Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirsa84:To je dobrý že to mají takhle najednou, občánky i svatbu. ;-) Když to stihnu, tak se přijdu mrknout před radnici. Táta nám nějakého DJ nabízel a skoro se urazil, že jsme si vybrali někoho jiného.
Odpovědět
Ahojda,jo,přijď se podívat na tu show,já už začínám mít asi nervy aniž bych to věděla,normálně se mi zdají sny,že už je ten velký Den a já nemám nic zařízenýho,jsem bez kytky,prstýnků a na sobě mám nějaký hadr od mámy.Asi mi už hrabe. :-D Na toho DJ,já jsem od začátku chtěla živou hudbu a už rok jsme jí měli zamluvenou,protože o ně je velký zájem,jenže když už nejsou v té sestavě jak jsem je chtěla,tak Michal vybral DJ.Je pravda,že za hudbu takhle ušetříme docela pěkný balíček,protože ta skupina by přišla i s benzínem na 10000,- misa87:o Chocni jsem už slyšela a taky samou chválu,já jsem nejdřív byla v salonu Evanie v HK,můžu říct fakt krásný šaty,ale skoro všechny jsou s vlečkou a byly dost těžký,ona ta vlečka se totiž nedá sundat,takže jí mít celý den na sobě,by bylo fakt neunosný. :-. jo,chci se Vás ještě zeptat,máte zkušenosti s cukrárnou v Žamberku?Našla jsem tady na stránkách,že jsou výborný,jedná se mi o dorty,já nechci takovou tu klasiku máslový dort s růžičkama,něco neokoukanýho a v tom Žamberku to právě dělají.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky.. my byli s pritelem taky v Chocni v Parade a pani byla taky moc mila, poridili jsme tam vsechno, od obleku po kosili. JInak neznate nekdo kadernici Elisasovou z C. Trebove? Mate s ni nekdo zkusenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, Mirca84: musíme říci, že když jsme objížděly se skoro švagrovou salony, tak hodně šatů bylo krásnejch, ale byly opravdu moc těžké a to jsem je jen podávala. Neuměla bych si představit, takové šaty mít celý den na sobě. Ale těším se do půjčovny v Chocni..... Ohledně dortů a hlavně koláčků doporučuji cukrárnu v Brandýse n./Orl., mají dokonce pobočku i v Ústí pod radnicí. Koláčky nejlepší jaké jsem kdy jedla. Dorty dělá taky paní Junková z UO a jsou fakt výborné....... hlavně né takové ty krémové, kde toho krému je hafo. Dělá ovocné a tvarohové.... klidně zašlu kontakt. Candynka: to je super, že jste v Chocni sehnali vše..... nevíš, zda tam mají i světlé obleky? Teď si totiž nejsem jistá! Tuto kadeřnici neznám..... chodím spíše do UO. Ve Třebové jsem byla pouze u p. Faita - super, velice odvážný mladý kadeřník. Tak se holky mějte, pa pa M.
Odpovědět
Ahojky holky, candynka:já ti teda určitě neporadím s kandeřníkem,protože jsem do UO takový ,,přistěhovalec" :-) ,ale znám šikovnou kadeřnici v Letohradě.Přítel by chtěl taky světlý oblek,konkrétně bílý,ale má trošku bříško,tak nevím jestli v tom nebude vypadat jako medvídek.no,uvidíme. misa87:no to teda,ty vlečky jsou sice krásný,ale hrozně těžký,taky si nedovedu představit mít jí celý den na sobě,a to mi pod tý šaty s vlečkou ještě navlíkli tu sukni s okruží,to bych si sedla a všechno by mi vylítlo nahoru :-D .BUdu ti držet palečky ať vybereš v Chocni. holky,chci se Vás zeptat,jak to budete mít s podvazkem,koupíte si ho sami nebo ho dostanete dárečkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ohledně podvazku se ještě uvidí, ale doufám, že mi ho holky koupí...... Kupovala jsem ho teď s kámoškou pro skoro švagrovou. Musíme to s holkama domluvit..... A jakou plánuješ kytici? M.
