Nevěsty z Prahy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty... Tak jak probíhají přípravy? Také jste tak v nervech? ;-)))
Odpovědět
@pavcik díky, tebe bych si chtěla brát, ty už víš všechno :)
Odpovědět
@nevestaaaa ale nene,ale tak svatbu tam mám za měsíc,tak už mám to důležité zjišťování za sebou 8-)
Odpovědět
@pavcik to se máš, prosimtě ty varhany teda zní nějak hůř než jsem si myslela :-( co jste vybrali?
Odpovědět
@nevestaaaa ale nezní to hůř...ono to stejně bude znít jinak..ona mi řikala že tam jsou nějaký píštalový či co,takže tohle je jenom abys věděla melodii...mě se to naopak moc líbí :-) mě jen mrzí že na ty první dva pochody tam není moc výběr....no já vybírám mezi 1,2,8,6,13,26,28,30,38,45,49 a pak ty moderní :-)
Odpovědět
na pochod jsem pro č.2 a ten moderní zbytek si tedy budu muset taky zjistit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz tak vim o fajn levny tiskarne v Praze holky, jestli si to oznameni delate sami, kdysi jsem tam delala, taky mam v planu ho tam vytisknout.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ja chci neco jednoducheho nejakou serpu jenom jenze je problem sehnat koukam tady do bazaru jenze to je sama zeleno byla cerveno bila lila bila a jinak nnic snad jeste neco bude i tak modrobilejch svateb moc neni tak te to docela rpoblem neco sehnat v bazaru.
Odpovědět
Profilova fotka
@bubuhouk Je pravda, že to je taková méně častá barva. Ale určitě něco najdeš. Já šerpu právě taky pořídila tady v bazaru.
Odpovědět
Profilova fotka
Poradíte mi prosím nějaký sv. salon, hledám šaty :-), v Adině jsem byla v Kleinodu taky, nevím kam se jít podívat :-)
Odpovědět
@nikiga buštěhrad doporučuji,je to kousek za Prahou ale velká spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavcik děkuji, jdu si to vyhledat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikiga Já doporučuju mrknout do Natali a Venesis.
Odpovědět
Článek se načítá
Já vřele doporučuji svatební salon Nela v Příbrami... Sice je to malý salonek, kde není takový výběr šatů jako v pražských, ale paní je neskutečně milá a ochotná... A šaty mají krásné, voňavé a ceny super... Pújčují je na 4-5 dní, což je taky super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikiga třeba Nevěsta na Pankraci
Odpovědět
Profilova fotka
No mám co dělat abych to všechno prošla. snad už konečně něco vyberu :-) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@nikiga taky se vubec nemuzu rozhodnout, uz jsem byla v 5 salonech a porad nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji, tak nakonec budeme mit Matouse Duchka, ma volno :-D tak mam fakt radost
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Hmmm, to vypadá moc dobře, jsem zvědavá na fotečky :-) . Kdy máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji 11.8.
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Přesně 2 měsíce po nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-) no a zacala jsem zarizovat az ted, ale vzhledem k tomu ze nebudeme zarizovat dort, vyvazky, ozdoby na auta apod., snad jsem tak moc nezameskala... jen ted jeste rychle sehnat nekoho kdo me hezky nalici a ucese :-) zbytek uz se zaridi rychle
Odpovědět
Ahojky, taky se ja Pražačka přidám..svatbu máme 23.07. v Ledeburské zahradě pod Pražským hradem. Mám koordinátorku,takže naštěstí si to jen užívám a nemám téměř žádné starosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 To určitě zvládneš, já začala zařizovat až na začátku února a už toho spoustu mám :-) . Jediný problém byl ten fotograf, ale nakonec jsem taky našla vcelku dobrého.
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Myslím, že jsi nic nezmeškala - já začala zařizovat 9.1. a svatba je tuto sobotu... vše se stihlo :-)
Odpovědět
Ahoj holky, přidám se k Vám...máme svatbu 13.8. Už jsem prošla salony Adina, Venesis, Kleinod, Mia Solano a nejsem si šatama pořád ještě jistá a už mam docela strach, abych to neprošvihla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nikiga Zkus Adina na P4 a na na P7. Mají stejné modely ale velikosti nastřídačku v bou salonech.
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy myslim ze mas jeste cas, taky jeste hledam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, já musím říct, že s Adinou jsem moc spokojená nebyla :-( Z Buštěhradu máme snad všechno - kromě mých šatů :-D Nakonec jsem své vytoužené šatičky objevila v salonu Jasmine v Mělníku. Je tam strašně moc milá paní, byla jsem tam sama, měla na mě spoustu času, skvěle poradila... Takže za mě doporučuji Jasmine. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mixxinka Nelíbilo se ti na Adině něco konkrétního, nebo sis tam prostě jen nevybrala? Ptám se jen pro zajímavot, protože já jsem teda byla v Adině moc spokojená - se šatama i s přístupem. Je fakt, že jsem se teda musela objednat, ale pak na mě měli taky čas a věnovali se mi, nosili nový a nový šaty podle mých představ... Byla jsem na Praze 4.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi takhle, já byl ana Praze 7. Slečna byla moc příjemná..ale,... Tady si vyberte v tom stojanu... a odešla. Měla jsem už dávno nějaké vyndané ven a stále nešla a povídala si vepředu s jinou kolegyní. Pak teda přišla. :-) To by mi nevadilo, ale vadila mi kvalita šatů. Je vidět, že je to jedna z nejfrekventovanějších půjčoven, většina šatů mi přišla už dost "jetá".
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?