Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky teda ste se nějak rozjeli. Co se týče nás my se bereme po tříletém vztahu ale známe se devět let. Od sebe věkově taky moc nejsme mě je 24 a příteli 25. Mimčo zatím neplánujeme já bych ráda ale protějšek nechce že nejdříve splatíme něco z hypotéky a pak se uvidí ale ostatním to přeju a držím pěsti.
Odpovědět
HOLKYYYY :-. :-. :-. vy kecalky :-D byli jsme celý den pryč, tak jsem nestihla psát:-) no a teď půl hodiny dočítám :-D Hele, tak ještě zkusím tedy navrhnout termín...aby vyhovoval (byl požadavek spíše na sobotu od Karminky a od Lien čas dopolední) tak co v sobotu 30. května od 13hod? Je to vhodnější? Tak ještě se také přidám s odpovědí na téma tchýně, tchán...nerada toto označení používám, prakticky vůbec, protože jsou to prostě rodiče, máme úžasný vztah, mám je hodně moc ráda a nemám si opravdu nač stěžovat, jelikož tu žijí s námi, v jednom městě, v rámci času a možností se i vídáme, společně trávíme i čas na chatičce na okraji města se zahrádkou, kde grilujeme atd... Já tedy tátu už nemám, ale mamka má skvělého přítele, kterého beru, takže se i k MP(zkratka můj přítel, kdo neví :-) ) chovají hezky, tak není ani z jedné strany rodiny nějaká nenávist, zloba apod. Jako všude je něco, problémy, starosti, někdy nesrovnalosti....tak jako v životě, uřčitě to znáte :-) ale fungujeme dobře, tak bych to řekla. Co se vykání a tykání týče...tak oboje rodiče nám oběma tykají, od začátku jsme jim to nabídli, my oba rodičům vykáme (myšleno tedy každý svým tchánovcům:-) ) a nechci ani po svatbě na tom nic měnit, já moc tykat neumím, mám to v sobě a prostě starším vykám, i v práci mi nabídli tykání starší kolegové atd, ale mě to přes pusu nejde, ale nic ve zlém, jen prostě vykám...takže i já rodičům, stejně tak MP budeme nadále vykat. Jednodušší situace je, když už je vnouče, oslovení babička a děda. Hele, takže jsem jako fakt nejstarší? ach jo tedy, taková babička :-D začínám mít mindráky :-D Ale je hezké, jak jsou tu různé délky vztahů, různý věk a hlavně, že jsme všechny došli do stejného cíle, životního :-) (tím tedy nemyslím, že to je nějaká životní meta, ale prostě posunutí vztahu někam dál) Holky, s tou leukémií jste mne dostali :-( Už to nechci nějak pitvat, není to nic příjemného, takže hlavně přeji brzké uzdravení! Hodně sil a hlavně, nevzdávat ten boj!!! Musíte je podržet v pozitivním myšlení, i když je to asi hodně těžké, neznám boj s leukémií, ale znám boj s rakovinou, kdy mi táta odcházel a umíral před očima...takže toto téma raději necháme zavřené |-| Karmi, nic negativního nechci psát, jen že se lépe řeší nějaké věci osobně, tak jsem si řekla, že spíše o tom prostě popovídáme osobně, víš..jak to zvládáš- Praha, plány do budoucna atd ;-) tak pak písněte, své návrhy... :-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem letmo dočetla, víkend byl rušný, tak jsem se sem nedostala. Když bude srazík a budu moci, tak dorazím, s Kimby už se známe ;-) My jsme spolu 10 let, z toho 8 let žijeme ve společnné domácnosti, máme 3,5letou dcerku, 3roky jsme stavěli dům a 3 roky už v něm bydlíme. A nejstarší není Kimby, ale nejspíš já, je mi skoro 31let, nebo jsem to přehlídla, je tu snad někdo starší? ;-) S panem Mullerem na Hněvíně já mám dobré zkušenosti, při první schůzce se mi zdál divný, ale napodruhé jsem si na něj zvykla a s hodně věcma nám pomohl, i když to nebylo v jeho prospěch, připomíná mi toho kuchaře z pořadu Ano, šéfe. Do ničeho nás nenutí, spíš nám ke všemu řekl pro a proti, doporučil jídla, raut atd...nejlepší na něm je, že dokáže komunikovat po emailu a spoustu věcí jsme tak pořešili. Zatím si ho nemůžu vynachválit, vlastně se těším na další schůzku s ním. Já už čekám jen na hřebínky do vlasů a na stojany na květiny k obřadu, co nám vyrábí bratranec v kovárně a mám vše připraveno. Chtěla jsem mít vše do konce května a celý červen si už jen užívat a těšit se na svatbu, tak snad se mi to podaří.