Odpovědět
Profilova fotka
Mirca84: Martin si vybral bílej oblek, byla sem proti, ale když se do něj oblíknul tak mu fakt seknul a to mu taky rostě bříško :-) Máme ho z neckermanna a stál jen 1200kč. Máme plno fotek, ale bohužel jsme už dlouho bez pc a nemám to jak dát do alba. Viděla sem jeden světlej oblek v salonu a byl dost průsvitnej. Jinak s tím bílým oblekem jsme měli kupodivu dost úspěch, to se jen tak nevidí. Čumilové u Hernychovky asi mrkaly na drát když viděly ženicha ve sněhově bílém obleku :-) Janule: Koukala sem do alba na šatičky, jsou moc krásný, odkud je máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze v Chocni urcite bily nebo svetly oblek sezenete, pani tam ma docela vyber, stejne tak vesticky. My tam oblek primo koupili, da se to tam objednat za dobry penize. Misa: posles mi prosim kontakt do IP na tu pani Junkovou na ty dorty? Nema nekde i ukazku dortu na internetu treba?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Candynko: odkaz jsem Ti poslala.... určo si nějaký dortík vybereš či můžeš mít svoji inspiraci Pa pa
Odpovědět
Lavazza: Děkuju, šatky jsem si vybrala v salonu Bella v HK, ještě pojedu ale na jednu zkoušku..ale výběr už asi nezměním..
Odpovědět
Ahoj holky, Michal má vybraný bílý oblek v Hradci v salonu jako mám já,zrovna tam koupíme i košili,vázanku žádnou nechce,tak bude rozhalený.Když jsem řekla,jestli si nechce vybrat jinou barvu obleku(kvůli jeho narůstajícímu břišku),tak se skoro urazil a bylo mi řečeno,že chce tuto a kvůli tomu zhubne,tak mě zahřálo u srdíčka a zabila jsem dvě mouchy jednou ranou. ;-) Svatbu chci do zelenobílé,tudiž i kytičku,zelená anturie a bílý mix- růže atd.a bude převislá V sobotu jsme byli v cukrárně U Polikliniky v Žamberku a super,vybrali jsme dortíky,ale zamlouvit je stačí až o prázdninách,jestli ještě nemáte vybraný,tak doporučuju tam zajít a slyšela jsem,že chuťově dobré.My tam pojedem příští týden nějaký koupit na ochutnávku,tak pak dám info.
Odpovědět
Mirca84: Do cukrarny v Zamberku se s pritelem také chystáme, az bude trochu cas. Na webovych strankach maji ukazky dortu a jsou presne podle mych predstav, fakt uzasne!!! :-) Takze jsem moc rada, ze slysim i chvalu. Pak napis jak chutnaji, ikdyz si myslim, ze taky neodolame a nejaky zkusime... ;-) Byla jsem se podivat a optat jeste tady v Ústí v cukrarne pod radnicí, dorty se mi teda fakt nelibily, ale musim rict, ze kolacky maji dobre, koupila jsem si trochu na ochutnávku a vsem moc chutnaly...
Odpovědět
Článek se načítá
janule:když cukrárnu pod radnicí otvírali,tak jsme tam byli a řeknu ti,že mi tam nechutnali ani zákusky,neberou tam koláčky z Brandýsa?tam mají prý dobrý.My zákusky vememe asi z PUPU a dorty ze Žamberka.Já bych chtěla aspoň jeden ovocný a rodiče mi ho pořád rozmlouvají,tak nevím jestli je poslechnout. :-| A vy máte kde obřad a hostinu,to máte toho 29.9. jak máš na jmenovce?
