Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už odepisuju asi po desátý... sil, ale vysvědčení je pořád, jen ty už si pro něj nechodíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nej - no joooo! :-D Včera jsme ofiko zamluvili a zaplatili termín na Loučeni - 28.6.08 ve 14 hod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Sil, teprv včera, já myslela, že už ho máte zamluvenej dlouho. Tak to se nám asi opravdu už budeš vdávat a bude z tebe velká holka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nej - já ho měla zamluvenej na zámku a včera jsme konečně jeli na úřad :-D A to víš, že se budu vdávat, když už jsem investovala tisíc korun do poplatku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Sil, možná jsme měli neurovanané vztahy a možná jsem blbá. Ale spoustu věcí jsem si vyříkali a teď je všechno krásný.A nedělám to proto, abych ho tím donutila ke svatbě. To vůbec ne. Myslím, že dítě spojuje lidi daleko víc, než papír. A problémy bohužel vážné jsou :-( do dvou let bych měla otěhotnět, pak to půjde hodně těžko a možná vůbec :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Veren - jen doufám, že to bude opravdu vše dobré.... bojím se o Tebe... opravdu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sil díkys moc. Vážím si toho. Taky doufám, že bude. Ale jistá si nemůžeš být nikdy a s nikým :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nevíš prosím,jak zmenším fotku? Nevejde se mi do pasu a nějak mi to tu haluzuje
Odpovědět
Profilova fotka
Veren - to ne, ale je toho u Vás tolik varovného, že je to opravdu o strach... promiň. Jen si vše dobře zvaž, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, super tisícovku už nezahodíš, to je jasný. Veren, nezrazujeme tě od toho. Miluješ ho, on tebe asi taky i když nám to popisuješ jinak. Pokud jsi schopná zabezpečit dítě sama, máte kde bydlet a budete mít co jíst, tak hurá do toho. Asi je lepší mít dítě teď než nikdy a pokud s tím souhlasí on ...
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe díkys a co vy? jak je v manželství?
Odpovědět
Profilova fotka
Veren - Microsoft Picture Manager. V něm otevři fotku a dej upravit obrázky, pak volba komprimovat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já se zrovna řežu smíchy na koníkovi :-D http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sice nejsem z Liberce, ale z Jablonce, ovšem pár věcí si budu zařizovat v Liberci. Nemáte někdo tipa na nějakou dobrou a cenově slušnou restauraci v Jablonci nebo i v Liberci pro hostinu tak o 60 lidech?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to holka už nevím.... Jde taky o cenové představy a zda chceš být venku apod. Napadá mě Atrium, Šámalova chata.....
Odpovědět
Profilova fotka
no asi tak nějak - 60 lidí je dost... vůbec nevím, kam by se vešli - hlavně v létě by o chtělo terasu. Napadá mě hotel Valdštejn v Liberci,a le nevím, jak jsou na tom cenově. Jo a ještě Zelené údolí. Z doslechu vím, že tam svatby nevycházejí tak draho.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nej! Jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
hrozně a co ty? Jak se těšíš na zítra? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bojar: my jsme měli hostinu v hotelu Zámeček v raspenavě (to bude pro Tebe asi trochu z ruky),ale bylo to tam super.Číšnici milí,vše rychlé,mohli jsme jít vzadu do parku a z toho máme skvělé fotky... Jinak y jsme tam měli jen oběd a pak něco k dortu,a na večer jsme jeli na chatu. Bylo nás tam myslím 38 dospělých a sedm dětí a stálo to 15 tisíc. Měli jsme ale klasiku, knedlíčková polévka,svíčková a pak rozkrojili dort (ten jsme měli svůj) a k tomu klasika, piva, coly,kafe,nějaké poháry si dávali děti. Je v tom i cena za květiny na stolech,to dělali oni.My jsme si je pak mohli vzít,takže jsme si je přenesli na tu chatu na stoly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nej - :-p :-p :-p Teď po dvou dnech trochu vnímám svět, chřipka mě zkolila.... fuj tajksl. Jsem si připadala v práci jak ve školce, jsem chodila po o dom x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díkes za typy, mrknu se na to
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, chřipka je prevít, navíc v práci. Já se přiznám, já jsem se 2 dny dovolovala doma... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýýjo! Taky chcůůůůůůůůůůůůůů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a vy nemáte v práci takový ty lístky - Dovolená na zotavenou?
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: vše nej k narozeninám
Odpovědět
Profilova fotka
Mishul - kujůůůů! :-) Nej - máme, ale ty čerpám na školu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahááá, tak si vem další :-D Jo jinak Mishulle ti chtěla naznačit, že je na tvoje narozeniny doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nej: a budu i na tvoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mishulle :-D, to věřím, že budeš i na moje, jen asi ne sama :-D, nebo ti zase změnili termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoooo, jsem nedostala mimidárek :-( Tak kdy bude malej Mishull venku? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?