Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: vim já??
Odpovědět
Profilova fotka
UUUUUuž? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdary holky, tak jak je? Sil, včera jsem byla navštívit v Bolce nové Bondy centrum. Celkem haluz, pobíhala jsem tam docela zmateně :-D :-D Ale naší prodejnu jsem našla, což je nejdůležitější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne, možná zejtra
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata 8-) dlouho jsem tu nebyla, ale sleduju situaci na trhu :-D Co mishull? Už musí být maminou ne? Veren se pokouší o miminko...takže co? Jak se daří? ;-) No a Sil blahopřeju ke zdolání prvního semestru a doufám Míšo, že tě síly neopouští. No a jinak, Loučeň a ještě k tomu v červnu - dobrá volba x-)
Odpovědět
Ahoj Holčiny tak po dlouhé době se jdu na vás podívat, tak jak probíhají u vás svatební přípravy? No u nás je snad to nejdůležitější zařízeno.....hostinu budeme mít po konečné domluvě na Mojžíšově prameni, je to krásné místo v přírodě a hlavně je to tam snad za odměnu..... :-) Dortík a koláčky ještě musím někde objednat a kyti......jen se šatama je potíž, jelikož začínám 4. měsíc a svatbu máme na duben, tak mi dvě paní z půjčovan řekli, že tedˇ na zamlouvání šatů je brzo, jelikož bych se do nich, které bych si vybrala nemusela vejít, takže to nechávám tak nějak na poslední chvíli......tak snad něco hezkého objevím, ale to nejhezčí budu mít na sobě v pupíku..... :-) ......přeji hezký víkend a svatební přípravy......pa Kačka..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady to zas umírá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No teda Mishulle... já už dneska troubila, že jsi asi v porodnici. Už jsi pár dní nebyla ani na koníkovi... :-N Jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe: na koníkovi jsem denně, je celkem dobře, ale už je to dlouhý, malej má odhad váhy 2,75kg, což je dobrý, mám malou pánev, zejtra máme termín dle UTz, tak uvidíme, nebo poslední termín za týden
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak jsem tě tam nezaregistrovala. Koukla jsme jen na únorovky. Tam to jede =-) . Zítra by byl krásnej termín, tak držím palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem spíš u plánovalek, těhulek a mamin, tam jsem začínala, jj, únorovky se činěj a jak se máš ty??
Odpovědět
Profilova fotka
u nás pořád všechno při starém - nedaří se, ale jinak pohoda. Samo, že manžel občas zlobí, ale proto si mě vzal, aby ho měl kdo usměrňovat :-D. tak snad už taky budu brzy na koníkovi a nebudu jen šmírovat :-D, no ikdyž když to čtu u těch těsně před porodem... nevim nevim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak budu moc držet palečky
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak já myslela taky, že už je svištík na světě :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec kočky, mám velkou absenci, ale všechny zdravím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky liberečandy! Tak co, už je svištík na světě????? =-) A nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
sil, myslím, že není - by byla sranda, kdyby se narodil 29.2. :-D - to by šel do školy až po šesti přechodných rokách? A Mishulle by byla na mateřský jak dlouho??? Taky 3 přestupný roky? No každopádně by to bylo fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem vysondovala na MK, že termínek mají 21.2. 8-) Ale 29.2. by taky nebylo zlé :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, termínek 21.2. maj od začátku a pak najednou jim ho doktor posunul na konec toho ledna, jak Mishulle psala, že to asi bude dřív. No asi nebude :-D, pěkně se s tím courá.
Odpovědět
Profilova fotka
A já byla na sebe tak hrdá, že jsem špiooon |-| Houby špion, žampion.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale nooo tááák, nebul, co kdyby to změnila - je dobrý si fakta občas připomenout :-D já jsem dneska byla u dentání hygienistky - bolí mě celá držka - mám hlad, ale do pusy si nic strčit nechci... Asi zhubnu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec Sid, co novýho? 8-) Jinak zdravím i žampióóón :-D No a nejbe však bys zkubnout potřebovala, že jo =-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus - no trošku jo, to víš, v mym věku - potíže spojené s klimakteriem...
Odpovědět
Profilova fotka
čauky raduš, celkem nic novýho, snažíme se koupit byt, pak se možná budeme snažit i o mimčo ;-) však už to mám doma pořád na talíři. co ty, co novýho?
Odpovědět
Profilova fotka
baf, u nás nic novýho, ale prý příští týden se v poradně už neuvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Mishull - jééééé, tak to jsem na Tebe zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nej ale že je stáří hnusný, viď :-D :-D :-D sid pořád ještě nemáte koupenej byt? Jsou to trable, viď... :-| Ale až budete bydlet ve svým, tak to bude bájo x-) No u nás nic novýho, jen jsme teď trochu nemocný ;-( :-D Jinak byt máme koupenej a o miminko se chceme pokoušet možná v létě, ale spíš až o dovolený ;-) No tak koukám, že na svištíka už tady všichni netrpělivě čekáme x-) Tak nás Mishull nenech dlouho čekat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus, trable jsou, kápla jsem na marnou realitku. ale snad se mi podaří uskutečnit nákup přímo s majitelkou. my si naplánovali začít zkoušet od září, do června mám antibaby a pak si nechám aspoň 2 měsíce klid mishull, jsem taky zvědavá, už ať je to venku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem šmírovala na koníkovi a Mishulle psala že má už několik hodin kontrakce po 7 minutách... Chuděra. Pořád čekala až to bude po pěti, tak snad...
Odpovědět
Profilova fotka
Nej - fakt???? Tak to jsem zvědavá!!!! :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?