Nevěsty z Prahy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty... Tak jak probíhají přípravy? Také jste tak v nervech? ;-)))
Odpovědět
1
11
12
@kristizasl jinak poradím já možná :-) klara design - moc milá paní květinářka skvěla domluva - od ní budeme mít kytičky my :-) má atelier na Praze 5 ale má otevřeno po dohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristizasl - podívej se na Květiny Levante, viz moje album, je to výborná profi květinářka, dobré ceny i skvělý ateliér, je tu na bereme se i mezi profesionály.Měla ji i moje sestra, a ta měla velikou svatbu česko-francouzskou (já měla malou, civilní - a celou svatbu jsem zařídila za dva měsíce :) Martinický palác skvělá volba, tam byla nejkrásnější svatba ever, co jsem viděla, je známá i tady na bereme se, totiž @ivona83 - rozhodně doporučuju. Bylo to jedno z prvních společenských rande s mým nynějším manželem, dělal mi tam doprovod - ivona je moje kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 moc dekuju za radu! uz jsem o ni slysela, prave v tom Letenskem zamecku, kde budeme mit hostinu mi klara design moc doporucovali, ze s ni maji skvele zkusenosti, takze urcite jste v dobrych rukou! Ja se tam jeste nebyla podivat, ale zkusim se taky domluvit na schuzce :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zarucha Ja Ivonku taky znam!!!! :-) :-) :-) :-) :-) svet je maly! :-) :-) :-)
Odpovědět
@kristizasl tak to opravdu ráda slyším :-) já se s ní potkala na jednom svatebním veletrhu. Byla moc milá, tak mi padla do oka :-) i s mým rozpočtem na kytky neměla problém - věřím, že budou vypadat dobře :-) v tom ateliéru jsem tedy ještě nebyla ale každopádně je na dobrým místě hned u tramvaje, takže spojení dobré :-) ráda si pak přečtu, jestli tam půjdeš jaké to bylo :-)
Odpovědět
1
11
12
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?