Odpovědět
Jo a co se týká příele, tak ten je o 2roky starší, budem mu 33let. Druhé dítko chceme po svatbě, i když já bych ještě počkala, alespon rok, ale jdu do toho i tak. Už mám jen tchána, tchynka zemřela před 2roky, ale říkáme mu dědo, netykám mu, ani by mi to prostě nešlo přes pusu, když mi to nabídne, tak nevím jestli to dokážu, spíš si myslím že néé, pro mne je to prostě otec mého přítele a mám k němu úctu a tykání mi asi nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky tchýni ani tchánovi netykám mamka mi to sice navrhovala ale nejde mi to přes zobák ;-)
Odpovědět
Andru :-D ještě, že jsi po dlouhé době zavítala, nejsem nejstarší :-D :-p
Odpovědět
8-(
Odpovědět
ps: nechoď na nyx :-D bo je po mě :-D
Odpovědět
Kimby, už jsem tam byla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, no jestli vám to nevadí, tak mě by se toho 30.5. hodilo :-) kdybych nejela s přítelem do mostu,tak bych dorazila asi sama, bych jela busem z prahy se za vámi podívat :-) Kimby, také jsi to neměla lehká s tou nemocí tatínka...znám i tento boj, táta mi zemřel před 5.ti lety na rakovinu plic :-( Ale naštěstí mi vše vynahrazuje můj nejvlastní otec, s kterým žiju od malička a který mě bere jako svou vlastní dceru :-) nedávno mi řekl,že je moc pyšný,že mě povede k oltáři :-) Andru, také mi p.Muller připomíná Zdeňka Pohlreicha z Ano, šéfe :-)
Odpovědět
Karminka, tak to je prima, že tvůj nevlastní otec se k tobě tak má, to se málokde vidí. S taťkou to je mi líto. Přitelovi zemřela mamka před 2roky a k oltáři ho povede naše dcerka, bude to trošku citově vypjatá svatba, tchynka nam tam bude chybět. Vlastně bude dcerka sedět i místo ní u hlavního stolu slavnostní tabule....
Odpovědět
Profilova fotka
Andru, tak to je roztomilé, že jste to takhle pojali :-) Ale tak je dobře, že tchýně ještě malou zažila :-) Škoda jen, že si neužije dalších vnoučátek :-( A co holky jinak děláte za práci? Nebo ještě některá studujete třeba dálkově?
Odpovědět
Článek se načítá
Karminka, no, přišlo nám to jako jediné řešení, kdo jinej by vedl přítele k oltáři, jedině moje mamka...což by mi přišlo zvláštní, že tchán by byl takový ze všeho vyšoupnutý...i když to je jen můj dojem... JJ tchynka si jí užila a když už věděla že to s ní nevypadá dobře, tak se do posledních sil s malou co nejvíce vídala, umřela na rakovinu žaludku 6měsíců po zjištění, do té doby neměla žádné problémy, tak to alespon bylo rychlý, i když hrozný. Já jsem na mateřský a před tím jsem už pár letnepracovala, kvůli přítelovo práci jsem byli dlouho na moravě, kde ani práce nebyla a když by byla, tak bych zas v jeho volně nemohla odjet s ním domů...takže jsme se dohodli na tom, že budu chvíli nepracovat než zas budem natrvalo doma, no, a teď už jsem s mateřskou asi 6let doma...a další dítko v plánu, takže další ještě 3-4roky doma bude...no už bych nejradši šla do práce ale to bych zas pak měla dítko až pozdě, a tím že je mi 31, tak už není čas.....jinak před tím jsem pracovala v jedné českonmecké firmě jako asistentka ředitele...a do školy už mne nikdo nikdy nedostane. 8-)
Odpovědět
Ahoj všem, já bych 30. také mohla, ale až po druhé, jak jsem psala jsem marod a vycházky mám od 14.00 Jinak pracuji i studuji. Práci mám na kr. úřadě a školu letos končím, a už mě tam taky nikdo nedostane, když se zadaří, tak ze mne bude inženýrka a to je až až. Hlavně je to časově náročné a už mě to tak nějak přestává bavit :-( No a jinak jsme zamluvili tu kapelu duomane z Teplic. Velmi super přístup a jednání, náš termín mají volný, jak jsem zkoukla na webovkách, takže to všechno klaplo, takže já škrtám další položku a zítra jedeme na prstýnky, jupí ;-) Andru: líbí se mi, že dcera půjde s taťkou, bude to moc hezké a jak psala karminka tak roztomilé Mějte se a plánujte, pa
Odpovědět
Jitul, tak prima, že jste se s DuoMane domluvili, jsou na svatby dost oblíbené ;-) a jako lidé opravdu příjemní. Jsou to manželé.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, toho 30. také můžu, Michal má ranní, tak je to úplně paráda. Jinak s rodičema to dopadlo docela dobře, hned u dveří mamka zjistila, že jeho mamku zná z dětství. Takže hned tykačka atd., jen nevím jestli se nechá ukecat na tu svatbu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
holky, takže zatím tedy platí : SOBOTA 30. května, od 14 hod :-) a místo, kde se sejdeme? bude-li hezky, mohli bychom to vzít procházkou, jak tu někdo navrhl a poté si někde hačnout. jinak jsem byla na zkoušce účesu, z prvního účesu mám natočené vlasy, takže u toho-co vyhrál, bude ve skutečnosti více uhlazený, propracovanější, s živou růžičkou...teď je to takové prázdné..
