Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Jejda, teď, jak se bavíte o počasí mě napadlo, že jsem se pokaždé zapomněla zeptat, jak se na Hněvíně řeší situace, kdy prší...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
pinu2 - já když jsem se ptala na obřad na Hněvíně loni, tak za deště je to pod nějakým altánem - málo místa pro lidi a hlavně květinová výzdoba v umělém,a prý to umělí je hodně vydět jako umělí a není to moc pěkné,tak nevím.....ale vyděla jsem fotky tam odtud a byli pěkné. ;-)
Odpovědět
Oki, já nepřemýšlela, nějak si to ani nepřipouštěla...než dnes na seznamu jako hlavní zpráva..počasí :-D ale já právě říkám, že o co jediné prosím ať neprší, nebo ne celý den :-) nepotřebuji tropy, ani sníh :-D ale my to zvládneme i tak :-D máme se rádi, tak máme sluníčko v srdíčku x-)
Odpovědět
kimby - jasně...vidíš to hned na stránce,tak jukneš :-) Ale je to tak jak píšu...aspoň podle mě...ani si v den nevzpomeneš,potom stejně bude zábava uvnitř a hlavní je,aby se všichni bavili a vaše srdce aby dlouho hřálo!!! x-)
Odpovědět
tak tak x-)
Odpovědět
kimby - už to máte také brzy,viď? Šaty máš odkud?
Odpovědět
Šaty jsem chtěla původně z Delty-Most,ale nakonec vyhrál salon Tery, Ústí n.Labem. No jo...za 24 dní :-D nějak to dopadne, já věřím, že alespoň dobře, stresy jako takové nemám, to ne, ale takové spíše obavy, že si přeji, aby to byl hezký den
Odpovědět
To jste mě teda nepotěšily s tou umělohmotnou výzdobou na Hněvíně. No jo, když já jsem taková zbrklá, do všeho vlítnu po hlavě (viz např. teď po roce, co máme rezervovaný Hněvín, se teprve ptám, co když bude pršet... x-) ) Já viděla ten krásný trávník a hned jsem řekla: tady to chci. Ach jo, doufám, že mě nečeká další podobné překvapení ;-)
Odpovědět
pinu2 - zavolej si tam.....nebo ti mohu sehnat informace. Já co si pamatuji když jsem tam volala,tak pani nedoporučovala právě kvůli tomu. Ani nevím zda tam mají koberec....někdo mi myslím říkal,že si ho musel sehnat. A potom jak je to tam s hudbou??? Jinak já jsem také hned do všeho hrrrrrrr ;-) Kimby: Já jsem měla z Delty,protože jsem nidke nemohla sehnat moje číslo :-D A naštěstí měli...sice jen v mé velikosti asi troje..ale jedny z nich se mi líbily,ale nedoufala jsem ;-) Jinak jsem koukala na tvé albíčko,ten účes už je ze zkoušky? Já měla skoro ten samý na zkouškách také!!! :-)
Odpovědět
okka: No Ty mi dáváš. Takže umělý kytky nebyly jediný ;-) Ale vem to čert, uděláme si pěkný den tak jako tak. Stejně si budu muset dát spicha s provozním, tak se ho na všechno zeptám. Jen si to musím napsat, nebo zas všechno zapomenu :-)
Odpovědět
pinu2 - v pohodě...Víš já jsem musela asi všem dávat zabrat,ale já jsem hrozná detailistka a vše musí být fakt přesně! Tak já jsem se opravdu na vše vyptávala......
Odpovědět
Článek se načítá
Pinu, Andru má na Hněvíně svatbu a odmítla ty jejich umělotiny...a bude to mít boží, podívej se jí do alba a vydrž, až sem přijde...ona ti vše napíše, můžete se třeba i domluvit, tak hlavu vzhůru :-) Hudbu svojí, cca 3-4 písničky připravit na CD, co já vím... ;-)
Odpovědět
Pinu -kimby má pravdu....hlavu vzhůru. A pokud jsou tam solidní lidi,tak vám vyhový a můžete si výzdobu udělat svojí a krásnou. Tady jde jen o to,že tu umělinu mají takovou tu starou dřív jak byla. Dnes dělají některé kytky umělé,ale už je to jiný materiál - lepší na pohled...
Odpovědět
Takovou kepku jsem vůbec nečekala . Ten Hněvín vypadá tak dobře, že mě ani nenapadlo, že nás odbydou nějakým hnusným plastem. Ještě, že jste mi to řekly, jinak bych tam ve svatební den nastepovala a byla asi hodně překvapená....
Odpovědět
pinu2 - zavolej tam,nejdřív se zeptej co nabízejí za výzdobu....nech je mluvit....a potom začni :-D ,snad ti vyjdou vstříc... ;-) Nebo se podívej na fotky s obřadem Hněvín.. ;-)
Odpovědět
pinu2 - tady máš tři náhodný alba nevěst na Hněvíně....když se podíváš,tak na všech albech je pouze altán a toť vše...koberec žádný....tak bych se na to pořádně poptala.... ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... http://www.beremese.cz/album/album.ph... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Tady máš další... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
okka: díky, mknu na to. Výzdobu nám dovolí vlastní, myslím, že mi to p. provozní říkal, jenže jsou to další korunky navíc...
Odpovědět
Svatbu máš až v září, domluv se s Andru, bude mít prakticky vše své a jinak... ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
pinu2 - tak se domluv tady s Andru,jak píše kimby a potom uvidíš.... ;-) Jinak pronajímají docela pěknou výzdobu skoro všude,ne? Jsou to sice zbytečné peníze navíc,to je pravda...ale bude to váš den ;-)
Odpovědět
Holky, dík za info! Tak mě napadlo, že jsme mohli naškubat nějaké živé kytičky u tchýně na zahradě :-) a vrznout je tam... Ale znáte tchýně... jestli nebude dělat fóry ;-) Za chvilku už půjdu z netu, ale příští týden zkusím písnout Adru :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
pinu - hlavně jaké kytičky v září na zahrádce??? Ale teď mě napadlo myslím že to jsou Jiřiny..ty jsou také krásné...Nebo už teď schovávat plátky růží a potom ty házet usušené,prý když se namočí nebo orosí před tím,tak jsou jak živé,ale nezkoušela jsem to! Já bych se také spokojila s umělýma jak píše Slavka,ale jsou umělé a umělé.....zavolej tam,zkoukni to a uvidíš ;-) ,určitě to dopadne dobře. A pokud peníze neřešíš....tak stejně jak píše Slavka 15.tis. není málo...a když na to budeš koukat cca 10min. - obřad a co potom,posbíráš jim to tam? Nevim.....
Odpovědět
No právě ty peníze :-| Ono se to nasčítá, myslím, že budeme pěkně překvapení. Zatím jsme nic nepořizovali. Ale jak se do toho vrhnem, asi to budou pěkné pálky. Vyhlídla jsem si teď krásná svatební oznámení, jenže jedno stojí 100 a to k tomu nejsou pozvánky ke svatebnímu stolu. A to bude tohle a támhle... 50 tisíc jen to fikne...
Odpovědět
Tak já jsem se teď koukala a nás stálo oznámení 2495,- s pozvánkama ke stolu a obálkama. Ale měli jsme klasiku...Jenom za podvazek jsem dala skoro 500,-,protože jsem vše ladila do zelena,tak musel být podvazek do zelena a s kalou...potom jsme objednávali belgické čokoládky každému...ono to potom naskáče......No...50 tisíc...nás to vyšlo cca tak na každého z nás....manžel a já........záleží kolik lidí,jaký jídelníček atd....
Odpovědět
to je fajn nápad s těmi lístky růže. Vyzkouším :-)
Odpovědět
okka: tak to musíte mít megální svatbu. já chtěla jen něco malého. Mám ráda luxus, ale chtěla jsem jen pár hostů - rodiče a svědky, no jo, ale přítel tam musí mít tuhle babičku, a tuhle... Takže nakonec nás to bude stát docela dost. Ty máš zelené šaty? Já budu mít zelené - teda ještě nevím, jak to dopadne. Mám koupenou látku, ale návrhářka mi ještě neudělala návrh. Když někomu řeknu, že budu mít zelené šaty, všichni se na mě tak blbě xichtí a usmívají se ]-(
Odpovědět
pinu - zkus to a uvidíš....zkus to teď,aby jsi viděla jak to vypadá a potom se něco vymyslí,dnes je tolik možností...,ale zas je to o penězích...to je pravda. Ale Listopadky,myslím kvetou.... Já mám ráda také luxus...ale potom zjistíš,že některé věci byli zbytečné, a nebo že ti posloužili krátce....Já mám šaty bílé..... ;-) ,nebo jsem měla... :-) Scháněla jsem s vrškem vyšívané do zelena...,ale nikde jsem nesehnala....Chtěla jsem i Kalu jako náhrdelník....a do vlasů...ale potom zjistíš že i v reálu je to jiné....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?