Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186: jasný, nějak se to zvládne - já to zase až tak moc nehrotím- jako třeba nějaký lidi tady co jsem koukala. Jinak Beremko a lidičky tu jsou velký pomocník, jsem za to ráda, že něco takového existuje! Naše datum je 2.6.2012
Odpovědět
Profilova fotka
@sajintra promin, nějak jsem nezaregistrovala, že nejsem v sekci září. My to plánujeme právě na září :-D Určitě je to supr na inspiraci ;-) Někteří to hodně hrotí, ale to je asi každého věc....Kdyby si chtěla nějaké typy na fotografa, kameramana, nebo třeba i svatební asistentku tak ti můžu klídně poradit :-) Tak přeju štěstíčko v plánování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alex85 Na Běleckém Mlýně, je to asi 30km od Olomouce
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím Vás. Kdo z Vás si zkoušel šaty v Caxe? Musí se tam objednávat dopředu na zkoušení, nebo můžu přijít kdy chci? kuji ;-)
Odpovědět
Holky, potřebuju poradit s barvou. Měla jsem jasno - přítel miluje fialovou a taky mu sluší - tak jsem počítala s kyticí a výzdobou do lali nebo fialova. Jenže včera jsem si koupila bílé šaty se zlatou výšivkou. Sedím tu u netu už asi dvě hodiny a hledám vazby v kombinaci zlatá/lila a nemůžu nic kloudnýho najít. Co byste poradili ke zlaté? A jak obléct chlapa, říkala jsem si, že by mohl mít zlatou kravatu. Kdyby kytice byla v kombinaci zlatá s nějakou barvou, mohl by mít nažloutlou košili a kravatu v té druhé barvě. Jéjda, to je věda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 můžeš přijít kdy chceš, je tam těch asistentek více, jen mě upozorňovaly, že o víkendu je tam více plno a déle se čeká... my tam byli bez objednání 2x v týdnu a bez problémů...
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby někdo chtěl inspiraci a neměl to daleko, v Přerově bude svatební veletrh v sobotu 18.2.2012 - http://www.prerovan.cz/aktuality/doku...
Odpovědět
Profilova fotka
@evly děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak to chodi s kadeřníkem? Budete dojíždět za nim do salonu nebo vás přijede ucesat tam, kde se budete připravovat? A popřípadě jestli mate nejaký dobry tip na kadernika tak mi prosím poraďte. Nejlíp primo v Olomouci:-) děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem. Tak jsem to nevydržela a už jsem tu taky :-). Všimla jsem si, že víc z vás se ptalo na svatební dorty... Za sebe můžu vřele doporučit cukrárnu Moser (tedy jejich výrobnu), která sídlí přímo v Olomouci na Novém Světě. Mají vynikající dorty i zákusky. Pracuje tam milá a velmi šikovná slečna, která už dělala svatební dort mému bráchovi a bude ho dělat i mně. Jinak co se týká šatů, byla jsem maximálně spokojena v Litovli, jinam jsem už ani nešla. :)
Odpovědět
@alex85 My sme tam chceli svadbu a minimalna utrata aby uzatvorili restauraciu mala byt 120 000 co uz len to nas odradilo a pani provozni teda milotou tiez neoplyvala. Ako sa nam tam pacilo ked sme sa boli najest tak sme boli sklamani z pristupu a jednania. Na ostatne sme sa uz ani nepytali.
Odpovědět
@mica4 Ahoj... my máme naplánovanou svatbu v Zábeštní Lhotě... obřad i hostinu.. znám to tam jezdíváme tam v létě a viděla jsem nějaké fotky na netu a je to tam mooc krásné... svatbu máme 2. 6. 2012 a nemáme zatím nic zařízeného.. ale chystám se vyrazit na šaty do Caxy..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janinka186 Já asi využiju služeb, které nabízí Caxa a necháme se učesat a namalovat u nich. Aspoň to budu mít pěkně na jednom místě a kousíček z domu. Máte někdo zkušenosti s jejich kadeřnicí a vizážistkou? Jsou šikovné?
Odpovědět
Profilova fotka
@arletkaa Já jsem v Caxe byla moc spokojená, všchny asistentky vypadaly moc příjemně a ochotně
Odpovědět
mně ne caxe vadí, že z tama mají všichni šaty. já bych ráda něco jiného.
Odpovědět
tak já mám šaty z Ariany, a všechno se to odehraje v Hrubé Vodě.. akorát teďka teda přemýšlím nad tou kadeřnicí.. chtěla jsem jít do Koruny, tam je Luna nebo co.. ale nevím... no a dort nám bude dělat jedna paní z Olomouce...