Odpovědět
mirce84: cukrárna pod radnici vozí vse z brandysa, takze i kolacky, a jak rikas, to je asi to nejlepsi, jinak nic moc. Ovocny dort si urcite objednejte a vubec nedavej na radu rodicu, protoze v letnich vedrech je to moc prima osvezeni pro svatebcany, místo klasickych dortu, i moje kamaradka rikala, ze se na jeji svatbe po nem dost rychle zaprasilo...my jsme se teda rozhodli, ze vezmeme ovocny(libil by se mi ten tripatrovy ;-) ) a pak asi vezmeme nejaky ten klasicky marcipánovy, ty jsou moc krásné Obrad mame v Ústí v kostele toho 29.9., a hostinu mame nakonec v Nemci (to je takova neznama vesnicka mezi Ústim a Chocni), mají tam velky obecni sal spojeny s hospodou, takze ideál... Puvodne jsme chteli mit hostinu v hospode v Oucmanicich, tam je to taky moc prima, ale je nas hodne a nedokazala bych si to tam predstavit v takovem poctu, navic tam maji uzké stoly, predstava, ze si sednou dva lidi naproti sobe, je strasna, a ani výzdoba by se na stul nevesla... A kde máte vy obrad a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koláčky z Brandýské cukrárny jsou prostě nejlepší. Měli jsme je teď na svatbě švagra a byly moooooc výborné. Budeme je chtít určitě taky. Dortíky necháme udělat pí Junkovou z Ústí, která si s nimi opravdu vyhraje a udělá nám jeden tvarohový a jeden ovocný. Což bude super! Pomaličku to utíká a přípravy jsou zatím malé. No budeme se muset polepšit. A jakou máte holky hudbu? M.
Odpovědět
My máme zatím zamluveného DJ z Ústí, je to přítele kamarád...sice to nekteří z naší rodiny nemůžou překousnout, že nebude živá hudba, ale my chceme, aby se hrálo všechno a to muže splnit jedine DJ. Za posledni 3roky jsem byla na šesti svatbach a na všech byla živá kapela, neříkám, že hráli špatně, ale nebylo to podle našich představ... :-|
Odpovědět
Ahoj holky,já bych chtěla ovoce na dortu jako ozdobu místo marcipánových kytiček.Už jsem se rozhodla,udělám to následovně,svatební dort + dva dorty(marcipánový a kávový) nechám udělat v Žamberku a dva dorty v Pardubicích v cukrárně(jogurtový a hruškový),tam chodí skoro švagrová a je to tam bomba.Máma by chtěla nechat udělat u nějaký starší paní a víte jak to je,máslový dorty a zdobí to 20let stejně. janule:V Oucmanicích to znám máme tam vzdálený příbuzenstvo.my máme obřad na radnici v ÚO a hostinu na Kolibě.29.9.je úterý,že jo?Nikdo z rodiny neprotestuje,že to je v týdnu? misa87:my máme taky DJ ,chtěl jsem nejdřív taky živou hudbu,ale nakonec jsme se rozhodli pro DJ,janule má pravdu všechno ti zahraje jen DJ a ta živá hudba někdy taky není to pravý ořechový. Míšo,ty bydlíš v přímo v Ústí a jak máš na jmenovce 87 to je rok narození?
