslela, že Abbíska
Odpovědět
Profilova fotka
http://salyovi.rajce.idnes.cz/Nase_sv... nase album ze svatby tohle je 2. dil, 1.dil je v seznamu alb...:D
Odpovědět
Profilova fotka
asi u 2 fotek jsou tam odkazy na youtube...videjka...:D
Odpovědět
Profilova fotka
Máte moc pěkné fotky, tedy vidělala jsem zatím jen tu druhou část, ale je z nich krásně vidět jak jste se bavili, hlavně večer tedy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty videa jsou u té druhé části? tak to jsem si asi nevšimla to se ještě mrknu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty videa jsou v te 2. casti, u nejakych fotek, jak se tanci, tak dole by mel byt odkaz na youtube :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja ti je poslu sem, jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=e33SdD...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=tguSlC...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře můžeš, at to nemusím hledat, nějak jsem si nevšimla, jak jsem koukala, jdu koukat na ty první. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten chlapeček v kšiltovce a zelené bundičce, je ten, co tam byl při obřadu tak výřečný a chtěl kakat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
siby: jj, to je číslo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moc hezké fotky, Kačí, měli jste to asi hodně pohodové, co? Sluší vám to tam. Na videa se zvukem se podívám až doma... Nemám v práci bedničky.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko prostě nádhera, ta první část je celá od paní Borlové? Krása fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
siby: neni cela od pani borlove, neco fotil p.bracha...:) ale ty hezci jsou od pani fotografky, takovy ty barevnejsi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
astri- jj, byla to pohoda... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Videa pěkný Kačko, ta slečna na tom prvním docela pěkně pohyblivá :-) Hele, když jsem tak koukala na vaše fotky, jak si tam Péta sundal to sako, myslíš, že je blbý, aby měl Milan košili s krátkým rukávem, ani nevim jak to mají holky. Já právě nevim, Milan chce s krátkým, aby se prý nepařil v srpnu, tedy pokud bude pěkně, ale zas pak focení bez saka s krátkým rukávem je asi blbý co.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?