Nevěsty z Prahy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty... Tak jak probíhají přípravy? Také jste tak v nervech? ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@mixxinka Aha :-( No tak u mě slečna teda byla celou dobu jen "k mým službám" a šaty byly pěkné, ale je fakt že těhotenské asi tak nefrčí :-D Jinak aby mě nechala hrabat samotnou ve stojanech to vůbec. Vyptala se mě na styl, velikost, barvu - a pak už jen nosila a nosila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romcovaklarka Tak to jsi měla štěstí :-) Já musela obejít 5 salonů v Praze, abych si nakonec vybral ašaty v Mělníku :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@romcovaklarka Tak to jsi měla štěstí :-) Já musela obejít 5 salonů v Praze, abych si nakonec vybral ašaty v Mělníku :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@mixxinka Ale zato jsou moc krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romcovaklarka Moooooooooc děkuji :-) Já zkoušela všechny možné typy... ale až když jsem si vyzkoušela tyhle, tak jsem se sama na sebe usmála a paní jen vzdychla :-) Dělají mě takovou něžnější, nemůžu mít princeznovské šaty, vypadám v nich jako bonbon :-D
Odpovědět
@markyusa03 No já si taky myslím, že mám čas, ale v každém salonu mě stresují, že už pak nebudou mít šaty :-D Tak snad nakonec nepůjdu nahatá....
Odpovědět
Profilova fotka
@romcovaklarka No pane jo, tak to jsi opravdu šikulka. A měli ještě všude volno, nebo bylo třeba měnit třeba místo?
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy To by ovšem bylo prudce originální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Naštěstí všechno bylo volné - ono tenhle termín není zas tak žádaný. Kromě fotografa, chtěla jsem Simonu Smrčkovou a ta je mimo republiku.
Odpovědět
Profilova fotka
@romcovaklarka Tak to je super. Já si právě taky dělala zálusk na Simonu Smrčkovou nebo Kamila Salibu, ale měla jsem už smůlu, bylo pozdě. Jenže když drahý tak dlouho se žádostí otálel.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@romcovaklarka My take, tak delala jsem to dost s predstihem, ale nakonec jsme byli stejne nuceni to prelozit jinam, asi bysme na kokorin nedostali starsi lidi :( Mrzi me to, ale zase tam rodinu chceme
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy no to by se zenichovi urcite libilo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@markyusa03 je to jsem moc rada ze nejsem sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikiga to neboj, je nas vic, ale porad verim ze jednou nejake zkusim a reknu si "to je ono" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, a kde budete slecny mit hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:) my máme obřad na Staromáku - je to tam zdarma ve všední dny a o víkendu za 1000,-, takže těžká pohoda a oběd na parníku Hamburg - projížďka centrem Prahy, focení pod Karlovým mostem, v zádech bude Pražský hrad a pak také pod Vyšehradem.. snad vyjde počasí.. už jsem požádala o nějaké fotečky parníku při svatbách, tak je sem určitě dám, ale bude to na tuty bomba:)
Odpovědět
Profilova fotka
@komarkoz a na kolik vas ten obed vyjde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Záleží na tom, co všechno chceš - jsou schopný ti zařídit všechnu výzdobu, jídlo, koláčky i dort, hostinu můžeš mít rautovou nebo klasickou.. Jinak pro 30 lidí na nějaké 2 či 3 hodiny to je kolem 25.000,-.. ale jak říkám, jde o to, co si vše nadiktujete:)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 jo a dělaj i obřady:)
Odpovědět
Profilova fotka
@komarkoz, no my obrad mame, takze shanime jen nejake misto na obed, mozna jen s vyrobou dortu, at nemusime resit dalsi logistiku :)
Odpovědět
@mixxinka naprosty souhlas, taky jsem byla v adine v holesovicich a spinave vlecky, odpadavajici koralky, a dokonce jedny saty, ktere jsem si vybrala, mi slecna zkouset nedala, protoze maji rozbity zip.. ale na raminku je tam viset nechaji. pro me dost negativni zazitek stran kvality satu. ovsem i za takove saty chteji dost vysoke pujcovne.
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 no oni spolupracují s různými dodavateli a vše jim to vozí až tam.. takže nám doporučili cukrárny a teď už jen stačí si vybrat..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat já jsem byla v Adině na P4 a tam to teda bylo v pohodě.. vůbec jsem si nemohla stěžovat, i slečna byla moc fajn.. ale je fakt, že v těch Holešovicích je to větší, tak to tam asi nemaj pod kontrolou.. hlavně mi většina kamarádek řekla, že si vybrali na 4, tak jsem šla tam..
Odpovědět
@komarkoz no ja tyto info nemela a mela jsem to bliz.. ale slysela jsem uz taky, ze P4 je lepsi.. me prekvapilo, ze jim to neni blby to tam mit a pujcovat to..
Odpovědět
přidávám se, taky jsem v Holešovicích byla zklamaná a navíc tam není kde zaparkovat :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám.. Svatbu budu mít 19.8.2011 v Sacre Coeur na P5. Konečně mám vybrané i šatičky a byla jsem pro ně na Kladně. Musím říct, že pražské salóny mě trochu zklamaly stavem pučovaných šatů :(( Tak snad se mi ty moje Kladenské moc nebudou půjčovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to dneska vyslo, byla to laska na prvni pohled. Saticky vybrane, zaloha zaplacena a ja z satu totalne rozneznela, jsou to proste ONY
Odpovědět
@cacenka_d Dívala jsem se, moc ti sluší :)
Odpovědět
@komarkoz Ahojky, to zní oooopravdu dobře! Překvapila mě Svatba na staromáku ve všední den zdarma :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii Dekuju moc :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?