Odpovědět
Máme 30. něco mít, ale zkusím to přesunout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.Tak andru, s tím volnem ti z jedné strany závidím,ale zase si řikám,že být doma před narozením dítěte jak píšeš 2 nebo 3 roky bych asi zešílela :-) naštěstí mám fajn práci,která mě baví,takže jsem v práci ráda. Dělám v jedné nejznámější zdravotní pojišťovně jako referentka administrativy a asistentka :-) My naštěstí kapelu na svatbu shánět nebudeme (stejně jsem se dívala,že ty DuoMane mají náš termín obsazený). Udělali jsme CD s několika hodinami hudby (mix hudby od všeho něco) a máme na Resslu k dispozici aparaturu,takže to napíchneme na notebook a hudba bude :-)
Odpovědět
ahojte holky...kuk.. dodělala jsem jmenovky atd- viz album. Zkouška účesu je za mnou, vyzkoušeli jsme něco, mám jasno co bude, jen tedy uhlazenější (je to natočené dosti z předešlého) a chybí tam samozřejmě živé kytičky. Ještě zkoušku malování, to mě teprve čeká. Před svatbou jdu na celkovou kosmetiku, ale aromamasáže apod. Já si také s prací nemám nač stěžovat, dělám to, co mě baví....pracuji v jedné stanici, výpravčí vlaků. Karmi, my máme na Ressl objednaného DJ na celý večer, více neřeším :-) Tak holky, zatím tedy počítám s 30. květnem od 14 hod ju? papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny, moc se těším na pokec, doufám, že to vyjde a že vás přijde co nejvíce, alespoň budeme mít tu čest osobně. :-) Kimby: koukala jsem na účes, ten první je bezkonkurenční. Jmenovky jsou taky krásné.
Odpovědět
karminka: já si nechávám šaty šít, nějaký jsem odzkoušela, abych věděla co mi sedí a teď mi je krejčová šije, budou to za chvíli 4 týdny, tsak čekám kdy se mi ozve a půjdu si vyzkoušet to zatím ušila.¨Švagrová nebyla v Motole, byla to fakultní nemocnice Univerzity Karlovy - přesný název nevím. Stále chodí na kontroly a čeká na vhodného dárce. Zatím tedy ani nemůžou mít vlastní děti :-( Jinak na sraz bych se také mohla dostavit pokud mi do toho nic nepřijde, co by nemělo.
Odpovědět
Profilova fotka
verys: Doufám, že šaty pak hodíš nafocené do albíčka, jsem zvědavá, jak budou vypadat. Jinak dnes jsem si vyzvedla závojíček a jsem nadšená, holky je nádhernej, myslela jsem že se z něj ...... :-D
Odpovědět
Šaty určitě nafotím. Začínám být nervózní, že se mi krejčová neozývá, už tak před týdnem jsem měla být podle plánu na zkoušce. Uvidim, je to švagrový teta, tak bych zjistila jestli se něco neděje. Už mám z toho zlý sny - že se šaty nestihly ušít, že jsou úplně jiný než měly být - strakatý a krátký ke kolenům atd. hrůza :-) Dnes večer jsem se z toho dvakrát vzbudila hrůzou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nápodobně, tak jsem ráda, že neplašim sama, mě se zase zdálo, že mi odřekla ten den kadeřnice i vizážista. ;-) šatičky budou určo krásné, uvidíš, když se ti zdá něco ošklivého, tak to ve skutečnosti znamená něco dobrého.
Odpovědět
zdravím ve spolek! Prosím nevíte někdo o nějakém dobrém fotografovi v Mostě?
Odpovědět
Pinu2: fotky na svatbu dělá Šajner, sídlí v hokejce, potom fotí i Dvořák. Další a krásný fotky má Kateřina Dolejšová, www.kackadol.wz.cz, ta má takové krásné přirozené fotky...
Odpovědět
Moc díky Jitulko, neznáš prosím také webovky těch ostatních? Já totiž nejsem z Mostu (ale svatba bude na Hněvíně), a tak web je pro mě hlavním zdrojem informací :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, můžu se zeptat, na kolik vás vyšel ten DJ na celý večer? Já mám za sebou také pouze zkoušku účesu, ještě vizážistku nemám. Nemůžete mi někdo poradit. Volala jsem pí.Brůnové (líbí u Dvořáka) a ta mi přijde moc drahá, řekla mi 1 tis. Kč. Účes mi budou dělat u nás na sídlišti v 702,tak potřebuju vizážistku,která by tam přišla. S tím termínem na sraz počítám, také vás moc ráda uvidím, teda jestli to nevadí,že jsem se mezi vás tak přifařila :-) Verys, neboj s těmi šaty to dopadne dobře, uvidíš. I když já osobně bych se tohohle asi bála, jsem člověk, který potřebuje jistotu. Pinu2: my máme fotografa Tomáše Vávru, můžeš mrknout na jeho stránky: www.atelierek.cz , ceny má uplně super, mrkni má tam ceník. My ho budeme chtít pouze na obřad a to má za 2 tis. Kč. v ceně máme 30 fotografií na papíře a předání CD se všemi fotkami,které si pak necháme vyvolat jinde. Už jsme s ním schůzku a byl v pohodě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?