Odpovědět
Profilova fotka
Misa87: Tak pc stále nedorazilo tak se budu muset rozepsat v práci o svatbě. V pátek před svatbou jsme padli do p ostele cca ve 22:30, spali jsme klidně až do rána, vstávala jsem okolo 5:00 a nebyla jsem vůbec rozklepaná. Od kadeřnice a kosmetičky jsem přijala v 8:00 a pak čekala až přijde švagrová a oblíkne mě, pořád sem čekala nervozitu a ono nic. Okolo 9:30 přijeli hosti, nastrojili se auta. V 10:30 se odjíždělo, byla docela sranda koukat jak lidi vejrají z paneláku. Hlavně sem nečekala takové krásné počasí, které bylo už od rána, takové v dubnu nebývá. Pak byla sranda dostat se do auta se šatama, ještěže jsem neměla vlečku. Před Hernychovkou už hrála kapela, nečekala jsem že tam bude tolik lidí, i Hernychovka byla plná. Když jsme se seřazovali tak na mě přišla malinká nervozita. Hlavně sem měla strach abych neslítla ze schodů, když mě vedl taťka. Obřad byl moc krásnej, jsem ráda že jsme to neměli na radnici. Jedinej trapas byl, že jsem chtěla při nástupu jít jako by zadem k ženichovi jak to je na radnici a ono je v Hernychovce jinak. A pak sem se špatně podepsala i když mě matrikářka ujistila že to je OK, ale pak jsme to napravili když jsem šla pro oddací list :-) Pak jsme asi hodinu a půl fotili, focení bylo moc fajn, užili jsme si to a bavilo mě to, dokonce jak se nerada fotím a jsem nefotogenická, tak si myslím, že fotky dopadli dobře a sluší mi to na nich. Martin i Wagi byli při focení skvělí a byla sranda, máme strašně moc fotek. Hostina taky dopadla dobře, Martinův svědek připravoval soutěže, jen mě naštvalo že nám slíbili že je místo pro dorty a naštěstí mamka dělá v jídelně vedle musicu, tak jsme mohli přenést dorty. Přišli jsme domů asi v 2:45 a což bych ani nečekala byla novomanželská noc i dokonce ráno :-) Svatba dopadla dobře, nečekala jsem to že to bude až tak pěkný a klidně bych si to zopákla ještě jednou. Jen to hrozně uteklo. Chtěla jsem vydržet v šatech co nejdýl al e bylo takový teplo že jsem se jela převlíct už okolo 17:00.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) lavazza - to je dobře,že jsi si to takhle užila..musel to být nadherný den :-) Já mám čím dál větší strach z toho focení :-D Ale když i ty říkáš,že to bylo v pohodě,tak snad nebudu křečovitá :-D Jen škoda,že sem nemůžeš dát nějaké ty fotky,jsem hrozně zvědavá,jak ti to slušelo :-) Takže jste spali normálně u vás doma spolu?Já právě nevím,jestli mám odjet k rodičům nebo jak to udělat,když spolu bydlíme...
Odpovědět
:-o Jeee, holky trapas :-N já sem popletla datum nasí svatby...my to máme 29.srpna,...jsem fakt tele, takze mním i svuj login.. :-N Mirca84: Diky za optaní, kdyby ses me nezeptala, tak si toho snad ani nevaimnu... Nak me popletly ty devitky, je jich tam moc.... :-) Takze oprava: mamé to v sobotu 29.srpna 2009
Odpovědět
lavazza: závidím Ti,ze Vám to vsechno tak krásne klaplo, já budu pekne nervozní, uz se uplne vidim...
Odpovědět
Profilova fotka
jackey: Já sem Martina posílala domů, ale on nechtěl :-) Prej si zvyky vybírám jak se mi to hodí :-) janule29.8.2009: Já si myslela že budu taky nervozní, jsem nervozní a´t se děje co se děje a tohle bylo OK, asi je to dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my se pořád rozhodujeme ohledně té živé hudby. Dneska mi má dorazit nějaká nabídka na živou hudbu, tak jsem na to zvědavá. Uvidíme .... popř. sem dám kontakty. Mirca84: Misa87 - datum narozeni 08.07.80................. no kdybych byla ročník 87, tak bych se asi ještě nevdávala :-) ;-) Lavazza: to jsem opravdu překvapená, jak jste to hezky zvládli.... já budu určitě nervozní... už aby to bylo za námi ;-) V sobotu jsme byli na svatbě přítelova bratra a bylo to fakt super. Byli jsme u nich již od rána, takže jsem i pomáhala strojit nevěstu. Obřad byl krásnej a mají nádherné fotečky od paní Šedové - tudíž vřele doporučuji! Večer byl fajn, hodně jsme tancovali a pak hráli soutěže a hry..... a dokonce jsem je všechny odmoderovala s mikrofónem - což pro mě byla premiéra (ale dostala jsem pochvalu), tak jsem byla ráda. Přeji hezký den, užíjte si krásný čarodejnický večer a prodloužený víkend. M.
