Menu Forum

Nevěsty z Prahy

26. únor 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zarucha
26
Registrovala se 15. února 2013 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zarucha
26
Registrovala se 15. února 2013 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha.
 @kristizasl - podívej se na Květiny Levante, viz moje album, je to výborná profi květinářka, dobré ceny i skvělý ateliér, je tu na bereme se i mezi profesionály.Měla ji i moje sestra, a ta měla velikou svatbu česko-francouzskou (já měla malou, civilní - a celou svatbu jsem zařídila za dva měsíce emoticon Martinický palác skvělá volba, tam byla nejkrásnější svatba ever, co jsem viděla, je známá i tady na bereme se, totiž @ivona83 - rozhodně doporučuju. Bylo to jedno z prvních společenských rande s mým nynějším manželem, dělal mi tam doprovod - ivona je moje kamarádka.
24. únor 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristizasl
Registrovala se 6. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristizasl
Registrovala se 6. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Region Praha.
 @agi87 moc dekuju za radu! uz jsem o ni slysela, prave v tom Letenskem zamecku, kde budeme mit hostinu mi klara design moc doporucovali, ze s ni maji skvele zkusenosti, takze urcite jste v dobrych rukou! Ja se tam jeste nebyla podivat, ale zkusim se taky domluvit na schuzce emoticon emoticon emoticon
25. únor 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristizasl
fotoportrét
fotoportrét
kristizasl
 @zarucha Ja Ivonku taky znam!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon svet je maly! emoticon emoticon emoticon
25. únor 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
agi87
10
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
agi87
10
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Region Praha
 @kristizasl tak to opravdu ráda slyším emoticon já se s ní potkala na jednom svatebním veletrhu. Byla moc milá, tak mi padla do oka emoticon i s mým rozpočtem na kytky neměla problém - věřím, že budou vypadat dobře emoticon v tom ateliéru jsem tedy ještě nebyla ale každopádně je na dobrým místě hned u tramvaje, takže spojení dobré emoticon ráda si pak přečtu, jestli tam půjdeš jaké to bylo emoticon
26. únor 2013 v 08:00  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš