Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: Ahojky já jsem nakonec objednala závoj z květuše a docela pěknej
Odpovědět
Andru: kolik si říká ta teplická kapela(Duo mane)? Koukala jsem na jejich stránky, na naší svatbu mají zatím volno ;-) ale zatím jsme se nedovolali, tak by mě to jen zajímalo a ty jsi říkala, že je máte??dík
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky takže mám hned dvě dobré zprávy. Je na světě závoj 950 Kč mám ho v albu a druhá na světě je i vízážistka. Jsem šŤastná že se mi už smůla nelepí na patky :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Lien, máš IP:-) nezapomněla jsem :-) On se Hněvín objeví nebo fakt náhoda, že tady není jediná nevěsta se svatbou na hradě? Andrej, ani mi nemluv, vše jsme zařizovali dost dopředu, ale v klidu a pohodě a hlavně před koncem roku, takže teď si to spíše vychutnáváme, už jen pár organizačních věcí, jako v kolik a kde se sejdeme, kdy a kdo bude zdobit auta...ale co se příprav týče, nelituji, že to bylo včas :-) žádné stresy a nervíky :-) a navíc-bylo z čeho vybírat. A škrtání...tomu se nevyhnete a to ani těsně před svatbou, jsou věci, které naplánovat nejdou a někdy je to tak lepší, že věci trochu plynou sami a ne podle lajny....my už museli změnit či ustoupit z několika věcí, ale říkám si, že vše špatné je k něčemu dobré a zatím to tak je..i když až s odstupem času. Takže nevěsit hlavu, ono to nějak dopadne x-)
Odpovědět
Jitul, nám kapela řekla že zadarmo, jsou to jedni známý, i když vzálenější známý, ale že prej si normálně za svatbu v okolí berou cca 5tis, takže jim to taky dáme. No snad se nějaká nevěsta Hněvína ještě objeví :-D Kmotrnice, gratuluju k závoji, cena jak za můj z Delty. krásný. a vizážistka taky super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andru:Ahojky a jak je ten tvůj závojík dlouhý? Kmotrice: To je super, ty už budeš mít snad všechno. Já jsem dnes byla na další zkoušce šatů a mám zákaz hubnout.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojí holky, nemáte náhodou nějaká zkušenosti s tím solárním postřikem, šla jsem minule kolem solárka a měli to napsané na výloze... Pavlí ten závoj je moc pěknej ;-) koukala jsem, že tam máš i hězký botičky, můžu vědět kde si je sehnala?chodím už koukat ale vždy mají jen bílé nebo hnědé :-S
Odpovědět
pawlina solární posřik nic moc. Měla jsem to na maturák a byla jsem celá flekatá. Já bych si to už nedala. Jinak závoje ti udělají jaké budeš chtět v deltě a bot tam taky mají dost. Dneska jsem tam zrovna byla kupovat organzu na stůl ;-)
Odpovědět
Simi, jenže Delta je trochu cenově někde jinde ;-) Pavlí, boty...pánské Jirka sehnal v Deichmanu, dost jsme dbali na kvalitu, cena 800kč...u Kauflandu a já dámské šampaň (nízký až nulový podpatek a vysoká pohodlnost, praktičnost - byly mé požadavky:-) ) jsem koupila v Centralu v Renu 490kč. Jinak nakonec budu prodávat závoj, z Delty, nepoužitý, nakonec jdu bez něj. Jen ho musím pořádně nafotit :-) a já začala chodit do solárka, na Budovatelce, mám to nejblíže, nemusím čekat a to mi vyhovuje. O nástřiku jsem též uvažovala, ale bylo mi to rozmluveno, ze stejných důvodů, co píše Simik :-)
Odpovědět
kimby já nevím, ale mám z delty dlouhý závoj za 690kř. Není nijak zdobený a hodí se k šatům. Myslím, že jsou tam ceny úplně v pohodě když to srovnám s jinýma půjčovnama a úroveň šatů je určitě nesrovnatelná. Co mám kamarádky, tak jsme se na tom shodly všechny. Vdávám se jen jednou za život, teda možná a šaty za 4900 mi drahý nepřijdou ;-)
Odpovědět
Simi, já psala jen o botech :-D já Deltu vychvaluji také, na šaty bez pochybnosti, stejně tak ceny šatů u nich! Závoje, no jak se to vezme, mám od nich za 990kč, je ručně zdobený, ovšem dlouhé závoje San Patricky...k těm šatům, jsou kolem 3tis a více...což mi nepřijde levná záležitost. Ale tak to prostě je, ne že je to nějaká chyba. já fakt reagovala na boty :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kimby: Souhlas, včera jsem tam byla na zkoušce šatů, zmínila jsem se, že mám závoj objednaný a oni, proč jsem ho neobjednala přímo u nich. Vím, že závoje mají bezkonkurenční, ale dát přes tři litry jen za závoj, to je darda. Slavkap: Mám zakázáno hubnout jen do šatů, jinak tukovou základnu mám pořád víc než slušnou, tak můžeš být v klidu. :-D
Odpovědět
kimby boty tam jsou okolo 1000 a 1200 nebo tak nějak, dostala jsem 200kč slevu, že tam mám šaty a ty samé boty jsem viděla v Praze ve Střevíce a více okolo 1800. A neomlouvej se, já se nehádám :-D . Ty už to máš za pár co? To nevím jak budu blbnout měsíc před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
Simik86: Koukala jsem, ty máš ještě času, skoro ti ho závidím. ;-)
Odpovědět
Simi, já se nehádám, to by mě ani tady nenapadlo :-D Ale souhlasím s Lien, závidím ti toho času, já to mám už za necelý měsíc :-. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, taky se přidávám na letošní rok na svatbu v Mostě. Asi potěším Andru, tak já se taky vdávám na Hněvíně. 22.8.2009 ve 14 hodin,takže ten den bude dopoledne dostatek času na přípravy. Jinak Pawli, se nám to blíží,co? jsem z toho docela dost nervózní, ale s přípravami jsme začali hned začátkem roku,takže také bylo z čeho vybírat. Přítel mě požádal o ruku na vánoce po 6.ti letém vztahu. Skoro všechno už máme zařízené. Šatičky budu mít z Asasu, je tam skvělá ženská,která ráda poradí. Původně jsem byla v Deltě, ač tu všichni dáváte chválu, moc dobré zkušenosti nemám. O květuši ani nemluvím...tam bych nikdy nešla, šaty z roku raz dva.z Asasu budu mít i závoj půjčený. Koupila jsem tam skvělé botičky značky Menbur za 1400,- Kč. Jinak hostinu budeme mít na Resslu, zelenkavá výzdoba. Dort budeme mít z Asasu i mini zákusky. Koláčky budeme mít z Prahy z Michelských pekáren. Docela rozdílná cena. V asasu nám nabízeli za 3,40 za kus a z prahy je budeme mít za 1,50 za kus, což při našem počtu koláčků ušetříme 3000,- My jinak bydlíme již 3 roky v Praze,ale svatba bude v Mostě, odkud oba pocházíme. Oblek skoromanžel sehnal v CA za 1500,- čtyřkombinace. Košili také z CA. Oznámení jsme objednávali po internetu, maximální spokojenost (www.stloukalovi.cz). Dodání do 4 dnů. Na obřadu budeme mít cca 60 lidí a na hostině cca 30 lidí. Prstýnky jsme sehnali na veletrhu z Prahy z Diplomatu...vyšli nás oba na 6500,- bílo-červené zlato s rytinou a já s kamínkem. Už jsem byla i na zkoušce účesu v sedmistovkách v bloku 702 jak je solárko, maximální spokojenost, jen vizážistka mi odmítla, že na srpen bude mít dovolenou,takže sháním. Kytky budeme mít od Dvojčat u záchytky. Maximální spokojenost, naprosto porozuměli co si přeji a cena maximální spokojenost. Budu mít bílé růže s fréziemi. Budete-li se chtít na něco zeptat, pište do IP, jsem k dispozici.
Odpovědět
Ahoj, Karminka, no prima, konečně taky nějaká z Hněvína :-D vítám tě. Se divím že s Deltou nejsi spokojená, copak se ti tam stalo? Jinak jste dobře pořídili oblek, super cena a o koláčkách ani nemluvě....ale my si koláčky budem dělat samy, to je vlastně jediný úkol pro mojí mamku, tak jí to ani nechci brát, jinak bych je taky objednala....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jukám že máme nové příchozí takže vítám. U mě nic nového jen jsem se rozhodla že do výslužek bude místo dortu nějaká dobrá roládka ( líp se to krájí) jinak mě napadlo když už se nám to tak blíží co uspořádat taky nějakej ten srazík????
Odpovědět
Ahoj Karmi...jen se zeptám, nejsi to ty, se kterou jsem se setkala při zařizování hostiny na Resslu??? každopádně tě také vítám :-D My máme koláčky za 3kč/1ks....no co se dá dělat. Karmi, já také nemám šaty z Delty, ale nemám si nač stěžovat, jen jsem tam nenašla to,co jsem hledala, líbilo se mi několik šatů, ale třeba nebyly v mé velikosti atd. Já mám ze salonu Tery z Ústí n.L. Kmotři, jsem také pro, sejít se, zda to stihneme do mé svatby...nevím nevím :-D Jinak mi nechali dělat rolády do práce, jednu velkou MP a jednu velkou já...do mé práce a k tomu tam vezmeme každý flašku :-) Do výslužek dáváme jen koláčky, prostě jen jako pozornost. Když zbyde dort, tak ho tam také rozkrájíme, jinak neřešíme:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
nebojte přehánět se nebude
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Slavkap, s těmi závody na autodromu máš pravdu, snad to bude v pohodě, :-D už jsem jednu svatbu taky zažila, jak tam měli motorky závod, ale nevěsta mi pak říkala, že to nevnímala...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem ráda, že jste mě mezi sebe tak pěkně přivítaly. Chodím sem už delší dobu, jen jsem to pořád pročítala a tak jsem se rozhodla se podělit s vámi také o své zkušenosti. kimby: ano, také si myslím,že jsme se viděli na tom resslu, docela pěkná náhodička. vím,že jsem mezi vámi krátce,ale to setkání by bylo fajn. ráda bych se sešla s někým, kdo má stejné starosti jako já se zařizováním svatby. například lidi z práce už jsou na toto slovo alergické.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
no s těmi zkušenostmi z delty..nemusím moc tu majitelku, mám s ní nepříjemné vzpomínky už od školy...něco jsme tam vyřizovali a byla dost nepříjemná, když měla udělat něco pro studentky, když jí nešlo o prachy. a taky mojí svědkyni pořád otravuje v práci a řve tam. tak spíše takové osobní nepříjemnosti s majitelkou. co se týče šatů, myslím že mají možná větší výběr než v asasu. my jsme také původně měli vybraný jiný termín na svatbu,ale pak švagr zjistil,že budou závodu na autodromu,tak by to hodně narušovalo...to mě opravdu nenapadlo,když jsme plánovali. s tou výslužkou budeme dávat také pouze koláčky a pak co zbyde z hostiny...nebudu to zbytečně přeplácávat. lidi budou přejedení.
Odpovědět
Karmi, tak jsem se trefila, když jsi psala, že máte hostinu na Resslu a já se podívala na datum svatby, pamatuji si, že jsi říkala,že to máte v srpnu....tak jsi to určitě ty :-D tak těší mě :-D Já se k Deltě už vyjadřovat nechci, protože každý má svůj názor, ostatně i na jiné věci a je to tak dobře, jinak by byl svět jednotvárný. Stejně tak přistupuji k věcem, jsem spíše realista, takže si moc nepotrpím na holubičky, prstýnečky a jiné blbostinky....bez kterých ale jiní nemůžou být a já to nikomu neberu. A líbí se mi ta odlišnost:-) Jsme technická rodina, naším koníčkem jsou auta a proto máme tak i oznámko....tak mě by snad ani ty závody na autodromu tolik jako kulisa nevadili :-D jen kdyby bylo slyšet vlastního slova, což pochybuji :-D Karmi, jak jsem psala, i my máme výslužky pouze jako pozornost lidem, kteří přijdou na svatbu a dostanou v nich "jen" koláčky, popř. zbyde li dort....je to prostě pozornost, nemám tím krmit lidi týden po svatbě....a to je další věc, kterou lidi vnímají i jinak, jiní musí mít spousty druhů všeho možného a div ne do krabic od dortů, já třeba po svatbě(na které jsem byla) jsem nechtěla sladké ani vidět :-D takže jsem to třeba vzala do práce nebo tak něco. Slavi a asi dnes podruhé s tebou nebudu souhlasit, ale mě setkání s holkama, se kterými se známe už prakticky rok..z červnovek, ale nejsme tedy na tomto fóru, jsme se setkali a bylo to moc příjemné odpoledne v Praze, poznali jsme se osobně, zasmáli se a samozřejmě se neřešila jen svatba....ale tak nějak všechno. Těším se na to, až budeme mít i po svatbách a dáme další setkání, už s vyprávěním, jak to proběhlo, fotky apod....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo kimby...každý jsme jiný a každý má své názory. taky se slavi nesouhlasím, ráda bych se s vámi viděla osobně, vždyt je toho přeci dost, co si máme ohledně svatby (a nejen to) říci :-) jojo, někdo je spokojený s deltou, někdo s asasem a někdo zase uplně s jiným salonem...kdybych si v asasu nevybrala, šla bych do delty, bezpochyby tam mají také krásné šaty. určitě bych si nevybrala v praze...byla jsem v několika salonech a ta cena...třeba půjčovné 15 tis. (bez obruče, bez závoje), hrůza...
Odpovědět
Karmi, mě se třeba v Asasu líbilo, paní byla ochotná, šaty jsem nakonec nezkoušela, protože typově jsem nenašla, co jsem hledala, na Deltu si opravdu stěžovat nemohu, šaty mají krásné, ale přesto mám šaty z Ústí :-) Praha a nejen ta, holky z Brna mají také šatky, i třeba stejné, jako máme my tady,San Patricky,La Sposy, ale 2x tak drahé, to je sakra rozdíl :-. Určitě bychom se mohli sejít, ozvou-li se i jiné holky z Mostu a okolí, něco vymyslíme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?