Odpovědět
Profilova fotka
Všichni si přejete aby to bylo za vámi,ale pak se budete divit jak to rychle uteklo a budete to chtít vrátit. Závidím že se ještě připravujete, je to krásný období. Jedete někde na svatební cestu? My až příští rok, už nejsou peníze. Ale třeba příští rok začnem pracovat na mimču ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,jestli pojedem na svatební cestu ještě nevím,uvidí se jak vyjdou peníze,kdyžtak to taky jistí příští rok.No,a máme tu nový měsíc to nám to pěkně utíká,a já stále mám pořád jen ty šaty a žádný jiný doplňky,měla bych začít něco dělat,nechci to nechávat na poslední chvíli.Hlavně si chci užít prázdniny u vody a ne lítáním po obchodech. misa 87:jo tak takhle to je s tím číslem,já jsem si říkala,že jsi mlaďounká nevěsta. :-) Tak to vypadá,že já tu jsem nejmladší 1984 nebo i někdo je s mnou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirca84:Já jsem taky rok 1984 :-) Zas tak mladý nejsme, jsou i mladší nevěsty, až se divím co ty holčiny blázní, ještě hodně holek se vdává hned po matuře. Myslím že vdavky kolem 25 jsou akorát. Už máme doma PC, tak se sem budu snažit dát fotky co nejdřív.
Odpovědět
No nejmladší tu budu nespíš já...ročník 85 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tu máme květen... lásky čas :-) , juuu! Doufám, že Vás vaše drahá polovička políbila pod rozkvetlým stromem? Mě ano.... Lavazza: juu to je super, že už máte PC... moc se těším na fotečky. Mirca84: juu líbilo by se mi být taky ročník 84.... to bych měla hlavně v pracovní sféře více možností se rozhodnout trochu jinak a třeba ještě i něco dokázat..... ale teď už toho moc nezvládnu. Nejsem totiž takový ten workoholik a a ni žádná karieristka..... určitě bych chtěla příští rok zapracovat na mimču... Uvidíme, jak to vše půjde! Ohledně příprav buď v klidu, my máme pouze zamluveného fotografa a zatím nic jiného....... taky budeme muset začít něco zamlouvat atd.. Janule: to je krásný, být ročník 85 :-) ....... Mám tu kolegyni, která se vdávala vloni a to ji bylo 20 ...... sice nechápu proč se brali, ale je to jejich věc! Uvidíme, jak to zvládnou........ třeba kdyby plánovali rodinku, tak neřeknu, ale ona děti vůbec nechce. Joj, holt lidi jsou různí.......... Mějte se holky a zase písněte, pa pa. M.
Odpovědět
Ahoj holky,jojo,taky si myslím,že vdávat se kolem 25 a výš je akorát.Člověk už je rozumnější a něco už čeká od života,taky nechápu holky co se vdávají po matuře nebo kolem 20let jen tak.Když čekají rodinu tak to je o něčem jiném. Sice Michal je o 8 let starší než já,tak už by měl být ženatý kluk jeden,ale u těch chlapů se to bere trochu jinak. Jo.políbená jsem nebyla,protože jsme oba pracovali,ale mám dobrou kosmetičku,tak to snad zachrání :-D
Odpovědět
No já bych tu hranici na vdávání nijak neomezovala, každý k tomu dospěje a nabere rozum v jiném věku...já jsem třeba už dva roky v pracovním režimu a holky v mém věku (24let), které ještě studují jsou úplně jinde, protože nic neřeší a užívají ještě si pohodu studentskýho života, takže u nich plně chápu, že na vdávání ještě myšlenky nemají... Však ono to vdávání postupně ke každému dojde... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?