Odpovědět
Profilova fotka
@miskadovci nám bylo řečeno, přimo od asistentky z caxy, že je lepší, pokud máme svoji kadeřnici. že paní jsou tam moc hodné, ale mají starý styl. Každému ovšem vyhovuje něco jiného, asi je třeba si to vyzkoušet. My budeme mít vše z caxy, je fajn to mít na jednom místě. Kadeřnici bych chtěla mít svoji ;-)
Odpovědět
@phoebe88 Ahojky, taky bych si prala kadernivi,ktera za mnou dojede na Hrubou Vodu.. ale nejak nemuzu zadnou najit.. Budu ti vdecna,kdyz na nejakou narazis a das mi tip :)
Odpovědět
@zulejka Tak to já spíš budu shánět takovou kadeřnici, která přijede ke mě domů.. Budu se chystat doma.. Ale kamarád do nás bude fotit říkal, že se mi optá po nějaké, která by přijela, takže bych ti pak dala vědět, třeba by přijela i na Vodu
Odpovědět
holky ještě se chci zeptat.. jak budete řešit židle? když budu mít potahy co na to? myslím mašle a tak...?
Odpovědět
@arletkaa a kolik budete mít lidí? nás by mohlo být asi 20, tak si říkám, jestli to na nás není moc velké. Nikdy jsme tam nebyli. Tušíte, na kolik by vás tam mohl přijít obřad a hostina?
Odpovědět
holky, pořád tady čtu, že si nevíte rady s kadeřnicí... já dříve chodila do studia Matrix u Morgana, ale jen za jednou konkrétní kadeřnicí. Před časem se osamostatnila ještě s jednou slečnou a teď jsou v Helceletově ulici. Teď si uvědomuji, že k ní chodím už spoustu let :-) a to jsem předtím kadeřnice měnila jednou za rok, apod. Zájemkyním můžu poslat kontakt soukr. zprávou.
Odpovědět
@mica4 Ahojky.. nás mělo být napřed taky kolem 20.. a měli jsme mít jen obřad a oběd... takže obřad 3000,- výmysl matriky v Radslavicích :o( a oběd + přípitek necelé 300,- na osobu... výzdoba v ceně... praní ubrusů...necelých 1000,- nakonec ale budeme mít asi 45 lidí a budem to tam mít celý den.. ale ještě jsme se tam nebyli zeptat na cenu rautu a tak... jinak moc veliký to tam není... myslím že na 20 lidí je to akorát... protože pokud je víc.. a stoly jsou do U.. tak se tančí mezi stoly... není tam moc místa na taneční parket..
Odpovědět
Profilova fotka
@hajecek já chtěla svatbu na bouzově ale nakonec jsme to zamítli :( jelikož jsou skoro všechny tradice jako házení rýže, rozbíjení talíře zakázané:( a abych pravdu řekla jsem zklamaná :( V Olomouci na radnici se vdávat opravdu nechci :( a moc míst na výběr prostě tady není :(
Odpovědět
@arletkaa ahoj :-) dívala jsem se do tvého alba a máš tam nádherou kytku a dort s puntíkama! kde jsi zkoušela šaty? oboje ti moc sluší, jsou krásné! a mmch. gratuluji! cena obřadu mě nepřekvapuje :-/ zvažujeme ještě Čechy pod Kosířem, zámecký park a tam to je cenově stejné. Chutná ti v Zábeštní Lhotě? My bychom raději svatbu v duchu náhodou - jdeme kolem s nejbližšími, jsme pěkně oblečení, tak nás oddejte a dejte nám najíst :-) jak bude jen trochu pěkně, zajedeme se tam podívat
Odpovědět
@mica4 děkuji.. jsou to takové nápady co jsem tady našla v albech jiných nevěst a moc se mi to líbí... z šatů jsem nešťastná.. byla jsem v Caxe a hned zaplatila zálohu.. ale ná krémové šaty a můj sen byl vždy bílé.. ale už tam na červen není moc výběr.. ale půjdu tam znovu a snad vyberu jiné... my tam jezdíme často v létě na kole.. a oni se specializují na steaky.. a nám tam moc chutná... a moc se mi tam líbí... no my původně chtěli svatbu jen my a rodiče.. pak jsme přidali sourozence... a nakonec i rodinu.. začali jsme tak aby to byla svatba malá a hlavně levná.. ale teď už se nám to nějak rozrůstá.. a vůbec nevím kde na to vezmem... takže se budem muset začít krotit...
Odpovědět
@arletkaa kamarádce se stalo v caxe to stejné, rozmyslela si šaty a nakonec si vybrala moc krásné. Snad budeš mít štěstí! ;-) jak to řeším tak nějak "sportovně", jde to zatím moc dobře. Ještě nemám jasnou představu o šatech, ráda bych nejspíš nějaké letní, barevné. A ještě se rozhlížím po šikovné vizážistce. Máš nějaký tip? malá a levná je taky cíl :-) ráda bych měla "intimní" svatbu a to pro mě s 50 lidmi za zády nejde...
Odpovědět
@zulejka... včera jsem psala jedné kadeřnici a ta mi psala, že jezdí i za nevěstama domů, takže do té Hrubé Vody si myslím by taky přijela... tak jestli chceš pošlu ti do IP mail :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mica4 prosím, poslala by si mi kontakt na tu tvoji kadeřnici? Moc moc děkuji :)
Odpovědět
@janinka186 máš to v IP :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?